..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ljubavna priča

Go down 
+7
rawr
koza
wild child
alternativka :]
Miss H.
nejra_begic
zbunjolica.
11 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimepon kol 04, 2008 7:46 pm

Napišite svoju priču kako ste upoznali svog dečka/curu? Gdje ste se upoznali? Da li ste odmah prohodali ili ste nakon nekog vremena odlučili prohodati?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri kol 06, 2008 5:32 am

A jbg,raspisala bi se ja al nikad u zivotu nisam imala decka No Ljubavna priča 730682 Ljubavna priča 730682 Ljubavna priča 730682 Ljubavna priča 5841 Ljubavna priča 5841
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri kol 06, 2008 5:33 am

PS imam ja veliku ljubav sam kaj ona mene nevoli..a jel mogu o tom pisat :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri kol 06, 2008 5:19 pm

BubicA je napisao/la:
PS imam ja veliku ljubav sam kaj ona mene nevoli..a jel mogu o tom pisat :D

mozes :D :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimečet kol 07, 2008 11:17 pm

Jeej,voljam te =)
Ah..ko kak sam napisala u onom podforumu za zaljubljenost,jebenih 7 godina je proslo a nis se nije desilo Ljubavna priča 730682 Ljubavna priča 730682
A kme,ja njega voljam,a on mene ne Ljubavna priča 163265 Ljubavna priča 5841 Ljubavna priča 730682 Ljubavna priča 383812 lol,zalosno..Blago se vama kaj imate decke i cure koji vas vole i vi njih,i onda ste hepi,tj niste jer se stalno prepirete oko neceg ( barem neki) a trebali bi bit hepii..buaa
kak je to tuuuznoo..oke,prestani bubica..oke..=) I tak..Al sad bu u sedmom razredu se ziher nes desilo jer je 7 moj sretan broj,oke,niste bas puno saznali o nekoj ljubafnoj prici..Dobro,nema veze,gluposti vec pisem
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimepet kol 08, 2008 12:35 am

hehe saznali smo, bit ce bolje, sigurno.

mene ne ubrajaj u sretno zaljubljene lol! smrrrccc.. Ljubavna priča 5841 al..ono..zaprawo..kaj ce mi decko :S santa
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimepet kol 08, 2008 1:09 am

Annchy~ je napisao/la:
hehe saznali smo, bit ce bolje, sigurno.

mene ne ubrajaj u sretno zaljubljene lol! smrrrccc.. Ljubavna priča 5841 al..ono..zaprawo..kaj ce mi decko :S santa

Lol,to i ja nekad mislim (kaj ce mi decko),al onda se zamislim s nekim deckom (po mogucnosti kosarkasem il sk8erom)
i onda sam u depri hih lol! lol! lol! A da,kak ti kazes,bilo bu bolje =)
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri kol 13, 2008 8:46 pm

živimo u istoj zgradi..
brojevi katova na kojima živimo su mi brojevi datuma rođenja affraid
svakakve stvari imamo zajedničke..
al smo samo dobri frendovi.. coffee Ljubavna priča 730682
[Vrh] Go down
nejra_begic




Broj postova : 4
Registration date : 17.06.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri lip 17, 2009 10:51 pm

mi smo super prijatelji ali ja njeg volim ludoooo
[Vrh] Go down
Miss H.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss H.


Broj postova : 5028
Age : 30
Registration date : 25.12.2008

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri lip 17, 2009 11:04 pm

m


Zadnja promjena: Miss H.; čet ruj 15, 2011 9:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimeuto lip 30, 2009 10:53 pm

I sad ste prekinuli, ne?
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri srp 01, 2009 3:56 pm

pa...mog dečka sam upoznala...onako...ne bvaš ok...ma ugl swe je počelo s tim...da smo se ja i frendica...kladile u jednu haljinu...ugl...koja od nas dvije prva nađe dečka...dobiva je...i ja sam sasvim slučajno nasred ceste vidjela tog dečka...ionako činio se ko laka meta...a uz to bio je i zgodan,...i ja sam počela pričat s njim...i potpuno sam zaboravila na okladu i sweeeeeeeeeee...jer sam se ZALJUBILAAAAAAAAAAAAAAAAA..........:)
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:38 pm

-.-'


Zadnja promjena: .mušiCa.; pet lis 09, 2009 11:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesub srp 04, 2009 11:42 am

.mušiCa. je napisao/la:
uhh...moja priča je duga, duga...al ajde, da mi se pisat. :D
Moj Matek i ja... počelo je tak da je jedna moja frendica u našem školskom listu vidjela sliku na kojoj su bili svi učenici koji su članovi vijeća učenika. iz svakog razreda po 1, također i iz škole u obližnjem selu. :) i svidio se njoj taj slatki dečko sa dugom kovrčavom smeđom kosom. i raspitala se ona i saznala da je to Matija Budiša iz 7.razreda te škole iz Draškovca i da trenira košarku u našem košarkaškom klubu. i išle smo mu mi na treninge i dosađivale za tu frendicu a on ništ. [ja sam u to vrijeme imala dečka] i tak, nabavila ja toj frendici njegov broj, facebook, msn...i on je meni jedan dan na fejsu nekaj napisao, kao gdje smo, uši dosadne xD i počeli smo se mi onak malo dopisivat i to...i slala mu ja slike od frendica, i sad je on rekao da mu se sviđamo ja i jedna Karolina. i pitao je koja je od nas slobodna. ja sam rekla da je Karolina slobodna [ a užasno mi je bilo žao kaj nisam ja] i počeo se on s njom dopisivat i to...i prohodali su na Valentinovo. al je on onda bio užasno sramežljiv jer nikad još nije imao curu, oni su se jedva za ruke držali, poljubili su se tek nakon 3 tjedna hodanja i to jer smo ih nagovarali. i tak smo znali izlazit u društvu, ja sa svojim dečkom, on sa Karolinom i tak...postali dobri prijatelji. onda je njega karolina dva puta napucala, a ja sam isto prekinula s dečkom. i ja sam se onda počela u njega zaljubljivat...i izašli smo onak prijateljski jednu subotu, on, ja i Marta. i Marta je cijelo vrijeme nešt pokušavala. i na kraju smo ostali sami, pričali o svemu...i kad smo došli doma još smo se dopisivali. i onda on mene pitao za hodanje, i ja naravno pristala...i samnom nikad nije bio sramežljiv kak s karolinom, i super nam je, obožavamo se, ima kriznih situacija ali sve to prođe...22.7. bit će nam 4 mjeseca. the end. :D
Moram prioznat...lijepo, lijepo...<3
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesub srp 04, 2009 12:16 pm

wild child je napisao/la:
pa...mog dečka sam upoznala...onako...ne bvaš ok...ma ugl swe je počelo s tim...da smo se ja i frendica...kladile u jednu haljinu...ugl...koja od nas dvije prva nađe dečka...dobiva je...i ja sam sasvim slučajno nasred ceste vidjela tog dečka...ionako činio se ko laka meta...a uz to bio je i zgodan,...i ja sam počela pričat s njim...i potpuno sam zaboravila na okladu i sweeeeeeeeeee...jer sam se ZALJUBILAAAAAAAAAAAAAAAAA..........:)

awwwww... kako slatko! Ljubavna priča 383812
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesub srp 04, 2009 12:40 pm

xena je napisao/la:
wild child je napisao/la:
pa...mog dečka sam upoznala...onako...ne bvaš ok...ma ugl swe je počelo s tim...da smo se ja i frendica...kladile u jednu haljinu...ugl...koja od nas dvije prva nađe dečka...dobiva je...i ja sam sasvim slučajno nasred ceste vidjela tog dečka...ionako činio se ko laka meta...a uz to bio je i zgodan,...i ja sam počela pričat s njim...i potpuno sam zaboravila na okladu i sweeeeeeeeeee...jer sam se ZALJUBILAAAAAAAAAAAAAAAAA..........:)

awwwww... kako slatko! Ljubavna priča 383812
e hvala, hvala...:)
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesub srp 04, 2009 12:40 pm

od ovih ljubavnih priča bi se mogo sastavit...savršen časopis...hahah
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Broj postova : 10
Age : 28
Lokacija : Gajnice, Zagreb
Registration date : 18.12.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimeuto pro 22, 2009 9:29 pm

svog sad već bivše sam upoznala slučajno..
bila sam vani s frendicama i tak odjednom se on pojavio..i odma sam pala na njegove plave oči..to je bilo negdje oko mog roćkasa..i tak ljto je počelo mi smo svi počeli izlazit. I ja sam se zaljubila. svi su pričali kak je i on zagrijan.. i tak malo po malo i mi samo prohodali 1.7. bil nam je super,..i vjerojatno bi mi još bili zajedno da me nije prevario dok sam bila na moru i da ja to slučajno nisam saznala..-.-... Ljubavna priča 730682
al sad mi je drago kaj sam za sve saznala odmah jer tko zna šta bi bilo da nisam saznala...:D
sad nakon 3 mjeseca od kako smo prekinuli i jako se posvađali zamolio me da mu oprostim a ja neznam šta da mu kažem ?????
ak mu oprosti i ak budemo frendovi možda opet prohodamo i opet me prevari a ak mu ne oprostim ja ću opt ostat povrijeđena i bez dobrog frenda
kaj da radim????
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri pro 23, 2009 10:03 pm

Ja mu nebi oprostila..
Ne zaslužuje te više, ima puno ribica u moru... Vjeruj mi, ima.
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimesri pro 23, 2009 11:48 pm

Ja ti predlažem da ostaneš sam frendica s njim, ak je to moguće..
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Broj postova : 10
Age : 28
Lokacija : Gajnice, Zagreb
Registration date : 18.12.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimečet pro 24, 2009 2:30 pm

falla...mislim da ćemo ostat frendovi..
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimečet sij 21, 2010 8:16 am

Dugo smo u istom drustvu.
Prije godinu ipo, nakon burne pijane noci zavrsimo zajedno, a bili smo samo "prijatelji"
nakon par dana opet, i opet , i opet .
Al kod mene nije proradio onak klik nikako :/
Jedne noci on meni prizna da me voli, i tada prohodamo .
medjutim ja nisam nista osjecala, totalno sam bila ravnodusna prema svima, ne samo prema njemu. Decki su mi u tom periodu bili samo zabava.
Hodali smo dva mjeseca, dva mjeseca u kojim sam pravila totalnog idiota od njega, lagala mu , prevarila ga, pricala o drugom tipu pred njim ( Totalno djetinjasto i debilno, znam Ljubavna priča 5841)
I na kraju ga ostavila, ono totalno bezosjcajno.
Tip nije izlazio kada bi ja izlazila ,posvetio se sportu, treninzima.. tako da ga nisam vidjela citavih 7 mjeseci,
Onda smo se sasvim slucajno sreli, nakon toga otsili na kafu. U meni se prvi put probudilo ono nesšto , shvatila sam sta sam imala pored sebe svo ovo vrijeme, tada sam prvi put u zivotu rekla "VOLIM TE " A to tad sam vazila za "ledenu"
EVo, jos smo zajedno, zahvaljujem Bogu sto mi je otvorio oci, i sto je on cekao da se smirim svo ovo vrijeme :cerek:
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitimečet sij 21, 2010 4:05 pm

A slatkooo <3
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljubavna priča Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna priča   Ljubavna priča Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ljubavna priča
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: