..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Riječ na riječ

Go down 
+10
nj nj nj (:
.ZvieZzdica<3
malena.
VVVVV
Miss Sunshine*
!dealno_loš@
alternativka :]
bombica
zbunjolica.
Ellie
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimesri kol 27, 2008 5:40 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimesri kol 27, 2008 5:44 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimesri kol 27, 2008 5:47 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimesri kol 27, 2008 6:04 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimesri kol 27, 2008 6:17 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimečet kol 28, 2008 12:49 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimečet kol 28, 2008 1:59 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimečet kol 28, 2008 2:27 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimečet kol 28, 2008 3:45 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimečet kol 28, 2008 7:47 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimepon ruj 08, 2008 4:49 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimečet ruj 11, 2008 5:40 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimesub ruj 27, 2008 10:04 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimepon ruj 29, 2008 4:28 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje

*šta smo malo stali s ovom temom ; )*
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:31 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje me
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:36 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu, te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje me obožavaju
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:47 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:48 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog tog
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:50 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog tog što
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimesub stu 22, 2008 1:32 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog tog što sam

nek neko drugi neš napiše
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimečet sij 01, 2009 9:13 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog tog što sam jako
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
.ZvieZzdica<3
Svaka čast :)
Svaka čast :)
.ZvieZzdica<3


Broj postova : 2199
Lokacija : [24.6.♥]
Registration date : 16.11.2008

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimesri vel 11, 2009 10:50 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog tog što sam jako zgodan
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimened srp 05, 2009 7:38 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog tog što sam jako zgodan budu
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
!v@
Bravo..:)
Bravo..:)
!v@


Broj postova : 795
Age : 29
Registration date : 23.06.2009

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimepon srp 20, 2009 2:56 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog tog što sam jako zgodan budu tako
[Vrh] Go down
.MiSs Dreamer.<3
Bravo..:)
Bravo..:)
.MiSs Dreamer.<3


Broj postova : 740
Lokacija : Vrtić iza kuće
Registration date : 09.07.2009

Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitimepon srp 20, 2009 3:06 pm

Ulazim u studio gdje moj najdraži band ima gažu,
te svira moju omiljenu pjesmu i mislim da me netko primjetio,pa bježim
zbog srama no ipak odustajem, jer shvaćam da je sve okej i da nitko
nije toliko lud da me izbaci na pozornicu i vikne:Ti mala! Koji vrag si
došla ovdje? Smirila sam se.Odjednom osjetim da se pjevač počeo
približavati i onda me upitao:"dali si ti ona zgodna mala koja je
voljela slusati moje pjesme i koja me htjela poljubiti i slikati za
neki tamo magazin, a onda na kraju sam joj rekao da to nije bila dobra
zamisao jer ja nisam bas za to i ne bih bilo dobro da takve osobe koje
me obožavaju zbog tog što sam jako zgodan budu tako napasne
[Vrh] Go down
Sponsored content





Riječ na riječ - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Riječ na riječ   Riječ na riječ - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Riječ na riječ
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: