..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)

Go down 
+10
SmiLle.
juhu
Fleur
Anonimna
.Maya.
keksiĆ.
Ellie
VVVVV
koza
zbunjolica.
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimepon kol 18, 2008 11:22 pm

u naslovu sve rečeno :D mig
ja trenutno ne mogu stavit sliku al kad budem u mogućnosti.. mig
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesri kol 20, 2008 10:15 pm

uu super tema, samo moram poslikat, ima stvari koje obozavam <33
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimepon lis 20, 2008 11:34 pm

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Novi_l10

Ou jeaa,,,Moje Conversice...To sam ih ja "pošljokala"
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimeuto lis 21, 2008 3:06 pm

ajme kwle su baš^^îssee zakon=)
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimeuto lis 21, 2008 3:48 pm

moje starkice.

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Starki11

moj medo.

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Luce_r11

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Luce_r12
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimeuto lis 21, 2008 11:20 pm

ajuj,kak cakani pesooo
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesri lis 22, 2008 12:21 pm

kul starke l-pop
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesri lis 22, 2008 2:31 pm

hvala. =)
[Vrh] Go down
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesri lis 22, 2008 8:18 pm

Joj vidi..pa to je Niko..
hehe..
ja nemam sliku od svog Eddie-a..
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesri lis 22, 2008 11:01 pm

ajme moram poslikat!! :D
btw super starke
[Vrh] Go down
keksiĆ.
Ide, ide..
Ide, ide..
keksiĆ.


Broj postova : 222
Age : 34
Lokacija : Lalaland.
Registration date : 29.01.2009

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimepet sij 30, 2009 10:11 pm

cure imate preextra strake.
ovo su moje, dok su još bile lijepe:

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) 2w33mtz

plave moje strakice, moje bebice. l-pop
[Vrh] Go down
.Maya.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
.Maya.


Broj postova : 1898
Age : 30
Lokacija : Room 27.
Registration date : 11.09.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesub sij 31, 2009 1:41 am

*vampire.princess* je napisao/la:
cure imate preextra strake.
ovo su moje, dok su još bile lijepe:

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) 2w33mtz

plave moje strakice, moje bebice. l-pop

Lijepeee. <33

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Dlkxkx

Moja ljubav najveća na svijetu.
Mrljicaa. <333

[ja sam fakat čudno ispala] xD
[Vrh] Go down
http://darklollipop.blog.hr
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:02 am

omg,maya,ti si preljepa!!
i mrljica skupa s tobom!!
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:10 am

evo da i ja stavim svog medu.hihi



Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Erhfara8

moj eddie.
imam ga još od trećeg razreda.
znači,kod mene je pet godina!
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
keksiĆ.
Ide, ide..
Ide, ide..
keksiĆ.


Broj postova : 222
Age : 34
Lokacija : Lalaland.
Registration date : 29.01.2009

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesub sij 31, 2009 1:47 pm

Ajme meni.
xD
moja je mama obožavala dupine pa za rođenje nisam dobila medvjedića ili nešto slično nego jednog
plišanog delfina.
hug
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimesub svi 08, 2010 3:47 pm

Eto , pošto svi stavljate svoje mede , ja sam uz ovog odrasla in love
Imam ga od druge godine života i dan danas spavam s njim shame

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Dsc07206kk
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimened svi 30, 2010 5:48 pm

Evo obećala sam Amy fotkati štikle pa sam usput uslikala još neku obuću koja je bila u tom ormariću a koja mi je draga :D ( da , ja se emocionalno vežem za stvari :D )

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Locc

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Uiuz


Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Kkkshd

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) 81659449

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Kjhb

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Dsc00114re


Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Hjghg

I ne znam šta moje usne rade an zadnjoj slici , al ostalo je prazno pa sam ih ubacila :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimened svi 30, 2010 5:59 pm

OMG. Prve su najlepše <3<3<3
Iako su sve jaaaaako lijepe, prve naj!
Danke.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimened svi 30, 2010 6:04 pm

Da, definitivno se ništa ne može mjeriti s najobičnijim crnim štiklama <3 :D
[Vrh] Go down
juhu
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
juhu


Broj postova : 1947
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2010

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimened svi 30, 2010 6:29 pm

aa prejebene
[Vrh] Go down
http://www.deviantart.com/ema3
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimepon svi 31, 2010 11:10 am

issoo preprelijepe su ove prve crne štikle, crne čizme i ove sive... ajmee in love in love
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimeuto lip 01, 2010 12:09 am

Zahvaljujem :D
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimeuto lip 01, 2010 12:30 am

aa Ema savršene suu *_*
[Vrh] Go down
proud nobody
Bravo..:)
Bravo..:)
proud nobody


Broj postova : 792
Age : 29
Lokacija : prozor prema zalazu.
Registration date : 14.04.2010

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimeuto lip 01, 2010 12:22 pm

prekrasne su mi ove balerinke, ak su to balerinke? :D ove krem i točkaste i ove još jedne :)
i čizme sve odreda i ovee sandaale aa ove s punom petom kaj se vežu :DD i starke su lijepe :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitimeuto lip 01, 2010 12:45 pm

Ajmeee *.*
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Empty
PostajNaslov: Re: Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)   Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tu stavljajte slike od novih stvari(odjeće,obuće,nakita,bilo kaj vezano za modu) ili od onih stvari koje nisu nove ali su vam prirasle srcu!=)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pjesme koje su trenutno top 10

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Lifestyle :: Moda i ljepota-
Forum(o)Bir: