..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo

Go down 
+3
bombica
zbunjolica.
!dealno_loš@
7 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 3:45 pm

Dok nam se s naslovnica magazina smiješe vlasnice savršenih tijela i lica, nerijetko uljepšane uz obilatu pomoć Photoshopa, čini ti se da su svi mršaviji, ljepši, savršeniji od tebe i muka ti je pri pogledu na svoj veliki nos, klempave uši, male grudi ili kratke noge.

Međutim, svima je danas jasno da je riječ o ispeglanim i računalno obrađenim slikama te da je u stvarnosti sve puno drugačije, jer i zvijezde se, kao i mi, bore s viškom kilograma, celulitom i raznim nesvršenostima. A njima je, jer su pod povećalom javnosti, puno, puno teže.

Dakle, želimo reći da nitko nije savršen, ali da svatko mora naučiti živjeti sa svojim tijelom jer ga ne možemo odbaciti poput stare majice kad nam dojadi.

Upravo su tvoji nedostaci ono što te čini posebnom i jedinstvenom! Zamisli kako bi izgledao svijet u kojem bi svi imali savršene tjelesne proporcije - prilično dosadno, čak i jezivo. Naučiti voljeti svoje tijelo je zadatak za cijeli život i vrlo je važan radi odrastanja u zdravu i normalnu osobu.

Stoga, ne budi previše kritična i naučiti se boriti s pritiskom koji ti nameće okolina i počni voljeti svoje tijelo upravo onakvo kakvo jest.

izvor: tportal
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 4:19 pm

aha, istina...premda se i sama često žalim... Rolling Eyes ali slažem se...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 9:30 pm

Pa,mislim da ima dana kad smo si sve ok,a ima i dana kad mislimo da bi
nam najbolje bilo otic na plasticnu operaciju..Nadam se da je vise ovih prvih dana =)
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 10:52 pm

ja volim svoje tijelo...super mi je,osim kaj bi trbuh htjela malo učvrstit(al krećem na ples ove godine pa će to bit to xD),i ponekad mi se ne sviđa moje lice i kosa,al ne jako često..
mislim kajaznam,nekad sam si baš lijepa a nekad nebi iz stana izlazila kolko si loše zgledam :S
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 11:32 pm

ponekad se osjecam uzasno u svom tijelu,a cijelo vrijeme me muci visak kilograma.. Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo 5841
al svida mi se moa kosa,faca,si*e,lol,i tak.. :D
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:31 am

zaključak:ima dana kad nam se sviđa naše tijelo, a ima ih i kad nam se ne sviđa... :S
haha..kako dobro zaključujem
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimesri ruj 03, 2008 2:22 pm

cookie je napisao/la:
zaključak:ima dana kad nam se sviđa naše tijelo, a ima ih i kad nam se ne sviđa... :S
haha..kako dobro zaključujem

haha
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimesri ruj 03, 2008 4:02 pm

LollypopXD je napisao/la:
cookie je napisao/la:
zaključak:ima dana kad nam se sviđa naše tijelo, a ima ih i kad nam se ne sviđa... :S
haha..kako dobro zaključujem

haha

lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimesri ruj 03, 2008 4:35 pm

ima rijetkih dana kad mislim da sam lijepa, vecinom mi je grozno, mislim si da sam ruzna i tako to, da sam premrsava, pogotovo kad decki u skoli pocnu s nekim glupim spikama.. uglavnom- :/
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimesri ruj 03, 2008 4:39 pm

Annchy~ je napisao/la:
ima rijetkih dana kad mislim da sam lijepa, vecinom mi je grozno, mislim si da sam ruzna i tako to, da sam premrsava, pogotovo kad decki u skoli pocnu s nekim glupim spikama.. uglavnom- :/

Ti i jesi jako mrsava...sto ne znaci da nisi lijepa ofc..=)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimesri ruj 03, 2008 4:43 pm

Rolling Eyes heheheh :D
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimečet ruj 04, 2008 5:03 pm

volim samu sebe..nekad baš i ne..kad sam živčana
=)
volim svoje lice, kosu....ma sve

a i vi bi tako trebali/trebale...

=)
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimesub lis 18, 2008 11:52 pm

ja sam baš zadovoljna u zadnje vrijeme. Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo 686609
[Vrh] Go down
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimesub lis 18, 2008 11:53 pm

potpis
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimepet lis 31, 2008 4:01 pm

ja ponekad nisam a ponekad jesam al me stalno muči to što sam premršava i stalno me na to svi podsjećaju i to me počinje stvarno živcirat jer neznam kaj oni misle da se ja neželim zdebljat fkt mi nisu jasni il su sam ljubomorni na to kaj sam tak mršava nezz i to me stvarno zna bacit u bed
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimepet lis 31, 2008 4:04 pm

očeš li staviti sliku, IKADA?^^^^

xD lol!
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimepon stu 03, 2008 9:41 pm

teen_girl je napisao/la:
očeš li staviti sliku, IKADA?^^^^

xD lol!

tko to? wtf
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimepet pro 05, 2008 6:04 pm

ma ja kako kada...nekad sam si ono oke...a nekad bi si stavila vrećicu na glavu i tako izašla van...ali mislim da to ovisi o raspoloženju i tak...
Ma sve smo mi lijepe!!!!! Svaka na svoj način! flower
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitimepet pro 05, 2008 9:55 pm

ines.mmm je napisao/la:
ma ja kako kada...nekad sam si ono oke...a nekad bi si stavila vrećicu na glavu i tako izašla van...ali mislim da to ovisi o raspoloženju i tak...
Ma sve smo mi lijepe!!!!! Svaka na svoj način! flower

točno tak potpis
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo   Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako prihvatiti i zavoljeti svoje tijelo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako se zovete?
» kako se udebljati?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Lifestyle :: Samo za cure-
Forum(o)Bir: