..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kako najbolje prici nekom decku?

Go down 
+3
bombica
zbunjolica.
!dealno_loš@
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:07 pm

Hm..Imam problema malo s prilazenjem ljudima,pogotovo deckima,a
najvise onom koji mi se jako svida..Pa ono,bilo bi ljepo da mi pomognete malo
=) in love Kako najbolje prici nekom decku? 383812
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:22 pm

Ja bi ti htjela pomoc ali neznam kako...isto imam problema s tim, i opcenito je tesko s nekim pricati na pocetku(bar meni)...vise sam za to da decki prilaze...

mozda najbolje prvo preko sms-a, jer bi te vjerojatno bilo sram uzivo mu prici a ne poznajes ga...pa mu preko poruka priznaj da ti se svida, saznaj dal se i ti svidas njemu...mozda te pozove van...sta ja znam XD
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:47 pm

cookie je napisao/la:
Ja bi ti htjela pomoc ali neznam kako...isto imam problema s tim, i opcenito je tesko s nekim pricati na pocetku(bar meni)...vise sam za to da decki prilaze...

mozda najbolje prvo preko sms-a, jer bi te vjerojatno bilo sram uzivo mu prici a ne poznajes ga...pa mu preko poruka priznaj da ti se svida, saznaj dal se i ti svidas njemu...mozda te pozove van...sta ja znam XD

Loool,bas si draga kaj oces pomoc,al ima jedan veeeliki problem.To kaj ga znam 7 godina i ne usudim
mu se jos uvijek pric i neznam kaj da radim lol,kak sam blesava..=( I ide samnom u razred hh
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:51 pm

BubicA je napisao/la:
cookie je napisao/la:
Ja bi ti htjela pomoc ali neznam kako...isto imam problema s tim, i opcenito je tesko s nekim pricati na pocetku(bar meni)...vise sam za to da decki prilaze...

mozda najbolje prvo preko sms-a, jer bi te vjerojatno bilo sram uzivo mu prici a ne poznajes ga...pa mu preko poruka priznaj da ti se svida, saznaj dal se i ti svidas njemu...mozda te pozove van...sta ja znam XD

Loool,bas si draga kaj oces pomoc,al ima jedan veeeliki problem.To kaj ga znam 7 godina i ne usudim
mu se jos uvijek pric i neznam kaj da radim lol,kak sam blesava..=( I ide samnom u razred hh

lol, ma np :)
btw., onda imamo slican problem...samo sta ga ti znas duze od mene...pa sta nijednom niste pricali u sve te godine sta idete skupa u raz?? affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepet ruj 05, 2008 5:10 pm

iskreno, neam pojma lol!
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepet ruj 05, 2008 5:31 pm

neznam,ja ne znam ni za sebe,al jej ja znam ko je on,idem ja s tobom u raz mig
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepet ruj 05, 2008 7:49 pm

Ja isto imam takav problem..
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepet ruj 05, 2008 7:51 pm

bubica,ja ti predlazem da odustanes,jer je on kreten,odjebat ce svaku curu,vjeruj mi,znam kaj pricam..i znam da je to tesko,i lakse je rec neg napravit,al fkt probaj..
govorim ti ovo ko frendica hug love ya
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesub ruj 06, 2008 2:51 pm

bombica je napisao/la:
bubica,ja ti predlazem da odustanes,jer je on kreten,odjebat ce svaku curu,vjeruj mi,znam kaj pricam..i znam da je to tesko,i lakse je rec neg napravit,al fkt probaj..
govorim ti ovo ko frendica hug love ya

tnx bombica hug A pokusavam,al ono,ne ide,dobro,ono jucer kaj sam saznala
ga je malo pokopalo u mojim ocima al dobro...A ak ce odjebat svaku curu,onda je ono
istina kaj smo pricali svi prosle godine,jos je on to potvrdil-umisljena ped***ina =)
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesub ruj 06, 2008 3:41 pm

aha,cula sam da se jucer grlio s onom kuckom kad je mene zvao van navecer,,tak da je zaebavo i mene i nju,i lik je uzasan.. No
znam to iz pouzdanih izvora..aj drzi se.. hug love ya
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesub ruj 06, 2008 3:45 pm

Tnx ju vans agen,vidicemo...Ak bu se grozno ponasal bum mu zagorcala zivot
vec nekak ::D (psst o tom :D )
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesub ruj 06, 2008 3:48 pm

BubicA je napisao/la:
Tnx ju vans agen,vidicemo...Ak bu se grozno ponasal bum mu zagorcala zivot
vec nekak ::D (psst o tom :D )

nek se do bola zaljubi u tebe...i onda mu slomi srce...znas onu pjesmu:

"Ucila sam od najboljeg kako
slamaju se tudja srca lako
ucila sam, dragi, sve od tebe
treba samo misliti na sebe.."

nekad mi stvarno dode da..uff...sryte na ovome..
al oni su to zasluzili, jelda? Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesub ruj 06, 2008 3:52 pm

Jesu,jesu,imas praf ti =)
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesub ruj 06, 2008 3:56 pm

BubicA je napisao/la:
Jesu,jesu,imas praf ti =)

potpis

i onda smo komplicirane?? jeah, right... -.-
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesub ruj 06, 2008 4:05 pm

alternativka :] je napisao/la:
BubicA je napisao/la:
Jesu,jesu,imas praf ti =)

potpis

i onda smo komplicirane?? jeah, right... -.-

ono iksde.. Rolling Eyes cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesub ruj 06, 2008 4:06 pm

E pa onda idemo urotu skovat hih Wink
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimepon lis 27, 2008 3:46 pm

ja neznam.. žal mi je bubica kaj ti nije odgovoril na poruku al fkt je kreten nađi nekog boljeg
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesri lis 29, 2008 12:35 am

znam ja da je kreten,i to jedan od vecih..al kad bolje pogledas oke je i lud je
i taman za mene in love ×D
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimesri lis 29, 2008 3:35 pm

pa je suprotnosti se privlače kaj ne....ma on je dobar za svakoga
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimečet lis 30, 2008 4:17 pm

ma ja mislim da se dečku i ne treba PRIĆ,nego pokazat sviđanje kolko god se može a onda će on sam doć,valjda.. ahem
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimečet lis 30, 2008 4:19 pm

pa samo ne bit sva zbunjena i napraviti neku glupost kraj njega, pa da se on nebi počeo smijat tamo a ti poželiš " zemljo otvori se"
daj mu znak da ti se sviđa a poslije.. vidjet ćeš- Wink
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimečet lis 30, 2008 5:29 pm

Ma ne znam one fore smjeskanja i slicno ne prolaze ocito :S
Najbolje je odmah prijeci na stvar, svidas mi se, htjela bih te upoznati...
Ako je bed reci mu uzivo, onda poslati por, javiti se preko MSN-a...
Jer cekati da se on sjeti tebi pric prvi nema smisla, deckima je bed koliko i nama... coffee

Ali ako sam dobro procitala, ti si njemu poslala poruku i nije ti odgovorio?
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimečet lis 30, 2008 7:31 pm

evo malo ću sad bit offtopic al oke..
pa,nije joj odgovorio,uglavnom zato što je bio vani s frendovima,vjerojatno mu je bilo i neugodno i sve..i kolko se meni čini,on nju više ne ignorira tolko kolko je prije..i obrati joj se ponekad i to..samo kaj je ona malo zbunjena pa kad joj mi kažemo : "gleda te!!" ona ni ne skuži di je on,pa onda ni ne zna da ju je gledal..
mislim..sad sam to samo objasnila,pošto je BubicA u kazni pa ne može na internet,al bude uskoro..a nisam vas htjela ostavit da čekate objašnjenje.. mig

sry kaj sam ovolko offtopic Kako najbolje prici nekom decku? 967261 hmm
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimečet stu 06, 2008 1:30 am

nastavljam se na offtopic...ignorira me i dalje..hm...mozda je presto malo al opet je pocel..
i misli da sam napushena shtreberica -.-'..sry offtopic..=((
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitimečet stu 06, 2008 3:00 pm

neznam jer oni prilaze meni=)
:D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako najbolje prici nekom decku? Empty
PostajNaslov: Re: Kako najbolje prici nekom decku?   Kako najbolje prici nekom decku? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako najbolje prici nekom decku?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Najbolje cajke =D

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: