..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Svida mi se decko iz razreda....

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:30 pm

Jakoo mi se svida decko taj...
problem je u tome sto je on jedina osoba u razredu
s kojom nisam ni rijeci progovorila...
Nisam ni ja sramezljiva, nije ni on, jednostavno ne znam sta da ga pitam
mislim da je stvar u tom da zelim da se on meni obrati prvi..
Pls mi dajte neki savjeeeet
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:47 pm

mislim da je bolje da sada maloo čekaš...tjedan dana da vidiš kak če se ponašati....
a ako vidiš da ne pokazuje nikakvo zanimanje za tebe (ne gleda te, ne bulji u tebe, ne priča sa tobom)
onda slobodno ti kreni u ''akciju'' Cool
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
Gost
Gost
Anonymous



Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:50 pm

Hm,pa,prvo se potrudis da ispadnes kul i slatka pred njim,tj,netrebas se trudit,
vec jesi to mig :D To uglavnom uviek pali =) Btw,dobar je i ovaj savijet od teen girl
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:55 pm

ajooj, hvaja vam :))
ma ja se jako trudim bit "cool" i sve to...
al glumim i nezainteresiranost...
ne zelim da misli da me intersira..zelim da ja saznam da ja njega zanimam...
pa mu onda priznati...bash sam glupa, znam :) ah, taj moj ponos.. :D
a on pogledav prema meni na satovima, al ne znam, mozda se samo nadam da gleda u mene a ne gleda nego bzvz slucajno pogleda u to smjeru ?? lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 5:05 pm

aaaaa, zaljubila si se u nekog iz razredaaaa, moras mi ispricat aaaa :D :D kako zaaakon aaa :D ovako, ti si prelijepa i super cura i nema razloga da on ne bude zainteresiran hihi, ako neka od frendica s kojim se druzis u razredu njega zna dobro, ukljuci se u razgovor njihov lol, il tako nes mig i daj reci kako se zoveee cheerleader

gloria nam se zaljubilaaaa in love in love in love
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 5:12 pm

Annchy~ je napisao/la:
aaaaa, zaljubila si se u nekog iz razredaaaa, moras mi ispricat aaaa :D :D kako zaaakon aaa :D ovako, ti si prelijepa i super cura i nema razloga da on ne bude zainteresiran hihi, ako neka od frendica s kojim se druzis u razredu njega zna dobro, ukljuci se u razgovor njihov lol, il tako nes mig i daj reci kako se zoveee cheerleader

gloria nam se zaljubilaaaa in love in love in love

ajooj, Annchy hvaja ti, al ja to uopce ne mislim za sebe...
ma ispricat cu ti ja, al ne znam dal ga znas :)
da, znaju ga neke dobro...hvala na savjetu mig
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 5:21 pm

cookie je napisao/la:
Annchy~ je napisao/la:
aaaaa, zaljubila si se u nekog iz razredaaaa, moras mi ispricat aaaa :D :D kako zaaakon aaa :D ovako, ti si prelijepa i super cura i nema razloga da on ne bude zainteresiran hihi, ako neka od frendica s kojim se druzis u razredu njega zna dobro, ukljuci se u razgovor njihov lol, il tako nes mig i daj reci kako se zoveee cheerleader

gloria nam se zaljubilaaaa in love in love in love

ajooj, Annchy hvaja ti, al ja to uopce ne mislim za sebe...
ma ispricat cu ti ja, al ne znam dal ga znas :)
da, znaju ga neke dobro...hvala na savjetu mig

nema na cemu ljube, i istina je, ti si zakon l-pop , btw samo da ti kazem lol, probaj saznat dal je single : ))) i nemoj govorit da ga ne znam , ma znam ga ja , znam [ da sigurno xd] hahahah angryy :D

hug
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 5:30 pm

Annchy~ je napisao/la:
cookie je napisao/la:
Annchy~ je napisao/la:
aaaaa, zaljubila si se u nekog iz razredaaaa, moras mi ispricat aaaa :D :D kako zaaakon aaa :D ovako, ti si prelijepa i super cura i nema razloga da on ne bude zainteresiran hihi, ako neka od frendica s kojim se druzis u razredu njega zna dobro, ukljuci se u razgovor njihov lol, il tako nes mig i daj reci kako se zoveee cheerleader

gloria nam se zaljubilaaaa in love in love in love

ajooj, Annchy hvaja ti, al ja to uopce ne mislim za sebe...
ma ispricat cu ti ja, al ne znam dal ga znas :)
da, znaju ga neke dobro...hvala na savjetu mig

nema na cemu ljube, i istina je, ti si zakon l-pop , btw samo da ti kazem lol, probaj saznat dal je single : ))) i nemoj govorit da ga ne znam , ma znam ga ja , znam [ da sigurno xd] hahahah angryy :D

hug

falaaa:lpop:
ja mislim da je...:)
os da posaljem pvt poruku?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 6:59 pm

cookie je napisao/la:
Annchy~ je napisao/la:
cookie je napisao/la:
Annchy~ je napisao/la:
aaaaa, zaljubila si se u nekog iz razredaaaa, moras mi ispricat aaaa :D :D kako zaaakon aaa :D ovako, ti si prelijepa i super cura i nema razloga da on ne bude zainteresiran hihi, ako neka od frendica s kojim se druzis u razredu njega zna dobro, ukljuci se u razgovor njihov lol, il tako nes mig i daj reci kako se zoveee cheerleader

gloria nam se zaljubilaaaa in love in love in love

ajooj, Annchy hvaja ti, al ja to uopce ne mislim za sebe...
ma ispricat cu ti ja, al ne znam dal ga znas :)
da, znaju ga neke dobro...hvala na savjetu mig

nema na cemu ljube, i istina je, ti si zakon l-pop , btw samo da ti kazem lol, probaj saznat dal je single : ))) i nemoj govorit da ga ne znam , ma znam ga ja , znam [ da sigurno xd] hahahah angryy :D

hug


daa daa l-pop
falaaa:lpop:
ja mislim da je...:)
os da posaljem pvt poruku?
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 9:17 pm

ha?^^ ??
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimepet ruj 05, 2008 9:43 pm

lol ja gore napisala da da umjesto dolje looool
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimesub ruj 06, 2008 12:40 am

ma ja te nis ne kuzim XD mislis ovo da daa
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimesub ruj 06, 2008 1:09 pm

lol, da, da mi posaljes pvt
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimesub ruj 06, 2008 2:08 pm

aaa...ok aj vil =)
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitimened lis 05, 2008 11:20 am

Joj...ja sam dugo bila zaljubljena u jednog dečka iz razreda...Al problem je bio što je taaj dečko stvarnooo zgodaaaan i sve se cure paleeee na njega. I on je jakooo umišljen, zna da je zgodan, zna kolko se cura zanima za njega i on to iskorištava. Ugl. dugo smo se dopisivsali preko msn-a i on se onak ponašao totalno cool. Pisao mi je svašta...Da dođem k njemu, da se idemo nekud naći i tak...slao mi je puse na rastanku. Ali...Ispalo je da je on to pisaooo ama baš svim curaaaaamaaaa...ali ok...On je mene već prošao...hihi...ali još mi je uvijek onako zgodan i privlačan...Više nisam zaljubljena u njega ali mi je najbolji frend i stvarno ga jako voliiim! Sad sam luda za dečkom iz c razredaaaa...joj...ubila bih za njega!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svida mi se decko iz razreda.... Empty
PostajNaslov: Re: Svida mi se decko iz razreda....   Svida mi se decko iz razreda.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svida mi se decko iz razreda....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Decko
» Stariji decko

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: