..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica

Go down 
+27
Mary
just_another_girl
Linss.
bijač
.MiSs Dreamer.<3
†Blair witch†
TotaLno druKčija kLinka:D
wild child
bonesy
nj nj nj (:
rawr
Fleur
† morbid.puppet †
VVVVV
Martuanne
Teychee
.ZvieZzdica<3
Miss Independent
just.be
malena.
alternativka :]
koza
zbunjolica.
Ellie
bombica
Miss Sunshine*
.Maya.
31 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 4:42 pm

Najpoznatije platnene tenisice vrlo jednostavna izgleda s prepoznatljivim gumenim đonom, ove godine proslavile su svoj ni manje ni više nego stoti rođendan što je na modnoj sceni podložnoj stalnim mijenama pravi podvig.

http://www.tportal.hr/2008/09/24/0613007.4.jpg

Popularne 'starke' odnosno All Star Conversice trenutačno opet, po tko zna koji put, proživljavaju novu mladost, pa ih možemo vidjeti ne samo na nogama rokera, pankera, alternativaca, metalaca i ostalih supkulturnih skupina čiji su godinama zaštitni znak, već ih trenutačno šeću slavne jetseterice poput Sarah Jessice Parker, Gisele Bundchen, Nicole Richie ili Lindsay Lohan .

Priča o ovim kultnim tenama započela je još 1908. kada je Marquis M. Converse otvorio tvornicu koja je proizvodila obuću za muškarce, žene i djecu, a od 1915, njegove tenisice nosili su igrači na teniskim terenima. Dvije godine kasnije, rođene su legendarne tenisice Converse All Star namijenjene košarkašima, a svoju popularnost doživjele su tek kada ih je proslavljeni košarkaš Chuck Taylor proglasio svojim omiljenim tenisicama.

U sedamdesetima su ih ponosno nosili pripadnici punk scene, a neki bendovi, poput članova legendarnih Ramonesa nisu se skidali iz njih. Žilave tene preživjele su i osamdesete, a potom doživljavaju veliki povratak u devedesetima s procvatom grunge i alter scene, ali i hip hopa. Njihova popularnost nije splasnula ni ulaskom u 21. stoljeće, štoviše čini se da ih nikad nije bilo više na nogama kako onih modno osviještenih, tako i pripadnika svih glazbenih stilova.

http://www.tportal.hr/2008/09/24/0615007.4.jpg

Inače, najavljen je izlazak ograničene serije Conversovih tenisica tijekom ove godine, kojima će se obilježiti njihov 100. rođendan. Pokojni frontmen Nirvane, Kurt Cobain, bit će jedna od zvijezda čije će se ime, riječi pjesama i potpis naći na conversicama, a osim Cobainovih tenisica, obljetnica će uključiti i ostale zvijezde koje više nisu s nama, pa će se u društvu Cobaina tako naći i pjevač Joy Divisiona Ian Curtis, pisac Hunter S. Thompson i član britanskih punk legendi Sex Pistols Sid Vicious.


~~

jao obozavam starke aaa
[Vrh] Go down
.Maya.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
.Maya.


Broj postova : 1898
Age : 30
Lokacija : Room 27.
Registration date : 11.09.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 6:04 pm

One nikad nisu ni izašle iz mode.
Samo to.
:D
All Star rulz.
[Vrh] Go down
http://darklollipop.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 6:36 pm

potpisujem post iznad XD
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 8:14 pm

starke su mi super
uvijek su bile u modi a pogotovo u doba Curta Cobaina koji je tragično preminuo prije 14 godina :(((((
sada imaju starke sa njegovim potpisom , ja ih moram imati <33
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 8:17 pm

OBOZAVAM STARKEE!! in love

moe su nazalost strgane skoro skroz,isharane su,svi zivi se na njima potpisivali,lol..
i onak lijeva mi skoro full odvojeno platno od đona,i jos neak se drze al brijem da mi ih je dns jedan frend totalno sjebo,moram kupit nove.. :D
ja bi ljucibasteeeeeee s kariraniiiiiim,vidjeh dns u gradu in love in love in love
[Vrh] Go down
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri lis 01, 2008 10:36 pm

Ja neam starke al imam Converse patike..
ajme predivne su..
neko vrijeme sam htjela imat starke al sam odustala..
sad imam te Conversice i zadovoljna sam
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri lis 01, 2008 10:39 pm

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica 5841 Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica 5841 Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica 730682 Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica 730682

R.I.P. mojim starkama.. dns su sluzbeno preminule.. Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica 730682 Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica 5841 Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica 730682
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri lis 01, 2008 11:24 pm

ja imam sive,s onim ciferšlusima iza koji kad se otvore ispod je u boji..lol..ak nađem sliku stavim..hihi OBOŽAVAM STARKE in love
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri lis 01, 2008 11:25 pm

aha da,i imam jedne koje su mi jadne potrgane,to su mi prošle starke bile,neke sivkasto zelenkaste neke...al i njih volim..prve starke se pamte xd
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimečet lis 02, 2008 4:49 pm

ajme ja obozavam svoje prve starke, ne mogu vise uc u njih lol, al to su mi najbolje cipele xDDDDD mslm obuca haha koju imam, ful sam sentimentalno vezana za njih :D
[Vrh] Go down
.Maya.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
.Maya.


Broj postova : 1898
Age : 30
Lokacija : Room 27.
Registration date : 11.09.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimečet lis 02, 2008 5:34 pm

teen_girl je napisao/la:

pogotovo u doba Curta Cobaina koji je tragično preminuo prije 14 godina :(((((

Piše se Kurt Cobain.
xD
^^
[Vrh] Go down
http://darklollipop.blog.hr
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimečet lis 02, 2008 6:00 pm

.Maya the lollipop. je napisao/la:
teen_girl je napisao/la:

pogotovo u doba Curta Cobaina koji je tragično preminuo prije 14 godina :(((((

Piše se Kurt Cobain.
xD
^^

okeee blabla

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimečet lis 02, 2008 11:08 pm

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Dsc02859nw3.thStarke - veliki modni povratak slavnih tenisica Thpix

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Dsc02746vo9.thStarke - veliki modni povratak slavnih tenisica Thpix

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Dsc02696rh2.thStarke - veliki modni povratak slavnih tenisica Thpix

moje starkeee <3<3<3<3 in love
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesub lis 04, 2008 7:08 pm

a Ja Imam črvene starkice...
hH
vojim moje conversice=)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesub lis 04, 2008 8:11 pm

prve su mi bile bijele sa nekim tamo cvjetovima, a sad imam šarene onako ko neki grad 'peace, love' blabla onako hippy starke :D
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimeuto lis 07, 2008 8:51 pm

Joj...ja mogu samo da se nadovežem...Ja imam smeđe starkice i vojim ih jako jako...Ali sad slušajte...Pred 2 tjedna dok sam išla doma...Skužila sam da mi u garderobi nema starkiiiii!!! I tražili smo po cijeloj školi i ništa...Ali...Puno ljudi je vidjelo jednu curu, koja je inače siromašna, neodgojena, kradljivica, kako ima smeđe iznošene starke...I svi su joj to napomenuli...Ono, jel to nisu moje. I onda se ona splašila i u ponedjeljak (ukrala ih je u srijedu) ih je nulti sat donesla i vratila u garderobu...Weee cheerleader ...Nije je bilo u školi 3 dana a sad je sve normalno. Žao mi je jedino kaj nije kažnjena. A trebala bi bit! Al ja sam sretna kaj iamm svoje starkice!!!!!
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimeuto lis 07, 2008 11:03 pm

da znam postoji svigdje takvi.....
:S
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
Gost
Gost
Anonymous



Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri lis 08, 2008 1:57 pm

eh..kai češ al glavno da si ti swoje starke dobila natrag
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimepet lis 31, 2008 2:57 pm

povratak? ke su one ikad otishle?? :D
imam jedne crvene conversice (bash starke) i jedne za košarku crne sa zlatnim conversice...seksi. preseksi.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimepet lis 31, 2008 3:47 pm

joj ja bum si kupila neke valjda a baš su mi cool
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimepet lis 31, 2008 3:58 pm

ja imam trenutno dvoje starka
-jedne su stare zelene
-nove si šarene, slične kao annine , mislim po opisu

xD Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica 946334
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
just.be
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
just.be


Broj postova : 1438
Age : 30
Registration date : 07.11.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri stu 12, 2008 12:00 am

agrrr.. hocu si kupit crne visoke kozne starke al kostaju 1200 kn ili 1300
trenutno mi ih nije stara htjela kupit al je rekla da su za rockas tu =)

jea
[Vrh] Go down
.Maya.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
.Maya.


Broj postova : 1898
Age : 30
Lokacija : Room 27.
Registration date : 11.09.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri stu 12, 2008 12:10 am

Najstarije (crne) - nea više, premale.
Stare (plavo/sive) - raspadnute.
Nove (crvene) - polako i one umiru.

U planu (crne, Kurt Cobain) - aww, u subotu se ide u Zagreb ^^
[Vrh] Go down
http://darklollipop.blog.hr
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri stu 12, 2008 12:18 am

...just.be...<3 je napisao/la:
agrrr.. hocu si kupit crne visoke kozne starke al kostaju 1200 kn ili 1300
trenutno mi ih nije stara htjela kupit al je rekla da su za rockas tu =)

jea

meni su te isto baš zakonn..a i niske takve crne kožne.. in love in love samo kai meni ne bi starci dali pare za to =(
[Vrh] Go down
just.be
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
just.be


Broj postova : 1438
Age : 30
Registration date : 07.11.2008

Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitimesri stu 12, 2008 12:33 am

ak imas sestru ko ja.. UCJENJUJ

njoj su kupili neke kozne u citiju za 1200
i sad ucjenjivam, onak KAO naljutim se i malo izderem i da vidis kak djeluje.. =)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Empty
PostajNaslov: Re: Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica   Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Starke - veliki modni povratak slavnih tenisica
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Povratak KRALJA
» prooblem al ono veliki
» modni NEukus i NE odjevanje nase estrade

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Lifestyle :: Moda i ljepota-
Forum(o)Bir: