..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 priznajem=)

Go down 
+38
dazed_and_confused
juhu
proud nobody
SmiLle.
Anonimna
mršavi_pas
bonesy
.MiSs Dreamer.<3
†Blair witch†
TotaLno druKčija kLinka:D
Fleur
Fenrir
† morbid.puppet †
nj nj nj (:
!v@
~iZZiLiCiOuS. ^^*
rawr
heroina
...
just_another_girl
Martuanne
.ZvieZzdica<3
petra
keksiĆ.
Miss Independent
Miss H.
JustLike
bombica
just.be
alternativka :]
malena.
.Maya.
zbunjolica.
koza
VVVVV
!dealno_loš@
Miss Sunshine*
Ellie
42 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 10:54 pm

hahahahaha, svi imao svoje ovisnosti :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 10:58 pm

@dazed[btw. kak se zoveš? xD] da, detaljno ću ih izanalizirat mada ovaj ima curu xD
Koji kreten! Ne treba ti u životu! Nađi bolje, možeš ti to :):)
@Ivy naravno da ne možeš xD
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 10:59 pm

A kaj ću :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 10:59 pm

Hahahaha. :):):)
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:01 pm

Amy je napisao/la:
@dazed[btw. kak se zoveš? xD] da, detaljno ću ih izanalizirat mada ovaj ima curu xD
Koji kreten! Ne treba ti u životu! Nađi bolje, možeš ti to :):)
@Ivy naravno da ne možeš xD

Nemoj i ti, molim te, svi mi to govore, ali ne mogu ja to, barem ne jos, moram sve ovo preboljeti. Evo, priznajem, jos uvijek se nadam, ako ima nade, poruke su zbunjujuce :( :(
E, tako treba, vjerujem da ce ti popis pomoci.
p.s. nadimak mi je Dori :) Ti si?
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:04 pm

Amy hehehe :)
Tako me svi zovu/znaju, pa nek bude Amy :)
Gle, pričekaj iako ne vjerujem da će se nešto previše pozitivno dogoditi, ali nikad ne znaš. Zaboravit ćeš ga uskoro, vjeruj mi :)
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:07 pm

Amy je napisao/la:
Amy hehehe :)
Tako me svi zovu/znaju, pa nek bude Amy :)
Gle, pričekaj iako ne vjerujem da će se nešto previše pozitivno dogoditi, ali nikad ne znaš. Zaboravit ćeš ga uskoro, vjeruj mi :)

Ok, vazi :)
Govorim sebi da se ne nadam, da je kreten, da se nece javiti, ali ovo je mucenje iz dana u dan. Ne razumijem sve te kontradiktorne poruke koje mi je slao. Ako je za akciju, neka posalje poruku angryy angryy Ili jednostavno zna da me moze imati kad hoce, sto je jos gore! Ne znam kad ce proci, nadam se uskoro :(
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:18 pm

To je najgore. Znati da imaš prevlast nad nekim -.-'
To mrzim. To meni Paško radi -.-' Onaj s curom, jel -.-''
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:20 pm

Amy je napisao/la:
To je najgore. Znati da imaš prevlast nad nekim -.-'
To mrzim. To meni Paško radi -.-' Onaj s curom, jel -.-''

E, bas to angryy Zna da te uvijek moze imati, da je potrebni samo poslati poruku angryy Ali ne mozes si pomoci, zar ne? Iako sve to znas. Samo ne znam je li ovaj to meni radi ili ga zbilja nije briga :(
A je li nesto bilo izmejdu vas dvoje ili kako znas da ima prevlast nad tobom?
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:24 pm

Nikad nije bilo ništa. Samo smo prijatelji. Evo, danas je bio posebno dobar prema meni, igrao je na mom iPhonu igrice i bio je super. Al nekad ima loše dane pa se znamo posvađat užasno.
Inače, Paško i ja smo 2 najbahatije osobe u cijelom razredu. Tako je bar raska rekla. Da nam nitko nije ravan.
A kako ima prevlast. Što on želi, to on dobije. Znači, zapovijedi ti nešto, ne samo meni već i ostalima, i ako ga ne poslušaš loše ti se piše.
Ja obično ne poslušam pa se posvađamo i riječi znaju letit, al inače sve oke.
Njega se ljudi boje, al evo, mene nikad nije udario.

Ovo za vog, mislim da on želi nešto s tobom, al je balavac i ne zna to napravit kako spada. Misli da je faca jel te drži u neizvjesnosti.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:36 pm

Amy je napisao/la:
Nikad nije bilo ništa. Samo smo prijatelji. Evo, danas je bio posebno dobar prema meni, igrao je na mom iPhonu igrice i bio je super. Al nekad ima loše dane pa se znamo posvađat užasno.
Inače, Paško i ja smo 2 najbahatije osobe u cijelom razredu. Tako je bar raska rekla. Da nam nitko nije ravan.
A kako ima prevlast. Što on želi, to on dobije. Znači, zapovijedi ti nešto, ne samo meni već i ostalima, i ako ga ne poslušaš loše ti se piše.
Ja obično ne poslušam pa se posvađamo i riječi znaju letit, al inače sve oke.
Njega se ljudi boje, al evo, mene nikad nije udario.

Ovo za vog, mislim da on želi nešto s tobom, al je balavac i ne zna to napravit kako spada. Misli da je faca jel te drži u neizvjesnosti.

Hmmmm, komplicirano. Je li on zna da ti se svidja? Jesi mu ista natuknula? Ako zatrazi nesto i ti mu to das, mozda ne misli da te ima u saci, barem ne na tja nacin (mislim svidjanje), sto nije lose jer ne zna da mu se svdijas (ako mu nisi rekla).
Ah, Amy, iz tvojih usta u Bozje usi. Mislis da se samo poigrava? Mrzim ga! Samo zelim jedan izlazak s njim da vidim sto tocno hoce :( :(
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:46 pm

Nema pojma. I što je najgore, moja najbolja frendica je zaljubljena u njega 8[!!!] godina.
Ne vjerujem da je išta skužio, prikrivam to.
Ne znam, većinu ljudi u našem razredu je udario, najjačem liku iz razreda je opalio šamarčinu, al mene nije nikad udario. Ne znam jel to dobar ili loš znak..

Ne, ne mislim da se poigrava. Mislim da te želi, ali ti ne zna prić.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:49 pm

Amy je napisao/la:
Nema pojma. I što je najgore, moja najbolja frendica je zaljubljena u njega 8[!!!] godina.
Ne vjerujem da je išta skužio, prikrivam to.
Ne znam, većinu ljudi u našem razredu je udario, najjačem liku iz razreda je opalio šamarčinu, al mene nije nikad udario. Ne znam jel to dobar ili loš znak..

Ne, ne mislim da se poigrava. Mislim da te želi, ali ti ne zna prić.

Isuse, pa kakav je to on lik? Ne mozes udarati druge! A valjda je dobro to sto te nije udario, ustvari naravno da je dobro :)
A jeste pricale ti i ta prijateljica o tome? Jesi joj sto rekla? Ne znam, cini mi se je 8 godina vise navika nego ljubav.
Ne znam, s obzirom na ego koji ima cini mi se da se poigrava itekako jer zna da me moze imati kad hoce, a to mu imponira jer sam starija. Ali mi se ipak cini, s obzirom na to iskljucivanje s chata kad sa mu poslala poruku, da nece biti nista :( :(
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimesri svi 12, 2010 11:54 pm

On je agresivan lik kad ima loš dan. Obično je dobar, osim ako ga netko ne iživcira što se vrlo lako može dogodit. Ima eksplozivan karakter.
Da je taj najjači lik hio vratit Pašku šamar, Paško bi završio na podu. Al eto, imao je sreću da je Sandi[najjači lik] odustao od tučnjave.
Al da, moja škola je takva da svi udaraju sve, nema pravila..
A nisam, kad ona kaže da je Paško zgodan, ja kažem da nije. Uglavnom, proturiječim joj.
A on se njoj kao sviđa od prvog razreda, ne znam, tek sam na polugodištu došla u ovaj razred[preseljenje].

Manipulira tobom. Zna da osjećaš nešto prema njemu i zato ti to radi. Da je zreo prišao bi ti normalnim putem.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 12:27 am

Amy je napisao/la:
On je agresivan lik kad ima loš dan. Obično je dobar, osim ako ga netko ne iživcira što se vrlo lako može dogodit. Ima eksplozivan karakter.
Da je taj najjači lik hio vratit Pašku šamar, Paško bi završio na podu. Al eto, imao je sreću da je Sandi[najjači lik] odustao od tučnjave.
Al da, moja škola je takva da svi udaraju sve, nema pravila..
A nisam, kad ona kaže da je Paško zgodan, ja kažem da nije. Uglavnom, proturiječim joj.
A on se njoj kao sviđa od prvog razreda, ne znam, tek sam na polugodištu došla u ovaj razred[preseljenje].

Manipulira tobom. Zna da osjećaš nešto prema njemu i zato ti to radi. Da je zreo prišao bi ti normalnim putem.

A inace ima tako eksplozivan karakter? Jesi sigurna da je on ok za vezu? Sorry, morala sam pitati :)
To je ok, bolje joj nemoj nista govoriti. Ipak kad je prijateljstvo u pitanju, bolje ga zadrzati. Pa makar to bilo pogubno za tebe, a zamo mi je sto je tako komplicirano :(
To i ja mislim, ali mogao se barem fucking javiti na poruku na chatu angryy Ustvari, ne znam vise sto da mislim, ima li nade ili nema, misli li se javiti ili ne. A kao glupaca se nadam :(
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 12:52 am

On i ja imamo priblizno isti karakter. Oboje eksplozivni. Al inace je jeben lik. Ono, sladak je kad je u vezi, romantican, slatkorjevciv. Da, vaznija je frendica od decka.
Mozda nije vidio poruku. Zna se dogodit da se meni netko javi, a ja u tom trenu odem i ne vidim poruku. Uvijek se mozes nadat, iako je nada kurva!
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 12:57 am

Zao mi je sto je tako nespretna i komplicirana situacija :( Mozda da za ovo dvoje stavis sve na papir i vidis sto ces, jer ti je frendica zaljubljena u njega :(
Ne bih se htjela nadati, iako svaki dio mog tijela govori drugacije, ne zelim se opet razocarati. Samo da znam koliko on misli cekati i misli li cekati uopce! Kzem da me sve zbunjuje jer sve je bilo dobro preko poruka, svidja mu se opcija pijenja jer obecava akciju, a onda mu posaljem tu poruku (bio je bijeli kruzic pored, nekih 5 min. je jos bijeli kruzic, onda je kao dosao online i za 10-tak min. se iskljucio) i prekid. Izludjuje me tip! A jos se nismo sreli u gradu otkako smo bili zajedno (i hvala Bogu na tome).
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:01 am

I meni je zao... Al dobro, ionako ima curu pa nema sanse... Jedva cekam da skola zavrsi, da odem u srednju, zaboravim na sve.
Kod tebe je bas sjebana situacija. Nzm, pricekaj, mozda nes bude. Ako ne, bar znas da te lik ne zasluzuje i da mozes nac boljeg!
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:04 am

Amy je napisao/la:
I meni je zao... Al dobro, ionako ima curu pa nema sanse... Jedva cekam da skola zavrsi, da odem u srednju, zaboravim na sve.
Kod tebe je bas sjebana situacija. Nzm, pricekaj, mozda nes bude. Ako ne, bar znas da te lik ne zasluzuje i da mozes nac boljeg!

A, znaci osmi si razred? :) O, bit ce ti super u srednoj, meni je bilo divno :)
A koliko dugo ima curu?
Pokusavam sebi reci da me ne zasluzuje, ali kad mi srrce i tijelo govori drugacije, neprestano mislim na njega, zelim ga. Ah, nada jee kruva, jbg :( :(
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:08 am

Da, osmi, tek. Hm... Ne vise od mjesec dana. Bas sjebano. Ali, vrijeme lijeci rane, nadi novu zanimaciju i zaboravit ces na njega. Kad- tad.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:10 am

Amy je napisao/la:
Da, osmi, tek. Hm... Ne vise od mjesec dana. Bas sjebano. Ali, vrijeme lijeci rane, nadi novu zanimaciju i zaboravit ces na njega. Kad- tad.

Nije te, vjeruj mi, tek sad dolazi najbolje razdoblje zivota :)
Imam zanimacija, dosta, ali znas kad ne mozes na nekoga prestati misliti :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:13 am

Da znam taj osjecaj. Jos pogotovo kad si svjestan da neces imat tu osobu..
A valjda dolazi... Jedva cekam tu srednju. Ono, vise nisi klinac iz osnovne.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:15 am

Amy je napisao/la:
Da znam taj osjecaj. Jos pogotovo kad si svjestan da neces imat tu osobu..
A valjda dolazi... Jedva cekam tu srednju. Ono, vise nisi klinac iz osnovne.

Svjestan si, ali se zavaravas cijelo vrijeme, a u sebi znas da moras pasti kad tad :( :( A jos znas da puno izlazi, nije vazno koji je dan kad pije (ide recimo veceras) i ima one night stands. Ali nista ti nije vazno :facepalm: Cak bi mi bilo draze da znam da se poigrava i igra toplo hladno, koja sam ja glupaca :facepalm:
Nisi klinac iz osnovne, zrelija si, mudrija, bolje drustvo, izlasci, odlicna mi je srednja bila :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:19 am

U koju si srednju isla?
Te igrice toplo-'ladno najvise mrzim, a i sama ih igram.. Najbolji nacin za prekrit zaljubljenost.
Nisi glupaca, samo si zaljubljena. Kazu da su zene najgluplje kad su zaljubljene...
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:21 am

Amy je napisao/la:
U koju si srednju isla?
Te igrice toplo-'ladno najvise mrzim, a i sama ih igram.. Najbolji nacin za prekrit zaljubljenost.
Nisi glupaca, samo si zaljubljena. Kazu da su zene najgluplje kad su zaljubljene...

E, ako jesu najgluplje, onda sam ja kraljica angryy A znam da je veceras isao piti i da je velila mogucnot da ima one night stand. Sto si radim :( :(
Mrzim ih i ja, najvise na svijetu, i ne igram ih, ali ne bi mi smetalo da on igra ako to znaci da ce se javiti. A do sada nisam nikome pustala da me gazi dok ovaj kreten nije dosao angryy
U jezicnu :) A koju ti mislis?
[Vrh] Go down
Sponsored content





priznajem=) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: priznajem=)   priznajem=) - Page 27 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
priznajem=)
[Vrh] 
Stranica 27 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: