..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Proricanje sudbine

Go down 
+10
keksiĆ.
bombica
just.be
!dealno_loš@
Ellie
zbunjolica.
malena.
Miss Sunshine*
VVVVV
alternativka :]
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimečet stu 06, 2008 8:50 pm

Nostradamus i co.
dali vjerujete u to? jeste li vi zapravo "praznovjerni"?
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimečet stu 06, 2008 10:40 pm

ne vjerujem i nisam praznovjerna.. ma daj. ah, to su stare priče
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimečet stu 06, 2008 10:42 pm

lucija070 je napisao/la:
ne vjerujem i nisam praznovjerna.. ma daj. ah, to su stare priče

potpis=)
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimečet stu 06, 2008 10:44 pm

ne vjerujem to samo Bog zna
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimepet stu 07, 2008 12:42 pm

ne vjerujem i nisam praznovjerna
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimepet stu 07, 2008 4:19 pm

e pa ja vjerujem :D
čitala sam dosta knjiga o tome...i fkt vjerujem.
al ne vjerujem u astrologiju i sl.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:01 pm

alternativka :] je napisao/la:
e pa ja vjerujem :D
čitala sam dosta knjiga o tome...i fkt vjerujem.
al ne vjerujem u astrologiju i sl.

e pa da
ja horoskop pročitam,al ne vjerujem u njega
al ako postoje neki fkt dokazi da je ovo istinito
onda vjerujem :D
[Vrh] Go down
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:30 pm

teen_girl je napisao/la:
ne vjerujem to samo Bog zna

jedan veliki potpis
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:40 pm

pa postoje stvarno neki ljudi koji mogu proricat sudbinu i u to fkt vjerujem al ne vjerujem u tarot i bacanje karti i prizivanje duhova i sve ostale gluposti XD
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimesub stu 08, 2008 1:35 am

BubicA je napisao/la:
pa postoje stvarno neki ljudi koji mogu proricat sudbinu i u to fkt vjerujem al ne vjerujem u tarot i bacanje karti i prizivanje duhova i sve ostale gluposti XD

To postoji Proricanje sudbine 640982 Ovo boldano...
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimesub stu 08, 2008 3:36 pm

^^da, znam No
to nije OK
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
just.be
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
just.be


Broj postova : 1438
Age : 30
Registration date : 07.11.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimesub stu 08, 2008 5:05 pm

vjerujem u to.. nakon necag sta mi se dogodilo.. al nebi o tom... Wink
al u horoskope bas i ne vjerujem jer to ne pisu pravi astrolozi neg samo ekaj novinari zmisle i to je to..
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimesub stu 08, 2008 8:54 pm

Scarlett je napisao/la:
BubicA je napisao/la:
pa postoje stvarno neki ljudi koji mogu proricat sudbinu i u to fkt vjerujem al ne vjerujem u tarot i bacanje karti i prizivanje duhova i sve ostale gluposti XD

To postoji Proricanje sudbine 640982 Ovo boldano...

da al kaj to nije grijeh mislim ljudi nakon prizivanja duhova znaju poludit
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimesub stu 08, 2008 9:29 pm

mawa brineta je napisao/la:
Scarlett je napisao/la:
BubicA je napisao/la:
pa postoje stvarno neki ljudi koji mogu proricat sudbinu i u to fkt vjerujem al ne vjerujem u tarot i bacanje karti i prizivanje duhova i sve ostale gluposti XD

To postoji Proricanje sudbine 640982 Ovo boldano...

da al kaj to nije grijeh mislim ljudi nakon prizivanja duhova znaju poludit

Da, i događaju im se nesreće... trebalo bi posebnu temu za to otvorit jer je zanimljivo...
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 5:03 pm

u,UUU

meni ovo SCARY xD
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 7:19 pm

ako vas zanima o tome (proricanju sudbine) probajte si nać nešto o Vangelia Gušterovoj (rođ. Vangelia Pandeva Dimitrova i poznatija kao Baba Vanga)...
ugl, jako je strašno, JAKO, i počinjem se lagano brinut za našu budućnost, jer ako je išta od prorečenog istina... affraid
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
just.be
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
just.be


Broj postova : 1438
Age : 30
Registration date : 07.11.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 7:31 pm

Evo malo kopirano:

Vangina proročanstva redom su se ispunjavala. Predvidjela je početak II. svjetskog rata, napad na američke Blizance, potonuće ruskog Kurska...
23:56 | 29.09.2008. | Piše: Jelena Šimac
Slijepa bugarska proročica Vangelia Gušterova, poznatija kao Baba Vanga, predvidjela je kako će Treći svjetski rat početi 2010. godina. Baba Vanga time je uzburkala duhove pošto su se njezina proračanstva o svjetskim katastrofama redom obistinila. Predvidjela je tako početak Drugog svjetskog rata, potonuće ruske nuklearne podmornice Kursk te napad na američke Twinse 11. rujna 2001.
"Američki blizanci će pasti nakon što ih napadnu čelične ptice, vukovi će zavijati u grmlju i nevina će krv biti prolivena", glasilo je njezino proročanstvo koje se obistinilo za vrijeme vladavine Busha (grmlje). Baba Vanga je predvidjela i perestrojku u SSSR-u, smrt princeze Diane kao i Hitlerov neslavni kraj. Proročica je vidjela i vlastitu smrt, i to 11. kolovoza 1996., kao i nedavne sukobe u Gruziji. Vanga je predvidjela kako će Treći svjetski rat početi nakon pokušaja atentata na četiri državnika te sukoba u Hindustanu 2010. godine.

KOMUNICIRALA JE S NEVIDLJIVIM BIĆIMA
Baba Vanga prorekla je da će ljudi za otprilike 200 godina komunicirati s izvanzemaljcima, no da mnogi od njih već dugi niz godina žive na zemlji. Tvrdila je kako joj informacije o budućem prostoru i vremenu šalju neka nevidljiva bića.
Vangelia Gušterova rođena je 3. listopada 1911. kao VangeliaPandeva Dimitrova u Strumici u Makedoniji. Oslijepila je kao 12-godišnja djevojčica kada ju je u svoj vrtlog zahvatio tornado. Pronašli su je zatrpanu kamenjem s očima punim pijeska.
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 7:40 pm

ima toga jako puno, pa nisam htjela kopirat...ugl, evo DIO onog kaj će se događati u ne toliko dalekoj budućnosti:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.

2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.

2014.
- Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016.
- Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila.
Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023.
- Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025.
- Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
nuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.

2033. - Polarni led se topi.
Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.

2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 7:42 pm

...just.be...<3 je napisao/la:
vjerujem u to.. nakon necag sta mi se dogodilo.. al nebi o tom... Wink
al u horoskope bas i ne vjerujem jer to ne pisu pravi astrolozi neg samo ekaj novinari zmisle i to je to..

zakai nebi o tom?? Proricanje sudbine 163265 mene baš zanimaa
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 8:09 pm

^^ e da i mene
no ako ne želiš, tvoja stvar Wink
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 8:26 pm

alternativka :] je napisao/la:
ima toga jako puno, pa nisam htjela kopirat...ugl, evo DIO onog kaj će se događati u ne toliko dalekoj budućnosti:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.

2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.

2014.
- Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016.
- Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila.
Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023.
- Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025.
- Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
nuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.

2033. - Polarni led se topi.
Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.

2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.

nisam sigurna jel da vjerujem u to ili ne..
većinom vjerujem,jer je predvidjela i ove stvari prije..al ne znam ipak..tak su prije ljudi rekli da će 2000. bit smak svijeta,pa nije bio..
nekak mi se čini da malo pretjeruje..al strah me Proricanje sudbine 380913 Proricanje sudbine 786327 Proricanje sudbine 5841
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 8:53 pm

miwnič. je napisao/la:
alternativka :] je napisao/la:
ima toga jako puno, pa nisam htjela kopirat...ugl, evo DIO onog kaj će se događati u ne toliko dalekoj budućnosti:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.

2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.

2014.
- Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016.
- Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila.
Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023.
- Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025.
- Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
nuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.

2033. - Polarni led se topi.
Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.

2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.

nisam sigurna jel da vjerujem u to ili ne..
većinom vjerujem,jer je predvidjela i ove stvari prije..al ne znam ipak..tak su prije ljudi rekli da će 2000. bit smak svijeta,pa nije bio..
nekak mi se čini da malo pretjeruje..al strah me Proricanje sudbine 380913 Proricanje sudbine 786327 Proricanje sudbine 5841

ne vjerujemm
da najavljivali su smak sveta prije nekih mjesec, dva..
i da se polarni led topi..
hm..
još sam tu.
i niš se nije otopilo
neznam.. wtf
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 9:08 pm

Hmm, pa sad, covjek ne moze ostat ranodusan na to... bar ja ne.
Pa ipak se obistinilo dosta toga sto je predvidjela...

A vrijeme ce najbolje pokazati...Ako se te stvari obistine, onda cu ubuduci vjerovati u to...ako ostanem ziva nakon tih katastrofa ili mozda smaka svijeta :D
[Vrh] Go down
just.be
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
just.be


Broj postova : 1438
Age : 30
Registration date : 07.11.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 9:14 pm

alternativka :] je napisao/la:
ima toga jako puno, pa nisam htjela kopirat...ugl, evo DIO onog kaj će se događati u ne toliko dalekoj budućnosti:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.

2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.

2014.
- Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016.
- Europa je skoro bez ljudi

2018. - Kina postaje nova svjetska sila.
Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023.
- Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025.
- Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
nuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.

2033. - Polarni led se topi.
Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.

2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.

wuuuhuu... necu morat trazit posao, necu morat na fax, necu se zenit.. ou jea... svi cemo pocrkat.. a ja cu u raju bit zadovoljna jer cu proc najbolje god. svog zivota(srednja skola)

ja se ne bojim. no fear.. bas ludo
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitimened stu 09, 2008 9:37 pm

mene strah al ovo je sve preludo da bi bilo istinito .... imam vjere u boga i ove se sve neće desit sto posto to sam neko sere da bi plašil ljude
[Vrh] Go down
Sponsored content





Proricanje sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Proricanje sudbine   Proricanje sudbine Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Proricanje sudbine
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Neobjašnjive stvari i pojave-
Forum(o)Bir: