..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+36
×Freak×
Mary
bijač
mršavi_pas
†Blair witch†
TotaLno druKčija kLinka:D
Melanie
brineta
bonesy
Fleur
!v@
Feanor
.MiSs Dreamer.<3
Fenrir
† morbid.puppet †
nj nj nj (:
rawr
koza
just.be
just_another_girl
Martuanne
JustLike
malena.
VVVVV
petra
Miss H.
.ZvieZzdica<3
.Maya.
!dealno_loš@
Miss Sunshine*
alternativka :]
...
zbunjolica.
ChocoGirl <3
bombica
Ellie
40 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
†Blair witch†
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
†Blair witch†


Broj postova : 1209
Lokacija : playing with madness
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 3:40 pm

Nisam se rasipala kad mi je Mak postavio nogu. xD :D
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 5:47 pm

ma nis,osim kaj me dvaput pljusak opro,i ne odustaje
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 8:30 pm

Hm.. usla sam slucajno u svlacionicu liku dok je bio gol, pricala sam s jednim likom o necem sta nisam smjela..
Iss kako ce me zajebavat sad -.-'
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 10:31 pm

hahahahha ^^
a jaaadan tintilinić :D:D

imala 4 sata :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 11:08 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
hahahahha ^^
a jaaadan tintilinić :D:D

imala 4 sata :D

Jadan.. Jebiga..
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:41 pm

Danas mi se dogodilo nešto jaako čudno..
Bila sam u školi i sad imali smo glazbeni.. A mi na glazbenom nemamo stolove nego samo stolice poredane u polukrug i ja se sjednem točno na sredinu tak da vidim i lijevo i desno, sve ljude..
I dođe moja frendica(s kojom sam išla u osnovnu) i bilo je sve pokraj mene zauzeto i tak se ona sjela pokraj jednog dečka (koji je već bio spomenut negdje na forumu).
Od početka pa sve do završetka sata oni su se cijelo vrijeme smijali i zabavljali dok sam ja sjedila između nekih tamo cura koje su pričali sa svojim drugim susjedima i ja onak zujim u sredini i samo me izjeda ljubomora.. Ja sam bila tako ljubomorna na svoju frendicu.. Toliko da mi je došlo da zaplačem od ljubomore.. Zašto ona mora imati sve što ja želim.. Pametna je (zapravo nadprosjećno inteligentna), lijepa, društvena, ima dečka, svira klavir, ima roditelje koji je vole i koji brinu o njoj.. A ja, ja nemam ništa od tog.. I onda se ona sprijatelji sa tipom pred kojim sam se ja tak zblamirala i koji me vjerjatno mrzi.. I tijekom cijelog sata ja sam se tako htjela diči i opaliti joj šamarčinu..
Znam da je to jako glupo i nemam pravo to osjećati jer ona nije napravila ništa pogrešno, ali ja je nisam mogla niti pogledati u oči..

Što se to sa mnom događa???
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:36 pm

Welcome to the club!
Tako sam se ja jucer osjecala.
p.s jel to onaj lik sa dubokim glasom?
Marija. Takoder si jako pametna(samo neznam koji je tebi bio k.. da se pocnes druzit s budalom kao sto sam ja xD), lijepa si, zabavna, lijepo pjevas, otkacena si, a decko ti netreba. Ne jos. I da, ja bi ubila da imam takve roditelje ko sta ti imas. Bila si u Americi, dobis sve sto ti treba, mozes ostat vani do kolko god oces itd.
A i kina stalno ljudima nabija na nos to da je nadprosjecno inteligentna. -.-'
A i opusti se, proci ce te ta faza.

EDIT: Zato ja ne zelim ic ni s kim koga znam u skolu. Zelim novi pocetak!
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 3:46 pm

vracam se s jebenog velesajma s motorom a nemam tablice,i u suprotnoj traci prolazi nadobudni drot jebem mu sve sveto na nebu i na zemlji i mora on bit ninja i okrene se i zamnom,i ajd da me zaustavil ovak nebi nis reko,al tak bezobrazno nadobudno da se on okrece iz suprotne trake i krene zamnom,e pa picka ti materina neces. I ja po gasu i nateravamo se po ulicama tam nekim i vidim prolaz za nasip i gas gore,španam se po nasipu i govno ne odustaje krvavu mu majku,reko dobro kad se oces igrat i ja skocim s nasipa dole i odem skroz uz rijeku a on ne moze sa svojim govnom tak zamnom,i naravno rjesim se prokletog insekta kad dodem doma,ocu novcanik zvadit je*ote bog nema novcanika,negdi mi ispao kad sam mu bjezao jebo mu pas milu majku prokleta mu dusa da bog da mu djeca na rikverc hodala,i sad sam fino popusil oko 200kn,vozacku,osobnu,letacku dozvolu,sportsku dozvolu,prometnu dozvolu od motora,kombija i auta,dve kartice od bankomata i vizitke i kojekakve gluposti kaj mi trebaju,al ajde vidjecemo nadam se da ce ga neko nac i vratit,a za tog drotu svaku vecer cu se pomolit i imat obrede uz svijece da prvom prilikom pod kamion podleti,prokleta mu mila majka koja ga zlegla takvo govno komunisticko
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 4:37 pm

idem sa frendom do jednog mjesta i proalzimo kroz puteljak, i tam neki lik u golfu nagari i vidi on nas, ja se izmaknem lijevo i on jos namjerno dosta zakrene u moju stranu i za par centimetara proso pokraj mene, pederčina smrdljiva ružna zamalo pa mi nije nogu pregazio, lik to namjerno neki čelavac smrdljivi joj da nije bio u autu, pederčina ružna, a naravno bila neka cura u autu pa se kao htio curi pokazati, mrš glupo đubre zamalo pa mi nije preko noge prešo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 4:48 pm

da te zgazio bi oštetio auto tako da ima sreće
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:00 pm

jedna od rijetkih koja je ostala čitava u razzu

nemam pojma što im je bilo

par razrezanim
jedna slomljena ruka
dvije slomljene noge
troje s glavoboljem
par njih izvrnulo ngu

samo nas par ostalo čitavo :D
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:23 pm

Covjece. Kako su uspjeli sve to xD?
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:29 pm

akrobacije na školskom igralištu i oko igrališta :D
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:43 pm

Aha.. To objasnjava stvari xD
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 10:12 pm

Amy je napisao/la:
Welcome to the club!
Tako sam se ja jucer osjecala.
p.s jel to onaj lik sa dubokim glasom?
Marija. Takoder si jako pametna(samo neznam koji je tebi bio k.. da se pocnes druzit s budalom kao sto sam ja xD), lijepa si, zabavna, lijepo pjevas, otkacena si, a decko ti netreba. Ne jos. I da, ja bi ubila da imam takve roditelje ko sta ti imas. Bila si u Americi, dobis sve sto ti treba, mozes ostat vani do kolko god oces itd.
A i kina stalno ljudima nabija na nos to da je nadprosjecno inteligentna. -.-'
A i opusti se, proci ce te ta faza.

EDIT: Zato ja ne zelim ic ni s kim koga znam u skolu. Zelim novi pocetak!

Stvarno se nadam..
Ok da sad tu ne spammam- msn..
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 4:29 pm

Mary je napisao/la:
Danas mi se dogodilo nešto jaako čudno..
Bila sam u školi i sad imali smo glazbeni.. A mi na glazbenom nemamo stolove nego samo stolice poredane u polukrug i ja se sjednem točno na sredinu tak da vidim i lijevo i desno, sve ljude..
I dođe moja frendica(s kojom sam išla u osnovnu) i bilo je sve pokraj mene zauzeto i tak se ona sjela pokraj jednog dečka (koji je već bio spomenut negdje na forumu).
Od početka pa sve do završetka sata oni su se cijelo vrijeme smijali i zabavljali dok sam ja sjedila između nekih tamo cura koje su pričali sa svojim drugim susjedima i ja onak zujim u sredini i samo me izjeda ljubomora.. Ja sam bila tako ljubomorna na svoju frendicu.. Toliko da mi je došlo da zaplačem od ljubomore.. Zašto ona mora imati sve što ja želim.. Pametna je (zapravo nadprosjećno inteligentna), lijepa, društvena, ima dečka, svira klavir, ima roditelje koji je vole i koji brinu o njoj.. A ja, ja nemam ništa od tog.. I onda se ona sprijatelji sa tipom pred kojim sam se ja tak zblamirala i koji me vjerjatno mrzi.. I tijekom cijelog sata ja sam se tako htjela diči i opaliti joj šamarčinu..
Znam da je to jako glupo i nemam pravo to osjećati jer ona nije napravila ništa pogrešno, ali ja je nisam mogla niti pogledati u oči..

Što se to sa mnom događa???

šta drugo reči nego evo jedan citat iz jedne pjesme od iced eartha:

"life is a bitch,
life is a whore..."
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 6:39 pm

prizvala sam kišu o.O
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 8:46 pm

Strahovuk je napisao/la:


šta drugo reči nego evo jedan citat iz jedne pjesme od iced eartha:

"life is a bitch,
life is a whore..."

E baš to.. :D

Danas se vrana posrala na mene tj. moju nogu.. -.-'
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 12:09 pm

Jučer sam se opet osramotila po ko zna koji put.. -.-'
Zadnji sat. Njemački. Profesor nešto priča razredu a meni frendica dođe: Gle kolko ptica!
Jer je 1000 vrana počelo letjeti pokraj škole.. A ja se zaderem: Joj, da one su se posrale po meni jučer..
A meni profesor dođe: Marija, kako se to izražavaš...
A ja se počela smijat ko neka luđakinja..
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 12:56 pm

Mary je napisao/la:
Jučer sam se opet osramotila po ko zna koji put.. -.-'
Zadnji sat. Njemački. Profesor nešto priča razredu a meni frendica dođe: Gle kolko ptica!
Jer je 1000 vrana počelo letjeti pokraj škole.. A ja se zaderem: Joj, da one su se posrale po meni jučer..
A meni profesor dođe: Marija, kako se to izražavaš...
A ja se počela smijat ko neka luđakinja..

Hahahahahahahahahahahaha... Covjece!
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 1:03 pm

Amy je napisao/la:
Mary je napisao/la:
Jučer sam se opet osramotila po ko zna koji put.. -.-'
Zadnji sat. Njemački. Profesor nešto priča razredu a meni frendica dođe: Gle kolko ptica!
Jer je 1000 vrana počelo letjeti pokraj škole.. A ja se zaderem: Joj, da one su se posrale po meni jučer..
A meni profesor dođe: Marija, kako se to izražavaš...
A ja se počela smijat ko neka luđakinja..

Hahahahahahahahahahahaha... Covjece!
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
†Blair witch†
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
†Blair witch†


Broj postova : 1209
Lokacija : playing with madness
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 8:43 pm

Puuno toga. :)
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 9:41 pm

ja i brat se nešto svađali i ja njega htjela zaliti kantom ledene vode

i sada ja napunila kantu i on bio ispod prozora

i prolazi neka bakica aja to nisam znala

i sada ja prolila 10 litara vode po bakici i bratu xD

i ja pogledam kroz prozor i ugledam bakicu i brata koji izgleda kao da ga je grom pogodio

hvala neesima što je bila neka luda strankinja pa se samo nasmijala

nakon 10 min nailazi ravnateljica šk

samo zamišljam što bi bilo da sam malo kasnije prolila vodu :D
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 10:17 pm

Isla s Lucijom do grada.
I pricale s nekim likovima u tramvaju. A jesu cool likovi xD
I isle na pizzu i tako i vidim ja sex shop.
I tjela ja uc i nisu mi dali. Pise: "Mladima od 18 nedopusten ulazak."
Tako da sam se zadovoljila samo slikanjem uz natpis:"Sex shop."
I tako Lucija i ja procale o sexu po busu i svi nas cudno gledali xD.
I na kraju sam kupila Ivani poklon za rockas. Iznenadit ce se kad ga vidi.
[Vrh] Go down
×Freak×
Ide, ide..
Ide, ide..
×Freak×


Broj postova : 290
Lokacija : Dream World
Registration date : 04.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 10:19 pm

†Blair witch† je napisao/la:
Puuno toga. :)


potpisujem. ^^. ( savršenstvo ipak postoji. aaa. :D) Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 311758
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 28 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Na koga ste danas ljubomorni...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: