..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+36
×Freak×
Mary
bijač
mršavi_pas
†Blair witch†
TotaLno druKčija kLinka:D
Melanie
brineta
bonesy
Fleur
!v@
Feanor
.MiSs Dreamer.<3
Fenrir
† morbid.puppet †
nj nj nj (:
rawr
koza
just.be
just_another_girl
Martuanne
JustLike
malena.
VVVVV
petra
Miss H.
.ZvieZzdica<3
.Maya.
!dealno_loš@
Miss Sunshine*
alternativka :]
...
zbunjolica.
ChocoGirl <3
bombica
Ellie
40 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 10:34 pm

JuSt SmiLe :D je napisao/la:
Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Pa nema xD
Bilo u novinama.
jejeje moš misli tnema nenajavljenog spitivanja, hahaha nikad nisam čuo nešto smješnije,i sto košto nemoraš imat knjige do 1.10 a kod nas djele jedinice tko nema

mi svi imamo knjige a nitko ih ne nosi

i ne dobivamo ništa

Potpis.
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:27 pm

Guber je napisao/la:
pa vjerujem ja ali koji profesor će se pridržavat toga.. to ti je divlji zapad

Isto kao i ono nema više od 3 testa u tjednu.. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:06 pm

zar nije ima više od tri testa u danu?
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
† morbid.puppet †
Svaka čast :)
Svaka čast :)
† morbid.puppet †


Broj postova : 2100
Age : 28
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:37 pm

JuSt SmiLe :D je napisao/la:
zar nije ima više od tri testa u danu?
ja mislim da je tako. mi smo jedanput imali osam sati i od tog 5 sati pisali testowe. pa smo se tuzili rawnatelju -.-
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:45 pm

više od tri u tjedno je zabranjeno po zakonu heh.. također više od dvaputa dnevno usmeno
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:57 pm

Da..
Al samo oni veliki..
Petminutni se ne vrijede..
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 11:35 pm

Mary je napisao/la:
Da..
Al samo oni veliki..
Petminutni se ne vrijede..
jap, mi pisali jedanut 3 testa velika, 2 mala, i još odgovaro 3 puta
[Vrh] Go down
AC / DC
Ide, ide..
Ide, ide..
AC / DC


Broj postova : 260
Age : 30
Lokacija : STAGE
Registration date : 06.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 12:03 am

ma ljudi ajmo mi napraviti školsku de blokadu - ponašajmo se kao ljudi iz trečeg rajha ... dođemo pred škole i počnemo paliti knjige i da vam kažem idu mi na živce, dođe mi da zapalim školu.
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:32 pm

Hahaha.. Dobra ideja..
Al ja nikako ne bih spalila knjige..
Radije profesore.. :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 6:16 pm

ja bi prodo knjige.. to bi im pokazalo
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 4:55 pm

zapalila sam dasku za peglanje...
otišla u školu i ostavila peglu da radi... al slučajno.. mislila sam da je ugašena bila... :S
i kak se zagrijala, zapalila jednu pidžamu i dvije majice....
sva sreća da se stari vratio kući na vrijeme
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 5:47 pm

sun child je napisao/la:
zapalila sam dasku za peglanje...
otišla u školu i ostavila peglu da radi... al slučajno.. mislila sam da je ugašena bila... :S
i kak se zagrijala, zapalila jednu pidžamu i dvije majice....
sva sreća da se stari vratio kući na vrijeme

Ajoj..
Događa se i najboljima.. :D
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 7:12 pm

sun child je napisao/la:
zapalila sam dasku za peglanje...
otišla u školu i ostavila peglu da radi... al slučajno.. mislila sam da je ugašena bila... :S
i kak se zagrijala, zapalila jednu pidžamu i dvije majice....
sva sreća da se stari vratio kući na vrijeme

ouch

a dogodi se :D

ja sam danas ostala bez para a mobu i odlučila se dopat preko maminog.U mene ne mobu se odlazne poruke ne spremaju ali u nje.I tako je i frend pišemo perverzije koje uopće ne želim ponovno pisat i prekinem dopisivanje jer se mama probudila od mog smijeha.I tako ona uzme mobitel i ide nešto naći pa nađe sadržaje svih američkih pita,malo o durex o gelu,općenito sexu i vrištanju u wc-u sa spermom po podu i sl.
Baš me zanima hoće li mi išta reći
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 7:47 pm

Hahahahaha..
Ajme Marina, jadna ti..

Ja bi se ubila da moja mama to vidi..
[Vrh] Go down
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 7:57 pm

ont, bilo mi je jako loše, skoro sam se ispovračo u školi xD
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 9:19 pm

Mary je napisao/la:
Hahahahaha..
Ajme Marina, jadna ti..

Ja bi se ubila da moja mama to vidi..

mislila je da u bratove poruke :D
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 12:20 am

emmm pa di da počnem...

ujutro imala tzk u 9 i 15 (naravno na skroz drugoj strani grada...dbro ne baš skroz na drugoj strani...ali...xD)
i išle ja i Antonia i Iva zajedno (pošto smo kvart do kvarta pa idemo istin busom xD
i čekamo mi u 9 manje 15 bus i dođe vidimo mi sedmica odma nasemaforu i mi se digle sa stanice i doša bus i dobro ja i antonia ušle unutra na srednja vrata vidimo Iva ide zada skroz (ka da ide na zadnja vrata uć) i dobro uđemo mi unutra i pita mene neka baba: '' jeli ovo devetka? '' ja njoj:'' ne ovo van je sedmica'' i baba napravila strku počela molit šofera da joj otvori vrata da mora izać...i tako ga gnjavila dok napokon nie na semaforu otvorija...i idemo mi normalno i pitan ja antoniu jeli vidi zada igdi ivu. ona meni kaže da nevidi da nezna di je...
i odjednon bus počne skretat gledan ja koi ku*ac se ode događa neide ovin puten sedma onda san pomislila da su radovi na cesti pa da će skrenit na idućem semaforu i začudo neskrene xD
i gledamo ja i antonia šta je sad ovo pa ovo je sedmica ide krivin puten, i sitila se ja pitat neku žensku koja je tek ušla u bus koji je ovo bus kad ona meni odgovori devetka... a ja gledan jbt šta ćemo sad ovo će nas odvest na skroz drugo mistu i izađemo mi odma na idućoj stanici i čemamo 17-ku i čekamo po ure ja u sebi mislila jame samo mi fali još jedan neopravdani iz tzk... i dođe napokon 17-a odemo mi na tzk dođemo oni već napravili sve vježbe i kaže nama nastavnica a di ste vas dvi ja kažen ka a ušli smo u krivi bus nevidimo dobro ni ja ni ona... i počeli nan svi umirat od smija... xD
ali dobro nismo dobile neopravdani...
i da nakraju se ispostavilo da je sedmica bila odma iza devetka i da je zato iva išla prema zadnjim vratima xD
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 1:30 pm

Hahaha..
A jadna ti..
I još gore, jadna bakica.. :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 4:16 pm

Hahaha... Jadna baba loool
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 7:51 pm

Amy je napisao/la:
Hahaha... Jadna baba loool
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:33 pm

JuSt SmiLe :D je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Hahaha... Jadna baba loool
hahaha da xD al dobro valjda joj se nije nigdi žurilo xD
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:47 pm

haha... joj.. al nije meni bakice zapravo žao... nek gleda u koji bus ulazi.... Rolling Eyes

btw, ja bila u bolnici... tri i pol dana možda. niš ozbiljno....
i bio zgodni tehničar... cijelo vrijeme je bio samnom u sobi... napričali se mi
i jako je zabavan i dobar i drag ^^

vodio on mene na neki pregled i usput sretnemo neku medicinsku sestru.
pita ona onak živčano i nadrkano kao: ''a di ćete vi?!!''
a on njoj (onak malo bezobrazno) : ''nesmjem ti reći. ja sam na pauzi i ne tiče te se di idem.... a ova mlada dama je moja prijateljica i .. i .... ma nesmjem ti reći!''
a sestra ostala paf.. nije joj niš bilo jasno iks.de

i tak još par sličnih scena
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 10:31 pm

Cjepila sam se i nis nije bolilo. I onda sam imala iscrpan razgovor sa Ivonom. I cekam ja bus na stanici i nigdje njega. Nakupilo se 30 ljudi najmanje i dode vozac kao:"Sudar se dogodio. Idite u drugi bus itd." I dobro, trcim ja na Ivonin bus i tamo se guram sa babama nekim i dobro zgnjecili su me. I izadem ja dok Donija i cekam svoj bus koji dode nakon pola sata i udem u njega. I nakon jedne stanice dere se vozac:"Zadnja stanica. Dalje idite pjeske." Super, a ja do doma imam 2 i vise kilometra. I ok, ja umirem od dosade i natjecem se sa nekim likom tko ce bit brzi. Haha. I propjesacim 2 stanice kad pocinje kolona lol.
I tamo se kolona nastavila do mene sve. Haha.
A jedan auto tako skrsen. Nis skoro od njega nije ostalo. Krvi i jabuka po cesti. Ne fkt je bilo jabuka, neznam odkud...
I idem ja dalje hodat i vidim jednog lika kojeg sam vijela prije u busu. Znat ce ivona za njega. Onaj lik koji je citao knjigu izaso iz busa i opet poceo citat knjigu pritom se udarivsi u glavu loool.
I ok, ja dosla doma prije 10 minuta i sad pisem ovo.
Jebem ti nesrece -.-'
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 11:57 pm

Amy je napisao/la:
Cjepila sam se i nis nije bolilo. I onda sam imala iscrpan razgovor sa Ivonom. I cekam ja bus na stanici i nigdje njega. Nakupilo se 30 ljudi najmanje i dode vozac kao:"Sudar se dogodio. Idite u drugi bus itd." I dobro, trcim ja na Ivonin bus i tamo se guram sa babama nekim i dobro zgnjecili su me. I izadem ja dok Donija i cekam svoj bus koji dode nakon pola sata i udem u njega. I nakon jedne stanice dere se vozac:"Zadnja stanica. Dalje idite pjeske." Super, a ja do doma imam 2 i vise kilometra. I ok, ja umirem od dosade i natjecem se sa nekim likom tko ce bit brzi. Haha. I propjesacim 2 stanice kad pocinje kolona lol.
I tamo se kolona nastavila do mene sve. Haha.
A jedan auto tako skrsen. Nis skoro od njega nije ostalo. Krvi i jabuka po cesti. Ne fkt je bilo jabuka, neznam odkud...
I idem ja dalje hodat i vidim jednog lika kojeg sam vijela prije u busu. Znat ce ivona za njega. Onaj lik koji je citao knjigu izaso iz busa i opet poceo citat knjigu pritom se udarivsi u glavu loool.
I ok, ja dosla doma prije 10 minuta i sad pisem ovo.
Jebem ti nesrece -.-'

Znam i ja tog lika.. :P
Hahahahahaha..
I btw. od nas do škole ti je 1 km..

Ont: Danas na fizici je profa pitala.. Nenajavljeno.. I sada ona ide po imeniku od početka do kraja i pita svakog učenika jel želi iskoristit ispriku..
I tako ja kažem da neću jer je ovo gradivo nije tak teško pa da bzvz ne iskoristim.. Mislila sam sigurno će još netko ne iskoristit ispriku, pa neće valjda mene pitat..
I tako svi iskoriste isprike osim mene i još 2 ljudi.. I baš je mene izabrala, a ne onu pametniju curu i onog pametnijeg dečka.. -.-
I tak sam odgovarala pola i sljedeći sat moram još pola..
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitimečet lis 01, 2009 3:57 pm

Mary je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Cjepila sam se i nis nije bolilo. I onda sam imala iscrpan razgovor sa Ivonom. I cekam ja bus na stanici i nigdje njega. Nakupilo se 30 ljudi najmanje i dode vozac kao:"Sudar se dogodio. Idite u drugi bus itd." I dobro, trcim ja na Ivonin bus i tamo se guram sa babama nekim i dobro zgnjecili su me. I izadem ja dok Donija i cekam svoj bus koji dode nakon pola sata i udem u njega. I nakon jedne stanice dere se vozac:"Zadnja stanica. Dalje idite pjeske." Super, a ja do doma imam 2 i vise kilometra. I ok, ja umirem od dosade i natjecem se sa nekim likom tko ce bit brzi. Haha. I propjesacim 2 stanice kad pocinje kolona lol.
I tamo se kolona nastavila do mene sve. Haha.
A jedan auto tako skrsen. Nis skoro od njega nije ostalo. Krvi i jabuka po cesti. Ne fkt je bilo jabuka, neznam odkud...
I idem ja dalje hodat i vidim jednog lika kojeg sam vijela prije u busu. Znat ce ivona za njega. Onaj lik koji je citao knjigu izaso iz busa i opet poceo citat knjigu pritom se udarivsi u glavu loool.
I ok, ja dosla doma prije 10 minuta i sad pisem ovo.
Jebem ti nesrece -.-'

Znam i ja tog lika.. :P
Hahahahahaha..
I btw. od nas do škole ti je 1 km..

Ont: Danas na fizici je profa pitala.. Nenajavljeno.. I sada ona ide po imeniku od početka do kraja i pita svakog učenika jel želi iskoristit ispriku..
I tako ja kažem da neću jer je ovo gradivo nije tak teško pa da bzvz ne iskoristim.. Mislila sam sigurno će još netko ne iskoristit ispriku, pa neće valjda mene pitat..
I tako svi iskoriste isprike osim mene i još 2 ljudi.. I baš je mene izabrala, a ne onu pametniju curu i onog pametnijeg dečka.. -.-
I tak sam odgovarala pola i sljedeći sat moram još pola..

Nemoguce.. Ima 6 stanica i razmak izmedu svake je 400m.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 30 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 30 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Na koga ste danas ljubomorni...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: