..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Hrvatska Traži Zvijezdu

Go down 
+27
The Cullen girl
Fleur
TotaLno druKčija kLinka:D
† morbid.puppet †
nj nj nj (:
!v@
.ZvieZzdica<3
~iZZiLiCiOuS. ^^*
...
rawr
bonesy
koza
heroina
Ellie
petra
!dealno_loš@
zbunjolica.
malena.
Martuanne
just_another_girl
bombica
Miss Sunshine*
.Maya.
Miss H.
just.be
VVVVV
alternativka :]
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimesri kol 19, 2009 8:38 pm

JuSt SmiLe :D je napisao/la:
ma Zoky je zakon :D
tako je ;D
[Vrh] Go down
The Cullen girl

The Cullen girl


Broj postova : 14
Registration date : 24.03.2010

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 07, 2010 10:03 am

iss..blago ti se..ja sam umirala kad sam čitala...sad je nova sezona jel tko gleda?? ja sam bila tamo prije 2 tjedna i trebala sam ić ovaj tjedan,ali sam se razbolila...
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 07, 2010 10:28 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
oni su ti bili u kući..i bili su ti oni čuvari.i moje dvije frendice jedan dečko i ja smo išli sa stražnje strane kuće i preskočili smo ogradu da bi ih mogli žicat autograme.mislili smo da nas čuvari neće vidjet.i sad taj dečko je gledo kroz prozore.i pogledo je u wc.i bio je onaj matej.i matej ga je vidio.a taj dečko nama nije odma reko.i vratio se prek ograde.i za njim je otišla 2 frendica.i došli su čuvari baš kad smo ja i moja frendica trebale preskočit ogradu.ugl,morala je jedna zvat starce.i ta kristina kaj je ostala samnom je zvala staru.
da znaš koja brukaa e.onda su nas odveli kod njih(htz-ovca).i nikolina i iva su nas branile :D:D.i onda je došo bojan i upozno se s nama.moja frendica ti je više onak sramežljiva pa mu nije dala ruku(je al sam na sec) i onda je on došo meni :ne brini ja ne grizem.i ja kak sam bila u škou rekla sam mu:al ja da.iss trebala si to vidit.koja sramota.
i onda je došo zoky in love .a ja počela cmizdrit.hahahaha on nas je zagrlio i reko da će sve bit ok.i onda smo mu rekle da smo sam zbog njega došle xD(a to je bila istina).onda nas je uveo u kuću i dao soka i kiki bombone.preedobro je bilo.
i ipak smo dobile autograme :):)

i onda je došla kristinina mama.i došo ti je zoki kao:jel vas strah(to je nas pito).ja sam rekla,ma mene nije ,to nije moja mama :D.a kristina je rekla:pa mene malo i je :D
i došo je zoky njezinoj mami:ma nemojte ju tuć udarite rađe mene.
ja sam crkla od smijeha :D:D

nadam se da si me skužila :D
^^ovo sve izgleda ko izmišljeno al kunem ti se to se fakatr dogodilo.Zato sam dobila živčani slom kad Zoky nije pobjedio :(

Ček to ti bila i frendicaaa....issseee...to još bilo na indexu kao da su obožavateljice provalile u kuću...hahaha..xDD
ja obožavam zokija i dan danas...i dns je motorijada i on će biti pa ga idem gledat...

a što se tiče nove sezone..Juraj i Vili RLZ !
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 07, 2010 10:36 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Zoky,Zoky,Zoky.
upoznala sam ga in love
predobar je in love
na ovim njihovim koncertima svi su poludili za Zoranom a ne za Bojanom.
Zoky u srcu <3

in love in love
a ne mogu reći da Bojan nije OK...Meni Bojan ima preljep glas..onako čist i super je..ali ne volim njega već volim Zokija.. :D
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 07, 2010 6:43 pm

eMiCa =D je napisao/la:
TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
oni su ti bili u kući..i bili su ti oni čuvari.i moje dvije frendice jedan dečko i ja smo išli sa stražnje strane kuće i preskočili smo ogradu da bi ih mogli žicat autograme.mislili smo da nas čuvari neće vidjet.i sad taj dečko je gledo kroz prozore.i pogledo je u wc.i bio je onaj matej.i matej ga je vidio.a taj dečko nama nije odma reko.i vratio se prek ograde.i za njim je otišla 2 frendica.i došli su čuvari baš kad smo ja i moja frendica trebale preskočit ogradu.ugl,morala je jedna zvat starce.i ta kristina kaj je ostala samnom je zvala staru.
da znaš koja brukaa e.onda su nas odveli kod njih(htz-ovca).i nikolina i iva su nas branile :D:D.i onda je došo bojan i upozno se s nama.moja frendica ti je više onak sramežljiva pa mu nije dala ruku(je al sam na sec) i onda je on došo meni :ne brini ja ne grizem.i ja kak sam bila u škou rekla sam mu:al ja da.iss trebala si to vidit.koja sramota.
i onda je došo zoky in love .a ja počela cmizdrit.hahahaha on nas je zagrlio i reko da će sve bit ok.i onda smo mu rekle da smo sam zbog njega došle xD(a to je bila istina).onda nas je uveo u kuću i dao soka i kiki bombone.preedobro je bilo.
i ipak smo dobile autograme :):)

i onda je došla kristinina mama.i došo ti je zoki kao:jel vas strah(to je nas pito).ja sam rekla,ma mene nije ,to nije moja mama :D.a kristina je rekla:pa mene malo i je :D
i došo je zoky njezinoj mami:ma nemojte ju tuć udarite rađe mene.
ja sam crkla od smijeha :D:D

nadam se da si me skužila :D
^^ovo sve izgleda ko izmišljeno al kunem ti se to se fakatr dogodilo.Zato sam dobila živčani slom kad Zoky nije pobjedio :(

Ček to ti bila i frendicaaa....issseee...to još bilo na indexu kao da su obožavateljice provalile u kuću...hahaha..xDD
ja obožavam zokija i dan danas...i dns je motorijada i on će biti pa ga idem gledat...

a što se tiče nove sezone..Juraj i Vili RLZ !


AHHAHAHAHAHHAHAHAH pisalo je u novinama? HAHAHHAHAHAHAHAH

Tako ej :D
[Vrh] Go down
juhu
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
juhu


Broj postova : 1947
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2010

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 07, 2010 7:34 pm

haahahahhaahaha.koje luđakinje.ahhahahahahaha.nemogu doč k sebi.HAHHAHHAHHAHAHAH
[Vrh] Go down
http://www.deviantart.com/ema3
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 07, 2010 7:42 pm

Hahahhahahahah šta ja nisam u stanju napravit isee
[Vrh] Go down
juhu
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
juhu


Broj postova : 1947
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2010

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 07, 2010 10:06 pm

ma žestoka si nema šta
hahahaha kak je viliju naelektrizirana kosa.
[Vrh] Go down
http://www.deviantart.com/ema3
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimened svi 09, 2010 8:06 pm

da, a Vili je baš sladak..
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
iva
Svaka čast :)
Svaka čast :)
iva


Broj postova : 2555
Age : 29
Registration date : 08.05.2010

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:34 pm

hahahah kak zkn..:DD
daaa a Vili ja baš kjut... cat
[Vrh] Go down
juhu
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
juhu


Broj postova : 1947
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2010

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 28, 2010 12:02 am

kako show ide dalje, tako mi je vili sve draži^^
[Vrh] Go down
http://www.deviantart.com/ema3
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 28, 2010 12:27 am

ema. :3 je napisao/la:
kako show ide dalje, tako mi je vili sve draži^^

I meni, isprofilirao se i kao pjevac i kao osoba.
[Vrh] Go down
juhu
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
juhu


Broj postova : 1947
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2010

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimepet svi 28, 2010 12:47 am

dazed_and_confused je napisao/la:
ema. :3 je napisao/la:
kako show ide dalje, tako mi je vili sve draži^^

I meni, isprofilirao se i kao pjevac i kao osoba.

daa.upravo to.
[Vrh] Go down
http://www.deviantart.com/ema3
iva
Svaka čast :)
Svaka čast :)
iva


Broj postova : 2555
Age : 29
Registration date : 08.05.2010

Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitimesub svi 29, 2010 2:08 pm

Oprosti,neznam..^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska Traži Zvijezdu   Hrvatska Traži Zvijezdu - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatska Traži Zvijezdu
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Hrvatska-Slovenija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Fan club-
Forum(o)Bir: