..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 pomoć hitno!...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

pomoć hitno!... Empty
PostajNaslov: pomoć hitno!...   pomoć hitno!... Icon_minitimesub svi 02, 2009 1:12 pm

veliki pozdrav svima...

pokušala sam se predstaviti tamo na pdf-u namjenjenom za to, al nije išlo huh?

ugl, imam veeeeeeeliki problem i nadam se da ćete mi pomoći...

idem u 1. raz srednje... sve je divno i krasno, ali ja sam imala dva komada na polugodištu (matematika i šizika)... pokušala sam to ispraviti već 500 puta, ali uvijek dobijem jedan... sad sam već izgubila vjeru u sebe i u to da ću uopće proći ovaj razred...

sad u drugom polugodištu je još gore... i dalje pokušavam ispraviti te jedinice, ali sad imam 1 i iz grčkog, latinskog i biologije...

stvarno se trudim...
više ne izlazim sa društvom, morala sam prekinuti sa raznim aktivnostima koje obožavam i posvetila sam se samo školi, ali nikako ne mogu popraviti te ocjene...

sad sam sigurna da neću proći razred i već sam se dogovorila sa mamom da sljedeće god krenem ponovno u prvi raz, ali u neku lakšu školu...
ali tata ne želi ni čuti za to...
inače, roditelji su mi usred rastave i svaki tjedan živim kod drugog roditelja što mi još više otežava situaciju... moram se stalno seliti jer me i mama i tata stalno ucjenjuju time da će biti nesretni ako nisam s njima... stalno me vucaraju po sudovima i centrima za socijalni rad, a meni je to sve zamorno... i zbog toga još teže učim....

sad sam ja došla na jednu ideju koja mi se jako sviđa...
da prekinem ovu školsku godinu, tj da više ne idem u školu i nagodinu se upišem ponovno... do tada bi se mogla baviti stvarima koje volim i koje će mi olakšati da preživim ovu rastavu... možda naći i neki posao...
i valjda će do tada završiti rastava pa ću imati stalan dom i moći ću normalno učiti i raditi...

samo još ne znam kako da uvjerim starce u to...
mislim, ionako nema šanse da prođem ovaj razred...

pa ako imate kakav prijedlog ili savjet? ili možda neko bolje rješenje od mojega?

hvala na odgovorima...

PS. nemojte sad misliti da se želim izvući od učenja i ljenčariti po cijele dane... to nije istina... jer stvarno radim, učim i trudim se...

PPS. oprostite na ovako dugom postu...
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

pomoć hitno!... Empty
PostajNaslov: Re: pomoć hitno!...   pomoć hitno!... Icon_minitimesub svi 02, 2009 2:01 pm

evo ja cu ti iz osobnog iskustva rec, ja kad sam bio prvi razred isto su mi bile ono katastrofa ocjene, tjedan dva prije kraja godine ja sam imo 7-8 predmeta jedan. i uspio sam to sve nekako ispravit i pao samo jedan na 10 dana i onda proso sve. imas jos vise od mjesec dana do kraja i stignes sve to popravit. ja posto sam maturant imam jos 2 tjedna skole tocnije jedan jer ce ovi strajkat. a imam 5-6 predmeta jos za ispravit i sredit.
moj savjet ti je nemoj se sad predat i pustit godinu, ne padne ih puno a godina je duga i bolje ti je se sad je rijesit kad si se vec namucila nego se ope zajebavat sa svim tim. onda kad prodjes ovu godinu sljedece godine se prebaci u neku laksu skolu.
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

pomoć hitno!... Empty
PostajNaslov: Re: pomoć hitno!...   pomoć hitno!... Icon_minitimepon svi 04, 2009 10:24 pm

bezerker je napisao/la:
evo ja cu ti iz osobnog iskustva rec, ja kad sam bio prvi razred isto su mi bile ono katastrofa ocjene, tjedan dva prije kraja godine ja sam imo 7-8 predmeta jedan. i uspio sam to sve nekako ispravit i pao samo jedan na 10 dana i onda proso sve. imas jos vise od mjesec dana do kraja i stignes sve to popravit. ja posto sam maturant imam jos 2 tjedna skole tocnije jedan jer ce ovi strajkat. a imam 5-6 predmeta jos za ispravit i sredit.
moj savjet ti je nemoj se sad predat i pustit godinu, ne padne ih puno a godina je duga i bolje ti je se sad je rijesit kad si se vec namucila nego se ope zajebavat sa svim tim. onda kad prodjes ovu godinu sljedece godine se prebaci u neku laksu skolu.

a i staci bi ti trebali u cjeloj toj situaciji pomoči, ipak ti, tvoja škola bi im trebalo biti 1.na pameti..
[Vrh] Go down
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

pomoć hitno!... Empty
PostajNaslov: Re: pomoć hitno!...   pomoć hitno!... Icon_minitimeuto svi 05, 2009 9:51 pm

iskreno,ja nemam neki posebno pametan prijedlog,
ali se slažem da se ne predaješ.
a ja mislila da je meni teško...
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

pomoć hitno!... Empty
PostajNaslov: Re: pomoć hitno!...   pomoć hitno!... Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:20 pm

tnx... malo ste me oraspoložili...
popravila sam biologiju pomoć hitno!... 394982
grčki još malo... (kes)

huh, ima toga...
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

pomoć hitno!... Empty
PostajNaslov: Re: pomoć hitno!...   pomoć hitno!... Icon_minitimečet svi 28, 2009 6:19 pm

meni prijeti komad iz fizike...sutra ispravljam,to mi je zadnja sansa...idem ucit...=(
[Vrh] Go down
Sponsored content





pomoć hitno!... Empty
PostajNaslov: Re: pomoć hitno!...   pomoć hitno!... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pomoć hitno!...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Lifestyle :: Škola/Fax-
Forum(o)Bir: