..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???

Go down 
+10
just.be
rawr
!dealno_loš@
.ZvieZzdica<3
VVVVV
koza
...
Miss Sunshine*
alternativka :]
slatka_mala
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
slatka_mala

slatka_mala


Broj postova : 19
Age : 31
Registration date : 03.06.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:21 pm

Ei!!!
Ja imam jedan veliki problem... Naime, imam jednu prijateljicu koja krade dečka... Cura je stvarno super...dobra...onako...lijepa...a što je najvažnije laka...i normalno...dečkima se to sviđa...Ja sam pred jedno 3 mj prohodala s jednim dečkom i ona je odmah sljedeći dan počela plazit po njemu...i ja i taj dečko smo prekinuli...sada imam drugog dečak...i opet plazi po njemu... Rolling Eyes ...pokušala sam da ne sazna da imam dečka...ali sve se sazna...i sad ne znam da li ona to namjerno radi...ili?? Da li da i dalje budemo frendice??
Please pomozite... confused No Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? 569424
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:28 pm

Dobra, a laka?
Prijateljica, a krade ti dečka/e?


Ja bih se zapitala.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
slatka_mala

slatka_mala


Broj postova : 19
Age : 31
Registration date : 03.06.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:30 pm

pa ja se i jesam zapitala...ali mislim glupo mi je profućkat prijateljstvo koje traje14 god zbog nekog dečka s kojim možda i neće bit ništa...ŠTA DA NAPRAVIM???
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:33 pm

Gle, ja bih s njom porazgovarala o svemu.
Ako ti je prava prijateljica neće te osuđivat što te zanima radi li to namjerno.
Iskreno, i meni bi bilo žao profućkat prijateljstvo zbog nekog dečka...
Ali ako ona to radi, onda ti ni nije prava prijateljica.

Dakle, moj savjet: Otvoreno ju pitaj što te zanima jer nagađanje ne vodi nikamo.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
slatka_mala

slatka_mala


Broj postova : 19
Age : 31
Registration date : 03.06.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:39 pm

...ja sam već pričala s njom i ona je rekla da ne zna o čemu pričam...mislim stvarno...i uz to...ona mi je pomogla da prohodam s tim dečkom...


...a opet se ne može reć da sam si ja nešto umislila...jer to vide sve moje frendice...:((...
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:56 pm

E jebi ga, ako je ona to i prije napravila, kao što kažeš da je,
ja bi ju stjerala u k. Eto, toliko od mene.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
slatka_mala

slatka_mala


Broj postova : 19
Age : 31
Registration date : 03.06.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 10:01 pm

...ok...:))...ali čekam još odgovorta...ali hvala....
[Vrh] Go down
slatka_mala

slatka_mala


Broj postova : 19
Age : 31
Registration date : 03.06.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 10:01 pm

*odgovora...
[Vrh] Go down
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 10:41 pm

hahah...ovak: prvo bi pobrala šamar-dva
a ona bi ju spizdila u tri pičke materine.

i da p.s. jak ti je taj dečko e!
da se navuč na neke lake cure, a trebo bi te voljet!
Oo

no dobro, listen to you heart. lol.
odo ja iz ovog topica...XD
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 10:47 pm

Miss Sunshine* je napisao/la:
hahah...ovak: prvo bi pobrala šamar-dva
a ona bi ju spizdila u tri pičke materine.

i da p.s. jak ti je taj dečko e!
da se navuč na neke lake cure, a trebo bi te voljet!
Oo

no dobro, listen to you heart. lol.
odo ja iz ovog topica...XD

A no,nemoj se ti sekirat,pusti njega nek odluci,ak te voli nemas brige ak ne nek se napusi i sutni ga jos nogom znas di
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 10:53 pm

to ti nije prava frendica. nju odjebi.
ne treba ti takva.
čak i da to s tim dečkom ne potraje, doći će i drugi, i treći, i na kraju i neki s kojim će potrajat. a ako ona bude u blizini, možda i neće potrajat. nadam se da kužiš. ja bi odjebala tu frendicu, jer ako zaista radi to što radi, onda ti nije frendica. sretno!
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesri lip 03, 2009 11:29 pm

.mušiCa. je napisao/la:
to ti nije prava frendica. nju odjebi.
ne treba ti takva.
čak i da to s tim dečkom ne potraje, doći će i drugi, i treći, i na kraju i neki s kojim će potrajat. a ako ona bude u blizini, možda i neće potrajat. nadam se da kužiš. ja bi odjebala tu frendicu, jer ako zaista radi to što radi, onda ti nije frendica. sretno!
[Vrh] Go down
.ZvieZzdica<3
Svaka čast :)
Svaka čast :)
.ZvieZzdica<3


Broj postova : 2199
Lokacija : [24.6.♥]
Registration date : 16.11.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimečet lip 04, 2009 1:34 pm

.a kakva ti je to prijateljica koja ti to radi?
kakav ti je to dečko koi si to dopusti?
razmisli malo... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimečet lip 04, 2009 8:47 pm

slažem se sa svima za frendicu...bijač:D
a izvlači se na to da nezna o čem pričaš...ma divno...=/

a i ti su ti dečki malo 'jači'.. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimečet lip 04, 2009 8:57 pm

nenormalno derište. je napisao/la:
.mušiCa. je napisao/la:
to ti nije prava frendica. nju odjebi.
ne treba ti takva.
čak i da to s tim dečkom ne potraje, doći će i drugi, i treći, i na kraju i neki s kojim će potrajat. a ako ona bude u blizini, možda i neće potrajat. nadam se da kužiš. ja bi odjebala tu frendicu, jer ako zaista radi to što radi, onda ti nije frendica. sretno!

ahem
[Vrh] Go down
just.be
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
just.be


Broj postova : 1438
Age : 30
Registration date : 07.11.2008

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimečet lip 04, 2009 8:58 pm

isss
nabi ju
pocupaj za kosu i koljenom u glavu
:)
i decka isto...
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimečet lip 04, 2009 9:23 pm

moja najbolja frendica je imala isti problem.... prvi put se zaljubila i onda joj je jedna iz razreda koja joj je uvijek bila frendica počele uništvavati vezu... motala se oko njega i tak to.... onda je moja frendica razgovarala sa svojim dečkom i rekla mu je da ju to jako smeta i da ga ona jako voli i da ga ne želi izgubit i tak to... i ovaj je onda reko toj kradljivici nešt nezz šta...ugl da skratim priču nekeako su se pomirili i sad su opet zajedno... a meni se isto događaju takve stvari pa me on smiruje ...nezz šta bi bez njega...
[Vrh] Go down
slatka_mala

slatka_mala


Broj postova : 19
Age : 31
Registration date : 03.06.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesub lip 06, 2009 1:53 pm

...ma ja mislim da nije problem u dečkima...:))...ok su oni oba dva...a prijateljica...mislim da u vezi nje sve imate pravo...trako ću i napravit...kako ste sve rekle...a što se tiče dečka...ako ništa ne bue s njim...nije jedini na svijetu...:))...hvala vam svima... Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? 120311
[Vrh] Go down
slatka_mala

slatka_mala


Broj postova : 19
Age : 31
Registration date : 03.06.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesub lip 06, 2009 1:56 pm

...i usput...ako je pravi dečko...valjda će mi i on pomoć...da se riješim tog problema...a ako ne...već sam gore rekla...onda nije pravi...i naći čću si nekog novog...opet ću ponovit...nije jedini na svijet....:))
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimepet sij 22, 2010 1:57 am

Prava prijateljica ?
Prava prijateljica to nije u stanju uciniti.
Toliko od mene coffee
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimepet sij 22, 2010 1:59 am

Da, prava prijateljica ne bi to napravila, ni u snu. Treba razgovarati s njom, ozbiljno, ako se ne popravi, otpili je.
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesub sij 23, 2010 12:34 am

meni ova je frendica
ali ona je taka da to radi
taj koi se meni sad sviđa on je nju navodno pito za vezu ( a nije uopče nezna ni koi razred ova ide )
i on se njoj nije sviđo dok ja nisam rekla da se on meni sviđa
i sad mi laže kao da je on reko ovo, ono. a sve znam
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesub sij 23, 2010 5:32 am

heroina je napisao/la:
meni ova je frendica
ali ona je taka da to radi
taj koi se meni sad sviđa on je nju navodno pito za vezu ( a nije uopče nezna ni koi razred ova ide )
i on se njoj nije sviđo dok ja nisam rekla da se on meni sviđa
i sad mi laže kao da je on reko ovo, ono. a sve znam

Zaboga , nikad mi nece biti jasni ljudi koji pored svega sto znaju i vide jos uvijek ostaju s tim osobama.Ja bi joj prosula zube. al ozbiljno . coffee
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesub sij 23, 2010 4:55 pm

ma ja ču se malo pravit da smo si dobre
a čim nađem pravi trenutak napadam
pa evo sad ču ti kopirat nekoliko stvari :S

18. siječanj u 20:40
ma niš pito me kaj radim i tak ja mu rekla da se dop sa wešom i onda mi reko kao ja tebe volim a ti mi s esa frendom dop i ja mu rekla kao ima jedna cura zanima se za tebe al nisam rekla da si ti ( to mi je napisala tako )

i onda sam joj ja provalila u drugi fejs i dopisivala se s njim kao da sam ona

pazi ovo

23:56Martina

ej..jel ti jos uvijek želis bit sa mnom?
23:56Ivan

wtf

kad sam ja htio bit s tobom
Danas
00:01Martina

onda
00:02Ivan

sta onda

sta ti pricasnisam te nikad ni vidio
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitimesub sij 23, 2010 7:13 pm

Hahahhahahaha koji joj je odjeb poslao hahahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Empty
PostajNaslov: Re: Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???   Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što da učinim s prijateljicom koja krade moje dečke???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koja srednja?
» Moje obrade :)
» Moje slike
» Moje fotkice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: