..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?

Go down 
+2
zbunjolica.
bombica
6 posters
Autor/icaPoruka
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimesri srp 23, 2008 4:09 pm

Dakle,recite nam svoja iskustva u losim prijateljstvima..xD
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimesri srp 23, 2008 4:11 pm

a neznam...
osim kad me ti ostaviš zbog _ _ _ _ _ _ _ lol!
al ne ljutim se..
možda ono "prijateljstvo" hm..jedna cura iz vrtića..bila mi je ok..postala umišljena i glupa..naređuje.. coffee
ah kaj se može :S
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimesri srp 23, 2008 4:19 pm

LollypopXD je napisao/la:
a neznam...
osim kad me ti ostaviš zbog _ _ _ _ _ _ _ lol!
al ne ljutim se..
možda ono "prijateljstvo" hm..jedna cura iz vrtića..bila mi je ok..postala umišljena i glupa..naređuje.. coffee
ah kaj se može :S

a opjostti.. No
al kaj kad mie to decko.. in love
lijepo kaj imas razumijevanja.. :D
al ovo je tema o losim prijateljstvima,a ne o dobrom ko nasem.. coffee
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimesri srp 23, 2008 4:23 pm

bombica je napisao/la:
LollypopXD je napisao/la:
a neznam...
osim kad me ti ostaviš zbog _ _ _ _ _ _ _ lol!
al ne ljutim se..
možda ono "prijateljstvo" hm..jedna cura iz vrtića..bila mi je ok..postala umišljena i glupa..naređuje.. coffee
ah kaj se može :S

a opjostti.. No
al kaj kad mie to decko.. in love
lijepo kaj imas razumijevanja.. :D
al ovo je tema o losim prijateljstvima,a ne o dobrom ko nasem.. coffee

ah,nisu svi ko mi.. nail nail
[Vrh] Go down
ChocoGirl <3
Admin
Admin
ChocoGirl <3


Broj postova : 116
Lokacija : ..somewhere over the rainbow..
Registration date : 15.07.2008

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimesri srp 23, 2008 5:53 pm

Bila sam razočarana i više puta.. Al' sve je to dio odrastanja, iako nažalost dosta bolan..
Što se mene tiče, osobno ne znam da li sam nekoga razočarala.. Nadam se da nisam.. A i ako jesam, voljela bih da mi se to kaže.. Pa da pokušam ispraviti grešku..
[Vrh] Go down
http://xteenforumx.niceboard.biz
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimesri srp 23, 2008 6:18 pm

ChocoGirl <3 je napisao/la:
Bila sam razočarana i više puta.. Al' sve je to dio odrastanja, iako nažalost dosta bolan..
Što se mene tiče, osobno ne znam da li sam nekoga razočarala.. Nadam se da nisam.. A i ako jesam, voljela bih da mi se to kaže.. Pa da pokušam ispraviti grešku..

tako i ja. slažem se. nekad sam se razočarala. bilo je svasta, al.. sve je dobro zavrsilo..
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimečet srp 31, 2008 1:45 am

Jednom sam bila razocarana u jedno prijateljstvo...al sad se sve popravilo i sve je super,i bit
ce nadalje super =) Pa,nadam se da nisam nikog razocarala...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: ..   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimečet srp 31, 2008 10:33 am

razočarala sam se u puno ljudi....
ne kužim...zašto smo svi takvi....
swako ima nekja u sebi.... hmm
al oke...
al na swijetu ima stwarno pokvarenih ljudi.. thumb d
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimečet sij 21, 2010 8:03 am

Tri puta nevjerovatno razocarana iskljucivo u zenska prijateljstva s muskarcima nikad nisam imala problema

1 slucaj. cura s kojom sam bila dobra neke 2 godine, prizna da je zaljubljena u mog decka.
Zbog prijateljstva, ja decka ostavim (sve bi uradila zbog prijateljstva) da bi se doticna kujica spetljala s njim u roku od 15 dana ( On da vrati meni, a ona zato sto ga "Voli" )
Ne moram spominjati da sam se namjerno opet pomirila s tim deckom , a njoj napravila sranje od zivota.

2 slucaj
Isoricala sam "prijateljici" kao svidja mi se taj i taj, bla bla .
I ona me sva sretna podrzavala. nakon sto sam prohodala s tim deckom (zaljepila sam mu sliku na jednoj temi :D) tip mi pokaze sve njene poruku, koliko mu se ofirno nabacivala, koliko jeofirno pokusavala dokazati "sta ce ti ona" to nije humano. Naravno, i njoj sam npravila sranje os+d zivota. Zlo sam, znam cool

3 slucaj. Cura koju sam poznavala 12 godina , koju sam smatrala sestrom, za koju sam uradila nevjerovatne stvari, mozda ih nekada i ispricam ovde. Ta cura me je tracala bez prestanka, olajavala na svakom mogucem koraku.
To me bas slomilo. Bila sam ko hodajuci zobmi 10 dana nakon stos am to saznala,
Nisam joj se mogla osvetiti , jer to je fakat previse bolilo, al mi je bar lekcija za cijeli zivot .

Sad imam par cura s kojima sam u drama odnosima, al povjerenje aaa-aa Nikada vise.
Muskarci su prava raja. Neš ti ovakvih sranja s njima Cool
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimepet sij 22, 2010 3:05 am

Anonimna je napisao/la:
Tri puta nevjerovatno razocarana iskljucivo u zenska prijateljstva s muskarcima nikad nisam imala problema

1 slucaj. cura s kojom sam bila dobra neke 2 godine, prizna da je zaljubljena u mog decka.
Zbog prijateljstva, ja decka ostavim (sve bi uradila zbog prijateljstva) da bi se doticna kujica spetljala s njim u roku od 15 dana ( On da vrati meni, a ona zato sto ga "Voli" )
Ne moram spominjati da sam se namjerno opet pomirila s tim deckom , a njoj napravila sranje od zivota.

2 slucaj
Isoricala sam "prijateljici" kao svidja mi se taj i taj, bla bla .
I ona me sva sretna podrzavala. nakon sto sam prohodala s tim deckom (zaljepila sam mu sliku na jednoj temi :D) tip mi pokaze sve njene poruku, koliko mu se ofirno nabacivala, koliko jeofirno pokusavala dokazati "sta ce ti ona" to nije humano. Naravno, i njoj sam npravila sranje os+d zivota. Zlo sam, znam cool

3 slucaj. Cura koju sam poznavala 12 godina , koju sam smatrala sestrom, za koju sam uradila nevjerovatne stvari, mozda ih nekada i ispricam ovde. Ta cura me je tracala bez prestanka, olajavala na svakom mogucem koraku.
To me bas slomilo. Bila sam ko hodajuci zobmi 10 dana nakon stos am to saznala,
Nisam joj se mogla osvetiti , jer to je fakat previse bolilo, al mi je bar lekcija za cijeli zivot .

Sad imam par cura s kojima sam u drama odnosima, al povjerenje aaa-aa Nikada vise.
Muskarci su prava raja. Neš ti ovakvih sranja s njima Cool

Tako je!!
Uništi ih sve.
Osveta je slatka,ako imaš snage za nju
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimepet sij 22, 2010 9:06 pm

To je istina, decki jednostavno nisu toliko podli kao cure i ne cekaju da ti zabiju noz u ledja. Ali tu prostoji problem od zaljubljivanja.
Ja sam bila razocrana, dosta puta, ali nikako da naucim lekciju, uvijek davam 100 & kad nekoga upoznam i svidi mi se ta osoba.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimesub sij 23, 2010 2:42 am

mala_klinka je napisao/la:
To je istina, decki jednostavno nisu toliko podli kao cure i ne cekaju da ti zabiju noz u ledja. Ali tu prostoji problem od zaljubljivanja.
Ja sam bila razocrana, dosta puta, ali nikako da naucim lekciju, uvijek davam 100 & kad nekoga upoznam i svidi mi se ta osoba.
To ej veoma lijepa vrlina.
Svi imaju koristi od nje ali ti snosiš posljedice
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitimesub sij 23, 2010 10:07 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
To je istina, decki jednostavno nisu toliko podli kao cure i ne cekaju da ti zabiju noz u ledja. Ali tu prostoji problem od zaljubljivanja.
Ja sam bila razocrana, dosta puta, ali nikako da naucim lekciju, uvijek davam 100 & kad nekoga upoznam i svidi mi se ta osoba.
To ej veoma lijepa vrlina.
Svi imaju koristi od nje ali ti snosiš posljedice

Da, uvijek dam 100 &, ma i vise, ako vidim da mije jako draga ta osoba i da moze biti nesto od naseg prijateljstva, ma dam i vise od moguceg. I drago mi je da sma takva jer imam osjecaj da ne dam toliko da to ne bih bila ja, ali ponekad me to i zajebe.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?   Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikada bili razočarani u prijateljstvo? Ili ste možda vi nekoga razočarali..?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li ikad bili na dijeti?
» prijateljstvo u 3
» Jeste li ikad....
» Koliko ste najduze bili zaljubljeni u nekog decka/curu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Lifestyle :: Friends-
Forum(o)Bir: