..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+10
Mel0
just_another_girl
SmiLle.
† morbid.puppet †
Fleur
AC / DC
Mary
TotaLno druKčija kLinka:D
heroina
Strahovuk
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:24 pm

Amy je napisao/la:
Ne vjerujem da će proći. Uvijek se sjećamo prvog pravog ovo-ono.
Nadam se da će brzo proći 6 mjeseci.. =(

Da, uvijek se sjecamo i uvijek ce nam biti dragi, ali prestane boljeti nakon nekog vremena, vjeruj mi, samo je potrebno vrijeme i da radis na sebi :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:27 pm

Nadam se da će proći prilično brzo.
Živcira me kad me ljudi pitaju kaj je bilo i ja im kažem kaj je bilo i onda oni kažu:"Razgovarat ću ja s njim."
Ak se dečko odlučio na takav potez, nek mu bude. Ništa mu ne može promjenit mišljenje, niti to što će milijun ljudi razgovarat s njim -.-'
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:30 pm

Amy je napisao/la:
Nadam se da će proći prilično brzo.
Živcira me kad me ljudi pitaju kaj je bilo i ja im kažem kaj je bilo i onda oni kažu:"Razgovarat ću ja s njim."
Ak se dečko odlučio na takav potez, nek mu bude. Ništa mu ne može promjenit mišljenje, niti to što će milijun ljudi razgovarat s njim -.-'

Ne bih ni ja, to mi je ponizavanje same sebe, kao da ga molis da ti se vrati, a on je tako odlucio.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:31 pm

Da. I mislit će da huškam ljude protiv njega.
A danas idem kod živice i vidim da nema Cece. A uvijek je tamo prije nastave. Baš sam bila u bedu.. Kao i cijeli dan -.-'
Ja definitivno moram prestat pričat o njemu -.-' Već sam dosadna sama sebi
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:33 pm

Amy je napisao/la:
Da. I mislit će da huškam ljude protiv njega.
A danas idem kod živice i vidim da nema Cece. A uvijek je tamo prije nastave. Baš sam bila u bedu.. Kao i cijeli dan -.-'
Ja definitivno moram prestat pričat o njemu -.-' Već sam dosadna sama sebi

Ako ti je lakse, samo pricaj, meni ne smeta :(
Da, i to, a i kako bi ispalo da ga pitaju, a on ne zeli vezu?
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:35 pm

Da istina. Da odbrusi nešto što definitivno ne ide meni u prilog. Osjećat ću se još lošije. Ali trebam znat razlog prekida. Ako mi on sam neće reć, poslat ću nekog drugog. Budala ne žei razgovarat. I poslala sam mu zahtjev za prijateljstvo, al nije još došo na fejs.
Mogu se kladit da me neće prihvatit. A nema veze, slike mu mogu gledat čak i ako ga ne dodam :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:44 pm

Amy je napisao/la:
Da istina. Da odbrusi nešto što definitivno ne ide meni u prilog. Osjećat ću se još lošije. Ali trebam znat razlog prekida. Ako mi on sam neće reć, poslat ću nekog drugog. Budala ne žei razgovarat. I poslala sam mu zahtjev za prijateljstvo, al nije još došo na fejs.
Mogu se kladit da me neće prihvatit. A nema veze, slike mu mogu gledat čak i ako ga ne dodam :D

Da ti budem iskrena, ja ne bih trazila razlog, ne bih ga pitala i ne bih nikoga slala da ga pita, Jer on ocito nije dovoljno musko da ti objasni, papak je, i samo mu pokazi da si bolja od nejga i da ti nije stalo jer vidis da samo bjezi od problema.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:46 pm

Eh.. Teško mi se pretvarat da mi nije stalo.
Baš mi je Anja[prije spomenula cura negdje] rekla:"Ti si zapravo tužna i želiš plakat, a ponašaš se da je sve super i ok. jelda?"
I kad sam potvrdno odgovorila, ona je rekla da se također tako osjeća..
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:52 pm

Amy je napisao/la:
Eh.. Teško mi se pretvarat da mi nije stalo.
Baš mi je Anja[prije spomenula cura negdje] rekla:"Ti si zapravo tužna i želiš plakat, a ponašaš se da je sve super i ok. jelda?"
I kad sam potvrdno odgovorila, ona je rekla da se također tako osjeća..

Aha, to je. Gle, ne mozes se skrivati iza veselog osmijeha, a znas da bi plakala na kraju. Ja sam ti prije imala fobiju od plakanja i nema sanse da bi me netko vidio da placem, ali onda se nesto dogodilo i shvatila sam da plac pomaze, da te oslobadja, da je odlican i da se nakon njega osjecas preporodjeno. Nemoj ga izbjegavati, ne moezs glumiti pred svima, a najvise pred sama sobom. Vjeruj mi, samo placi.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:53 pm

Heh. I daj zabrij da Ceco vidi da plačem. Još bi se moćnije osjećao. Plakat ću ja ipak doma, sama :D
Ja nikad nisam imala fobiju od plakanja, ali ne volim pokazivati prave osjećaje drugima.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:57 pm

Amy je napisao/la:
Heh. I daj zabrij da Ceco vidi da plačem. Još bi se moćnije osjećao. Plakat ću ja ipak doma, sama :D
Ja nikad nisam imala fobiju od plakanja, ali ne volim pokazivati prave osjećaje drugima.

Pa placi doma, oslobodi se. Takva sam ti i ja prije bila, sve bih kupila u sebi sto je bilo grozno. I onda sma shvatila da pisanje i plac su stvarno nesto sto mi je potrebno. Ne placem cesto, ali kada mi se skupi, to je nacin oslobadjanja od svega i zbilja djeluje.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:58 pm

D, slažem se. Samo ponekad dođe u krivom trenu.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimesri sij 20, 2010 11:59 pm

Amy je napisao/la:
D, slažem se. Samo ponekad dođe u krivom trenu.

Ako je ono sto mislim, ja bih se ispricala i otisla u wc i plakala. Nitko ne bi skuzio, a ja bih se osjecala bolje. Nisam neka placljivica, ali ponekad moram.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 12:00 am

Ja sam vrlo emotivna. To je nekad loše.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 12:02 am

Amy je napisao/la:
Ja sam vrlo emotivna. To je nekad loše.

I ja sa, i to me ubija. Sitnica me moze ubiti nekad. Ali, idemo dan po dan to rjesavati :) Iako od sebe ne mogu pobjeci.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 12:33 am

Također. Nešto što je nekome beznačajno, meni je značajno.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 12:38 am

Bas, to, ali neki ljudi ne razumiju zasto sam tako burno reagirala na neke stvari. A stvar je u tome sto sam tako emocionalna.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 12:43 am

Da. Pola ljudi ne bi shvatilo što se događa sa mnom. Skoro nitko koga znam nije tako emocionalan.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 12:45 am

Amy je napisao/la:
Da. Pola ljudi ne bi shvatilo što se događa sa mnom. Skoro nitko koga znam nije tako emocionalan.

Isto tako sa mnom. Ali neki na pola shvacaju i to mi je dosta.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 12:47 am

Aha. Također osuđuju zbog stvari koje napravim -.-'
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:03 am

Amy je napisao/la:
Aha. Također osuđuju zbog stvari koje napravim -.-'

S jedne strane mi to ide na zivce jer ponekad previse pametuju,a s druge shvacam da je to za moje dobro jer ponekad zbilja preburno i preemocionalno reagiram.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:32 am

A gle.. Nekada je to dobro. Malo iskocit iz rutine, napravit nešto novo. Makar to bio i nekakav ispad. Bez toga bi nam bilo dosadno u zivotu
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:39 am

Amy je napisao/la:
A gle.. Nekada je to dobro. Malo iskocit iz rutine, napravit nešto novo. Makar to bio i nekakav ispad. Bez toga bi nam bilo dosadno u zivotu

Da, znam :) Ali ne stalno i zato to pokusavam smanjiti.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:47 am

Takoder. Zato se i pretvaram da je sve ok, da ne bih radila drame oko svega
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:53 am

Amy je napisao/la:
Takoder. Zato se i pretvaram da je sve ok, da ne bih radila drame oko svega

Cini mi se da je ovo malo prevelika stvar da se pretvaras da je sve ok jer jako patis. Ako budes u bedu pred drugima i pitala da razgovarate, ne cini mi se da bi dramila.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 28 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 28 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: