..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 HELP ! ! !

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
freak




Broj postova : 5
Registration date : 03.12.2009

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:20 am

Dakle... bice ovo dugacak text.. ali obracam se vama jer mi ocajno treba pomoc. U mom rodnom kraju sam upoznao prelepu devojku ali nikako nismo mogli da budemo zajedno jer studiram u drugu zemlju i retko se vracam kuci. Stalno sam se dopisivao snjom i znala je da mi se jako svidja a poshto je najbolja drugarica moje sestre saznao sam da se i ona zaljubila u mene. Mislio sam da cemo biti zajedno kad se leti vratim kuci. Medjutim (sada dolazi onaj prokleti deo zbog koga zelim da vratim vreme ili isecem sebi vene), vratio sam se kuci i poveo sa sobom najboljeg druga. 2 veceri prenego shto on krene nazad, kuci, ona se smuva njim. Zamislite samo kako mi je bilo kada sam ih vido kako izilaze iz kafica... On je pitao dali ima neshto samnom, ona mu je rekla ne... i tako oni provedu 2 dana zajedno i on se vrati kuci... Svi su znali da se meni ta cura svidja osim njega (dali se pravio da ne zna ili shta vec ne znam). On ode kuci a ja ostanem dole do kraja leta. Reshio sam da joj nikako ne oprostim to shto je bila sa mog najboljeg druga. Ali... Vido sam da joj je krivo shto je napravila takvu glupost, da je htela da zadavi sve cure koje su mi bile u blizinu od ljubomore. Onda moji drugovi umeshaju prste u to i ja i ona se smuvamo. Provedemo super leto zajedno ona se zaljubi u mene, a ja u nju sam bio zaljubljen josh odavno. I sada nam je super ali... Ne mogu nikako da joj oprostim to shto je bila sa mog druga, svake veceri mi dojde da iscupam sebi vene ili napravim neku sl glupost. Josh kad god me neko pita koja mi je cura ovaj moj drug uvek mora da kaze "Moja Bivsha" (jaoo dodje mi da sam sebi odgrizem ruku da ne bih napravio neshto loshe). Uzasno mi smeta shto je on bio snjom. Josh cuva sliku u telefonu na koju se njih dvoje ljube... Ne zelim da prekinemo super drugarstvo zbog cure, jer drugarstvo je zauvek a cura je mozda prolazna. Pokazao sam curi kolko vredim i sada se pitam dali treba da joj raskinem ? Da vidi kako boli. Onu sliku kako oni dvoje izilaze iz kafica nikada necu da zaboravim. Tu curu bih mogao da ozenim kolko mi se svidja ali to shto je bila sa mog druga... aaa jede me ljudi. HELP ! ! ! :(

(izvinite na moj losh Srpski... nikada se ranije nisam sreo sa pedezima a vi ih imate cak 7... trudio sam se)
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimečet pro 03, 2009 7:15 pm

Uf, koje sranje..
A čuj, ak ti to toliko smeta, to što su oni bili zajedno, da se ne možeš družit s oboje odjednom onda moraš nešta prekinut..
Sad si ti pogledaj šta ti je važnije..
[Vrh] Go down
freak




Broj postova : 5
Registration date : 03.12.2009

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimečet pro 03, 2009 9:41 pm

[i] Veoma glupa situacija... stvarno se cudno osecam u vezi ovoga... :)
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimečet pro 03, 2009 10:04 pm

jbg srranje je to, upravo kako je mary rekla moraš vidjeti šta ti ej važnije ak ose ne možeš družiti sa oboje, ili prijatelj ili cura, a možda bi bilo dobro da i porazgovaraš sa prijateljem i kažeš mu da ti to smeta što on svaki put govori a je njegova bivša
[Vrh] Go down
freak




Broj postova : 5
Registration date : 03.12.2009

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimepet pro 04, 2009 3:49 am

Rekao sam sum da mi smeta.. ali nastavlja stim... lele... ponekad mi je mnogo teshko a ponekad iskuliram...
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimepet pro 04, 2009 4:30 pm

E ako si mu već reko i ak te ne sluša onda ti stvarno nije pravi prijatelj..
[Vrh] Go down
freak




Broj postova : 5
Registration date : 03.12.2009

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimepet pro 04, 2009 7:49 pm

: Pa verovatno... znam da neshto muti ali josh uvek ne mogu da provalim shta...
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:33 pm

Ma zajebi ga.. Wink
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimepet sij 22, 2010 1:55 am

Rascisti sam sa sobom zasto ti smeta sto je bila s tvojim drugom :/
mislim nema potrebe, on nije znao da ti se ona svidja , a ni ona nije bila bas sigurna, To ti ne treba predstavljati nikakav problem bar sto se nje tice.
A sto se druga tice, to njegovo preseravanje, tipa "moja bivsha" i ta slika u mobitelu je samo povrjedjen muski ponos, proci ce ga s vremenom.
pa nije ti je probao preoteti zaboga :/
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitimepet sij 22, 2010 2:03 am

Stvarno bi trebao porazgovarat s njim, onako ozbiljno i sve mu reci. Ako nastavi s tim, zao mi je, ali ti nije prijatelj.
Vjerujem da je tesko prijeci preko svega, ali i s njom bi trebao mozda razgovarati, reci joj sve sto te muci jer vidim da te to izjeda i samo kupis dok jednom ne puknes. Nakon toga, ako se i dalje budes lsoe osjecao i nikakone budes mogao prijeci preko toga, ne znam je li vasa veza ima buducnost. Oprosti ako je ovo bilo izravno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





HELP ! ! ! Empty
PostajNaslov: Re: HELP ! ! !   HELP ! ! ! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HELP ! ! !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: