..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Svađa između Ivone i Amy!

Go down 
+3
Mary
heroina
SmiLle.
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimesub sij 02, 2010 11:38 pm

Evo..vam pa se svađajte...haha..ako vam je to zabavno..xD
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 12:06 am

jako interesantna tema.. veoma
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 12:45 am

A mislim da si zakasnila...sad su baš prestale..
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 1:08 am

evo tu ćemo mi komentirat neke stvari :D
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 2:22 am

U vezi njihove svađe..a kad im se bude dalo svađat nek pređu u ovu temu :D
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 2:14 pm

Jel baš potrebna ova tema? Niti jedna posebna tema nemože rješit nesuglasice između nje i mene.
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 3:47 pm

Ne može rješiti....ali zbog vaše svađe nemoraju i sve teme bit zatrpane "joj, glupa si",
"ideš mi na živce"Rolling Eyes Rolling Eyes
Pod temom koju ste ocjenu dobili dns?
zato sam i otvorila ovu temu....pa se tu svađajte...
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 3:49 pm

A dogodi se slučajno. Netko nekog počne živcirat i počne rasprava i razmjena mišljenja.
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 3:52 pm

Pa dobro zašto se onda svađate pek foruma a ne u stvarnom životu..bokte nađete se negdje i onda se svađajte kolko oćete...
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 3:58 pm

Ma ona inače ne želi pričat samnom, samo šuti i ode negdje -.-'
A i nismo toliko dobre da se idemo nalazit negdje.
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 6:27 pm

Ma zaboravite tu svađu..
Amy živcira ivonu, ivona živcira amy, i to je kraj priče.. :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 6:33 pm

Tako je.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 10:45 pm

Amy je napisao/la:
Ma ona inače ne želi pričat samnom, samo šuti i ode negdje -.-'
A i nismo toliko dobre da se idemo nalazit negdje.
Mislim da bih ja ovo za tebe trebala reć,a ne ti za mene.
Ako netko šuti i pravi se pametan preko kompa onda si to ti.
Ovo sam ti rekla već 100 puta i sad ću pred njima:Uvjek kad se posvađaš samnom to je prek kompa,i onda kad me uživo vidiš kao da se ništa ne događa.I uvjek ja počnem temu i ti uvjek odeš.
Iako se ne podnosimo,jakoo rado bi se našla negdje s tobom da sve to riješimo,jer jednom smo bile super
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 11:08 pm

Da jednom, a sada ti to ne shvačaš ozbiljno. Stalno govoriš da je sve uzalud, da si uzalud potrošila ljeto.
Ako si uzalud potrošila ljeto, ok, ali ja sam s tobom bila cijelo ljeto i mislila sam da smo se jako dobro zabavile. ALi kako hoćeš, ako je ljeto bilo propast za tebe, ok. Onda me nemoj pitat zašto se tako ponašam.
Ti se uvijek naljutiš na mene zbog neke gluposti. Uvijek sam ja govno po kojem možeš gazit. Objasni mi zašto bih to trpila? Zašto? Zbog nekog tko je rekao da je sve laž, propast. Ne bih rekla. Uvijek kad ja nešto napravim, ti mene omalovažavaš. Ok, zanimljivo je prva 3 puta, kasnije postane dosadno.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 11:23 pm

Sječaš se one tvoje rećenice: Ti si kriva zato što se ponašam ko glupača.Ništa mi nisi rekla,nisi se ni obazirala za mene.A za Luciju se uvjek brineš,a mene si pustila u ralje propasti(onaj put kad je bilo ono s wcom i dečkima i bla bla)
Možda nije doslovno tako ali jezgra je.
I uopće te ne omalovažavam.Samo sam realna.Samo ti pokazujem kako to sve izgleda.Nisam ništa odraslija od tebe,još sam k tome mlađa,ali nekad se ponašaš kao zadnja glupača.Jel to zbog odrastanja ili koji ***** ali neki tvoji postupci i riječi pokazuju da si na nivou petogodišnjaka.I onda kažeš da te zbog mene svi mrze.Da sam ih ja okrenula protiv tebe?Onak fakat nemam pametnijeg posla.Istina,Djakovička se ne druži s tobom zato kaj se ja ne družim,i čak mi je rekla da si me pokvarila.Zapravo nije ni bitno.Nisam željela reć da sam uzalud potrošila ljeto,neg sam provela ljeto u laži.
I nemoj previše uzet k srcu kad kažem da nikad nismo bile najbolje(jer nismo) zato što ja ni sa kim nisam bila najbolja.zapravo ja i ne vjerujem u prijateljstva.Bar ne više
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 11:31 pm

I više nego dobro se sječam te rečenice, pa hvala Bou, ja sam ju izgovorila i svađale smo se zbog nje -.-'
I da, omalovažavaš me. Možda ti ne vidiš to, no pitaj bilo koga iz raza, svi će ti reći potvrdno.
Znam ja da ti svima želiš pomoć, nekako, ali neki jednostavno ne žele prihvatiti pomoć, misle da im ne treba. Ti ljudi su u krivo, al ajd, nećemo o tome danas.
Neću se izgovarati na odrastanje, već na znatiželju. Ako u ovim godinama ne experimentiram, nikad neću. Kasnije nemamo vremena za znatiželju, nemamo vremena za pogreške. Sve mora biti savršeno. Ovo mi je sad prilika da probam sve svoje gluposti i mušce koje me sada drže zaokupljenom da bi se mogla pripremiti na ostalo što me čeka.
A oprosti, no ja sam jednostavno dobila takav dojam da sve žive okrećeš protiv mene. Nije li mrvicu sumnjivo da uvijek kad se ti i ja posvađamo, taj dan zahlade svi odnosi među Djakovićkom, Kristinom i ostalima.
I željela bih te zamolit za nešto. Što sam ja napravila da sam te pokvarila?
Tvoja tvrdnja je da je sve laž i uzalud bilo. Nije važno kako si ti to mislila, već naćin na koji si to prezentirala.
I znam da sad govoriš da ne vjeruješ u prijateljstvo, ali ja zaista vjerujem da smo bile naj. Tako smo se obje ponašale. A ako si ti zbog mene prestala vjerovati u prijateljstvo, duboko se ispričavam.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimened sij 03, 2010 11:48 pm

Ovo za Djakovićku i Kristinu nemogu potvrdit.Ako nisi skužila ja Kristinu ne podnosim,hvala na pitanju.
Ivanina teorrija je:napravi nešto tebi-meni je napravila.hm,za ostale neznam,na kog ciljaš točno?
Sory al ovo nije znatiželja,to je bilo,hm,jadno.Jer znaš ti kako sam pukla kada su te nazvali kurvom?Vjerovatno neznaš.
Ovo ću ponovit:Savršenstvo je pljuga,sranje.Ja nikada nisam bila savršena,nisam ni sad savršena,nikad neću ni bit.Ja sam jedna veeeeelika pogreška.jebiga.Al ipak si nikad nebi dozvolila da ljudi gaze po meni,da me ljudi pljuju,zajebavaju.i nikada nebih plakala zbog kretena koji definitivno nisu vrijedni mojih suza.Htjela sam ti otvorit oči,ali ne.
Iskrenu neznam šta si napravila,kako i zašto.Ja sam cjelu tu priču prezentirala:boli me pipi za sve.Nisam trebala tako,ali najlakše je bilo jer pretvorila si se u,blago rećeno, razmaženo derište kojemu je stalo samo do novaca i popularnosti.Sorry tako je.Boli,stvarno boli,kada netko uspoređuje moje probleme sa umišljenim problemima.ja se nikad nisam žalila na svoj život.Meni je super.Nemam sve što poželim,i ne želim nešto što nemogu imat.Osim jedne stvari,al to svi žele.
Uglavnom Ti si sama rekla da si puna problema dok je meni život savršen.I onda si rekla da si financijski nestabila nakon ćega si rekla da ćeš dobit marte od 800 kn.A ja ispala zadnji papak jer meni nemogu skupocjene stvari kupovat.Al neka.Evo ćisto ako te zanima moja stara kad joj se odbiju svi krediti i sve ostane na 800 kn,dok stari na 2000-3000.Dosta je to,ali nije dosta za moje hirove.Znači-> ne nisam ljubomorna na tebe ni na tvoje marte,ali nemoj govorit da se prezentiram kao savršenstvo,i da se smijem drugima koji imaju stvarne probleme dok je moj život savršen Wink

Ako smo po tebi bile naj,kako si mogla otić sam tak,bez rješenja jebenih problema i naših gluposti.Samo si otišla,nisi se ni okrenula.šta sam trebela plakat šta se seliš,a ti si bila presretna oko toga?Ja sam ispala kuja što se nisam ni osvrnula.Ali ja jesam kuja,hladnokrvna,ledenog srca u kojem nema mjesta za nikog.ili se samo teko prezentiram?? Vjeruj mi neznam ni sama,zato što nemam nekog kog bi strpala u to sranje šta nazivate srcem.A u prijateljstvo ne vjerujem zato što ja,sama po sebi,nisam dobar prijatelj
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimepon sij 04, 2010 12:05 am

A kada ću experimentirat ako ne sada? Zajebavam se i koliko toliko uživam u onome što mi život pruža. Ako ali su mene nazvali kurvom, a ja i ti se ne podnosimo, zašto ti je onda stalo?
I da više nikad nisi rekla da si pogreška. Nitko nije pogreška, pa ni ti.
Ali što bi ti napravila kad bi bila sama, bez ikoga da te brani. Dopustila bi da gaze po tebi. Zašto? Zato što ti sama ne možeš napraviti ništa što bi promijenilo stvari.
I ti ne pokazuješ suze. Ti drugačije izražavaš sreću, ljutnju itd. Ja to izražavam suzama, i nije me sram.
A i ako nisi skužila, ja sam oduvijek bila razmaženo derište kojemu je stalo do novca. Uvijek sam imala sve što sam željela, nisam ni s kim morala dijeliti i jednostavno tako sam odgojena. Kad ti netko servira sve, navikneš se i ne možeš prestat.
A popularnost nikad nisam imala, niti želim.
I da, ja imam problema. Kao i sve normalne obielji, no ti problemi ne izlaze na površinu, ostaju zakopani duboko, jako duboko. Znaš sada mi pada na pamet, možda experimentiram da bih prekrila probleme. Možda je to moj način rješavanja onoga što mi smeta. But never mind. I marte koštaju 20€ al dobro. =)
I nikada, ali baš nikada nisam rekla da si ti ljubomorna na moje marte. Ako sam govorila da si ljubomorna na mene, bilo je to samo da te isprovociram. Jer, znala sam da tako mogu.
I shvaćam da i ti imaš problema, ali tko nema? Hrvatska je duboko u govnima, duboko. Pitaj Boga kad ćemo izać iz krize i kad ćemo se oporaviti. Vjerojatno ne još dobrih 10 godina.
A i što sam mogla nego otić. Tvrdoglavija si od mene, nebi mogla izvuć ništa iz tebe ako si to tako zacrtala.
I nisam ja nigdje zapravo otišla. Ja sam uvijek bila tu, pogledivala prema tebi s puppy eyem iako znam da to kod tebe ne pali. I uvijek kad je netko nešto pričao, sjetila sam se tebe i pogledala sam te. To što ti ne primječuješ to, nije moj problem.
A preseljenje, mislila sam da se najbolja prijateljica mora veselit sa svojom najboljom prijateljicom u dobru i zlu. Ako je jedna tužna, druga je tužna zajedno s njom i pokušava držati njen teret na svojim leđima.
I vjeruj mi, ti nisi hladnokrvna kuja, bez srca i osjećaja. Kada bi dopustila nekom da uđe unutra, govorila bi drugačije. I ti jesi dobar prijatelj, samo to ne shvačaš.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimepon sij 04, 2010 12:14 am

Jesi li skužila kako je svaki sljedeći naš post sve veći i veći...
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimepon sij 04, 2010 1:17 am

Bilo mi je stalo.i ne nikad nebi dopsutila da se gazi po meni.
A gle,nebi gazili da se ne ponašaš ko debil.
Ja sam tjela kupit one u pitarelu.Hahah a baš su kul.Jebemu.
imaš problema,al nemoš reć da je tebi najgore u životu.I nemožeš reć da imaš više problema od drugih.nemoš tuđe probleme nazvat nestvarnim.
. "Kad ti netko servira sve, navikneš se i ne možeš prestat."
E pa možeš.Meni ej moja baka uvjek sve servirala.I onda sam se preselila.Znači i ja sam razmažena?
Ne nisam,razmišljam svojom glavom i mislim da je to glupo.Sve se treba djelit.naučiš.
meni sreća nije sreća ak ju nemrem s nekim podjelit.
Ja sam tvrdoglava,jako,treba samnom samo iskreno znaš?
"Ja sam uvijek bila tu, pogledivala prema tebi s puppy eyem iako znam da to kod tebe ne pali. I uvijek kad je netko nešto pričao, sjetila sam se tebe i pogledala sam te"
Zašto?Što si htijela s time postić?
Ja sam tupava i štajaznam,al nemre se samnom budale igrat.Ne popuštam bez borbe.Izjasni se, a ne neke skrivene znakove prikazivat.
"A preseljenje, mislila sam da se najbolja prijateljica mora veselit sa svojom najboljom prijateljicom u dobru i zlu. Ako je jedna tužna, druga je tužna zajedno s njom i pokušava držati njen teret na svojim leđima."
Istina.Ali kako da budem sretna kad znam da ja zauvjek odlazim iz tvog života,ući će drugi ljudi i što onda?Koji je lijek za to?
kako da budem sretna kao ti?Zbog ćeg?

Ma naravno da sam super prijatelj zato me inače i svi obožavaju :S
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimepon sij 04, 2010 1:20 am

mir mir niko nije kriv.. ava ava guber je krava
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimepon sij 04, 2010 1:26 am

Gazili bi opet, vjeruj mi, bi.
Šta si htjela kupit u pitarelu??
Ali ti si se preselila s 8 godina, kad ti netko 14 godina sve servira, jednostavno očekuješ još više.
I Ivy, ja sam uvijek bila iskrena.
I to sam radila zato što mi nedostaješ, nedostaje mi sve što smo zajedno radile.. Shvati to.
Ivona, sama si mi pričala kako će sve biti kad odemo u srednju. Netko se može razdvojit i opet ostat bf. Mi smo razdvojene 10-ak kilometra..
Da se nisi ponašala tako hladnokrvno, sve bi shvatila. I čak da drugi uđu u moj život, prave prijatelje ne možeš zaboravit i mrzit zbog neke gluposti.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimepon sij 04, 2010 1:35 am

Nebi!
Gle da se neponašaš ko šupak nebi se odnosili prema tebi ko prema šupku.
Mrzim si to priznat ali takva si.Pokušala sam vjerovat da nisi,ali ipak jesi.
Nisi ona ljetna Amy.I nisam se otvorila zato što..Eto jedan mali dio je bio skeptičan.I jebiga bili su upravo.I zato sam hladnokrvna.Eto zato.Prva osoba kojoj počnem vjerovat..Zabije nož u leđa i onda to pokuša izgladit puppy fejsom.A-a
Nisi se promjenila.Zašto?Neznam.Počela si radit pizdarije,počela si se preseravat da bi ispala faca.Ne krivim te,ali..Glupo je.
I ne nisi uvjek bila iskrena.Nisam ni ja,jer istinu nebi podnjela vjeruj mi.
"I čak da drugi uđu u moj život, prave prijatelje ne možeš zaboravit i mrzit zbog neke gluposti." Vidiš da možeš.Naše Prijateljstvo je završilo podjebavanjima na forumu.Jebenom forumu!
I još me Vinko nije vidio i još me nije zamrzio,a to je tradicija tvoje obitelji.Nije oke :D

I da Guber krive smo obje.Al ti si još uvjek krava (:
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimepon sij 04, 2010 1:43 am

Amy se nije promjenila. Amy se već dugo nije promjenila, možda si se baš ti promjenila..
I kako sam ja to tebi zabila nož u leđa?
A pizdarije oduvijek radim, i prije ljeta sam ih radila, i uvijek ću ih radit.
I uvijek sam bila iskrena, bez obzira što ti mislila.
I podnijela bih istinu, vjeruj mi, podnijela bih. Možda uz malo suza, no kao što rekoh, ja tako izražavam svoje osjećaje.
A gle, nije moralo doći do podjebavanja na forumu. Kako je uopče sve počelo? Toliko je davno bilo da se više ni se sjećam.
Oke, šta si ti sad o Vinku rekla? Ja ovo zadnje uopče nisam skužila...
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitimepon sij 04, 2010 1:54 am

Bila si drukčija po ljeti,drukčija si bila sada.
Po ljeti su bile gluposti.zajebancija.Smjeh.
Sada?Plakanje zbog ocjena,inačenje,ko će se bolje ulizat i sve te gluposti.
Ovo sa starim u školi..I kemijom..Nije ti trebalo,stvarno.
Šta sam onda ja trebala?Ubit ju?Iz onog velikog testa mi je falilo 2 boda do 4,bila sam druga poslje Josipe u razredi i zaključila mi je dva.Šta sam trebala,zvat starce?
Čula sam neke stvari koje nisam trebala čut.Strašno.
Ma dobro pizdarije..Svi radimo gluposti.Al ti radiš..sranja.Baš..Sranja.
Da sam ti ih rekla..rekla bi ono šta si tak i onak rekla:ljubomorna si na mene.
Kažem da bi bilo uredu da me Vinko upozna i da me zamrzi jer je to tradicija tvoje obitelji (:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svađa između Ivone i Amy! Empty
PostajNaslov: Re: Svađa između Ivone i Amy!   Svađa između Ivone i Amy! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svađa između Ivone i Amy!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: TeenForum013 :: Svađaonica-
Forum(o)Bir: