..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda

Go down 
+2
Mel0
wild child
6 posters
Autor/icaPoruka
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 3:15 pm

Ovakoo, na početku da kažem da imam dačeka oko 3 mjesecaa, ali to nije problem. Najveći problem je to što sam zaljubljena u njegovog najboljeg frenda, a i on je u menee. Jednom smo se spetljali, ali mislim da to nije uredu pogotovo zato što me moj dečko očito jako voli. Stalnoo šalje porukice sa srcima i takve stvarii. Užasss, šta da napravimm???
Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 911502
[Vrh] Go down
Mel0
Ide, ide..
Ide, ide..
Mel0


Broj postova : 136
Age : 28
Lokacija : Posušje, BiH
Registration date : 30.12.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 3:20 pm

nemožeš uvjek ugađati drugima, to se svodi na 0, ostavi tog dečkića, ostanite prijatelji, i rodi dijete njegovom najboljem frendu


kratko-jasno


lijep pozdrav, milan tarot :)
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 3:23 pm

hahahahahahah..:P... lol!
[Vrh] Go down
Mel0
Ide, ide..
Ide, ide..
Mel0


Broj postova : 136
Age : 28
Lokacija : Posušje, BiH
Registration date : 30.12.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 3:36 pm

al ne, rekao sam to malo kroz humor, al poruka je jasna, uradi to (:
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 4:12 pm

skužila samm..al će see moj dečkoo takoo naljutit..:P
[Vrh] Go down
Mel0
Ide, ide..
Ide, ide..
Mel0


Broj postova : 136
Age : 28
Lokacija : Posušje, BiH
Registration date : 30.12.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 4:32 pm

a čuj...mora, al udarit te neće, pa se ne boj :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 6:01 pm

(Marin ovo tebi pišem):Kak bi se ti osječao da se cura koju voliš iz dubine duše zaljubi u tvog najboljeg frenda?Ubio bi i njega a nju bi zvao kurvom.Znam da bi.Dečki su takvii,svi.Znači nebi ti bilo svejedno

Wild child:Gle ovak.Za ljubav je potrebno dvoje.Il troje :D.Uglavnom,ako ti njega nevoliš,nemoj ga zajebavat i zavlačit.Reci mu da ga nevoliš i to ti je to.Jel glupo je da dečko gaji neke nade il štajaznam šta a nema šans kod tebe.
I ja mislim da bi trebala pokušat s njegovim frendom jer,sama si rekla,oboje ste zaljubljeni jedno u drugo.Sad jer to ljubav ili samo prolazna faza..To vi najbolje znate.
Ali moram ti reć jednu situaciju koja je vrlo lako moguća..
Možda njegov prijatelj samo isprobava jesi li vjerna njegovom best frendu.Nebih se petljala s takvim stvarima.Jer,ak se mene pita,nikad nebi mogla bit s dečkom moje naj frendice.
Mislim,probaj kud puklo da puklo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 6:26 pm

budi s obadvoje thumb u
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 6:31 pm

Ja ne bih bila niti s jednim.
Em će ti se dečko naljutit zato kaj si prekinula s njim i prohodala s njegovim najboljim frendom, em ćeš ti biti kriva zato što oni više nisu naj frendovi.
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 6:46 pm

hahahahah..sad svatkoo kažeee neštoo drugoo..ja isto mislim da je najbolje da ne budem niti s jednim niti s drugim..al trenuto to nije mogućeee..jer sam zaljubljena u ovog drugog..pa mislim da ne provjerava kolkoo sam vjerna dečku jer se onda ne bi već spetljalii..a too se zove prevara..značii već sam i onakoo i ovakoo prevarila dečka s njegovim naj fendommm..i to će se sigurnoo jednoom saznat, pa je njihovo prijateljstvoo i onakoo narušenooo..koja situacijaaa...
thumb d
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 6:48 pm

Guber je napisao/la:
budi s obadvoje thumb u


al to bi biloo najbolje akoo se ne saznaa.. Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5987
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 6:48 pm

Napravi ono što ti se najviše sviđa i ono što ti najviše želiš.. Wink
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 6:52 pm

Mary je napisao/la:
Napravi ono što ti se najviše sviđa i ono što ti najviše želiš.. Wink

Eh..ja najviše želim bit s njegovim najfrendom, al da see ne naljutii nitii mrvicuu i da i dalje budu frendovi.. :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 7:15 pm

Nemoguće. Pomiri se s tim.
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 8:08 pm

Amy je napisao/la:
Nemoguće. Pomiri se s tim.

Znam da je nemogućeee... Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841 Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda 5841
[Vrh] Go down
†Blair witch†
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
†Blair witch†


Broj postova : 1209
Lokacija : playing with madness
Registration date : 06.08.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 8:13 pm

izaberi jednog (kojeg voliš) i u potpunosti prekriži drugog. Čemu bez potrebe raditi dramu od svog i tuđeg života? ako ti ova tri mjeseca vaše veze nisu ništa značila onda zaj**** to i odaberi drugog.
[Vrh] Go down
wild child
Ide, ide..
Ide, ide..
wild child


Broj postova : 105
Age : 30
Registration date : 01.07.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 8:17 pm

†Blair witch† je napisao/la:
izaberi jednog (kojeg voliš) i u potpunosti prekriži drugog. Čemu bez potrebe raditi dramu od svog i tuđeg života? ako ti ova tri mjeseca vaše veze nisu ništa značila onda zaj**** to i odaberi drugog.


Sviđa mi se to šta kažeš..:P
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 9:30 pm

Upravo to.
Gle da su oni stvarno takoooo dobri frendovi,on se nebi spetljao s tobom frendu iza leđa :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitimepet sij 08, 2010 10:02 pm

popij koje pivo i odi spavat
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Empty
PostajNaslov: Re: Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda   Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zaljubljena u dečkovog najboljeg frenda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: