..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ajmo pljuvat po svem šta ne volimo

Go down 
+20
dainorra
*Hipijevka<3
Feanor
juhu
bonesy
mršavi_pas
AiLj
koza
Strahovuk
K.Extreme
Anonimna
just_another_girl
vikicaa.
† morbid.puppet †
heroina
Mary
Mel0
SmiLle.
Fleur
TotaLno druKčija kLinka:D
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
juhu
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
juhu


Broj postova : 1947
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2010

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 6:07 pm

ajme ema kako si ju spustila... :D
ont: mrzim šta se stalno izmjenjuje kiša-sunce
[Vrh] Go down
http://www.deviantart.com/ema3
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 6:55 pm

I ja -.-
Kosa mi ko žbun :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 7:54 pm

Anonimna je napisao/la:
Ja imam vlastiti stav, samo joj želim natuknuti da ne misle svi da je super ovo-ono.
-Daj , zar postoji ijedan covijek na planeti o kojem svi misle da je super ? Upoznaj me s njim , molim te , zelim i ja talvog prijtelja :D

Pa ajmo realno, ne. Al jednostavno ti ju ne znaš 7 godina i nisi išla s njom u školu. Teško je to objasnit.

Ali svejedno, red je pitati. To je opća kultura.
-Da opća kultura medju povrsnim poznanicima, medju ljudima koji su prijatelji uopste nije. Stavise, izgleda jako formalno Wink
Ne, red je pitati i najbolje prijatelje. Ako vidiš da je tužan, pitat ćeš ga:"Što je bilo?", zar ne?

Zato što sam onda mislila d ajoj neću to morati nabijati na nos i da ćemo uvijek biti dobre. Prevarila sam se.
-Impresivno Amy , zbilja. Zao mi je ljudi koji moraju pomoć traziti od tebe u bilo kojem pogledu. Nista Ivy, skupljat cemo donacije da vratimo Amy pare koje ti je dala, da joj vratimo somijeh na lice :D
Sta ce , cura nema sta jesti , pa jos zali za par pica koje ti je platila :D
Zašto bi ti bilo žao takvih ljudi? Ja pomognem svima koji me traže pomoć. I ne trebaju mi ti novci, osmijeh mi je na licu i ovako i onako. I kakve jebene pice??

Sex i zaljubiti se nisu iste stvari.
Slazem se. Ali zasto bi se ti zaboga sexala kad jos uvijek nisi ? Ono , wtf ?!? :O
Al gle, Ivona nikad nije rekla:"E meni se sviđa taj i taj." Svi su navikli da se ona ne zaljubljuje.
Ali s druge strane, svi znaju moje mišljenje o sexu.



Hvala :)
-nema na cemu (:
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 8:30 pm

Pa ajmo realno, ne. Al jednostavno ti ju ne znaš 7 godina i nisi išla s njom u školu. Teško je to objasnit.

-Ajmo još relanije, nemožeš je podnjeti i radiš sve da mi je drugi gledali očima kojima je ti gledaš. coffee

Ne, red je pitati i najbolje prijatelje. Ako vidiš da je tužan, pitat ćeš ga:"Što je bilo?", zar ne?
-Ivona je vidjela kako se ona osjeća preko monitora ? :O Daj me uči Ivy, želim i ja znati čitati tuđe osjećaje telepatijom

Zašto bi ti bilo žao takvih ljudi? Ja pomognem svima koji me traže pomoć. I ne trebaju mi ti novci, osmijeh mi je na licu i ovako i onako. I kakve jebene pice??

-Piće.
Da pomogneš im, ali jebo takvu pomoć koju češ mi navlačiti godinama nakon toga i vikati " ej ! Ja sam ti pomogla ! Sada mi moraš vratiti. " Ne hvala. coffee
Praktikujem drugi vid pomoći.

Al gle, Ivona nikad nije rekla:"E meni se sviđa taj i taj." Svi su navikli da se ona ne zaljubljuje.
Ali s druge strane, svi znaju moje mišljenje o sexu.
-Da nemaš profil na fejsu nekada bi pomislila da si klinka od 10 godina koja se pokušava ugurati u teen svijet. Za sve postoji prvi put. Možda si brže odrasla od Ivone (a nisi , iako bi željela). Ivona je tek sad počela primjećivati te stvari što je sasvim normalno nego da dan-noć priča o sexu i o tome kako bi voljela da je s prijeda sazada i po želji.

Toliko coffee
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 8:32 pm

Ajme Ema,ma nemoraš se mučit bezveze.
Al si ju opako spustila,Amy nemreš to poreč :D
sad ću ja tebi neš objasnit Amy.

Ti stvaaaaarno ali stvaarno misliš što neko tam misli o meni?Netko ko mi to nemože reć u facu?vjerovatno mi se i pravi "super" frend.Ono tako me boli guzica za takve ljude da je to nevjerovatno.Ja imam stvarno super frendove.A kad smo kod toga da me nitko nevoli,oke.Ali bar mene nikad niko nije primio za glavu i skuco u zid jer sam mu ušla na živce.No gle čuda,tebe je.I što se tiče ko koga nevoli,tu kod nas te nisu podnosili i svi su te zajebavali,a tamo..Tamo te tuku.Baš si popularna zar ne?
A to šta se tiče da ona nije išla 7 godina u razred samnom,cura me zna bolje neg šta si ti ikad znala.Vrhunac moj povjeravanja tebi bio je : uzela sam staroj 10 kn iz đepa haha,tako da ti ništa neznaš o meni.Ali već,kad ti je netko rekao nešto protiv mene,reci slobodno,želim ćut i njegovu/njezinu stranu priče.Volim ćut obje strane priče al..vjerovatno postoji samo tvoja strana.


Red je pitati najbolje prijatelje?To pravilo vrijedi samo za mene?Znači ja bi nju trebala pitat,a ona nebi trebala mene?A što se toga tiče,ja ju poznam toliko da ju mogu samo pogledat i mogu reć kakve je volje.Pogledom znam kako joj je.I nemam potrebe ju pitat kako je kad znam kako je -.-,zapravo vidim kako joj je.No vidiš,gle čuda,i ja imam osječaje.A-ha zamisli ti to.I skuži ovu stvar:ja nikad nikom neću dat da gazi po meni.čak ni najboljoj frendici.


"Zato što sam onda mislila d ajoj neću to morati nabijati na nos i da ćemo uvijek biti dobre. Prevarila sam se."
Hahahahahaha.Sramota.Čekaj,ti želiš reći da si zapravo moje prijateljstvo kupovala novcima?Strašno.A ništa Ema morat ćemo uštedjet tih sveukupno 10 kn koje mi je posudila Rolling Eyes


E pazi ti to.Ona se nikad ne zaljubljuje.To što mi se svaku minutu ne sviđa drugi dečko me ne čini retardiranom,znaš?To vaše igranje cure-dečka mi faakat ide na jetru.Igra "ko-će-imat-više-dečkiju" ili "moj-dečko-je-zgodan,-probaj-to-nadmašit " su prejadne i preglupave.A vaše ljubavi koje traju maksimalno tjedan dana su čista retardacija.Tako da vidiš,s vremenom na vrijeme se i meni netko svidi,ali ga nevolim i nisam luda za njim i ne vrti mi se cjeli svjet oko njega.Ali radit tolku paniku kolku ti radiš oko svojih "simpatija" je..ma samo ću reć.HAHAHAHAH.
A o sexu mooolim te lijepo,ti ćeš pričat?Ti?Još si guzicu neznaš pošteno obrisat tiš pričat o sexu?To šta ćeš dat prvom koji naiđe,to ti i nije baš neko mišljenje.Ono,bar ne za pohvalu Rolling Eyes .Sretno ti bilo u takvom životu ^^

Nemoj ni pokušavat odgovorit na to jer ti si svoj vrhunac gluposti dostigla,nemoj se i dalje sramotit.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 8:33 pm

I da Amy, nemam ništa protiv tebe , ali mi je dopizdilo slušati svaki dan ista sranj i preseravanja o curi koja je malo je reći legendarna.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 8:45 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Ajme Ema,ma nemoraš se mučit bezveze.
Al si ju opako spustila,Amy nemreš to poreč :D
sad ću ja tebi neš objasnit Amy.

Zašto bi me spustila??

Ti stvaaaaarno ali stvaarno misliš što neko tam misli o meni?Netko ko mi to nemože reć u facu?vjerovatno mi se i pravi "super" frend.Ono tako me boli guzica za takve ljude da je to nevjerovatno.Ja imam stvarno super frendove.A kad smo kod toga da me nitko nevoli,oke.Ali bar mene nikad niko nije primio za glavu i skuco u zid jer sam mu ušla na živce.No gle čuda,tebe je. No, gle čuda. Razbio je nos curi prvi dan osnovne škole.I što se tiče ko koga nevoli,tu kod nas te nisu podnosili i svi su te zajebavali,a tamo..Tamo te tuku.Baš si popularna zar ne? Ne tuče mene nitko. To ti je ona fora:"CIM"
A to šta se tiče da ona nije išla 7 godina u razred samnom,cura me zna bolje neg šta si ti ikad znala.Vrhunac moj povjeravanja tebi bio je : uzela sam staroj 10 kn iz đepa haha,tako da ti ništa neznaš o meni. Ja nikad nisam uzela staroj 10 kn iz đepa. Jel, kao prvo, ona ne drži nove u đepu, a ti sad malo sereš.Ali već,kad ti je netko rekao nešto protiv mene,reci slobodno,želim ćut i njegovu/njezinu stranu priče.Volim ćut obje strane priče al..vjerovatno postoji samo tvoja strana. Look around! 2 ljudi[jedna bivša frendica i tvoj frend] je reklo da si se užasno promjenila, razbahatila i umislila. Pa sad ti misli tko je.


Red je pitati najbolje prijatelje?To pravilo vrijedi samo za mene?Znači ja bi nju trebala pitat,a ona nebi trebala mene?A što se toga tiče,ja ju poznam toliko da ju mogu samo pogledat i mogu reć kakve je volje.Pogledom znam kako joj je.I nemam potrebe ju pitat kako je kad znam kako je -.-,zapravo vidim kako joj je.No vidiš,gle čuda,i ja imam osječaje.A-ha zamisli ti to.I skuži ovu stvar:ja nikad nikom neću dat da gazi po meni.čak ni najboljoj frendici.
Pravopis ti je žešći. Ali bi ju pitala:"Što je bilo?", 'ne? To prijateljica radi. Mene Lucija UVIJEK pita kako sam ili što mi je.


"Zato što sam onda mislila d ajoj neću to morati nabijati na nos i da ćemo uvijek biti dobre. Prevarila sam se."
Hahahahahaha.Sramota.Čekaj,ti želiš reći da si zapravo moje prijateljstvo kupovala novcima?Strašno.A ništa Ema morat ćemo uštedjet tih sveukupno 10 kn koje mi je posudila Rolling Eyes

Ja tvoje prijateljstvo nisam kupovala novcima. Zašto bih?

E pazi ti to.Ona se nikad ne zaljubljuje.To što mi se svaku minutu ne sviđa drugi dečko me ne čini retardiranom,znaš?To vaše igranje cure-dečka mi faakat ide na jetru. Čije igranje? Ja se ne igram cura-dečko.Igra "ko-će-imat-više-dečkiju" ili "moj-dečko-je-zgodan,-probaj-to-nadmašit " su prejadne i preglupave. Kad sam ja rekla:"Moj dečko je zgodan, probaj to nadmašit?A vaše ljubavi koje traju maksimalno tjedan dana su čista retardacija.Tako da vidiš,s vremenom na vrijeme se i meni netko svidi,ali ga nevolim i nisam luda za njim i ne vrti mi se cjeli svjet oko njega.Ali radit tolku paniku kolku ti radiš oko svojih "simpatija" je..ma samo ću reć.HAHAHAHAH. Kakvu paniku? Ja nikad ne radim paniku oko svojih simpatija. Jest da mi se netko sviđa i jest da pričam o njemu, al to nije panika.
A o sexu mooolim te lijepo,ti ćeš pričat?Ti?Još si guzicu neznaš pošteno obrisat tiš pričat o sexu?To šta ćeš dat prvom koji naiđe,to ti i nije baš neko mišljenje.Ono,bar ne za pohvalu Rolling Eyes .Sretno ti bilo u takvom životu ^^ Da, ja ću pričat o sexu. I ne, neću dat prvom koji naiđe. A i da hoću, tvoj problem??
Hvala lijepo, jednom se živi :)


Nemoj ni pokušavat odgovorit na to jer ti si svoj vrhunac gluposti dostigla,nemoj se i dalje sramotit.

Ja se ne sramotim, ja sam ponosna.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 8:48 pm

Anonimna je napisao/la:
Pa ajmo realno, ne. Al jednostavno ti ju ne znaš 7 godina i nisi išla s njom u školu. Teško je to objasnit.

-Ajmo još relanije, nemožeš je podnjeti i radiš sve da mi je drugi gledali očima kojima je ti gledaš. coffee
Ne. Tu si apsolutno u krivu. Došla je u moju školu i svi su ju prozvali glupom i antikristom. Dovoljan dokaz? Još sam ju i branila -.-'

Ne, red je pitati i najbolje prijatelje. Ako vidiš da je tužan, pitat ćeš ga:"Što je bilo?", zar ne?
-Ivona je vidjela kako se ona osjeća preko monitora ? :O Daj me uči Ivy, želim i ja znati čitati tuđe osjećaje telepatijom
Idu zajedno u školu. Gledaju se minimalno 5 dana u tjednu. Valjda vidiš kako se osjeća -.-'

Zašto bi ti bilo žao takvih ljudi? Ja pomognem svima koji me traže pomoć. I ne trebaju mi ti novci, osmijeh mi je na licu i ovako i onako. I kakve jebene pice??

-Piće.
Da pomogneš im, ali jebo takvu pomoć koju češ mi navlačiti godinama nakon toga i vikati " ej ! Ja sam ti pomogla ! Sada mi moraš vratiti. " Ne hvala. coffee
Praktikujem drugi vid pomoći.
Ja to ne radim, osim u slučaju kad mi se netko zamjeri.

Al gle, Ivona nikad nije rekla:"E meni se sviđa taj i taj." Svi su navikli da se ona ne zaljubljuje.
Ali s druge strane, svi znaju moje mišljenje o sexu.
-Da nemaš profil na fejsu nekada bi pomislila da si klinka od 10 godina koja se pokušava ugurati u teen svijet. Za sve postoji prvi put. Možda si brže odrasla od Ivone (a nisi , iako bi željela). Ivona je tek sad počela primjećivati te stvari što je sasvim normalno nego da dan-noć priča o sexu i o tome kako bi voljela da je s prijeda sazada i po želji. Hah, dobro si me sad nasmijala. Pa ima 14 godina, te stvari se primjećuju već i s 10 -.-'

Toliko coffee
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 9:42 pm

Kao prvo,meni nitko nikad nije razbio nos.Rezbila sam bradu,i to sama,kad sam pala preko vrbičkog.Si sad hepi?
Kao drugo,CIM?A plakala si se zbog toga -.- . Tu po cjelom forumu nešto pišeš kako ti govore da će te tuć u busu.Odrasti.Da te vole nebi ti cjela ruka bila plava.
I daj se nauči čitat ja sam napisala MOJ VRHUNAC POVJERAVANJA TEBI!Kužiš?Ne serem nego sam u pravu.
A ti i Lucija ste neke frendice jel?Samo Bog ona i ja znamo što je ona pričala o tebi.Ali to je manje bitno.Ako ti je to frendica-sretno ti u životu!
Moja bivša najbolja frendica i moj frend..Hm..Frend?Da nije Marko možda -.- On joj je dečko čovječe,naravno da će stat na njezinu stranu -.-
Što se tiče umišljenosti NIKAd ALI NIKAd nisam bila umišljena.A to što ste vi ljubomorne,ili šta ja znam šta ne znači da sam umišljena.
A ne šta sir adila?sad mi nabijaš na nos šta si me možda jednom častila.Gledaj,škrta si.I svi to znamo.I znala sam to kad si se i družila samnom -.- .Očito jesi,da bi mi kasnije mogla nabijat to na nos.
Čekk ti oš reć da ti je ceco bio pravi dečko?Hahaha,.Pazi lik te ostavio nakon 4 dana nakon šta je ispipao sve moguće djelove tvoga tjela.Ali bitno da si ti njega voljela Rolling Eyes a on je tebe ostavio zbog..Čega ono?Ah da,nije ti reko razlog.
A neee nije panika :uhh tresem se,ajme kad prođe pokraj mene,ajmee.I svaki tjedan je ajmeee za nekog drugog.
Aj si prvo nauči brisat guzicu pa pričaj o seksu.To bi ti bilo pametno.
Stvarno je žalosno kad je netko ponosan a zapravo najmanje to može bit.
----------------------------------------------
a ovo kaj si Emi napisala.
To što su ti balavci iz tvog razreda primitivna skupina dječurlije nije moja stvar.To šta sam drukčijašto se oblačim u crno znači da sam antikrist?Stvarno svašta.I mislim,oni su rekli za mene da sam glupa?Nisu ni riječ progovorili samnom a zaključili su da sam glupa.Woow vidi tračaju me površna i primitivna djeca koja se još od mamine sise nisu odvojili -.-''.Znaš kako mi to srce kida?Hahaa ti si me branila?Nemoj me nasmijavat.
i šta ti znaš o meni i njoj molim te?Mislim ja curu nisam vidjela tjedan i po' dana.I ona meni ide reć da sam se promjenila,a nije me vidjela niti jednom?Nit me čula.Nemam s njom nikakav kontakt.NIKAKAV.I u tjedan dana me jednom nazvala zato šta me njezin dečko htio čut .Ma daj ne jebi.Sad bi ja trebala vene rezat jer je ona bila vani s njim.I sama mi je rekla da šta to mene briga.Kad sam ju pitala kako ide rekla mi je šta me briga.Oke.Kad sam rekla da me briga ona mi je rekla kak se to ponašam.Gle jebemi se.Neću ja plesat kak ona svira .
Tebi kad se netko zamjeri i nemožeš mu ništa naći nabijaš mu na nos njegovo imovinsko stanje.Površno,jako površno.I jadno.
zapravo meni s 10 godina nije bio cilj poseksat se i bit kul.Nije mi ni sad.Kužiš,ja se bavim važnijim stvarima u životu.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 9:55 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:

Kao prvo, cijeli ovaj post je pretjeran preko svih granica.
Kao prvo,meni nitko nikad nije razbio nos.Rezbila sam bradu,i to sama,kad sam pala preko vrbičkog.Si sad hepi?
Ne kužim, al ajde. Ćurdo je razbio curi nos prvi dan prvog razreda osnovne. Ima najdeblji školski dosje, hvala Bogu pa sam ga pročitala. Znači, nije samo mene skucao u glavu -.-'
Kao drugo,CIM?A plakala si se zbog toga -.- . Tu po cjelom forumu nešto pišeš kako ti govore da će te tuć u busu. A jel jesu? Nisu. Znači, zajebancija.Odrasti.Da te vole nebi ti cjela ruka bila plava. Nije mi cijela ruka plava.
I daj se nauči čitat ja sam napisala MOJ VRHUNAC POVJERAVANJA TEBI!Kužiš?Ne serem nego sam u pravu. Nisi u pravu.
A ti i Lucija ste neke frendice jel?Samo Bog ona i ja znamo što je ona pričala o tebi. I ti si srala po njoj, zato..Ali to je manje bitno.Ako ti je to frendica-sretno ti u životu!
Moja bivša najbolja frendica i moj frend..Hm..Frend?Da nije Marko možda -.- On joj je dečko čovječe,naravno da će stat na njezinu stranu -.-
Ako te netko voli, voli te bez obzira na sve. Nebi netko samo tako promjenio mišljenje.
Što se tiče umišljenosti NIKAd ALI NIKAd nisam bila umišljena. Ne, uopće.A to što ste vi ljubomorne,ili šta ja znam šta ne znači da sam umišljena. Zaš bi netko bio ljubomoran na tebe? Ne vidim razlog.
A ne šta sir adila?sad mi nabijaš na nos šta si me možda jednom častila.Gledaj,škrta si.I svi to znamo.I znala sam to kad si se i družila samnom -.- .Očito jesi,da bi mi kasnije mogla nabijat to na nos. Ja uvijek posudim ljudima koji mi se nisu zamjerili. Ne da posudim, ja dam.
Čekk ti oš reć da ti je ceco bio pravi dečko? Nisam to rekla, zato što nije. Hahaha,.Pazi lik te ostavio nakon 4 dana nakon šta je ispipao sve moguće djelove tvoga tjela. Nije mi ispipao sve dijelove tijela. Ali bitno da si ti njega voljela Rolling Eyes a on je tebe ostavio zbog..Čega ono?Ah da,nije ti reko razlog.
A neee nije panika :uhh tresem se,ajme kad prođe pokraj mene,ajmee.I svaki tjedan je ajmeee za nekog drugog. Da, i? To nije panika.
Aj si prvo nauči brisat guzicu pa pričaj o seksu.To bi ti bilo pametno. Znam obrisat guzicu i sad ću ti pričat o sexu, može?
Stvarno je žalosno kad je netko ponosan a zapravo najmanje to može bit. ALi ja opet jesam ponosna.
----------------------------------------------
a ovo kaj si Emi napisala.
To što su ti balavci iz tvog razreda primitivna skupina dječurlije nije moja stvar. Nisu ni malo primitivni. To šta sam drukčijašto se oblačim u crno znači da sam antikrist?Stvarno svašta.I mislim,oni su rekli za mene da sam glupa?Nisu ni riječ progovorili samnom a zaključili su da sam glupa. Da i to veome složno. Woow vidi tračaju me površna i primitivna djeca koja se još od mamine sise nisu odvojili Nisu ni površni i opet, nisu primitivni.-.-''.Znaš kako mi to srce kida?Hahaa ti si me branila?Nemoj me nasmijavat. Da jesam.
i šta ti znaš o meni i njoj molim te?Mislim ja curu nisam vidjela tjedan i po' dana.I ona meni ide reć da sam se promjenila,a nije me vidjela niti jednom?Nit me čula.Nemam s njom nikakav kontakt.NIKAKAV.I u tjedan dana me jednom nazvala zato šta me njezin dečko htio čut .Ma daj ne jebi.Sad bi ja trebala vene rezat jer je ona bila vani s njim. Trebala bi biti sretna zbog frendice jel je ona napokon sretna s nekim.I sama mi je rekla da šta to mene briga.Kad sam ju pitala kako ide rekla mi je šta me briga.Oke.Kad sam rekla da me briga ona mi je rekla kak se to ponašam.Gle jebemi se.Neću ja plesat kak ona svira . Pa znači, nešto ju muči. Jebemu miša, pitaj ju onda što ju muči. Nemoj se samo povuč i ništa ne napravit!
Tebi kad se netko zamjeri i nemožeš mu ništa naći nabijaš mu na nos njegovo imovinsko stanje.Površno,jako površno. Gle, ne nabijam ti na nos to što tvoji nemaju para, al ne možeš doć u grad sa 7 kn i očekivat da će ti netko dat.I jadno.
zapravo meni s 10 godina nije bio cilj poseksat se i bit kul.Nije mi ni sad.Kužiš,ja se bavim važnijim stvarima u životu. Te pametnije stvari te neće spasit u životu.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:13 pm

Ne mislim,stvarno s tobom nemreš izać na kraj.
Shvati!Ja it i nikad nismo bile najbolje frendice -.- I nikad ti se nisam povjeravala -.- Čovjeće,valjda ja znam.
Post nije pretjeran,post je istinit,ali jebiga,istina te boli.
Nisu,al si rekla da ćeš tatu zvat u školu.HAHAHAH ko i za kemiju jel?Znači,plakala si se bez razloga?Sama sebi pljuješ u usta coffee
Ja nikad nisam srala po njoj.Rekla sam da nije u red šta je radila budalu iz Marka.To sam i njoj rekla tako da -.-
Kako ti pretjeruješ.Marko je mene volio (ko frendicu) ?Oh,daj,čovjeće!Poznamo se jer je dečko moje frendiice.I super je dečko i sve.Ali nezna me ni pol %
Ne,nisam.Nikad.Nevidim ni ja razlog,ali očito jesi.
HAhaha daš ne.Posudiš još kolko tolko,uz to da ti se nakon 5 min vrati.
A ne pričala si kako si se stvaaarno povezala s njim,i stvarno ti je stalo do njega i bla bla bla.Fala Bogu pa si cjelom forumu to obznanila.
Tvoj opis vašeg "izlaska" bio je veoma slikovit.Jedna rečenica je bila tipa ove"cjelovrijeme me šlatao po kafiču.Tako sam se napalila kad me primio za pi*ku".Da nema ovoliko postova sad bi ti ga našla -.-
Da zapravo,je panika.
ne,neznaš.Ne nemože,nemaš ti poma o tome.To što navodno "gledaš" porniče nije nikakvo znanje.
-------------------
A ne,ne uopće.Kažu mi da sam antikrist zato što sam obučena u crno?Strašno.
Već sam ti rekla,njihova mišljenja ću uvažavat kad prestanu pit majčino mljeko.Svi su se složno složili da sam glupa a niko nije ni progovorio samnom.How lovely.Sude ljude po izgledu?Da,i primitivni i površni su.
A-ha znam ja to tvoje branjenje. -.-''.Ziher si se složila s njima da te nebi čudno gledali.
naravno da sam sretna.I ponovno pročitaj onaj dio : Mislim ja curu nisam vidjela tjedan i po' dana.I ona meni ide reć da sam se promjenila,a nije me vidjela niti jednom?Nit me čula.Nemam s njom nikakav kontakt.NIKAKAV.I u tjedan dana me jednom nazvala zato šta me njezin dečko htio čut .Ma daj ne jebi.Sad bi ja trebala vene rezat jer je ona bila vani s njim.I sama mi je rekla da šta to mene briga.Kad sam ju pitala kako ide rekla mi je šta me briga.Oke.Kad sam rekla da me briga ona mi je rekla kak se to ponašam.Gle jebemi se.Neću ja plesat kak ona svira .
Nju uvjek nešto muči.Uvijek.I trudim se i sve i ona na kraju mi kaže:šta tebe briga.Ok.Gle neće nitko radit budalu iz mene.nakon par puta mi je dojadilo više.I pazi!!Ona mene NIKAD NE PITA KAKO MI JE.A meni kaže da se ne petljam u to kak je njoj.Dosta.Kraj priče.Ne zabadaj više nos u to.
I ja ne očekujem da meni neko nešto da.Ja sam tebi lijepo rekla da nemam ništa.Da sam sve potrošila.I ipak sam otišla van nakon šta si me deset puta zamolila.Inače,kad primjerice idem s Ivanom van,nama netreba ni 10 kuna a mi ćemo se dobro zabavit.Štoviše super.Puno bolje neg ja i ti makar imale 1000000 kn.
Hoće.zapravo meni nije cilj života jebat se za novce.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:26 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Ne mislim,stvarno s tobom nemreš izać na kraj.
Shvati!Ja it i nikad nismo bile najbolje frendice -.- To nisam ni rekla.I nikad ti se nisam povjeravala -.- Čovjeće,valjda ja znam.
Post nije pretjeran,post je istinit,ali jebiga,istina te boli. Istina ne boli, post je pretjeran.
Nisu,al si rekla da ćeš tatu zvat u školu.HAHAHAH ko i za kemiju jel?Znači,plakala si se bez razloga?Sama sebi pljuješ u usta coffee Hm.. to se teoretski ne može. Zvat ću ga ako bude sranja, dosad ih nije bilo.
Ja nikad nisam srala po njoj.Rekla sam da nije u red šta je radila budalu iz Marka.To sam i njoj rekla tako da -.-
Kako ti pretjeruješ.Marko je mene volio (ko frendicu) ?Oh,daj,čovjeće!Poznamo se jer je dečko moje frendiice.I super je dečko i sve.Ali nezna me ni pol % Zna te. Pričali ste satima, danima -.-''' Zna te.
Ne,nisam.Nikad.Nevidim ni ja razlog,ali očito jesi. Zašto bih bila ljubomorna na tebe???
HAhaha daš ne.Posudiš još kolko tolko,uz to da ti se nakon 5 min vrati. Il ne. Ivi svaki dan dan para koliko me traži. Ako naravno imam. Pašku također[on je meni dao pa odplačujem dugove hehe], Flokiju itd.
A ne pričala si kako si se stvaaarno povezala s njim,i stvarno ti je stalo do njega i bla bla bla.Fala Bogu pa si cjelom forumu to obznanila. Pa da, bilo mi je stalo do njega i vezala sam se, al nisam rekla da mi je PRAVI dečko. Tj. je, barili smo se i sve što dolazi uz to, al opet, ne može ti neetko bit pravi dečko nakon 5 dana.
Tvoj opis vašeg "izlaska" bio je veoma slikovit.Jedna rečenica je bila tipa ove"cjelovrijeme me šlatao po kafiču.Tako sam se napalila kad me primio za pi*ku".Da nema ovoliko postova sad bi ti ga našla -.- Nije me šlatao po kafiću i nije me on primio za pičku pa sam se ja napalila.
Da zapravo,je panika.
ne,neznaš.Ne nemože,nemaš ti poma o tome.To što navodno "gledaš" porniče nije nikakvo znanje. Nije tvoj problem što ih gledam i da, ja imam pojma o tome.
-------------------
A ne,ne uopće.Kažu mi da sam antikrist zato što sam obučena u crno?Strašno. I zato što si se onako našminkala i ponašala itd.
Već sam ti rekla,njihova mišljenja ću uvažavat kad prestanu pit majčino mljeko. Prestali su, davnih dana. Svi su se složno složili da sam glupa a niko nije ni progovorio samnom.How lovely.Sude ljude po izgledu?Da,i primitivni i površni su. Bila si u razredu cijeli odmor i ono vremena dok profe nije bilo. Vidjeli su te, čuli kako pričaš gluposti itd.
A-ha znam ja to tvoje branjenje. -.-''.Ziher si se složila s njima da te nebi čudno gledali. Ne.
naravno da sam sretna.I ponovno pročitaj onaj dio : Mislim ja curu nisam vidjela tjedan i po' dana.I ona meni ide reć da sam se promjenila,a nije me vidjela niti jednom?Nit me čula.Nemam s njom nikakav kontakt.NIKAKAV.I u tjedan dana me jednom nazvala zato šta me njezin dečko htio čut .Ma daj ne jebi.Sad bi ja trebala vene rezat jer je ona bila vani s njim.I sama mi je rekla da šta to mene briga.Kad sam ju pitala kako ide rekla mi je šta me briga.Oke.Kad sam rekla da me briga ona mi je rekla kak se to ponašam.Gle jebemi se.Neću ja plesat kak ona svira .
Nju uvjek nešto muči.Uvijek.I trudim se i sve i ona na kraju mi kaže:šta tebe briga.Ok.Gle neće nitko radit budalu iz mene.nakon par puta mi je dojadilo više.Nitko ne mora radit budalu od tebe coffeeI pazi!!Ona mene NIKAD NE PITA KAKO MI JE.A meni kaže da se ne petljam u to kak je njoj.Dosta.Kraj priče.Ne zabadaj više nos u to. ALi hoću, želim, mogu. Da si ti korektna prema njoj i ona bi bila prema tebi.
I ja ne očekujem da meni neko nešto da.Ja sam tebi lijepo rekla da nemam ništa.Da sam sve potrošila.I ipak sam otišla van nakon šta si me deset puta zamolila.Inače,kad primjerice idem s Ivanom van,nama netreba ni 10 kuna a mi ćemo se dobro zabavit.Štoviše super.Puno bolje neg ja i ti makar imale 1000000 kn. Da visit ćete po tramvajima kradući Bogu dane.
Hoće.zapravo meni nije cilj života jebat se za novce. Nije ni moj. Al vidiš, dobra ideja.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:32 pm

Što dalje reći,iz tvojih postova se vidi se koliko si površna i jadna.Previše lažeš,tako da mi se neda gubit vrijeme na tebe.
Ali meni i dalje jedno sada nije jasno.ja i Marko pričali danima i satima?Odkud ti to?Mislim ja nemam ništa protiv dečka,dakako super je.Ali nezna me.Isto kao što me ni ti neznaš.
Nažalost,raspoloženje ću vam uništit,to šta vas troje mene smatrate glupom itd mene stvarno ne brine.
Jedino ko me imalo zna je Ivana.A i Ema svašta zna.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:37 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Što dalje reći,iz tvojih postova se vidi se koliko si površna i jadna.Previše lažeš,tako da mi se neda gubit vrijeme na tebe.
Ali meni i dalje jedno sada nije jasno.ja i Marko pričali danima i satima?Odkud ti to?Mislim ja nemam ništa protiv dečka,dakako super je.Ali nezna me.Isto kao što me ni ti neznaš.
Nažalost,raspoloženje ću vam uništit,to šta vas troje mene smatrate glupom itd mene stvarno ne brine.
Jedino ko me imalo zna je Ivana.A i Ema svašta zna.

Ja ne lažem.
Copi- pejst. Remember?
Ne samo mi.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:39 pm

Lažeš.
Pričali smo.I zajebavali se na tu foru.Al to ne znači da me znao :/
Da,sad,ne samo vi.I tvoji mlječni prijatelji iz razreda -.-
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:00 pm

Ne lažem. To mi nije jedan od poroka. I laž mrzim najviše na svijetu, pa zašto bih ja onda lagala?
Pa no, pričali ste, zna te malo.
-.-''' Aham, da.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:11 pm

neznam ja zašto lažeš?postoje ti ljudi koji tolko lažu da uvjere sami sebe u to.
Zna me malo,ali ne toliko da može reć da sam se promjenila.To govori zbog Lucije,i to je normalno.
Pa da.Mislim briga me šta ljudi kaj su me 2 put vidli misle o meni .
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:14 pm

A vidi , tolika koilcina gluposti da mi se stvarno ne da vaditi recenice i komentarisati ih Rolling Eyes Al ima par koje ni uz svu najbolju volju da se povučem ne mogu preskočiti jer su toilko glupe da oči bole od njih :D

Zna te. Pričali ste satima, danima -.-''' Zna te.
Ajoj . buci buci. Kako medeno Rolling Eyes Amy -slatka , mala curica koja cijeli svoj život ispriča u 5 sati razgovora s nekim :r

Zašto bih bila ljubomorna na tebe???
Pomalo teško za objasniti ali recimo da Ivona ima tu karizmu, i jaako , jaako zrelije razmišljanje od tebe Rolling Eyes

Nije tvoj problem što ih gledam i da, ja imam pojma o tome.
Imaš pojma o tome na usnovu pornića ?


Bila si u razredu cijeli odmor i ono vremena dok profe nije bilo. Vidjeli su te, čuli kako pričaš gluposti itd
-Prosuditi osobu nakon nepunih 2 sata provdenih ne u njenom neposrednom društvu, već onako usputnom. Da , jako zrelo coffee
Nisu primitivni ? Da , zato te mlate.

Da visit ćete po tramvajima kradući Bogu dane.
A daaj , ovo je previše loše čak i za tebe.

Nije ni moj. Al vidiš, dobra ideja.
Oo nee. Kako sam pogriješila. Ovo je još bolje :D
Već vidim naslov u novinama: Anamaria (ne znam prezime) izgubila bitku za život. Sifilis , Aids, gonoreja, i Hpv su samo neke od boletsi koje je imala...
Jako visoke moralne vrijednosti Wink


I daj Ivy, zašto se pobogu zamaraš s ovim.
Znaš onu : Slušaj mudrije, znat češ , slušaj budale , propast češ.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:22 pm

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 40332

Jedva čekam ljeto da te vidim cool ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 8384
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:30 pm

Anonimna je napisao/la:
A vidi , tolika koilcina gluposti da mi se stvarno ne da vaditi recenice i komentarisati ih Rolling Eyes Al ima par koje ni uz svu najbolju volju da se povučem ne mogu preskočiti jer su toilko glupe da oči bole od njih :D

Zna te. Pričali ste satima, danima -.-''' Zna te.
Ajoj . buci buci. Kako medeno Rolling Eyes Amy -slatka , mala curica koja cijeli svoj život ispriča u 5 sati razgovora s nekim :r
What the fuck?
Zašto bih bila ljubomorna na tebe???
Pomalo teško za objasniti ali recimo da Ivona ima tu karizmu, i jaako , jaako zrelije razmišljanje od tebe Rolling Eyes
Ja sam presavršeno zadovoljna sa svojim načinom razmišljanja te svojom karizmom. Zato, tišina.
Nije tvoj problem što ih gledam i da, ja imam pojma o tome.
Imaš pojma o tome na usnovu pornića ?

I svih knjiga koja sam pročitala, a ima ih podosta.
Bila si u razredu cijeli odmor i ono vremena dok profe nije bilo. Vidjeli su te, čuli kako pričaš gluposti itd
-Prosuditi osobu nakon nepunih 2 sata provdenih ne u njenom neposrednom društvu, već onako usputnom. Da , jako zrelo coffee
Nisu primitivni ? Da , zato te mlate.
Nisu primitivni, ne. Gle, čovjeku trema nepunih 90 sekundi da shvati sviđa li mu se netko ili ne.
Da visit ćete po tramvajima kradući Bogu dane.
A daaj , ovo je previše loše čak i za tebe.
Ali to je istina.
Nije ni moj. Al vidiš, dobra ideja.
Oo nee. Kako sam pogriješila. Ovo je još bolje :D
Već vidim naslov u novinama: Anamaria (ne znam prezime) izgubila bitku za život. Sifilis , Aids, gonoreja, i Hpv su samo neke od boletsi koje je imala...
Jako visoke moralne vrijednosti Wink
Zajebavala sam se za ideju. Toliko o tome coffee

I daj Ivy, zašto se pobogu zamaraš s ovim.
Znaš onu : Slušaj mudrije, znat češ , slušaj budale , propast češ.

Shvati Ema, ne znaš me. I na osnovu foruma me ne možeš ni znati. I na osnovu Ivoninog mišljenja me ne moeš znati.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:42 pm

What the fuck?
Sama si rekla da je zna zato što su pričali HAHAHA
Mislim ,trebaš imat bar toliko mozga da te osoba ne upozna do kraja u par razgovora.
I ne pokušavaj s onom "Nisam rekla da je zna do kraja "
Sama si rekla u prenesenom značenju da je trebao odavrati ivonu umjesto Ivane, ako su veš toliko dobri. Ne , ne bi . Ivana mu je cura a Ivonu tek poznaje.

a sam presavršeno zadovoljna sa svojim načinom razmišljanja te svojom karizmom. Zato, tišina.

Ivona je presavršeno zadovoljan svojim načinom razmišljana i karizmom toliko da je ne zanima šta par ljudi misli o njoj, zato , tišina !

I svih knjiga koja sam pročitala, a ima ih podosta.
-Jako veliko iskustvo. I ja sam gledala na TV-u operaciju srca , što ne znači da je mogu izvesti.

Nisu primitivni, ne. Gle, čovjeku trema nepunih 90 sekundi da shvati sviđa li mu se netko ili ne.
Tačno, ali u tih 90 sekundi ne može procjeniti da li je glupa ili ne.

Ali to je istina.
Ne, nije istina. Uopšte nije važno gdje si i koiko para imaš. već s kim si.
Znala sam xx puta izaći bez kune(marke) Ne zato što imam finansijskih problema. nemam ih uopšte. već zato što jednostavno dođu po mene, kod kuće nema nikoga i samo izeltim van. Vozamo se na motoru, u autu, šetamo ulicom , sjedimo u parku zajebavamo se.
Nikakve pare ne mogu zamjeniti dobro društvo.

Zajebavala sam se za ideju. Toliko o tome coffee
nije stvar ideje. Stvar je tvog kompletnog stava.

Shvati Amy, ne pokušavam te upoznati , niti reći bilo pta o tebi. Samo pobijam činjenice koje namaju smisla. coffee

I da, ne moraš se truditi odgovoriti na ovo jer će ići u nedogled, a mene u raspravama može pobjediti samo Zeus :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:07 am

Anonimna je napisao/la:
What the fuck?
Sama si rekla da je zna zato što su pričali HAHAHA
Mislim ,trebaš imat bar toliko mozga da te osoba ne upozna do kraja u par razgovora.
I ne pokušavaj s onom "Nisam rekla da je zna do kraja "
Sama si rekla u prenesenom značenju da je trebao odavrati ivonu umjesto Ivane, ako su veš toliko dobri. Ne , ne bi . Ivana mu je cura a Ivonu tek poznaje.
Ivana mu nije cura.
a sam presavršeno zadovoljna sa svojim načinom razmišljanja te svojom karizmom. Zato, tišina.

Ivona je presavršeno zadovoljan svojim načinom razmišljana i karizmom toliko da je ne zanima šta par ljudi misli o njoj, zato , tišina !
Aj ne kopiraj coffee
I svih knjiga koja sam pročitala, a ima ih podosta.
-Jako veliko iskustvo. I ja sam gledala na TV-u operaciju srca , što ne znači da je mogu izvesti.
Možda i možeš.
Nisu primitivni, ne. Gle, čovjeku trema nepunih 90 sekundi da shvati sviđa li mu se netko ili ne.
Tačno, ali u tih 90 sekundi ne može procjeniti da li je glupa ili ne.
Možeš.
Ali to je istina.
Ne, nije istina. Uopšte nije važno gdje si i koiko para imaš. već s kim si.
Znala sam xx puta izaći bez kune(marke) Ne zato što imam finansijskih problema. nemam ih uopšte. već zato što jednostavno dođu po mene, kod kuće nema nikoga i samo izeltim van. Vozamo se na motoru, u autu, šetamo ulicom , sjedimo u parku zajebavamo se.
Nikakve pare ne mogu zamjeniti dobro društvo.
Ne, al visit po tramvaju s jednom osobom...
Zajebavala sam se za ideju. Toliko o tome coffee
nije stvar ideje. Stvar je tvog kompletnog stava.
Super.
Shvati Amy, ne pokušavam te upoznati , niti reći bilo pta o tebi. Samo pobijam činjenice koje namaju smisla. coffee
Zašto onda postoji ova rasparav??
I da, ne moraš se truditi odgovoriti na ovo jer će ići u nedogled, a mene u raspravama može pobjediti samo Zeus :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:22 am

Anonimna je napisao/la:
What the fuck?
Sama si rekla da je zna zato što su pričali HAHAHA
Mislim ,trebaš imat bar toliko mozga da te osoba ne upozna do kraja u par razgovora.
I ne pokušavaj s onom "Nisam rekla da je zna do kraja "
Sama si rekla u prenesenom značenju da je trebao odavrati ivonu umjesto Ivane, ako su veš toliko dobri. Ne , ne bi . Ivana mu je cura a Ivonu tek poznaje.

a sam presavršeno zadovoljna sa svojim načinom razmišljanja te svojom karizmom. Zato, tišina.

Ivona je presavršeno zadovoljan svojim načinom razmišljana i karizmom toliko da je ne zanima šta par ljudi misli o njoj, zato , tišina !

I svih knjiga koja sam pročitala, a ima ih podosta.
-Jako veliko iskustvo. I ja sam gledala na TV-u operaciju srca , što ne znači da je mogu izvesti.

Nisu primitivni, ne. Gle, čovjeku trema nepunih 90 sekundi da shvati sviđa li mu se netko ili ne.
Tačno, ali u tih 90 sekundi ne može procjeniti da li je glupa ili ne.

Ali to je istina.
Ne, nije istina. Uopšte nije važno gdje si i koiko para imaš. već s kim si.
Znala sam xx puta izaći bez kune(marke) Ne zato što imam finansijskih problema. nemam ih uopšte. već zato što jednostavno dođu po mene, kod kuće nema nikoga i samo izeltim van. Vozamo se na motoru, u autu, šetamo ulicom , sjedimo u parku zajebavamo se.
Nikakve pare ne mogu zamjeniti dobro društvo.


Zajebavala sam se za ideju. Toliko o tome coffee
nije stvar ideje. Stvar je tvog kompletnog stava.

Shvati Amy, ne pokušavam te upoznati , niti reći bilo pta o tebi. Samo pobijam činjenice koje namaju smisla. coffee

I da, ne moraš se truditi odgovoriti na ovo jer će ići u nedogled, a mene u raspravama može pobjediti samo Zeus :D

Lucija,ne Ivana ali dobro :)
Hvala na komplimentu :))


Upravo to.

Upravo to!!Ma objašnjavam joj to već duže vrijeme al ne kuži :/


I gle Amy,niko se ne svađa s tobom ali prva si počela zabadat nos u stvari o kojima nemaš pojma.E pa kad voliš tako raspravljat o meni,mogli bi malo i o tebi?ne kažem da sam savršena,daleko sam od toga,ali neću dat da netko pljuje po meni ili da govori laži o tome kakva sam.Pobogu di si iskopala da sam umišljena?.Pogotovo ne ti.Samo te pokušavam spustit na zemlju.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:23 am

Ja sam čvrsto na zemlji. Seri koliko god hoćeš po meni, ja znam što je istina.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:27 am

Nemam potrebe srat o tebi.Sama sebe tako prikazuješ
[Vrh] Go down
Sponsored content





ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 27 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ajmo pljuvat po svem šta ne volimo
[Vrh] 
Stranica 27 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ajmo, navalite!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: TeenForum013 :: Svađaonica-
Forum(o)Bir: