..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P

Go down 
+7
† morbid.puppet †
mala_klinka
TotaLno druKčija kLinka:D
Nika
Fleur
heroina
Anonimna
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:10 am

Amy je napisao/la:
Ali što ako padnem?
Kak ću ga pogledat, a on zna da sam zaljubljena u njega?
To me također može slomiti.

Istina, ali ces znati da si pokusala i neces se pitati what if. Znam da sada zvuci grozno, ali naucit ces nesto iz toga i bit ce ti kasnije drago, nakon nekog vremena. Pa sto da zna, moze bit samo polaskan, a ti ponosna na sebe jer si prisla decku i ucinila prvi korak sto nije mala stvar, za to treba hrabrosti. Nemoj se zauvijek pitati what if, pogotovo kad ti se ovako svidja.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:13 am

Ajoooj.. Hvala ti Tea <3
Sutra ću vidit još i onda ako sve bude dobro, pitat ću ga u petak.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:14 am

Ček. Da mu se sviđam, zar ne bi trebao i mene šlatat?
Nešto mi je sumnjivo tu..
Al jbg.. Pitat ću, pa šta bude, bude.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:18 am

Amy je napisao/la:
Ček. Da mu se sviđam, zar ne bi trebao i mene šlatat?
Nešto mi je sumnjivo tu..
Al jbg.. Pitat ću, pa šta bude, bude.

E, tu je kvaka: ako mu se svidjas, mozda je sramezljiv i ne zeli te slatati jer ga je sram, jer bi onda otvoreno pokazao da mu se svidjas. Ovako s drugim curama, a ti u blizini, lakse mu je jer to nisi ti, a ti gledas. Kuzis?
Ma sto bude, bude. A zbilja vjerujem da ce biti sve super :D Sretno!! :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:22 am

Nije baš lako gledati ga dok šlata druge cure...
Hvala..
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:25 am

Amy je napisao/la:
Nije baš lako gledati ga dok šlata druge cure...
Hvala..

Znam, ali njemu je tako lakse da se ne bi otvorio u potpunosti jer ni on ne zna da li ti osjecas isto prema njemu i zato treba ta kava. A zbilja ti ne bih bezveze govorila da ne mislim da mu se svidjas :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:27 am

Ajoj. A što ako je samo zajebancija?
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:39 am

Amy je napisao/la:
Ajoj. A što ako je samo zajebancija?

Gle, da mu se ne svidjas, on bi i tebe saltao kao i druge, ne bi te odbacio. Da mu se ne svidjas ne bi te onako gledao (nemoj mi reci da si umislila taj pogled) i ne bi te pokusavao uvuci u grupu. Zato, samo naprijed :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:41 am

Ajoj.. A jebe mi se, probat ću, pa što bude.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:43 am

Amy je napisao/la:
Ajoj.. A jebe mi se, probat ću, pa što bude.

Probaj, moras znati na cemu si i bit ce ti puuuuno lakse :) I ja vjerujem u najbolji ishod :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:44 am

Hvala :D
Ništa, petak onda..
Još ću ja to malo prošiti, pa nek dođe do njega. A i Anja ga može pitat kaj misli o meni. I neće biti sumnjivo. After all, zbog nje smo Ceco i ja prohodali. Ona je rekla meni da se ja njemu sviđam i obrnuto.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:48 am

Amy je napisao/la:
Hvala :D
Ništa, petak onda..
Još ću ja to malo prošiti, pa nek dođe do njega. A i Anja ga može pitat kaj misli o meni. I neće biti sumnjivo. After all, zbog nje smo Ceco i ja prohodali. Ona je rekla meni da se ja njemu sviđam i obrnuto.

Glasnik., I like it! :D Moze tako, nesto totalno neobvezatno, a moze se puno nauciti. Petak cheerleader
Pitanjce: je li lose sto zelim spavati s deckom? Ove sve rasprave su me zamsilile, mozak kaze ne, a srce da. Znam sve opansosti i znam sto ces reci, i znam da je to lose, ali sve je super, slazemo se, sve je teze zaustaviti se.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:51 am

Nije loše. Normalno je.
Ja uvijek slušam srce, ne mozak. Mozak je dvoličan. U jednom trenu ti je odgovor 'da', a u drugom 'ne'.
Ako ste oboje spremni, a čini se da jeste, zašto ne probati?
Iako, ja bih rađe pričekala još tjedan-dva da budeš 100% sigurna da glasine nisu istinite.
Uvijek se možete posexat, ali kad napravite, gotovo je. Nema povratka.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 2:06 am

Amy je napisao/la:
Nije loše. Normalno je.
Ja uvijek slušam srce, ne mozak. Mozak je dvoličan. U jednom trenu ti je odgovor 'da', a u drugom 'ne'.
Ako ste oboje spremni, a čini se da jeste, zašto ne probati?
Iako, ja bih rađe pričekala još tjedan-dva da budeš 100% sigurna da glasine nisu istinite.
Uvijek se možete posexat, ali kad napravite, gotovo je. Nema povratka.

Pa mozak mi kaze ne, gotovo uvijek, ali srce da, gotovo uvijek i stvarno je sve teze zaustaviti se jer nam je zbilja supe,r izlazmi, zafrkavamo se, super nam je vani, slazemo se u dosta toga. On se cini spreman, a i ja, ali da...sto ako je sve to tocno, te glasine? Ali, bi li on izdrzao u vezi samo zbog seksa skoro 3 tjedna? Je li mouce da se toliko pretvara? To me najvise muci.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 2:35 pm

Samo pričekaj još par dana. Istina će brzo izaći na vidjelo.
Iako mislim da te on voli :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 3:12 pm

Bolje probat i zažalit nego žalit zato što nisi probo.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 3:13 pm

Sex nije stvar za kojom treba žalit.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 6:26 pm

mala_klinka je napisao/la:
Ali, bi li on izdrzao u vezi samo zbog seksa skoro 3 tjedna? Je li mouce da se toliko pretvara? To me najvise muci.

oo Đizzs. fakat je 3 tjedna uzasno puno. Čekaj još. nemas sta izgubiti coffee
I da Amy, sex moze biti stvar za kojom ces zaliti posebno ako nije s pravom osobom
I koja je furka promjeniti 10 tipova do 18-e godine ? Jesam ja jos uvijek u srednjem vijeku ili sta ? Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 987765
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 9:38 pm

Anonimna je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
Ali, bi li on izdrzao u vezi samo zbog seksa skoro 3 tjedna? Je li mouce da se toliko pretvara? To me najvise muci.

oo Đizzs. fakat je 3 tjedna uzasno puno. Čekaj još. nemas sta izgubiti coffee
I da Amy, sex moze biti stvar za kojom ces zaliti posebno ako nije s pravom osobom
I koja je furka promjeniti 10 tipova do 18-e godine ? Jesam ja jos uvijek u srednjem vijeku ili sta ? Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 987765

Ne, nije puno, ali ako znas da ti je super s tom osobom, da ste se nasli u toliko stvari i da moze samo ici nabolje, zasto ne? Naravno, kad se upoznate bolje. Gle, ne zelim ni ja srljati u nesto jer, 1. znam kakav je, tj kakav ga glas prati, 2. nisam takva djevojka.
I, ne nisi, u srednjem vijeku-dijelimo iste misljenje.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 9:47 pm

Anonimna je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
Ali, bi li on izdrzao u vezi samo zbog seksa skoro 3 tjedna? Je li mouce da se toliko pretvara? To me najvise muci.

oo Đizzs. fakat je 3 tjedna uzasno puno. Čekaj još. nemas sta izgubiti coffee
I da Amy, sex moze biti stvar za kojom ces zaliti posebno ako nije s pravom osobom

I koja je furka promjeniti 10 tipova do 18-e godine ? Jesam ja jos uvijek u srednjem vijeku ili sta ? Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 987765

Zato kažem da treba čekat, da nebi zažalili.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 9:50 pm

Amy je napisao/la:
Anonimna je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
Ali, bi li on izdrzao u vezi samo zbog seksa skoro 3 tjedna? Je li mouce da se toliko pretvara? To me najvise muci.

oo Đizzs. fakat je 3 tjedna uzasno puno. Čekaj još. nemas sta izgubiti coffee
I da Amy, sex moze biti stvar za kojom ces zaliti posebno ako nije s pravom osobom

I koja je furka promjeniti 10 tipova do 18-e godine ? Jesam ja jos uvijek u srednjem vijeku ili sta ? Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 987765

Zato kažem da treba čekat, da nebi zažalili.

Pa naravno da se moze zazaliti, to nitko ni ne porice. Ali ako si sigurna da je to prava osoba, zasto to ne uciniti? Seks je prevelika stvar da se to napravi bilo s kim.
[Vrh] Go down
K.Extreme
Ide, ide..
Ide, ide..
K.Extreme


Broj postova : 137
Age : 31
Registration date : 23.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 9:52 pm

seks je velika stvar ako si mlada, ali ne ako imaš 17+ godina. onda se večina njih troše redovit :S

ugl. misliš da si spremna? xD ja znam da ja nisam još uvijek. samo da, dobro moraš razmislit, jer naravno možeš požalit sa svime.
ja sam nešto napravio i sada žalim ( nisam se sekso =D) ugl.
moja preopruka. Ne :) xD

EDIT ako čekaš nemaš šta izgubit, kao što je renko rekao gore (nezma ko) uvijek će netko biti poseban krajem tebe, tj trebo bi :)
[Vrh] Go down
http://regmasters.bloger.hr/
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 9:57 pm

K.Extreme je napisao/la:
seks je velika stvar ako si mlada, ali ne ako imaš 17+ godina. onda se večina njih troše redovit :S

ugl. misliš da si spremna? xD ja znam da ja nisam još uvijek. samo da, dobro moraš razmislit, jer naravno možeš požalit sa svime.
ja sam nešto napravio i sada žalim ( nisam se sekso =D) ugl.
moja preopruka. Ne :) xD

EDIT ako čekaš nemaš šta izgubit, kao što je renko rekao gore (nezma ko) uvijek će netko biti poseban krajem tebe, tj trebo bi :)

Pa...svakim dan sam sigurnija :) Samo, koci me sve ono sto sam rekla, da se ne ponavljam tako da ocito i nisam spremna koliko sam msilia :D Ali imam osjecaj da ce nesto biti iz ovoga :) S prvim nisam pozalia iako sam se toliko mislila, na kraju je ispalo super pa se nadam da ce i sad ovako biti :) I, ne, nemam sto izgubiti ako cekam, samo treba stati na loptu malo.
Nadam se da sto god je bilo, ces prestati zaliti :)
[Vrh] Go down
K.Extreme
Ide, ide..
Ide, ide..
K.Extreme


Broj postova : 137
Age : 31
Registration date : 23.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 10:02 pm

ufffff, nadam se i ja. i nemoj tolko razbiojat glavu, pusti doće samo :)
[Vrh] Go down
http://regmasters.bloger.hr/
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 10:05 pm

K.Extreme je napisao/la:
ufffff, nadam se i ja. i nemoj tolko razbiojat glavu, pusti doće samo :)

Bit ce ok, nemoj se tako gristi :)
Ako dodje samo od sebe, nece biti dobro, treba pripreme jer se ionako tesko zaustaviti :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P   Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kveščn . Ajmo cure da vas vidimo :P
[Vrh] 
Stranica 7 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Ej cure, ko bi reko? :D
» Konstantno varanje cure
» Ajmo, navalite!!!!
» Anketa o kontracepciji (samo za cure)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: