..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+8
Strahovuk
† morbid.puppet †
TotaLno druKčija kLinka:D
SmiLle.
Anonimna
heroina
mala_klinka
Fleur
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 3:36 pm

Znači. Dođem ja u školu, normalno kao i uvijek i vidim pol svog razreda vani. WTF?
I saznala sam da nismo imali prvi sat, jer nema profesora. Mogli su nam reć. I onda su se dečki pokupili kod Antonia -.-' dok smo mi cure+Marko zujali vani -.-'
Drugi i treći sat-kemija. Radili smo pokuse u grupama. Ja sam bila s Dariom, Mateom i Mihaelom.
I Dario je sjedio nasuprot meni. I ja kak imam ogromne noge morala sam ih ispružit, ali one su doticale Darijeve noge. I on je stavio svoju jednu nogu između moje dvije noge. Tražila sam sliku, ali ne mogu naći, a ne znam ni dobro objasnit. -.-' Ja nisam normalna, al ja sam se tak napalila. Đizs -.-''''''
Onak, sladak je. Al nije tip za vezu.
I morali smo zapalit alkohol i promatrat šta će se dogodit -.-'
Al dobila sam 5. PET. Nikad iz kemije 5 nisam dobila. NIKAD!
Awwwwww <3
Onda hrvatski. Dobila sam 4. Druga najbolja u razredu. Prvi je Josip i on je 5 dobio. Dođe meni ova iz hrv:"Iznenadila si me! Očekivala sam peticu iz testa."
A ja dođem:"Znam, i ja isto."
I tjelesni. Nije mi se dalo radit pa sam zujala dok su ovi igrali košarku. Prekewl :D
Antonio mi se unio u facu. Samo se lik prikeljio uz mene. WTF? Onak, bili smo baš stisnuti, kao da sklopiš obje ruke. Wow. <3 A na hrvatskom je držao noge na mojoj stolici xD
Čak smo Paško i ja bili u super odnosima dns :D
I izlazim ja van, a samo vidiš Akija, Šošića i rulju iz drugih 8.-ih razreda kako me ogovaraju.
Netko:"Ova desna puši travu."
Šoša:"Fkt? Amy, jel pušiš travu?"
Ja:"Da, očemo se ubit sad?"
Šoša:"Pa ne, ono. A ček, koliko ti daš za 2 grama?"
Ja:"Pa dva grama je 100kn."
Šoša:"Fkt? je*ote, tko ti to nabavlja? Brzi?"
Ja:"Da. Zaš?"
Šoša:"Pa ja ti nabavim gramčinu za 50kn. Ovo šta ti Brzi daje, to je sića."
Ja:"Dogovorit ćemo se."

Prvi razgovor sa Šošićem, ikad. Haha. I onda sam cijeli bus žicala 50lp jel mi je falilo za rizle.
Dođe Brzi:"Imaš za poziv?"
Ja:"Imaš 50lp?"
Brzi:"Nemam."
Ja:"Nemam ni ja za poziv."
A znam da ima kad čujem zveckanje para -.-'
Tako da moram kupit kad bum išla kod zubara dns. -.-'
A dođe Ceco:"Ova mala puši travu na veliko, a cigarete neće."
Ja:"E, da si mi ujutro dao cigarete, pušila bih -.-'"
Ceco:"Amy, jel trebaš ove rizle?" I pokaže RS rizle.
Ja:"Ovaj da. Daš mi komad?"
Ceco:"Mala, sanjaj."

I kasnije nismo pričali. Da, savršen dan danas :D
Najviše me iznenadilo ovo sa Šošićem XD
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 4:23 pm

Bila sam predobre volje ujutro.Makar sam opet spavala sve skupa 3 sata :D
Ujutro sam došla u svlačionu.Crkavali smo od smjeha.neam pojma zakaj.Umiranje ^^
Onda prvi sat hrvatski ^^ Opet me pohvalila ^^
Kao da jedino par cura radi.I gledala je po imeniku.imam već 8 ocjena ?!?
I od toga 5 petica :D
Onda matiša..Opet zajebancija.Umiranje hahaha
I sad ja trtarila poslje matiše,ono je*ote fizika treći sat.I sve sam zaboravila.SVE.
I stavila ja bilježnicu na glavu i pjevala.I došli mi na sat.I Anja se javila.I on je reko da nemože odgovarat.I otvorio on Novosela.I dobio dva.I sad pitao je kako glasi drugi Newtonov zakon.I ja se javim o odgovorim.I pita on mene a kako ide treći?A prvi?
I sve sam znala uz to da 3 nigdje ne piše.I pito me par formula,šta je akceleracija i još neš sitno.I jednu formulu sam sjebala.I dođe on:ti si stvarno učila .Nagradit ću ja tebe jednom peticom.A ja ono buljim koji *****????On kaže nemoj zabrljat očekujem peticu na kraju godine ^^
I pljesak je usljedio :D
Onda engleski.Ja se htjela javit jer ono ak odgovaraš dva predmeta nemre te niš drugo pitat.I kurva me nije tjela pitat -_-'''.Ugl nama bilo zabavno.Plakala sam od smjeha.Ja tomkička i Ana smo cjelo vrijeme se derale aj biliiiiiiiiiv aj ken flaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.
c-r-k-a-v-a-nj-e.
I zemljopis.Nije me pitala oooou jee *lalala*
I sad biologija.tjele mi markat al ova već nas vidla i sterala u učionu.
I ko za inat mene prozove.I ja dođem.I dođe ona meni jesi odgovarala danas šta?Dođem ja da.Ona kaže moš na mjesto.Al sam jedan predmet.Fiziku.nema veze netr3ebaš odgovarat.I svi dobila je 5.Sad sam glavni štreber čovječe :D
A već me 4 puta prozvala i nije pitala! Koje sam ja sreće !
Jednom me otvorila i ošla dalje.Jednom me otvorila izvela,al me opet poslala na mjesto i pitala nekog drugog.Onda me jedno otvorila i pohvalila onu brpošuru i ošla dalje.I danas 4 put.Sljedeći put me faaakaat pita ^^
Onda išle u konzum neš poslje škole.Al prejebenoo ^^
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 4:28 pm

Čestitam!
Pa je*ote, i ti i ja postale štreberčine veće hahaha. Same petice dobivamo.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 5:04 pm

ma to malo ovak za promjenu :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 5:06 pm

Aha. :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 8:14 pm

Amy je napisao/la:
Znači. Dođem ja u školu, normalno kao i uvijek i vidim pol svog razreda vani. WTF?
I saznala sam da nismo imali prvi sat, jer nema profesora. Mogli su nam reć. I onda su se dečki pokupili kod Antonia -.-' dok smo mi cure+Marko zujali vani -.-'
Drugi i treći sat-kemija. Radili smo pokuse u grupama. Ja sam bila s Dariom, Mateom i Mihaelom.
I Dario je sjedio nasuprot meni. I ja kak imam ogromne noge morala sam ih ispružit, ali one su doticale Darijeve noge. I on je stavio svoju jednu nogu između moje dvije noge. Tražila sam sliku, ali ne mogu naći, a ne znam ni dobro objasnit. -.-' Ja nisam normalna, al ja sam se tak napalila. Đizs -.-''''''
Onak, sladak je. Al nije tip za vezu.
I morali smo zapalit alkohol i promatrat šta će se dogodit -.-'
Al dobila sam 5. PET. Nikad iz kemije 5 nisam dobila. NIKAD!
Awwwwww <3
Onda hrvatski. Dobila sam 4. Druga najbolja u razredu. Prvi je Josip i on je 5 dobio. Dođe meni ova iz hrv:"Iznenadila si me! Očekivala sam peticu iz testa."
A ja dođem:"Znam, i ja isto."
I tjelesni. Nije mi se dalo radit pa sam zujala dok su ovi igrali košarku. Prekewl :D
Antonio mi se unio u facu. Samo se lik prikeljio uz mene. WTF? Onak, bili smo baš stisnuti, kao da sklopiš obje ruke. Wow. <3 A na hrvatskom je držao noge na mojoj stolici xD
Čak smo Paško i ja bili u super odnosima dns :D
I izlazim ja van, a samo vidiš Akija, Šošića i rulju iz drugih 8.-ih razreda kako me ogovaraju.
Netko:"Ova desna puši travu."
Šoša:"Fkt? Amy, jel pušiš travu?"
Ja:"Da, očemo se ubit sad?"
Šoša:"Pa ne, ono. A ček, koliko ti daš za 2 grama?"
Ja:"Pa dva grama je 100kn."
Šoša:"Fkt? je*ote, tko ti to nabavlja? Brzi?"
Ja:"Da. Zaš?"
Šoša:"Pa ja ti nabavim gramčinu za 50kn. Ovo šta ti Brzi daje, to je sića."
Ja:"Dogovorit ćemo se."

Prvi razgovor sa Šošićem, ikad. Haha. I onda sam cijeli bus žicala 50lp jel mi je falilo za rizle.
Dođe Brzi:"Imaš za poziv?"
Ja:"Imaš 50lp?"
Brzi:"Nemam."
Ja:"Nemam ni ja za poziv."
A znam da ima kad čujem zveckanje para -.-'
Tako da moram kupit kad bum išla kod zubara dns. -.-'
A dođe Ceco:"Ova mala puši travu na veliko, a cigarete neće."
Ja:"E, da si mi ujutro dao cigarete, pušila bih -.-'"
Ceco:"Amy, jel trebaš ove rizle?" I pokaže RS rizle.
Ja:"Ovaj da. Daš mi komad?"
Ceco:"Mala, sanjaj."

I kasnije nismo pričali. Da, savršen dan danas :D
Najviše me iznenadilo ovo sa Šošićem XD

Zaboravih dodat. Dečki iz 8.-og C su igrali poker na skidanje u ženskom WC-u. Hahaha. Aki se prvi morao skinut u gaće :D
I vidjela sam Paška u gaćama. Ja uletavam u mušku svlačionicu i ja zabrijala svi se već obukli, al Paško je spor :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 8:22 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Bila sam predobre volje ujutro.Makar sam opet spavala sve skupa 3 sata :D
Ujutro sam došla u svlačionu.Crkavali smo od smjeha.neam pojma zakaj.Umiranje ^^
Onda prvi sat hrvatski ^^ Opet me pohvalila ^^
Kao da jedino par cura radi.I gledala je po imeniku.imam već 8 ocjena ?!?
I od toga 5 petica :D
Onda matiša..Opet zajebancija.Umiranje hahaha
I sad ja trtarila poslje matiše,ono je*ote fizika treći sat.I sve sam zaboravila.SVE.
I stavila ja bilježnicu na glavu i pjevala.I došli mi na sat.I Anja se javila.I on je reko da nemože odgovarat.I otvorio on Novosela.I dobio dva.I sad pitao je kako glasi drugi Newtonov zakon.I ja se javim o odgovorim.I pita on mene a kako ide treći?A prvi?
I sve sam znala uz to da 3 nigdje ne piše.I pito me par formula,šta je akceleracija i još neš sitno.I jednu formulu sam sjebala.I dođe on:ti si stvarno učila .Nagradit ću ja tebe jednom peticom.A ja ono buljim koji *****????On kaže nemoj zabrljat očekujem peticu na kraju godine ^^
I pljesak je usljedio :D
Onda engleski.Ja se htjela javit jer ono ak odgovaraš dva predmeta nemre te niš drugo pitat.I kurva me nije tjela pitat -_-'''.Ugl nama bilo zabavno.Plakala sam od smjeha.Ja tomkička i Ana smo cjelo vrijeme se derale aj biliiiiiiiiiv aj ken flaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.
c-r-k-a-v-a-nj-e.
I zemljopis.Nije me pitala oooou jee *lalala*
I sad biologija.tjele mi markat al ova već nas vidla i sterala u učionu.
I ko za inat mene prozove.I ja dođem.I dođe ona meni jesi odgovarala danas šta?Dođem ja da.Ona kaže moš na mjesto.Al sam jedan predmet.Fiziku.nema veze netr3ebaš odgovarat.I svi dobila je 5.Sad sam glavni štreber čovječe :D
A već me 4 puta prozvala i nije pitala! Koje sam ja sreće !
Jednom me otvorila i ošla dalje.Jednom me otvorila izvela,al me opet poslala na mjesto i pitala nekog drugog.Onda me jedno otvorila i pohvalila onu brpošuru i ošla dalje.I danas 4 put.Sljedeći put me faaakaat pita ^^
Onda išle u konzum neš poslje škole.Al prejebenoo ^^

Streberico :D a Sinoc si se tako bojala, svega se sjecam, hehehehehe. Bravo happy
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 8:27 pm

@Amy, vidim da je bilo jako zabavno danas :D Samo da mi je znati kako si se uspjela napaliti, lol :D Vidim da napreduju ti razgovori izmedju vas dvoje :)
OT nisu me danas zajebavale one kucke, valjda im nije bio dan Rolling Eyes Samo se me pogledavale ispod oka, ali nisu nista komentirale, nesto su se kao dosaptavale, ali bas me briga. Dok mi ne salju nekakve papirice, necu ih napadati. Odgovarala sma povijest danas. Ova ulai u raured i s vrata je rekla:''Ajmo, Tea, znamd a neces nesto briljirati, ali moram te pitati'' i onako se iskesi. Ali sma uspjela dobiti 4 i 5 :D I nije nista komenitrala, hehehehehe. Zadnji sat sam markirala, decko me pricekao pa smo posli u popiti pice, nakon toga u parkic, malo brijali, zajebavali se i dosla doma. Starci nisu nista posumnjali, a ove iz razreda me nisu zapisale :D a veceras se vec sprema bijeg, hehehehehe.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 9:33 pm

Ne znam. Njegova noga između mojih.. Ajmo to ovako slikovito reći { | } |
Moje noge su ovo {, a njegove ovo |.
Uff.. A taj Dario ima blizanca Mislava xD
Dario mi je bolji :D

Napreduju razgovori između koga? Mene i Cece, mene i Šoše, mene i Daria?

Opa, bravo. Kako je glupa žensa:"(...)znam da nećeš briljirati"
Ooo, znači danas je bježanje. Držim fige!

Joj, kupila ja svoje RS rizle i retardirane Benston pljuge. A najjeftinije. Bilo kakav duhan mi treba. xD
I poslije ponoći, bacam se na motanje :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 9:51 pm

Amy je napisao/la:
Ne znam. Njegova noga između mojih.. Ajmo to ovako slikovito reći { | } |
Moje noge su ovo {, a njegove ovo |.
Uff.. A taj Dario ima blizanca Mislava xD
Dario mi je bolji :D

Napreduju razgovori između koga? Mene i Cece, mene i Šoše, mene i Daria?

Opa, bravo. Kako je glupa žensa:"(...)znam da nećeš briljirati"
Ooo, znači danas je bježanje. Držim fige!

Joj, kupila ja svoje RS rizle i retardirane Benston pljuge. A najjeftinije. Bilo kakav duhan mi treba. xD
I poslije ponoći, bacam se na motanje :D

Kad svi zaspu, bacas se na motanje, ha? :)
Izmedju tebe i bivseg, a pomalo i Anotnija.
Je, veceras je, jos samo nekoliko sati. Bas sam uzbudjena! :Dž
Hvala :) A da si joj vidjela cerek kad mi je to govorila, mislila mi je opet zalijepiti neku dvojku ili trojku, ali imala sam neki osjecaj da ce me pitati pa sam sjela i naucila iako mi je muka bila.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 9:53 pm

Da.
Ma, Antonio nije normalan. Kad ga želim, on mene ne želi. Kad ga ne želim, on mene želi o.O
idiš vidiš. Intuicija ti ipak radi :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 9:56 pm

Amy je napisao/la:
Da.
Ma, Antonio nije normalan. Kad ga želim, on mene ne želi. Kad ga ne želim, on mene želi o.O
idiš vidiš. Intuicija ti ipak radi :D

To je jednom u stotinu slucajeva :) Ma ima me zena na piku i onda moram biti spremna, krava Rolling Eyes
To ti je igra zavodjenja, kazu inace da kad nas netko odbije ili nas ne zeli, ond ami zelimo njega.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 9:57 pm

Ma nek se jebe sad. Mene sad Dario napaljuje lol.
Nisam normalna, nisam normalna, nisam normalna -.-''''''''''

Eh, pa svaka čast onda.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:00 pm

Amy je napisao/la:
Ma nek se jebe sad. Mene sad Dario napaljuje lol.
Nisam normalna, nisam normalna, nisam normalna -.-''''''''''

Eh, pa svaka čast onda.

Ne, nisi :D j/k :) Jos mi noge ne idu iz glave :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:01 pm

J/k?
Hahaha, ni meni. On ima tako čvrste i duge noge loooooooooooooool. Wtf??
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:07 pm

Amy je napisao/la:
J/k?
Hahaha, ni meni. On ima tako čvrste i duge noge loooooooooooooool. Wtf??

just kidding.
Pa....mozda tako netko i za nas kaze. Iako to meni nije kompliment bas, ali to je tako decko mislio.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:08 pm

Aha :D
Ma, lik ima predobre noge. Što god to značilo iz mojih usta. I onak, pritisnute.. Isprepletene.. <3
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:12 pm

Amy je napisao/la:
Aha :D
Ma, lik ima predobre noge. Što god to značilo iz mojih usta. I onak, pritisnute.. Isprepletene.. <3

I cvrste, utegnute, bez necega sto visi :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:13 pm

Ufff... <3<3<3
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:16 pm

Amy je napisao/la:
Ufff... <3<3<3

Znam, znam :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:17 pm

Daj napalit ću se o.O
Al kad ima predobre noge..
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:45 pm

Amy je napisao/la:
Daj napalit ću se o.O
Al kad ima predobre noge..

Vec si napaljena, hehehehehehe :D Najbolje je kad ih onako stisnes, a nema sto uhvatiit jer je sve tako cvrsto in love
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:48 pm

Istina hahahaha. Pa ja sam ih lovila, svojim nogama.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:57 pm

Amy je napisao/la:
Istina hahahaha. Pa ja sam ih lovila, svojim nogama.

I, onda si pomislis: uh, dobre, kakv je ostatak? :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:57 pm

Hahahahaha, upravo tako. Znam da Brzi ima jebeno tijelo, Sandi ima jebeno tijelo, e ostatak ne znam.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 26 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 26 / 40.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: