..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+8
Strahovuk
† morbid.puppet †
TotaLno druKčija kLinka:D
SmiLle.
Anonimna
heroina
mala_klinka
Fleur
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 6:19 pm

Pa vi ne pišete petominutne stalno. Iz svih predmeta.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 6:34 pm

Najbolje da ne -.-
I btw nemožemo imat knjige na stolu -.-
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 6:41 pm

Pa ni mi. Osim iz zemljopisa.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 6:43 pm

Aj ne seri sad.
Ak netrebaš niš učit logički da vas ne forsaju i ne traže puno -.-
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 6:48 pm

Pa da. Samo pod zem možemo imat knjige na stolu.
Ili ne? Možda su jednostavno blaži i vole pomoć na testovima.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 7:06 pm

Opet ti isto dođe -.-
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 8:29 pm

danaaaaaaas. apsolutno ništa -.-'
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 9:32 pm

Sinoc: starci otisli leci, ja cekala jos nekih pola sata da se uvjerim da su zaspali, u medjuvremnu sam se sredila i hop preko balkona. Isla sam tako polako, bojala sam se da ne padnem (jako sam nespretna kad se radi o penjanju/silazenju-mozda zato sto se nikada nisam verala na stabla, hehehe). Ajde i to mi je nekako uspjelo, docekao me decko na kraju ulice. Mogu reci da mu se jako svidjelo sto sam obukla :D Otisli smo u jedan park jer nam se nije dalo biti medju ljudima, a i bilo me strah da me ne bi netko vidio pa slucajno rekao starcima. On je nabavio trave tako da smo pusili (dobili smo dosta za 50 kn), legli na jakne i gledali u nebo, pricali o zivotu (valjda pod utjecajem, lol), o starcima, sto zelimo biti kada odrastemo, opet mi je malo pricao o svom zivotu. Onda red pipanja, red price, poceli smo se zajebvavati na racun nasih hrvatskih ''celebritija'', bilo je i druge akcije :D I dosla doma oko 4, opet se popela uz balkon (sto nije bilo uopce jednostavno!), zaspala i budi me stara u 9 da idem cistiti angryy Ali, ajde, briga me za nju!
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub vel 20, 2010 10:11 pm

Ohoho presretna sam zbog tebe ^^ :)
Vidim ide vama ^^
Druge akcije? :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 1:08 am

Opa. SVaka ti čast. Carice!

Znači dan je ok počeo, slomila zdjelicu, ovo-ono.
I u 17:00 ošla na vlak. U 17:09 je trebao doć, ali taj vlak ne vozi subotom i nedjeljom -.-'
Sljedeći vlak 17:21.
Oke, dođem na Glavni, kupim s Marijom poklon[šalicu s imenom i nešto je predobro nacrtano, privjesak i nešto di piše Sretan Rođendan!]
I ošle pušit u neki haustor zgrade.
Ja se napušim, a Marija niš ne osjeća. Uopće ništa. I ošle jest u McDonald's, fkt sam bila gladna, i ona još uvijek niš ne osjeća. I dođe ona meni u 19:00:"Očemo u kino? Ja častim"
I oke, ajmo u kino. I dođemo do stroja za prodaju ulaznica[to je tako kad imaš karticu], a tamo se dvoje prepire na koji će film ić.
I dobro, dođe im do mjesta:"Provucite karticu.", a oni nemaju karticu. Vraćaju se na izbornik i opet isto, ali opet nemaju karticu i ja se umješam:"Jebote, odite na blagaju. Očito vam treba jebena kartica."
I dođe meni lik:"Mala, koji ti je? Koji ***** pričaš samnom tako? Oš šamarčinu pobrat?"
I ode ljut na blagaju. I vraća se za 2 minute i prolazi pored mene i tako me nabio ramenom u rame. -.-''''''''''''''''
I oke, kupile karte, ošle gledat film, film je super bio i izlazimo van. Ona ode na črtvorku, a ja na šesticu. Dolazim na Glavni, vidim vlak tek za pol sata, odem na peron i uletava meni ženska:"Jel možda znaš kad ide vlak?"
I ja joj kažem i oke. Tražim pljugu, dobila pljugu.
I dođe druga ženska, frendica od prve i pita me kak se zovem i ja kažem i nestane ženska i vrati se za 5 minuta i dođe:"Aj dođi samnom"
I ja odem i vidim grafit sa svojim imenom <3<3
I onda sam upoznala ostatak ekipe.
Leo[sladak dečko, baš ima ono nešto, Anita, i ove 2 se ne sjećam, bemti.
I otišli u vlak zajedno. zajebavali se. Dobila sam za uspomenu na njih filtere za rizle, a oni od mene knjižicu:"Opasnost marihuane." a plavuša isto puši. :D
Leo ide u 8.-i raz, ove dvije u 1.-i, i plavuša u 2.-i.
I eto, super je bilo. I izlazim ja iz vlaka i razbije mi se jebena ručka šalice za Josipu -.-'
Pička mu materina -.-'
Sve u svemu super dan, upoznala 4 novih super ljudi. Carevi kakvih nema. Svi puše, piju. Dobila svoj grafit, al je sjebano slovo m i imam j u imenu, dodala ih na fejs. :D
<3
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:37 am

Opa, Amy, dobila si i svoj grafit? :D Kako dobro! Gdje to? Meni je najbolje kad tako izadjem van i onda se nesto totalno neocekivano dogodi, kao tebi npr. upoznavanje th ljudi. Iako sam jako rezervirana na prvo upoznavanje, kad sam pijana ili napusena, jako sam brbljava, heheheheheh. A kad sam napusena, pnda sam i nenormalno gladna :D
Hvala :D Bilo je stvarno divno in love Parkic, zvijezde, prica, akcija (znas kakva :D ) in love
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:38 am

Wee. Ma prejebeno. Na Glavnom u pothodniku.
Al ono, čisto slučajno se potrefilo. Al ova jedna je zajebavala Lea da se zapalio lik, a ima curu.

Akcija pod zvjezdama? Carice!
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:45 am

Amy je napisao/la:
Wee. Ma prejebeno. Na Glavnom u pothodniku.
Al ono, čisto slučajno se potrefilo. Al ova jedna je zajebavala Lea da se zapalio lik, a ima curu.

Akcija pod zvjezdama? Carice!

Klanjam se, carice!:D Imas i svoj grafit u gradu! :D
Aha, bilo je jako....zanimljivo :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:46 am

Hvala, hvala. E sad sam si kul :D
Na izlazu na peron 2, kolosijek 2.

Opa, daj zabrij da vas je netko vidio. Rekla sam ja odmah da parkić rastura :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:53 am

Amy je napisao/la:
Hvala, hvala. E sad sam si kul :D
Na izlazu na peron 2, kolosijek 2.

Opa, daj zabrij da vas je netko vidio. Rekla sam ja odmah da parkić rastura :D

Sad si totalno kul :D
Uopce nas nije bilo briga ako nas tko vidi, bili smo totalno zaokupljeni sobom i isprobavanjem:D
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:56 am

Amy je napisao/la:

I eto, super je bilo. I izlazim ja iz vlaka i razbije mi se jebena ručka šalice za Josipu -.-'
Pička mu materina -.-'

Jesam ti rekla, jesam ti rekla!!
Trebala sam se kladiti.. Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 314246
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:58 am

Weee :D
Danke :D
Haha, toe to!
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:58 am

Mary je napisao/la:
Amy je napisao/la:

I eto, super je bilo. I izlazim ja iz vlaka i razbije mi se jebena ručka šalice za Josipu -.-'
Pička mu materina -.-'

Jesam ti rekla, jesam ti rekla!!
Trebala sam se kladiti.. Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 314246

Daj marš. Moram ju popravit sutra -.-'
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:00 am

Amy je napisao/la:
Weee :D
Danke :D
Haha, toe to!

Znam da je to bilo slucajno, ali fora je imati svoj grafit :D
Aha :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:02 am

Narafno :D
Ma likuša je carica. Ode, vrati se za 2 minute i veli da je napisala moje ime :D
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:03 am

Dakle .
Ishodi :
10 ipo- Njega nema ja šizim.
11 njega nema šizim .
11 i 15 razvaljujem se uz muziku kad odjednom ruke na očima ne vidim ništa.
diram ruke, ništa poznato, diram dalje.
Stavim ruke na kosu , naslucujem da je on. stavim na usne , ZNAM da je on.
Kazem Hara . On pusti ruke.
Kako si znala ?
Ja kazem cekaj, izvadim iz torbice maramicu i obrisem ruž sa usana i stavim njegove ruke na moje usne.
Ti mene nebi prepoznao ? in love
I tako blenuli jedno u drugo, isto zadnji idioti. Ne mogu naci prave rijeci za to stanje "Pogleda" :D
I kraca prica Gdje si bio, sta ima, sta radis , malo Scaryjevog podjebavanja. Ja i on mu neprestano govorili: ne seri !
Kaze scary meni : uh sto se partijalo veceras.
Kazem ja : Znaam sminka, frizura. al aj ti budi zensko plesi razvaljuj se 3 sata i ostani fin :D
A hara me hvata za bradu i kaze : ma ovo je moj med u svakom stanju. in love
Ii odemo mi pred binu plesati.
Ii ono , normala pjesme.
Kad pjevac rece : Evo samo za Lanu ( neka cura valjda narucila ) pjevam Anonimnu.
Meni se noge odsjekle ( to je nasa pjesma, tu smo se prvi put poljubili)
I plešemo mi, ne bendamo nikoga oko sebe 2 % .
On meni sklanja pramen kose s lica i kaze na uho : ema ti si andjeo,shavats li to ? .
Ova izjava bi me inace natjerala da pobjegnem al iz njegovih ustaaaa je bilaa.. in love
ii priblizi mi se skroz usnama.
I doslovno usne nam se dodiruju i on pjeva : Anonimna kožu ima meku kao svila, pored mene slatko diše lijepa kao vila.. " Al svo vrijeme njegove usne su na milimetar od mojih .
Ii poljubimo se in love
Al skroz kratko, nevino, samo sisanje usana. bas onoo . Romantika . :D
I odvojimo se ,a ja samo spustim glavu.
on mi je podigne i pita "Sta je "
kazem ja : Ideš ... "
-Pa ? Vratit cu se.
-svejdno.
-Nije svejedno, necu te vidjeti mjesec dana.
-Hocemo li pokusati srediti da me vdiis ? i nasmije se najdivnijim osmijehom .
-Znas da je to ne moguce , an fakultetu si tamo .. Znas li ti uopste koliko ja imam godina ?
- kakve to ima veze nemas 12 ? Ja sutim .
daaj Ema nemoj mi kvariti zadnju noc ovde i poljubi me opet.
-Sredit cemo mi sve. Jesi ti svejsna sebe , jesi li ? Pa ne izalzis mi iz glave .
Ja opet šutim . Tek nakon poljupca sam shvatila koliko smi se svidja , ii da ono najgore sto mi se moze desiti , cini mi se da sam zaljubljena.
-hara , cini mi se da sam zaljubljena. ( ni sama nisam mogla vjerovati da sam ovo rekla )
. Još boje, daj nasmiji se, jebes daljinu , sta ti to znaci.
i pdigo me u zraak .
I scary govorio Uuuuuuuuuuu . I bilo je predivno , al opet .. sad me nekako strah :/

ii da Amy Bravo na garfitu, jestu li stavili i prezime ? :D
Tea, cestitam . Plan uspio . jeeeeeeeee cheerleader:
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:03 am

Aa jebo te Roman . Ne morate citati al ja sam morala napisati . :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:06 am

Ema, majke mi, rasplakala sam se. Jebem ti PMS! -.-'''''''''''''''''''
Onak, savršeno. Svaka čast. :D

Hvala.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:06 am

Ovo mi je s poljipcem bilo krasno in love
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:11 am

Možete mislit kako je bilo meni Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 730682
umjesto da ludujem ja sam se ratuzila ko niko, jer znam da je ovo samo vecerasm sutra ide i Bog zna kad cu ga opet vidjeti.
al opet , sad sam nekako cudno sretna. Bar znam da mu se svidjam .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 29 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: