..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+8
Strahovuk
† morbid.puppet †
TotaLno druKčija kLinka:D
SmiLle.
Anonimna
heroina
mala_klinka
Fleur
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:19 am

Moguće da je zbog trave. Kad sam ja napušena, riječi samo izlaze iz mene i onda upadnem u nevolje. A nikad to ne bih rekla da nisam napušena -.-'
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:20 am

Amy je napisao/la:
Moguće da je zbog trave. Kad sam ja napušena, riječi samo izlaze iz mene i onda upadnem u nevolje. A nikad to ne bih rekla da nisam napušena -.-'

Moguce, ne znam, Mozda mu je bed sad zbog toga. Ali, kako god bilo, stvarno mi je drago :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:21 am

I meni.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:25 am

A ništa , nemojte me nagovarati , ne želim nista s njim .
panicno se plasim zaljubljivanja i to je u mojoj glavi mislim da to samo psiholog moze rijesiti .
I da bila sam 2 puta kod psihologa, na tatin nagovor i pocela sam se pomalo mjenjati ali nisam vise htjela ici -.-
Osjecala sam se ko ludjak majke mi :D
Jednostavno, sretnija sam ovako , iako je neka praznina u meni :S Ma tesko za opisati.

Onda Tea , moras da ga shvtis, i nije bitno jel to pod uticajm trave , otvorio se. Vjeruj mi bio Je svarseno svjestan toga sto govori.
I briem da te momak stavrno zavolio.
I jos nesto , nije okej sto si pustila te zidove da tako lako padnu , ja bar vjerujem da trebas imat bar neki zid oko sebe.
Vidi , djecija ljubav, zaljubim se ko tele a on narkoman , haos u kuci non stop zbog njega. Al okej , djecija ljubav , bilo mi je 13 godina prerastem to i kazem sebi necu to dozvoilti, nikada vise.
dodjem u srednju skolu , upoznam njega , glavnog frajera , odma mi kaze da nikada nije volio i da ne gajim iluzije , jednostavno nikada nije imao vezu duzu od 10 dana, 6. dan naseg hodanja ostavim ga, iz neko straha.
I budem jedina koja ga je ostavila i jedina u koju se na kraju zaljubio . Al to je vec duga prica i stvarno, stavrno stvarno je ne volim pricati .
Jer spoj te dvije osobe napravio je mene ovakvu i to je to.
Ne pada mi na pamet treci put prolaziti isto . Ni za sta na svijetu .
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:26 am

Alkohol je bolja verzija.
Naprosto obožavam kad mi pijana osoba sve prizna.Koja divota
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:27 am

Ema,moram se zahvalit tim dečkima ako si zbog njih ovakva kakva si sada ^^
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:30 am

hahahahahah Ivona , hvala Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 205986
A vjeruj , vrijedis puno i ne želis biti ja :D
Znas koja ces ti karljica biti kad jos sazrijes, otimat ce se za tebe , casna rijec :D
Imas preprepredobar karakter.
I isto , Tea mi je supeeeer, ono ima svoj stav cura, samo me nekad šokira pojedinim glupim izjavama , al Boze moj , svi smo ljudi, kao da ih ja nemam Rolling Eyes
Al ono , nekako me podsjeca na mene. :D
Aa Amy,a ne znam cini mi se nekako naivno i povodlivo. Ono "daj gledaj me, uradit cu sve da me primjetis " i prebrzo zeli odrasti ,a to joj ne treba.
Al i ona mi je :bubek:Ima nesto u sebi , ono ne mozes je ne voljeti :D
To su mi 3 najj osobe s foruma :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:31 am

Tnx Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 40332
Ja i jesam naivna i povodljiva :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:34 am

Hvala Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 40332 Meni je ovdje divno :D Mogu pitati kojim izjavama?
Nisam tako lako spustila zidove, mozda je to moglo se iscitati iz mog odgovra, ali nisam. Trebalo mi je dvije godine, polako, ali sigurno. Naravno da sada imam zidove, strahove, ne otvaram se ljudima, tj. jako tesko. Tekso m je nekome vjerovati, bilo to prijateljicama ili deckima. Isla sam kod psihologa nekoliko mjeseci, pomoglo je, ali najvise jer sam se zeljela promijeniti, nisam vise htjela nastaviti starim putem nepovjerenja.
Necemo te na nagovarati, ipak ti znas sto je najbolje za tebe, sama sebe znas najbolje :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:39 am

Anonimna je napisao/la:
hahahahahah Ivona , hvala Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 205986
A vjeruj , vrijedis puno i ne želis biti ja :D
Znas koja ces ti karljica biti kad jos sazrijes, otimat ce se za tebe , casna rijec :D
Imas preprepredobar karakter.
I isto , Tea mi je supeeeer, ono ima svoj stav cura, samo me nekad šokira pojedinim glupim izjavama , al Boze moj , svi smo ljudi, kao da ih ja nemam Rolling Eyes
Al ono , nekako me podsjeca na mene. :D
Aa Amy,a ne znam cini mi se nekako naivno i povodlivo. Ono "daj gledaj me, uradit cu sve da me primjetis " i prebrzo zeli odrasti ,a to joj ne treba.
Al i ona mi je :bubek:Ima nesto u sebi , ono ne mozes je ne voljeti :D
To su mi 3 najj osobe s foruma :D


shame shame shame shame shame
Ma nisam >.<
Bit ću Ema kad odrastem jeej :D


Čovječe dal se vi znate od nekud? :D
Bolje ju poznaješ od pool ljudi xD
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:40 am

Ono Trava je droga :D hahah
I dva tipa s kojim si spavala s 15 godina, ono ne osudjujem te apsolutno nimalo, al kod mene ima neka barijera sto se tice "Ići do kraja" Nekako mi je ne pojmljivo to uraditi s 15 godina ,a l to si ti i ko te ne prihvata takvu ni ne treba ti.
Meni nit smeta , nit te osudjujem al samo kazem da ne bi nikada mogla :D
Tebi svaka cast :D
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:43 am

Vidi Amy, necu te prepadati i glumit ti mamu :D
AL znas kako takvi ljudi zavrse ?
U najbojlem slucaju u braku s tipom kojeg ne vole, al eto morale su jer su zatrudnile. A u najgorem kao narkoman ili isprozivana djevojka s kojom niko ne zeli biti .
Jednostavno ne moras se dokazivati pusenjem trave svaki dan ( ja travu obozavam, al svaki dan je ipak previse ) zatupljuje covjece :D
ili uljetanjem u sex samo zato sto zelis biti cool, ili mjenjanjem tipova koji ti se svidjaju.
To ljudima dosadi, dobra si kad se pije i zajebaje al svako se pozeli smiriti a tad ti otpadas. Jednostavno budi ono sto jesi.
I ne poznajem je Ivona , al nevjerivatno brzo procitam ljude iz par recenica, to mi svi prijatelji kazu i uvijek pitaju "Kakav je onaj , kakav je ovaj ? " :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:49 am

Ma dobra je ona inače.Ono kad ju upoznaš.
Al Anamarija je dobra.Ona prava :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 10:28 pm

Ma Amy je super :D
Meni je droga, znam da je to mozda pogresno, ali to je moje misljenje. Mozda ne izaziva ovisnost, ali isto je droga. Ne pitaj me da objasnim :D
A to za spavanje-s oba tipa s kojima sam spavala sam to napravila svojevoljno, nitko me nije pritiskao i zbilja sam osjecala jako puno toga prema njima, zaljubljenost. I nisam to olako napravila, morala sam uraditi popis za i protiv jer iako mi je srce govorilo da, moj mozak je uvijek jaci. I odlucila sam se na taj korak, nisam nikada pozalila. A sto se tice koliko godina, imam, vjerujem da ima nekih u razredu koji, ako znaju, me smatraju kruvom, ali nije me briga. Ne volim razsmiljati sto selo misli, nemaju pametnijeg posla nego razglabati o mom seksualnom zivotu :)
ot Koji dan in love Noc, kako hocete. Starci zaspali, on me docekao na kraju ulice, obucen u tamne traperice, crvenoj majici i lancima te kratkom ogrlicom )morala sam napisati opis jer ja sam ostala ko ukopana! :D Odmah smo otisli u taj stan, neki prijatelj je otisao na tu jednu vecer kod cure pa smo imali stan za sebe, ako se moze naszvati stanom garsonjera :D Pricali, pusili, gledali zagrljeni neki film, a onda smo igrali Truth or Dare. Zanimljve stvari sam doznala :D A izazovi tipa na balkon gol :D I dosla doma opet oko 4, usuljala se, starci nista :D
U skoli: dvije 5 iz zemljopisa (pitala me slucajno), i dvije iz tjelesnog :D
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:22 pm

Oleeee . Noć za dan , bez problema :D
hahahahha. Kak si mogla izdržati da ga geldaš tako dobrog a da ne razdereš odma odjecu s njega Rolling Eyes
Ne, ja te ne osuđujem, ali stavrno nisam.
I ja sam zamalo izgubila nevinost s tek napunjenih 15 godina i sad mi je drago da nisam al to je samo moj način razmišljana , apsolutni ništa loše ne mislim o onima koji to rade :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:26 pm

Anonimna je napisao/la:
Oleeee . Noć za dan , bez problema :D
hahahahha. Kak si mogla izdržati da ga geldaš tako dobrog a da ne razdereš odma odjecu s njega Rolling Eyes
Ne, ja te ne osuđujem, ali stavrno nisam.
I ja sam zamalo izgubila nevinost s tek napunjenih 15 godina i sad mi je drago da nisam al to je samo moj način razmišljana , apsolutni ništa loše ne mislim o onima koji to rade :D

Zasto rolleyes? :)
Pa pricekali smo dok smo se smjestili u stanu :D
Nisam to tako ni shvatila, samo sam htjela rascistiti neke stvari :)
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:37 pm

Aa ono , ja ne bi mogla :D
tebi Rolling Eyes Predstavlja uvredljiv smajlić ? Daaaaj meni je najdraži i najsmipatičniji. :D
Onoo ,angel :P
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:42 pm

Anonimna je napisao/la:
Aa ono , ja ne bi mogla :D
tebi Rolling Eyes Predstavlja uvredljiv smajlić ? Daaaaj meni je najdraži i najsmipatičniji. :D
Onoo ,angel :P

Mislila sam da ima neke drugacije konotacije, ono da ne mozes vjerovati da sma nesto tako glupo napisala. Ali mi je drago sto nisi :)
I ja sam se jedva suzdrzala, vjeruj mi :D Ali trebalo je ipak doci do stana, do nekog prostora :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:59 pm

Ma cure savršene ste obje.Al stvarno^^
*uh kako bi vam voljela naći manu*


Evo počnimo.Cjelo jutro sam razgovarala sa mamom.Nešto savršeno jel? :D
Onda kemija prvi sat.zadala nam neke zadatke -.- Kao napisat neš o tome.I naš red morao o štetnim uzrocima alkohola pisat.Ugl,mi se zajebavali cjeli sat (ja i još 3 dečka) al sam napisala sve.I ko za inat,pored glavnog štrebera koji je bio u mom redu ona mene prozove.I ja ispišem CJELU PLOĆU! i ona meni dođe ja bih to bolje napsiala.Pa jebi se ko je tu peofesor?!
Ugl moram se pohvalit da sam uspjela napisat da alkohol uzrokuje privremenu smrt -.-
Onda engleski.A ugl ko i uvjek -.- Sere,mi pričamo i tako :D
Stara mi došla na informacije.Kako sam ponosna na tu ženu čovječe!Došle cure i pričale sa mojom starom.Ono ko frendice :D
Moja mama ubercool mama :D.I sad neko je facu zgražanja napravila kad je prošla raska.I dođem ja:Mama nemoj me sramotit.Ona:nemoj da ti se stanem tu na pozornicu i počnem plesat.Ja:Hahaha onaj tvoj poznati(i počnem ga oponašat) Ona:Nee moraš to kukovima xD
hrvatski.Cjeli sat Sunekica Tomkička i ja pričale.Umiranje xD
Fizika..Yeah pohvalio me :D
Povjest.Pisali -.- . Ma de zaboli me -.-Ugl došla ona meni:ostani mi poslje škole!Ja:zato?Ona:trebam te!
A oke.Tjelesni..Prepone sam, istegla -.-
I ostala ja poslje nastave kod raske.(bilo je još njih 5 iz drugih razreda al oni su trebali odgovarat)
Ja dođem:Šta trebate?
Ona:moraš se skulirat,prestat pričat,i ne ić na internet
Ja:Molim??
Pa zabavljaš ljude okolo iza sebe.
Ja sam jako 7abavna osoba?Oke ovo ću uzet kao kompliment.Ali u čemu je problem?
Ometaš oko sebe
A jeli?Ja?Po čemu?
Pričaš s njima.
(ja se okrećem)Ja nevidim nikog drugog da ste pozvali samo sam ja tu?Ne pričam ja sama sa sobom
Ali..
Pa za razgovor je potrebno dvoje.
Ali ti češ to nadoknadit oni neće.
Moj problem?Šta da ioh tjeram da uče?
Pa moraš ih.
ja?Ja sam im mama?Oke ja sam kriva za njihove ocjene.Ok!
I da šta to pišeš na internetu?
Ono što mi se piše
Nisam se ja svađala sa anom!
Jesam ja rekla nešto možda?
Napisala si na internetu imam dokaze!
Ma jeli?Kakve dokaze?
Nemoj da moram sad čitat!
Hvala lijepo voljela bi čut
*preokrene očima*
Ne stvarno bi voljela čut
Umjesto da si na internetu mogla bi učit
Ja učim koliko učim i na internetu sam koliko sam na internetu
Nebi trebala ić na internet ni izlazit više učit!
Nemožete reć da ne učim!Učim al možda ne dovoljno.
Da nisi na internetu do jedan sat..
A šta to vas briga?Moj privatan život nemate veze s njim!
Mogla bi manje
Dajte tu me prezentirate gore nek ćurdu.
Al ti nisi kao on
Da ja nemam ista prava.Daj idem
Skuliraj se
Ma daj kvragu i sve i zalupim vrata i odem.

Kako me naživcirala -.-
Došla doma mama sva sretna!Čovječe ^^
Sam mi je kemija loša.Imam 4 4 1 1 1 3 -.-''
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 12:05 am

Hvala, hvala :D I ti si dobra :D
je*ote, koja zena??? Sto ti je ona, mama? angryy Pa roditelji se tako ne ponasaju, a ako si to i dopuste, znamo da mogu jer se brinu za nas. A tko je ona? I naravno da se svatko brine za svoje ucenje! I, sto, ona provjerava Net? Zna gdje ides? je*ote, ta nema zivota Rolling Eyes
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 12:12 am

Ma to ću iskreno shvatit kao kompliment.
Moj ej veliki fan pa me uhodi jeli? :D
Ma glupača.Meni se našla pravit pametna?
Oke profesor si,i sve super.Ali kakav profesor?Nek se pogleda malo,ima 30 godina i već je promjenila 7 škola.Toliko o tome-.-
baš tako ni mama mi se tako en ponaša !!
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 12:16 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Ma to ću iskreno shvatit kao kompliment.
Moj ej veliki fan pa me uhodi jeli? :D
Ma glupača.Meni se našla pravit pametna?
Oke profesor si,i sve super.Ali kakav profesor?Nek se pogleda malo,ima 30 godina i već je promjenila 7 škola.Toliko o tome-.-
baš tako ni mama mi se tako en ponaša !!

Ako mozes pricati i imati dobre ocjene, da :)
Hahahah, e onda ima o cemu razmisljati ako je toliko skola promijenila, o svom karakteru, npr.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 12:20 am

mala_klinka je napisao/la:
TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Ma to ću iskreno shvatit kao kompliment.
Moj ej veliki fan pa me uhodi jeli? :D
Ma glupača.Meni se našla pravit pametna?
Oke profesor si,i sve super.Ali kakav profesor?Nek se pogleda malo,ima 30 godina i već je promjenila 7 škola.Toliko o tome-.-
baš tako ni mama mi se tako en ponaša !!

Ako mozes pricati i imati dobre ocjene, da :)
Hahahah, e onda ima o cemu razmisljati ako je toliko skola promijenila, o svom karakteru, npr.
Ona ga ni nema šta je najbolje -.-
Al uvjek se iskaljuje na meni . A zna da mrzim nepravdu.Ali i zna da joj ja osobno nemogu ništa.
A ona mene može rušit
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 12:24 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Ma to ću iskreno shvatit kao kompliment.
Moj ej veliki fan pa me uhodi jeli? :D
Ma glupača.Meni se našla pravit pametna?
Oke profesor si,i sve super.Ali kakav profesor?Nek se pogleda malo,ima 30 godina i već je promjenila 7 škola.Toliko o tome-.-
baš tako ni mama mi se tako en ponaša !!

Ako mozes pricati i imati dobre ocjene, da :)
Hahahah, e onda ima o cemu razmisljati ako je toliko skola promijenila, o svom karakteru, npr.
Ona ga ni nema šta je najbolje -.-
Al uvjek se iskaljuje na meni . A zna da mrzim nepravdu.Ali i zna da joj ja osobno nemogu ništa.
A ona mene može rušit

Zato i zna da te moze podjebavati jer je ona kao autoritet i ne mozes joj nista, samo je ravnatelj moze smijeniti.
A ona tako lijeci svoje komplekse.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 12:28 am

Pa baš -.-

A vidjet će ona,kad sve bude gotovo..Kad mi da svjedodžbu..
Pitam se pitam tko će prat jaja sa auta :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 32 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 32 / 40.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: