..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+8
Strahovuk
† morbid.puppet †
TotaLno druKčija kLinka:D
SmiLle.
Anonimna
heroina
mala_klinka
Fleur
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimesri vel 24, 2010 11:52 pm

Pa da-.-
Imam pol ocjena za koje ni neznam odkud su mi.I to sam joj rekla danas a ona mene sam telećim pogledom gleda -.-
je*ote pa neće ona jest govna sljedećih 20 godina zbog 2 iz kemije
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimesri vel 24, 2010 11:54 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Pa da-.-
Imam pol ocjena za koje ni neznam odkud su mi.I to sam joj rekla danas a ona mene sam telećim pogledom gleda -.-
je*ote pa neće ona jest govna sljedećih 20 godina zbog 2 iz kemije

E, bas to. Imam neke ocjene iz tipa likovnog ili biologije za koje ne mam pojma koje su. Ocjene jesu dobre, ali barem su mi mogli reci da sma ih dobila Rolling Eyes
Ne znam kome kemija pomaze, osim ako netko nije stvarno zainteresiran da je studira.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimesri vel 24, 2010 11:54 pm

Debili. Ja štedim svoje živce ne razmišljajući o tome coffee
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimesri vel 24, 2010 11:56 pm

Anonimna je napisao/la:
Debili. Ja štedim svoje živce ne razmišljajući o tome coffee

Ne mogu ne razmisljati o ovoj kravi iako mi je sada splasnulo to neraspolozenje i sad me bas briga!
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimesri vel 24, 2010 11:56 pm

Pa baš to.je*ote neke ocjene su se same stvorile O.o
I kad dobim dobru ocjenu očekujem da mi kažu odkud je.je*ote ne želim nepravedne ocjene,barem je meni glupo da mi netko da pet eto tolko,bez zasluge samo zato šta sam mu draga il me voli -.-
Ma ja bi u medicinsku,a kemija mi treba..-.-
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimesri vel 24, 2010 11:59 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Pa baš to.je*ote neke ocjene su se same stvorile O.o
I kad dobim dobru ocjenu očekujem da mi kažu odkud je.je*ote ne želim nepravedne ocjene,barem je meni glupo da mi netko da pet eto tolko,bez zasluge samo zato šta sam mu draga il me voli -.-
Ma ja bi u medicinsku,a kemija mi treba..-.-

Zasluzujemo da znamo i za 1 i za 5, sve su to ocjene, i zasluzujemo objasnjenje da ih dobijemo. Tako je po pravilniku, a tako je i ljudski. A sto su oni nenormalni, to je druga stvar Rolling Eyes
Ajme, onda ova glupaca zbilja te usosila angryy
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:02 am

DOšla mi je Maya. Krepavale smo od smjeha. Obje smo sanjale Paška. Wtf?
I rekla mi je da su dvije osobe pitale za mene. Nećete vjerovat tko. Sandi i Antonio. I to su još zajedno došli i pitali Maju :D
I sad me stara tjera da jedem Monte, al nisam gladna xD
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:03 am

Baš to.
E da,gadno me sjebala -.-
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:06 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Baš to.
E da,gadno me sjebala -.-

Koja glupaca, jeb*ote, zelja ti je ta medicinska. Nadam se da ce ipak proci sve kako treba :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:08 am

I ja se nadam :D
Hvala ^^ :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:10 am

Molim Boga da ne idemo u isti razred.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:12 am

Ajde ajde nadaj se
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:13 am

Ja znam da nećemo u isti raz.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:16 am

Opet će neko tvoj povuć veze? Ko i s kemijom jel?
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:20 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
I ja se nadam :D
Hvala ^^ :)

Ma kvragu mora biti :)
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:59 am

Umm zanimljivo?
Ništa baš. Prvo sam jutros u školi slučajno priskočila dvi skaline (nisan ih vidila) i strumbala se doli i bacila par ljudi koji su bili isprid mene. Al bar su se svi pošteno nasmijali, iako me nakon toga nešto boli gležanja i kolino, ali nadan se da će to proć. xD

i večeras, odnosno prije par minuti mi bar otiša :(. Neće ga bit 3 miseca :'(
a zadnje riči su nam bile:
On: ''Prinčipesa, falit češ mi, nemoj se prominit dok se vratin, i nemoj prominit dečka, a da ga ja ne upoznan. Obečaj mi to.''
Ja: '' Obećajem. Nemoj ni ti. i oću da me zoveš najmanje 3 puta na tjedan. Da mogu s kin razgovarat''
On: ' Oću, naravno. Ajde falit ćeš mi puno puno puno, i nemoj sad pustit suzu nakon šta je više od godinu dana bila suša u tvojim očima, jer ja ću se vratit, i nećeš ni primjetit da me neće bit, zvat ću te kad god stignem. Volim te''
Ja: '' Falit ćeš mi. Brzo se vrati. I bolje bi ti bilo da zoveš stalno ''
On : '' Čuvaj se prinčipesa moja. ''

:( :( :(
Faaaaaaaalit će mi :( :( :(
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 1:02 am

just_another_girl je napisao/la:
Umm zanimljivo?
Ništa baš. Prvo sam jutros u školi slučajno priskočila dvi skaline (nisan ih vidila) i strumbala se doli i bacila par ljudi koji su bili isprid mene. Al bar su se svi pošteno nasmijali, iako me nakon toga nešto boli gležanja i kolino, ali nadan se da će to proć. xD

i večeras, odnosno prije par minuti mi bar otiša :(. Neće ga bit 3 miseca :'(
a zadnje riči su nam bile:
On: ''Prinčipesa, falit češ mi, nemoj se prominit dok se vratin, i nemoj prominit dečka, a da ga ja ne upoznan. Obečaj mi to.''
Ja: '' Obećajem. Nemoj ni ti. i oću da me zoveš najmanje 3 puta na tjedan. Da mogu s kin razgovarat''
On: ' Oću, naravno. Ajde falit ćeš mi puno puno puno, i nemoj sad pustit suzu nakon šta je više od godinu dana bila suša u tvojim očima, jer ja ću se vratit, i nećeš ni primjetit da me neće bit, zvat ću te kad god stignem. Volim te''
Ja: '' Falit ćeš mi. Brzo se vrati. I bolje bi ti bilo da zoveš stalno ''
On : '' Čuvaj se prinčipesa moja. ''

:( :( :(
Faaaaaaaalit će mi :( :( :(

Ovo je stvarno prekrasno Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 5841 Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 5841
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 1:06 am

Daaa. Obožavan ga. On mi je kao najbolji prijatelj. Ma šta najbolji. On je nešto najbolje u mom životu. I nemogu bez njega. Zna doslovce sve o meni. Zna svaku moju tajnu. Svaki moj osjećaj. Zna točno kad na licu iman lažni, a kad pravi osmjeh. Ma jednom rečenicom. On mi je sve. :(
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 1:07 am

Ajoj , isto serija majke mi Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 5841
Slušaj brata ! :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 1:08 am

just_another_girl je napisao/la:
Daaa. Obožavan ga. On mi je kao najbolji prijatelj. Ma šta najbolji. On je nešto najbolje u mom životu. I nemogu bez njega. Zna doslovce sve o meni. Zna svaku moju tajnu. Svaki moj osjećaj. Zna točno kad na licu iman lažni, a kad pravi osmjeh. Ma jednom rečenicom. On mi je sve. :(

Jos nesto prekrasno Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 5841 Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 5841
Da nisam sigurna da sam imala mjesecnicu pretprosli tjedan, rekla bih da imam pms.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 1:21 am

Potpuno te razumijem.
Stvarno imaš brata za poželjet.
Ali stvarno,nemoj plakat vratit će se on ubrzo Wink
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 2:03 pm

Čovječe, rasplakala sam se.

ont: Stara mi je dala ultimatum. Ako pojedem bananu mogu dobit nešto u vrijednosti do 500kn.
Kožne hlaće vs. korzet :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 3:12 pm

Sandi mi se javio :D
Lol. I pitao me kaj mi je.
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 5:57 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Potpuno te razumijem.
Stvarno imaš brata za poželjet.
Ali stvarno,nemoj plakat vratit će se on ubrzo Wink

Neću, ne brini :)
A moj bracoo :D
Možda je upravo razlika u godinama ojačala naš odnos, jer on je 7-8 godina stariji od mene.
I zna sve kroz šta prolazin, tako da mi uvik zna reć neku dobru rič, koju triban čut ^^
A ja njega zauzvrat održavam mladim, točnije ditetom (ima par dana smo se baš igrali na ledene babe po kući ^^
Razbili smo par čaša al ništa zato ^^.

ont: Ništa još sad idem u grad sa prijom, nadan se da će bit nešto zanimljivo ^^
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitimečet vel 25, 2010 11:01 pm

Amy je napisao/la:
Sandi mi se javio :D
Lol. I pitao me kaj mi je.

Bas lijepo, brine se za tebe :D
Vjerovatno je to razlog jer sto je veca razlikam cini mi se da se bolje slazu. On je vec iskusniji pa ti moze dati dobar savjet.
Nista posebno zanimljivo, ali dobro sam se nasmijala jer mi je decko danas rekao da su ga starci odveli na testiranje na drogu, nesot im je bilo sumnjivo i prosao je! haha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 35 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 35 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: