..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Problemi s bivšim..

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Bezimena.




Broj postova : 2
Registration date : 14.02.2010

Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitimened vel 14, 2010 7:19 pm

Znači,idem ispočetka.
On je brat od moje najbolje frendice,i jedan od boljih frendova moga brata.
Upoznali smo se,nešto malo razgovarali,i on mene dodao na fejs,i tako smo razgovarali svaki dan,i on se meni počeo sviđati. Napisala sam jednom status nešto kao u stilu da mi se uvijek počinju sviđati krivi,i pitao on mene kao za koga je taj status.Rekla sam mu da mi se sviđa,i onda je počeo razgovor o tome da nas dva budemo u vezi,ali je na kraju on rekao kao ne,jer je stariji od mene 5 godina,punoljetan je,ja maloljetna,pa da nebi bilo ono.. I tu naše dopisivanje prestaje. Nakon tjedan dana ja i njegova sestra ulazimo u jedan kafić,on je unutra,ja se pravim da ne postoji.Nisam ga pozdravljala niti pričala s njim.Ja i njegova sestra izlazimo iz kafića van,i on zove svoju sestru kod sebe i pita kao zašto ja njega ne pozdravljam,ona kaže da nezna.I onda joj on kaže nek ona meni kaže da hoće biti samnom.Znači,kao skupa smo,ali postoji jedan uvijet s njegove strane a to je da tu vezu držimo u tajnosti da se ne pročuje okolo.Ajde okej.U sljedećih tjedan dana mi je njegova sestra rekla kako mu je u mobitelu vidjela poruke jedne od mojih best frendica,kao napisala mu je nešto u stilu da se nemogu danas naći,da neki drugi put.Ja sam pukla,i pitala njega šta je to,on poživčanio i rekao da je to njegova stvar,nek se ne mješam u to.Sljedeće jutro ja odlazim na kavu,i dolazi i on sa frendovima.On i njegov frend sjednu za stol samnom i mojim frendovima,i on me počeo grliti,i normalno smo razgovarali kao da ništa nije bilo prethodni dan.Tjedan dana poslije,poruka od njega – sorry,ja trenutno nisam spreman za vezu,najbolje bi bilo da prekinemo i da ostanemo frendovi ako želiš.Okej,prekinuli smo,ali ostajemo frendovi.Nije kraj svijeta.No,on mene i svoju sestru uhvaća kako pušimo,i uzima joj cigaretu.Zaključile smo da je samo htio ispasti frajer kraj mene,jer joj prije nikad nije branio da puši.Drugi dan mi frendica kaže da kad su išli doma rekao joj je nek se ja samo i dalje trujem,ali ona da više nikad nije zapalila.Jučer smo ja i frendica krenule u jedan kafić,on nas je vidio i zvao nju nek dođe do njega,i rekao joj da nek se ne vuče po kafićima ili bude imala problema s njim.Ona meni sve prepriča,i pitam ja njega šta on ima protiv mene,na šta mi on bahato odgovara da šta bi on imao protiv mene,da ništa,šta si ja umišljam.Ja mu kažem da se ne bahati,a on i dalje bahato da ko se bahati..bla,bla.Danas mi se javlja na fejsu sa pitanjem – šta je tebi,o čem si ti pričala jučer? Ja ga pitam šta ima protiv mene,po zadnji put,on meni - pa ništa,šta bi imao? Ja ono okej,zaboravi.
I ja otiđem s fejsa,i vraćam se kasnije,i idem nešto vidjeti na njegov profil kad ono PAF! On je mene izbrisao! Ništa ne kužim. -.- Poslala sam mu poruku u inbox zašto me izbrisao,ali ne odgovara mi,očito je otišao s fejsa.
Njegov najbolji frend mi je rekao prije cca 4-5 dana da je tom dečku jako stalo do mene i da ja imam najviše šanse kod njega od svih cura,pitala sam ga kako to zna,a on mi je rekao kao da mi nije smio ništa reći,i nek sama provjerim.
Ja njega ne kužim,zašto se tako ponaša?


Btw ispričavam se ako je post predugački :/
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Re: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitimened vel 14, 2010 7:32 pm

Meni se cini da se on vise ponasa kao veliki brat nego kao netko tko bi ti mogao biti decko jer prvot brani, pa pametuje. Ne svidja mi se to, iskreno ne znam kako bi ta veza funkcionirala, to je 5 godina razlike, on se ponasa kao da ti moze naredjivati, bahat je. Oprosti ako sam previse brutalna i iskrena. Pricekaj da vidis da li ce se on tebi javiti jer te izbrisao sa fb, do sada si ti njemu slala poruke, pricekaj da vidis hoce li se on tebi javit. Znam da je tesko cekati, ali cini mi se da je to jedino sto sada mozes napraviti.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Re: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitimepon vel 15, 2010 1:22 am

On je jadan i nezaslužuje te.
Koliko god ti se sviđao ja mislim da ga trebaš prekrižit zauvjek,jer tko je on da radi budalu iz tebe??
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Re: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitimepon vel 15, 2010 2:12 am

Smatra te nizom vrstom , derletom . Ne svidjas mu se, ne privlacis ga. coffee
Lik je idiot.
Ne trosi vrijeme na njega, zivi dalje coffee
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Re: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitimepon vel 15, 2010 2:24 am

Anonimna je napisao/la:
Smatra te nizom vrstom , derletom . Ne svidjas mu se, ne privlacis ga. coffee
Lik je idiot.
Ne trosi vrijeme na njega, zivi dalje coffee

jedino se s tim ne slažem.Vjerovatno ga privlači al opet nemre se ponašat prema tebi kao šupak.
Al slažem se : "Ne trosi vrijeme na njega, zivi dalje"
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Re: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitimepon vel 15, 2010 2:33 am

Ja da ,
Muskarci su vezuelna bica. Da ga privlaci ponasao bi se prema njoj kako dolici .
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Re: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitimepon vel 15, 2010 10:44 pm

Da, i ne bi je tretirao kao dijete i nesto joj stalno prigovarao. Zamislite kako bi to u vezi izgledalo. Bolje da ga se kloni.
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Re: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitimepon vel 15, 2010 11:45 pm

slažem se s curama :D
ima i boljih, sigurno Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Problemi s bivšim.. Empty
PostajNaslov: Re: Problemi s bivšim..   Problemi s bivšim.. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Problemi s bivšim..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: