..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koja srednja?

Go down 
+44
Letnja_dusica
TotaLno druKčija kLinka:D
Anonimna
cuki11
K.Extreme
mala_klinka
Ines
Mel0
SmiLle.
heroina
Linss.
Nika
†Blair witch†
Ally*
AC / DC
Mary
eLesLeon
si2e3
bijač
Melanie
brineta
nj nj nj (:
Feanor
Fleur
† morbid.puppet †
bonesy
.MiSs Dreamer.<3
Martuanne
just_another_girl
...
Miss H.
Miss Sunshine*
Miss Independent
VVVVV
JustLike
just.be
.Maya.
malena.
!dealno_loš@
alternativka :]
zbunjolica.
bombica
Ellie
ChocoGirl <3
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Miss Independent
Ide, ide..
Ide, ide..
Miss Independent


Broj postova : 134
Age : 29
Lokacija : My world.
Registration date : 12.01.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 8:27 pm

briem da ni neću hotelijersku hmm
to su i starci rekli da ne idem tam :D

ne..nisam iz ZGa. hmm
al ići ću u ekonomsku na kraju vjerovatno :D
[Vrh] Go down
just.be
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
just.be


Broj postova : 1438
Age : 30
Registration date : 07.11.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 8:35 pm

odi.
ak ti zatreba pomoc s knjigovodstvom...
javi se.
xD
[Vrh] Go down
Miss Independent
Ide, ide..
Ide, ide..
Miss Independent


Broj postova : 134
Age : 29
Lokacija : My world.
Registration date : 12.01.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 8:37 pm

:D:D:D
okej. x)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 10, 2009 1:23 am

Jezicna gimnazija :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimened oľu 01, 2009 1:41 am

ja sam sad osmi...i proći ću s 5.00 valjda, kao i sedmi razred...
ja sam misla u matematičku...u V. gimnaziju...oni koji su iz zg-a znaju koja je to...
super mi ide matematika...bila sam na natjecanjima...uvijek svima objašnjavam...i mogu reć da je volim...možda bi ju još više voljela da imamo neku drugu profu...al i ovak je ok...
sad sigurno mislite da sam neka štreberica...to svi misle...
[Vrh] Go down
JustLike
Bravo..:)
Bravo..:)
JustLike


Broj postova : 644
Age : 31
Lokacija : Slavonski Brod/Pula
Registration date : 08.12.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimened oľu 01, 2009 2:19 am

Definitivno ne Tehnicka skola u Slavonskom Brodu,osim ako zelis na fakultet,a drugu cetverogodisnju nemozes upisat.

Uglavnom,Tehnicari su takozvani "papucari", (3 srednje su u blizini tehnicke: Industrijska (odmah pokraj Tehnicke),Poljoprivredna i Gimnazija.U Tehnickoj se nose strogo nose papuce,a koliko cujem u gimnaziji se moze proci s patikama/cipelama,dok u ove ostale 2 za papuce nitko nezna.Eto,cak mogu i reci da osi Tehnicke i Gimnazije nigdje vise ne nose papuce (pa mi nismo normalni).
Drugiproblem su nastavnici,manje vise vecina je luda i neki vole zajebavat ucenike.
Medu najistaknutijim nastavnicima su:

1.Petar Perkovic tzv. Perkan- ovisno o tezini prekrsaja (dugotrajna prica sa susjedom u klupi, psovanje i sl.) daje se na izbor uceniku:
1.odgovaranje
2.napustanje ucionice tj. sata i 1 neopravdani za taj sat
3.kupnja nekog prehrambenog proizvoda -ovisno o tezini prekrsaja,cjenik je slijedeci:

a)mali prekrsaj (Sara)
b)prekrsaj (Domacica)
c)veliki prekrsaj (mlijeko)
d) ogroman prekrsaj (cokoladno mlijeko ili sok)

Prilikom odgovaranja trazi urnebesno veliko znanje ili kako je jedan "mudri" moj suradnik iz razreda slikovito i vrlo precizno opisao,s njim bi se svi slozili da je u pravu: "Bez tajne Bermudskog trokuta nemozes imat 2."
Postapalica mu je:"Cujte",koristi postapalicu samo kad se uzbudi tj. zainteresira za neku temu.



2.Marko Gusak tzv. Marko Gusak Thompson- Postariji nastavnik sa dugim radnim iskustvom (ide u mirovinu na kraju godine),profesor Hrvatskog jezika,izgleda da se vrlo odlicno pomirio s tim da ima puno godina.Naime,posto je star zivi na temelju stare slave,ako izboris kod njega 2,znao ti ista ili ne,imas za kraj cvrsti 2.
Slusa radio pod nastavom tocnije vijesti i kojekakve emisije o mladima te nama prica o temama koje smo mi pozorno slusali dok je trajala radijska emisija (vijesti nam ne prepricava,steta,a bio je takav talent...).
Vrlo ga je lijepo slusat dok predaje gradivo,cak stovise,komedicno,urnebesno je tek kad ga netko iz razreda "skine" i to vrlo dobro,jer,voljeni nam profesor,skoro u svakoj rijeci naglasi zadnje slovo ili slog.To cini tako da vec u samom zacetku svoje recenice,rascjepka ju na nekoliko skupova rijeci (najcesce jedan skup sadrzi oko 3 rijeci) i onda barem jednoj naglasi zadnje slovo ili slog.Naglasi ih poprilicno visom razinom decibela no sto bi to trebao normalno uciniti,na dulje mahove izgleda nevjerojatno pijan.
Vrlo cesto salje ucenike da mu kupe burek,pecivo i sl.


Mogli bi izdvojiti profesoricu Zdravku Gaic koju bi mogli pamtiti po njezinoj strogosti, maloj visini i izjavama,te Mirjanu Rodin koja je poznata kao vrlo stresna osoba,naime razljuti se i pocne se derati na svakoga tko glasno (da ona cuje) kaze netocan odgovor,bilo da taj svatko zna tocan odgovor i nezeli ga reci ili da nezna tocan odgovor.
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:42 pm

Koliko vas najesen kreće u srednju? oO
Ja ću u opću gimnaziju. Jeeej
Can't wait. Koja srednja? - Page 3 839627
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
Miss Sunshine*
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss Sunshine*


Broj postova : 2613
Age : 28
Lokacija : FORKS°°
Registration date : 16.08.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimesri tra 22, 2009 11:07 pm

JustLike je napisao/la:
Definitivno ne Tehnicka skola u Slavonskom Brodu,osim ako zelis na fakultet,a drugu cetverogodisnju nemozes upisat.

Uglavnom,Tehnicari su takozvani "papucari", (3 srednje su u blizini tehnicke: Industrijska (odmah pokraj Tehnicke),Poljoprivredna i Gimnazija.U Tehnickoj se nose strogo nose papuce,a koliko cujem u gimnaziji se moze proci s patikama/cipelama,dok u ove ostale 2 za papuce nitko nezna.Eto,cak mogu i reci da osi Tehnicke i Gimnazije nigdje vise ne nose papuce (pa mi nismo normalni).
Drugiproblem su nastavnici,manje vise vecina je luda i neki vole zajebavat ucenike.
Medu najistaknutijim nastavnicima su:

1.Petar Perkovic tzv. Perkan- ovisno o tezini prekrsaja (dugotrajna prica sa susjedom u klupi, psovanje i sl.) daje se na izbor uceniku:
1.odgovaranje
2.napustanje ucionice tj. sata i 1 neopravdani za taj sat
3.kupnja nekog prehrambenog proizvoda -ovisno o tezini prekrsaja,cjenik je slijedeci:

a)mali prekrsaj (Sara)
b)prekrsaj (Domacica)
c)veliki prekrsaj (mlijeko)
d) ogroman prekrsaj (cokoladno mlijeko ili sok)

Prilikom odgovaranja trazi urnebesno veliko znanje ili kako je jedan "mudri" moj suradnik iz razreda slikovito i vrlo precizno opisao,s njim bi se svi slozili da je u pravu: "Bez tajne Bermudskog trokuta nemozes imat 2."
Postapalica mu je:"Cujte",koristi postapalicu samo kad se uzbudi tj. zainteresira za neku temu.



2.Marko Gusak tzv. Marko Gusak Thompson- Postariji nastavnik sa dugim radnim iskustvom (ide u mirovinu na kraju godine),profesor Hrvatskog jezika,izgleda da se vrlo odlicno pomirio s tim da ima puno godina.Naime,posto je star zivi na temelju stare slave,ako izboris kod njega 2,znao ti ista ili ne,imas za kraj cvrsti 2.
Slusa radio pod nastavom tocnije vijesti i kojekakve emisije o mladima te nama prica o temama koje smo mi pozorno slusali dok je trajala radijska emisija (vijesti nam ne prepricava,steta,a bio je takav talent...).
Vrlo ga je lijepo slusat dok predaje gradivo,cak stovise,komedicno,urnebesno je tek kad ga netko iz razreda "skine" i to vrlo dobro,jer,voljeni nam profesor,skoro u svakoj rijeci naglasi zadnje slovo ili slog.To cini tako da vec u samom zacetku svoje recenice,rascjepka ju na nekoliko skupova rijeci (najcesce jedan skup sadrzi oko 3 rijeci) i onda barem jednoj naglasi zadnje slovo ili slog.Naglasi ih poprilicno visom razinom decibela no sto bi to trebao normalno uciniti,na dulje mahove izgleda nevjerojatno pijan.
Vrlo cesto salje ucenike da mu kupe burek,pecivo i sl.


Mogli bi izdvojiti profesoricu Zdravku Gaic koju bi mogli pamtiti po njezinoj strogosti, maloj visini i izjavama,te Mirjanu Rodin koja je poznata kao vrlo stresna osoba,naime razljuti se i pocne se derati na svakoga tko glasno (da ona cuje) kaze netocan odgovor,bilo da taj svatko zna tocan odgovor i nezeli ga reci ili da nezna tocan odgovor.


Jura, ja sam se lomila na ovo...
hahha...ti si zakon :D
[Vrh] Go down
http://lemonpie.blog.hr/
Miss H.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss H.


Broj postova : 5028
Age : 30
Registration date : 25.12.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimesri tra 22, 2009 11:55 pm

JustLike je napisao/la:
Definitivno ne Tehnicka skola u Slavonskom Brodu,osim ako zelis na fakultet,a drugu cetverogodisnju nemozes upisat.

Uglavnom,Tehnicari su takozvani "papucari", (3 srednje su u blizini tehnicke: Industrijska (odmah pokraj Tehnicke),Poljoprivredna i Gimnazija.U Tehnickoj se nose strogo nose papuce,a koliko cujem u gimnaziji se moze proci s patikama/cipelama,dok u ove ostale 2 za papuce nitko nezna.Eto,cak mogu i reci da osi Tehnicke i Gimnazije nigdje vise ne nose papuce (pa mi nismo normalni).
Drugiproblem su nastavnici,manje vise vecina je luda i neki vole zajebavat ucenike.
Medu najistaknutijim nastavnicima su:

1.Petar Perkovic tzv. Perkan- ovisno o tezini prekrsaja (dugotrajna prica sa susjedom u klupi, psovanje i sl.) daje se na izbor uceniku:
1.odgovaranje
2.napustanje ucionice tj. sata i 1 neopravdani za taj sat
3.kupnja nekog prehrambenog proizvoda -ovisno o tezini prekrsaja,cjenik je slijedeci:

a)mali prekrsaj (Sara)
b)prekrsaj (Domacica)
c)veliki prekrsaj (mlijeko)
d) ogroman prekrsaj (cokoladno mlijeko ili sok)

Prilikom odgovaranja trazi urnebesno veliko znanje ili kako je jedan "mudri" moj suradnik iz razreda slikovito i vrlo precizno opisao,s njim bi se svi slozili da je u pravu: "Bez tajne Bermudskog trokuta nemozes imat 2."
Postapalica mu je:"Cujte",koristi postapalicu samo kad se uzbudi tj. zainteresira za neku temu.



2.Marko Gusak tzv. Marko Gusak Thompson- Postariji nastavnik sa dugim radnim iskustvom (ide u mirovinu na kraju godine),profesor Hrvatskog jezika,izgleda da se vrlo odlicno pomirio s tim da ima puno godina.Naime,posto je star zivi na temelju stare slave,ako izboris kod njega 2,znao ti ista ili ne,imas za kraj cvrsti 2.
Slusa radio pod nastavom tocnije vijesti i kojekakve emisije o mladima te nama prica o temama koje smo mi pozorno slusali dok je trajala radijska emisija (vijesti nam ne prepricava,steta,a bio je takav talent...).
Vrlo ga je lijepo slusat dok predaje gradivo,cak stovise,komedicno,urnebesno je tek kad ga netko iz razreda "skine" i to vrlo dobro,jer,voljeni nam profesor,skoro u svakoj rijeci naglasi zadnje slovo ili slog.To cini tako da vec u samom zacetku svoje recenice,rascjepka ju na nekoliko skupova rijeci (najcesce jedan skup sadrzi oko 3 rijeci) i onda barem jednoj naglasi zadnje slovo ili slog.Naglasi ih poprilicno visom razinom decibela no sto bi to trebao normalno uciniti,na dulje mahove izgleda nevjerojatno pijan.
Vrlo cesto salje ucenike da mu kupe burek,pecivo i sl.


Mogli bi izdvojiti profesoricu Zdravku Gaic koju bi mogli pamtiti po njezinoj strogosti, maloj visini i izjavama,te Mirjanu Rodin koja je poznata kao vrlo stresna osoba,naime razljuti se i pocne se derati na svakoga tko glasno (da ona cuje) kaze netocan odgovor,bilo da taj svatko zna tocan odgovor i nezeli ga reci ili da nezna tocan odgovor.

Nikolina (frendica) je kod Perkana morala kupit kilu naranči, domaćicu i sok.
Kakva je to budala? šta radi s tim jelom iss?
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimečet tra 23, 2009 12:06 am

alternativka :] je napisao/la:
Koliko vas najesen kreće u srednju? oO
Ja ću u opću gimnaziju. Jeeej
Can't wait. Koja srednja? - Page 3 839627

OMG,ne zelim kvarit veselje al neoj se bas tak veselit :D zalit ces za osnovnom vjeruj mi
[Vrh] Go down
just.be
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
just.be


Broj postova : 1438
Age : 30
Registration date : 07.11.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimečet tra 23, 2009 12:37 am

andrej_16V je napisao/la:
[quote:f7e5="alternativka :]"]Koliko vas najesen kreće u srednju? oO
Ja ću u opću gimnaziju. Jeeej
Can't wait. Koja srednja? - Page 3 839627

OMG,ne zelim kvarit veselje al neoj se bas tak veselit :D zalit ces za osnovnom vjeruj mi[/quote]

velikiii potpiss
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimečet tra 23, 2009 9:49 am

...just.be...<3 je napisao/la:
andrej_16V je napisao/la:
[quote:f7e5="alternativka :]"]Koliko vas najesen kreće u srednju? oO
Ja ću u opću gimnaziju. Jeeej
Can't wait. Koja srednja? - Page 3 839627

OMG,ne zelim kvarit veselje al neoj se bas tak veselit :D zalit ces za osnovnom vjeruj mi

velikiii potpiss[/quote]

A meni pak svi vele da se ni za što ne bi vratili u osnovnu. (;
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimečet tra 23, 2009 10:29 am

A onda to ovi kaj idu u neke propuh skole:P pa im je jos lakse neg u osnovnoj
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimečet tra 23, 2009 12:56 pm

Gimnazija nije propuh škola Koja srednja? - Page 3 396524
Ali to govore najviše zbog toga jer im je tam' zbog ekipe bolje.
A gradivo...to je druga priča.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
.Maya.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
.Maya.


Broj postova : 1898
Age : 30
Lokacija : Room 27.
Registration date : 11.09.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimečet tra 23, 2009 2:59 pm

Jooj, kak ne volim kad neko ide tak protiv gimnazije pričat. A u koju ti školu ono ideš? xD
Samo naprijed, Jelena. :D
I, ja iskreno ne žalim uopće za osnovnom.
Fale mi pojedini ljudi, razred kao cjelina uopće ne.
Je da je bilo lakše i sve, al sve je to zaprvo bio samo uvod u srednju jer u gimnaziji zapravo sve ponovo isto učite samo opširnije.
A ak si bila dobra u osnovnoj, sam se malo više potrudiš u gimnaziji i nemaš problema. :)
[Vrh] Go down
http://darklollipop.blog.hr
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimened tra 26, 2009 10:19 pm

ja cu sad na jesen u srednju...vjrojatno turističku ^^
[Vrh] Go down
Martuanne
Stalan član
Stalan član
Martuanne


Broj postova : 409
Age : 29
Lokacija : Asteroid B 612
Registration date : 07.03.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimepon tra 27, 2009 3:29 pm

Ja nisam dobra,mila,pobožna curica,al izabrala sam NKG. :D
[Vrh] Go down
Miss H.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss H.


Broj postova : 5028
Age : 30
Registration date : 25.12.2008

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimepon tra 27, 2009 5:50 pm

Ja izabrak jezičnu gimnaziju. ^^
[Vrh] Go down
.MiSs Dreamer.<3
Bravo..:)
Bravo..:)
.MiSs Dreamer.<3


Broj postova : 740
Lokacija : Vrtić iza kuće
Registration date : 09.07.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimepon srp 27, 2009 4:36 pm

Ah... ja sam sad 7. razred, pa ću se potrudit matematiku i hrvatski imat 5...
Definitivno gimna. A koja... vjerojatno klasična u križanićevoj. kažu da je ekipa predobra, ima puno aktivnosti, od dramske i košarke do puno putovanja godišnje.
stvar je u tome ako od početka se usredotočiš i učiš, možeš proć s 5... a meni štreberaj ide bolje od matematike..tak da bi mi sam ona bila problem Koja srednja? - Page 3 143609
[Vrh] Go down
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 12:17 am

Ja ne znam šta ću... Koja srednja? - Page 3 80392
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
.MiSs Dreamer.<3
Bravo..:)
Bravo..:)
.MiSs Dreamer.<3


Broj postova : 740
Lokacija : Vrtić iza kuće
Registration date : 09.07.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 1:11 am

bonesy je napisao/la:
Ja ne znam šta ću... Koja srednja? - Page 3 80392

koi si razz?
[Vrh] Go down
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 1:04 pm

Sedmi :D
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
† morbid.puppet †
Svaka čast :)
Svaka čast :)
† morbid.puppet †


Broj postova : 2100
Age : 28
Registration date : 25.06.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimesri srp 29, 2009 11:32 pm

Mirane ti si sad osmi. Jel. :D

Ja ne znam stvarno što ću. Htjela bih gimnaziju ali me strah na neki način.
Ma imam još dosta vremena za razmišljanje.
[Vrh] Go down
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimesri srp 29, 2009 11:35 pm

Osmi, da, viš, bolje ti znaš od mene iks.de
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitimepet srp 31, 2009 8:55 pm

Hm. Da ja odem za kuvara? :D
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
Sponsored content





Koja srednja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja srednja?   Koja srednja? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koja srednja?
[Vrh] 
Stranica 3 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Koja vam je slika na pozadini monitora?
» Koja pjesma vam danas ne izlazi iz glave?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Lifestyle :: Škola/Fax-
Forum(o)Bir: