..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Trenutno raspoloženje?

Go down 
+11
† morbid.puppet †
Horn TnT
pinkillicious
koza
mršavi_pas
SmiLle.
just_another_girl
mala_klinka
Anonimna
Fleur
TotaLno druKčija kLinka:D
15 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 9:24 pm

Da, to je samo formalnost. Meni je drago sto mi starci ne dizu zbrku oko toga.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 9:26 pm

A ti si se krizmala?

Upravo tako. Sva ona spika o 7 darova duha svetoga mi i nije naročito zanimljiva coffee
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 9:28 pm

Amy je napisao/la:
A ti si se krizmala?

Upravo tako. Sva ona spika o 7 darova duha svetoga mi i nije naročito zanimljiva coffee

Nisam, nisam uopce isla na vjerobauk cijelu osnovnu. Ako mi bude trebalo, prije vjencanja su, ali ne znam hocu li se i vjencati u crkvi.
Ma kakve gluposti, sto moras znati.
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 9:40 pm

Amy je napisao/la:
A ti si se krizmala?

Upravo tako. Sva ona spika o 7 darova duha svetoga mi i nije naročito zanimljiva coffee

Ja san morala naučit jedno evanđelje glupo prvo u školi za vjeronauk, a sad moran još i drugo za crkveni vjeronauk Trenutno raspoloženje? - Page 16 396524
E ispizdit ću, a stara stalno nešto broji kao se moran krizmat bla bla bla...
Zamisli dva evanđelja naučit, i još neke doživljaje tj rečenice naučit napamet Trenutno raspoloženje? - Page 16 396524
Al dobro skužila san u ovom evanđelju da je isus bia preumišljen lik, i mislin da će mi zbog toga nastavnica duplo umanjit ocjenu :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 9:42 pm

just_another_girl je napisao/la:
Amy je napisao/la:
A ti si se krizmala?

Upravo tako. Sva ona spika o 7 darova duha svetoga mi i nije naročito zanimljiva coffee

Ja san morala naučit jedno evanđelje glupo prvo u školi za vjeronauk, a sad moran još i drugo za crkveni vjeronauk Trenutno raspoloženje? - Page 16 396524
E ispizdit ću, a stara stalno nešto broji kao se moran krizmat bla bla bla...
Zamisli dva evanđelja naučit, i još neke doživljaje tj rečenice naučit napamet Trenutno raspoloženje? - Page 16 396524
Al dobro skužila san u ovom evanđelju da je isus bia preumišljen lik, i mislin da će mi zbog toga nastavnica duplo umanjit ocjenu :D


lol! Ma meni sve to nema smisla. A i kad naucis, zaboravis cim si naucila.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 9:54 pm

Tea, tebe bar ne tjeraju da se moraš krizmat coffee
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 9:59 pm

Ponekad volim svoje starce. I ne moram uciti ove gluposti jer to mi zbilja ne treba. A brzo ce ti prestati prigovarati, vidjet ce da nema smisla.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:02 pm

Upravo tako. Samo i tata će se ljutit, a to mi je najgore. Tata je stroži što se tiče takvih stvari, ali inače je popustljiviji od mame.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:07 pm

I moj je puno strozi, mozda zato jer je prije plovio pa nije puno vremena sa mnom provodio pa sad namece neki autoritet. Kod njega mi je nesto uvijek teze pitati nego staru. Iako i ona zna zabranjivati i prigovarati, stari je taj kojem je puno teze objasniti neke stvari.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:16 pm

Ja starog pitam jel mogu bušit jezik i on kaže da mogu, al uz vlastitu odgovornost. Da me neće spašavat ako mi probuše žilu ili nešto.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:17 pm

Amy je napisao/la:
Ja starog pitam jel mogu bušit jezik i on kaže da mogu, al uz vlastitu odgovornost. Da me neće spašavat ako mi probuše žilu ili nešto.

To je barem razuman odgovor. Moj cesto puta kaze ne moze i nema sanse da ga razuvjerim.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:19 pm

Ali kad sam ga pitala za tetovažus a 16, počeo se buniti. Rekao je da ako nađem nešto za što on zna da mi neće dosadit, da može.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:20 pm

Amy je napisao/la:
Ali kad sam ga pitala za tetovažus a 16, počeo se buniti. Rekao je da ako nađem nešto za što on zna da mi neće dosadit, da može.

Ajde, tu ga i shvacam. Tetovaza ti ostane za cijeli zivot i jako tesko se skida, a rupa jednostavno zaraste.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:21 pm

Aha. Najžešće mi je kad mi drže predavanja o sexu. A ja samo kimam glavom i govorim 'aha'.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:24 pm

Amy je napisao/la:
Aha. Najžešće mi je kad mi drže predavanja o sexu. A ja samo kimam glavom i govorim 'aha'.

hahahahahaha haha Tu su mi najzesci, njima nista nije neugodno i pricaju o tome kao da ja nista ne znam i onda me kao obrazuju, hahahahahahaha. I jako su ozbiljni :D A ja, kao sto kazes, samo kimam glavom.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:29 pm

Aha. I u sebi mislim 'Čovječe, pa sve to već znam, koji ***** me tlačiš sad tu?'
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:32 pm

Amy je napisao/la:
Aha. I u sebi mislim 'Čovječe, pa sve to već znam, koji ***** me tlačiš sad tu?'

Da, nije to isto kao prije 50 godina kada je seks bio tabu tema i nijese covjek imao gdje educirati. Barem sad postoji Net/casopisi i znam sve to. A oni tupe i tupe.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:34 pm

Aha. A ja slušam i kimam glavom. I pravim se kao da ja ništa ne znam, mada sve znam.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:35 pm

Amy je napisao/la:
Aha. A ja slušam i kimam glavom. I pravim se kao da ja ništa ne znam, mada sve znam.

Aha :D I u sebi nesto pjevam ili razmisljam sto sljedece moram napraviti.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:36 pm

Hahahahahaha, da :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:37 pm

A oni samo neka pricaju lol!
Iznenadjeno!
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:25 pm

LJUTO I ŽIVČANO :@:@:@
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:26 pm

Oke, al me glava boli.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:28 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
LJUTO I ŽIVČANO :@:@:@

Ako pises ovakvim slovima, nesto nije u redu :(
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:32 pm

Ma idu mi na ***** nešto nevjerovatno.
isuse bože!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trenutno raspoloženje? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno raspoloženje?   Trenutno raspoloženje? - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trenutno raspoloženje?
[Vrh] 
Stranica 16 / 40.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Pjesme koje su trenutno top 10

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: