..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+10
SmiLle.
† morbid.puppet †
Strahovuk
mršavi_pas
Horn TnT
Anonimna
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
Fleur
mala_klinka
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimečet oľu 04, 2010 10:04 pm

Da. Desni pramen šiški -.-'
Ne, nismo. Al definitivno čudno miriši. Al dobro, omot je od čokolade. Možda po tome hahaha.
Ma lik je munjen. Al dobro, nije me jako uboo.
Hahaha. Mirka mi je žešća. Al ono, bilo joj je sumnjivo da se Sandi stalno oko mene. Ja se aknem, on se makne.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimečet oľu 04, 2010 10:14 pm

Amy je napisao/la:
Da. Desni pramen šiški -.-'
Ne, nismo. Al definitivno čudno miriši. Al dobro, omot je od čokolade. Možda po tome hahaha.
Ma lik je munjen. Al dobro, nije me jako uboo.
Hahaha. Mirka mi je žešća. Al ono, bilo joj je sumnjivo da se Sandi stalno oko mene. Ja se aknem, on se makne.

Mirisati travu, legende ste :D
Hahahaha, bas si izabrala taj pramen :D
Aha, cudnpo je to :D Porf. primijeti :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimečet oľu 04, 2010 10:17 pm

Ja to uvijek radim. Moram pomirisat. Ne želim završit s kamilicom il nekim govnima iz vrečice za čaj -.-'
A taj pramen je skroz naprijed i taj se uvijek nafrčka kad kiša pada ili je vlaga u zraku.
Prof je carica. Ali čudno je to. Sandi i ja uopće nismo pretjerano reagirali na to. ona kaže, mi joj uzvratimo da nije istina[mirnim glasom] i nastavimo se tamo raspravljat.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 1:02 am

Amy je napisao/la:
Ja to uvijek radim. Moram pomirisat. Ne želim završit s kamilicom il nekim govnima iz vrečice za čaj -.-'
A taj pramen je skroz naprijed i taj se uvijek nafrčka kad kiša pada ili je vlaga u zraku.
Prof je carica. Ali čudno je to. Sandi i ja uopće nismo pretjerano reagirali na to. ona kaže, mi joj uzvratimo da nije istina[mirnim glasom] i nastavimo se tamo raspravljat.

Moram priznati da to nisam nikada radila :D Cak ni kada sma sumnjala da mi je netko nesto podvalio, imam povjerenja u tipove koji su mi je prodali.
E, s tim mislim da ste joj zacepili usta :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 1:16 am

Hahahaha. Ma Sandi je car[kad to želi biti].
Mene su dečki naučili da to treba mirisat. Ko zna koji ***** ti mogu stavit unutra.
[Vrh] Go down
Horn TnT
Ide, ide..
Ide, ide..
Horn TnT


Broj postova : 182
Age : 30
Registration date : 01.03.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 1:33 am

lupio kamion mog brata ... i ubio
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 1:35 am

Amy je napisao/la:
Hahahaha. Ma Sandi je car[kad to želi biti].
Mene su dečki naučili da to treba mirisat. Ko zna koji ***** ti mogu stavit unutra.

hahahaha, a valjda, ali zbilja imam povjerenja tako da nema smisla.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 2:02 am

Ja iskreno nemam , al znam otprilike golim okom procjeniti jel trava ili ne.

OT: PO danu orgijela po shopping centrima, onda otisle na pizzu, onda na nargillu :D
Onda kući na trač partiju. Navece se spremile i oko 8 ipo otisle na techo party s Igorom, Gugom i Goranom. Preludi su momci. Fakat :D
Ipslesale se ko zadnji idioti , zamal' nismo na sanku zavrsile , onda se slikale s njima, cekam da mi prebace slike kad budu na netu :D
Ja malo vise popila, al uglavnom bila okej , u 11 dosla kuci , nazderala se i sjela za komp :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 2:15 am

Anonimna je napisao/la:
Ja iskreno nemam , al znam otprilike golim okom procjeniti jel trava ili ne.

OT: PO danu orgijela po shopping centrima, onda otisle na pizzu, onda na nargillu :D
Onda kući na trač partiju. Navece se spremile i oko 8 ipo otisle na techo party s Igorom, Gugom i Goranom. Preludi su momci. Fakat :D
Ipslesale se ko zadnji idioti , zamal' nismo na sanku zavrsile , onda se slikale s njima, cekam da mi prebace slike kad budu na netu :D
Ja malo vise popila, al uglavnom bila okej , u 11 dosla kuci , nazderala se i sjela za komp :D

Koji dan :D Stvarno znas iskoristiti svaki dan sto je super, zabavile ste se (ono sa sankom mogu zamisliti :D) lol!
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 2:22 am

A ovakav ec mi biti svaki dan do ponedeljka, pogotovo subota.
Vec sve isplanirano.
Prvo napusavanje (trava, nisam zapalila dva mjeseca) onda takve idemo na rekreativno penjenje kod mog bivseg , da probamo i to cudo :D
Kak cemo se polomiti :D
Ak bude fino vrijeme idemo s rajom na rijeku piti , ako ne idemo na isntrukcija iz bilijara kod valsnika kafića a onda kod frizera(dobro , to cemo obaviti svakako , i meni i njoj je kosa u haosu :D )
onda se idemo vozati po gradu , prijatelj kupio auto.
Navece u pivnicu , izlazak do 1 ujutro , zato sto joj je to predzadnja noć u Mostaru, bit će nas preko dvadesetero :D
i ona spava kod mene, unjet cemo u torbama dvije boce votke u kucu :D
cheerleader Jedva cekam .
a od ponedeljka opet svakodnevnica -.-'
kafa, škola, kafa.
Vikend-Party.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 5:20 pm

Ajde ajde vi se ljepo zabavljate :D

Precarski i danas :D
I jučer..Kako dobro bilo.Došla doma negdje oko 11 i 15.hahaha koji sam ja papak xD
Al predobro je bilo.Ekipa žešča.
Idem u Zadar u 5. mjesecu :D
S Lucijom <3
I najmlađa sam tamo -.-
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 5:41 pm

Znači. Išla sam u Institut za fiziku.
Gledali smo svakakve pokuse. Ima jedna cijev di je ljubičasto nešto i kad se stavi voda sve postane kričavo pinky. I slušali smo predavanja. E ti svi predavači ko da su pijani haha.
I levitirali smo predmete u zraku. Jedan kamen i iznad njega je levitirao magnet. Predobro. I dotaknuli smo tekući dušik. Moraš stavit ruku unutra, a unutra je -200°C. Super je. Ono dotakneš i nešto pulsira i odjednom ti je cijela ruka hladna. I Emina i ja bile gladne i nagovorile profu da odemo u megić. Pa smo i završili tamo.
Ovaj jedan lik je bio sladak. Shit, ide u osmi MJZ, a ne znam koji osmi. Baš je ono, kjut. Hahahahaha.
I vidjela sam Luciju i Lenu :D
Super je bilo. I vraćam se ja doma i idem pored škole i vidim ja školski. I idem ja školskim doma. A baš je i mojima završila nastava pa su svi bili u busu.
I Brzi me cijeli vrijeme prca da imam ogromne oči[što je i istina], pa me zvonkec prca za travu[stalno govori da sam travar i da idem pušit svoj peršin]. I primjetila sam Akijevu guzu. Taj mali fkt ima lijepu guzu. Sused moj :D
I svi su bili u školskom. Brzi, ceco, Krog, Krogov frend, Zvonkec, Aki, Benc, Matea, Maja, ja.[Možda još netko, al ne mogu se sjetit.]
E da, Sandi.
Opet je lik došao kod mene i tražio moje kemijske.
A Josip mi je žešći.
:"Tebi se sviđa Šilj?"
Ja:"Zar nije očito?"
Josip:"Pa neee znam... E al naš kaj, ja mislim da se ti Sandiju sviđaš. Nešto sam načuo. Neeee znaaaam. Zaboravi ovo. Nisam siguran. Ok? zaboravit ćeš, jelda?"
Ja:"Dobro. Tak i tak nije istina."
Ma Josko je car :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:09 am

Amy je napisao/la:
Znači. Išla sam u Institut za fiziku.
Gledali smo svakakve pokuse. Ima jedna cijev di je ljubičasto nešto i kad se stavi voda sve postane kričavo pinky. I slušali smo predavanja. E ti svi predavači ko da su pijani haha.
I levitirali smo predmete u zraku. Jedan kamen i iznad njega je levitirao magnet. Predobro. I dotaknuli smo tekući dušik. Moraš stavit ruku unutra, a unutra je -200°C. Super je. Ono dotakneš i nešto pulsira i odjednom ti je cijela ruka hladna. I Emina i ja bile gladne i nagovorile profu da odemo u megić. Pa smo i završili tamo.
Ovaj jedan lik je bio sladak. Shit, ide u osmi MJZ, a ne znam koji osmi. Baš je ono, kjut. Hahahahaha.
I vidjela sam Luciju i Lenu :D
Super je bilo. I vraćam se ja doma i idem pored škole i vidim ja školski. I idem ja školskim doma. A baš je i mojima završila nastava pa su svi bili u busu.
I Brzi me cijeli vrijeme prca da imam ogromne oči[što je i istina], pa me zvonkec prca za travu[stalno govori da sam travar i da idem pušit svoj peršin]. I primjetila sam Akijevu guzu. Taj mali fkt ima lijepu guzu. Sused moj :D
I svi su bili u školskom. Brzi, ceco, Krog, Krogov frend, Zvonkec, Aki, Benc, Matea, Maja, ja.[Možda još netko, al ne mogu se sjetit.]
E da, Sandi.
Opet je lik došao kod mene i tražio moje kemijske.
A Josip mi je žešći.
:"Tebi se sviđa Šilj?"
Ja:"Zar nije očito?"
Josip:"Pa neee znam... E al naš kaj, ja mislim da se ti Sandiju sviđaš. Nešto sam načuo. Neeee znaaaam. Zaboravi ovo. Nisam siguran. Ok? zaboravit ćeš, jelda?"
Ja:"Dobro. Tak i tak nije istina."
Ma Josko je car :D

E, tako bih ja da se odrzava nastava fizike. Ajde, ne mora na svakom satu, ali barem tri puta mjesecno, a ne da ucimo o nekik stvarima samo iz knjige, totalno apstraktno.
Tek si sad primijetila da ima dobru guzu?
Ma daj, bilo bi super da je istina :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:26 am

Da. Ovo je bilo super. Bili smo na metar udaljeni od lasera vrijednih 3 milijuna kuna :D
Da, tek sad. Baš se naprčio ono. Lijepa guza :D
Mah, bilo bi. Ali nije istina.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:41 am

Amy je napisao/la:
Da. Ovo je bilo super. Bili smo na metar udaljeni od lasera vrijednih 3 milijuna kuna :D
Da, tek sad. Baš se naprčio ono. Lijepa guza :D
Mah, bilo bi. Ali nije istina.

To bih voljela vidjeti, kako to u praksi funkcionira :)
Ma, nemoj misliti o tome, vrijeme ce pokazai je li istina :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:42 am

Aha, pokazat će, NE.
Al ajde. Budimo optimistični.
Predobro je. 10 lasera se spoji u jednu točkicu :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:51 am

Amy je napisao/la:
Aha, pokazat će, NE.
Al ajde. Budimo optimistični.
Predobro je. 10 lasera se spoji u jednu točkicu :D

A tek onaj dusik, to bih htjela probati :)
Ajmo biti optimisticni :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:53 am

Prejeben dan.
Išla ja po Klaudiju da odemo u Avenue mall.I sad ja ušla u njezinu ulicu..I vidim ja Donnu.Ono di si kaj ima.Bila neka cura s njom.I one me otpratile do klaudije.hahaha jebeno.
I ja dođem a ono Klaudija na križnom putu.I ja se vrećam i sad ode ta cura doma i pita mene Donna:želiš da idem s tobom?Ja:ee super!Može!
I tako odemo mi tamo,zajebavamo se.Dođemo u školu i počnemo tam jebat zemljičku u mozak i prešetavat se po školi.I meni se nije dalo ič na križni put,ono ko bu je našo tam i dođe Donna:ajde ajmo ju čekat u ulici ziher će naletit.Po putu se zajebavale ko nikad jbt.I sjele mi na prag njezinih vrata i ona mi je svašta rekla.Ono fakat mi se otvorila ženska.I klaudija prošla u autu al mi je bilo bed ostavit Donnu i ostala sam kod nje.I ušle smo kod nje u sobu..Kolko zajebancije jebotee.I o svem smo pičale.Čak sam joj rekla da nevjerujem da je to ona ista cura koja je došla u 9 mjesecu.A ženska kad makne šiške..je*ote cura je preljepa.Ja se začudila.I pričale tako negdje sat sat i opiol.I došo joj buraz.Lik je prezgooodan.
I izašle mi van i došla ona cura koja je na početku bila s Donnom.I došo jedan dečko.Koje pišanje.Onak se zajebavamo i blešemo a smrzle se ko pičke.Stvarno predobro bilo.
Ljuni stvarno nisu onakvi kakvim se čine na prvi pogled.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:53 am

Dušik je predobar. Onako te prostruji hladnoća :D
I kad dotakne pod razlomi se u komadiće leda koji se u roku 2 sekunde otope :D
Da, samo trebamo biti optimistični.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:03 am

Amy je napisao/la:
Dušik je predobar. Onako te prostruji hladnoća :D
I kad dotakne pod razlomi se u komadiće leda koji se u roku 2 sekunde otope :D
Da, samo trebamo biti optimistični.

Fora, zbilja dobro :)
Da :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:06 am

Aha :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:03 am

Sandi mi je komentirao sliku. o.O
On i njegove/moje kemijske: "Sandi Rasta Man Šiljdedić Napušena!!!!
Vratit ces kemijske u pon:@"
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:07 am

Hahahhahahahahhahaha koji car xD
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:12 am

Jelda?
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:14 am

Lik je puko! :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 7 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: