..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+10
SmiLle.
† morbid.puppet †
Strahovuk
mršavi_pas
Horn TnT
Anonimna
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
Fleur
mala_klinka
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:34 pm

Amy je napisao/la:
Daaaa.. Svi su rekli da predivno miriši i da im se jako sviđa miris.

Prvi sat hrvatski. Romeo i Julia. Gledali smo 10 verzija tog filma i pričali o knjizi.
Na odmoru je Iva nešto plakala, nemam pojma zašto. A Maja i ja smo gledale svaka svog dragog. Ona Paška, a ja Hrvoja[?]
Danas je bio prelijep :D
Engleski. Cijelo vrijeme me nešto prozivala da ja čitam -.-'''
TZK. Vježbali vani. Ja napokon vježbala. A trčimo 6 minuta. Otrčala sam 7 krugova hahahahaha :D
I uzela mi je mob jel sam se svađala sa starom.
I cijelo vrijeme sam imala jednu podignutu nogavicu[lijevu] da svi vide ogromnu plavu šljivu by Zvonimir. Dođe meni Zvone:"Kaj ti je to?"
A ja dođem:"Otisak tvoje noge."
Zvonimir:"Au, shit. To je veliko."
I ode -.-'
Opet me optužuje da pušim. Ja istresla sadržaj vrečice čaja na papir i žena misli da je to duhan. A crveni sadržaj -.-'''''''''''''''''
Kemija. Pisala test. Zadatke nisam uopće rješila, teoriju sam sve rješila.
I poslije mi dođe Zvonimir i kao, udarit će me i tako sam ga noktima primila. Vrištao je od bolova, a ja skoro nokat slomila -.-'
Opet hrvatski. Gledali verziju Romea i Julie sa Leonardom DiCaprijem.
Uglavnom, sjedili smo na kamenu Floki i ja, pored mene Paško. Koji se btw. ošišao xD
Slatko mu stoji. I ja se okrenem, a Paško bulji u mene Shocked
Aj oke. I matiša. Nešto smo radili, nemam pojma što.
I vozimo se u školskom busu i dođe Zvonimir. Sad te mogu natuč, nismo u školi. I onako, opako se nasmije. Al ništa nije napravio.

EDIT: I vraćam se ja doma, nema nikog kod kuće, a ja nemam ključ. I guram ja ruku kroz prozor, ne mogu otvorit.
I ide Beta, gleda mene i pozvala me kod njih dolje i pojela sam im cijelu kuću. Sendvić, neke prefine slatkiše itd.
I hodale sat i pol po Trnavi :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:36 pm

Romeo i Julija, bljak.
hahahahahaha, nisam ti ni ja nista bolja-8 krugova u 6 min :D
Kreten, uopce ne bih komenirala angryy
Hrvoje :D
Znala sam da ce kod tebesunce doci poslije kise :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:37 pm

Da. A jel tebi došlo?
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:38 pm

kako volim kad me boli ***** za sve *.*
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:40 pm

Ne, samo sam sve zakopala.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:45 pm

Ne kužim. Pojasni malo, pls.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:47 pm

Jednostavno sam zakopala duboko sve sto mi se jucer dogodilo i to je to, ako ti se da citazi u fan artu imas sastavak. Mozda nije zdravo, ali to je moj nacin nosenja sa stvarima.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:48 pm

Pročitat ću odmah čim stignem. :)
To je oke, ja to često radim. Kad ne znam/ne mogu drugačije.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:50 pm

Amy je napisao/la:
Pročitat ću odmah čim stignem. :)
To je oke, ja to često radim. Kad ne znam/ne mogu drugačije.

Nije bas zdravo, ali ne mogu se nositi s tim sad, radije nadjem nacina da zaboravim.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:51 pm

Tea:to ti nije dobro.Sjebat ćeš se sva ako to budeš sve držala zakopanom u sebi.Kad tad će izaći van,skupa sa ostalim stvarima koje si također zakopala.Suoči se s tim odma,a ne poslje da te slomi do kraja ^^
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:52 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Tea:to ti nije dobro.Sjebat ćeš se sva ako to budeš sve držala zakopanom u sebi.Kad tad će izaći van,skupa sa ostalim stvarima koje si također zakopala.Suoči se s tim odma,a ne poslje da te slomi do kraja ^^

Znam sve to, ali mi je sinoc bio tako los dan da sam ga morala zaboraviti. Ne mogu se suociti sad, jednom cu naci nacina :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:10 am

mala_klinka je napisao/la:
TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Tea:to ti nije dobro.Sjebat ćeš se sva ako to budeš sve držala zakopanom u sebi.Kad tad će izaći van,skupa sa ostalim stvarima koje si također zakopala.Suoči se s tim odma,a ne poslje da te slomi do kraja ^^

Znam sve to, ali mi je sinoc bio tako los dan da sam ga morala zaboraviti. Ne mogu se suociti sad, jednom cu naci nacina :)
Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 80952
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:14 am

Amy je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Tea:to ti nije dobro.Sjebat ćeš se sva ako to budeš sve držala zakopanom u sebi.Kad tad će izaći van,skupa sa ostalim stvarima koje si također zakopala.Suoči se s tim odma,a ne poslje da te slomi do kraja ^^

Znam sve to, ali mi je sinoc bio tako los dan da sam ga morala zaboraviti. Ne mogu se suociti sad, jednom cu naci nacina :)
Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 80952

Eto, vidis, kljuc je u prezivljavanju :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:16 am

Divim vam se.Ja jednostavno ne mogu zaboravit stvari.Ne mogu.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:18 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Divim vam se.Ja jednostavno ne mogu zaboravit stvari.Ne mogu.

Pa ne mogu ni ja, samo se jako trudim, nalazim nacina da ih zaboravim, zakopam ih najdublje sto mogu. Da, osjecam se jadno, ali barem znam da sam ih zakopala.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:19 am

Ali ja ih uopće nenmogu zakopat.Suočim se s njima makar me ubilo
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:21 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Ali ja ih uopće nenmogu zakopat.Suočim se s njima makar me ubilo

Naucila sam se nositi s nekim stvarima, vecinu njih, ali s onim jucer nisam mogla, zato sam ih i zakopala. Sad su recimo sigurne.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:25 am

Svatko ima svoj način.Ali moraš bit svjesna da to što si ih zakopala ne znači da će se riješit same od sebe.
Ljudi seru i to žešče kada kažu da vrijeme lječi rane
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:27 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Svatko ima svoj način.Ali moraš bit svjesna da to što si ih zakopala ne znači da će se riješit same od sebe.
Ljudi seru i to žešče kada kažu da vrijeme lječi rane

O, znam, da se nece rijesiti samo od sebe, ali nemam ni snage ni volje sad ovo rjesavati, mozda za nekoliko dana, tko zna. Zvuci kao klisej, ali mi treba vremena da to pocnem rjesavati.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:31 am

Ali istina jest da vrijeme liječi rane.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:33 am

Mozda, ali samo ako ih zelis i sama rjesavati.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:39 am

Nije.Neko te razočara:prošlo dva dana il dvije godine opet te razočaro.Jednostavno ne liječi rane,nego se mi s vremenom pretvaramo kao da ne postoje.Skrivamo ih.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:42 am

Ne, nego zaboravljamo na njih. Jbt, ja se nekih ljudi više ni ne sjetim koliko je vremena prošlo. Netko drugi uđe u tvoj život i zaboraviš na prošlost.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:44 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Nije.Neko te razočara:prošlo dva dana il dvije godine opet te razočaro.Jednostavno ne liječi rane,nego se mi s vremenom pretvaramo kao da ne postoje.Skrivamo ih.

Ako su neki beznacajniji dogadjaji u pitanju, onda da, ali ako su neke vaznije stvari, nema sanse da ih zaboravim, samo ih zakopam, ali tu ostaju, kao neka rak rana, rupa u srcu.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:51 am

mala_klinka je napisao/la:
TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Nije.Neko te razočara:prošlo dva dana il dvije godine opet te razočaro.Jednostavno ne liječi rane,nego se mi s vremenom pretvaramo kao da ne postoje.Skrivamo ih.

Ako su neki beznacajniji dogadjaji u pitanju, onda da, ali ako su neke vaznije stvari, nema sanse da ih zaboravim, samo ih zakopam, ali tu ostaju, kao neka rak rana, rupa u srcu.
Pa o tom ti pričam.Oko malih stvari se ni ne uzbudim previše
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 29 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 29 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: