..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jedan cudan problem :S

Go down 
+2
just_another_girl
Kakashi17
6 posters
Autor/icaPoruka
Kakashi17




Broj postova : 1
Registration date : 15.03.2010

Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitimepon oľu 15, 2010 8:43 pm

Kao prvo da pozdravim svee clanove ovog foruma,nova sam ovdje i nadam se da se necu izblamirati *blush*

Kao i vecina ovdje imam i ja jedan ljubavni problem..mozda malo i veci,ili sam si ja samo umislila da je velik.

Pa evo da pocnem..Prije par godina,tocno receno sa mojih malih 13 godina,upoznala sam jednog lika,zivio je daleko od mene.Bila sam klinka i pojam "imati decka" za mene je bilo nesto zakon,tako da sam pristala i na vezu preko interneta.On je imao 17 godina.Bila je velika vremenska razlika,ali uvijek bi nasli neki nacin da se nadjemo u isto vrijeme i pricamo.Bilo mi je vrlo lijepo s njim do jednog trenutka kad je samo nestao,moje slomljeno srce po prvi put jedva je izdrzavalo pa sam dosta cesto i plakala i bila depresivna.njegov frend mi se javio poslije i rekao da ima problema i da nemoze vise dolazit.6-7 mjeseci oporavka,vrlo teskog,ali izvukla sam se iz tog transa,prestala sam biti ocajna i pocela ponovo zivjeti.Naucila na svojoj pogresci i nasla si decka u stvarnom svijetu.Bila sam zaljubljena u njega jako,do jednog trenutka da sam se samo pocela hladiti..tj. kada je vec trebalo biti bitnije,kada smo trebali preci u vezu.Taj dan kada sam rekla da nista nece biti od nas,moj bivsi sa interneta mi je poslao poruku na msn.poslao mi je neko ime neznam ni ja sto je to bilo.potrazila sam na internetu i nasla sam da je on par puta prevario ljude na nekoj web-stranici,da je radio neka sranja uglavnom.Poslala sam mu poruku natrag,da ga pitam jeli sa vratio.Nije nikad odgovorio.Par puta sam pokusala imati decka,opet ista prica..zapaljena sam uzasno,dodjem do veze,hladna sam kao led. sada imam skoro 16,sa zadnjim deckom prekinila prije 2 tjedna.Pocelo je jednako,pocela sam se hladiti ali odlucila sam da ovo mora prestati i da nemogu vise to raditi sebi i drugima.Pristala sam na vezu. 2. spoj,bili smo u parku.Bio je vrlo sramezljiv ali posto smo bili "cura i decko" poceo mi se priblizavati..poljubio me.Neznam koliko je dugo trajalo,ali znam da nisam mogla ni oci zatvoriti.. iskreno gadilo mi se,skoro sam zaplakala tamo ali sam samo pustila nek radi sto zeli. Nakon par dana rekla sam mu da nemogu vise i poceo me vrijedjati..toliko me izvrijedjao do tog trenutka da me stvarno uvjerio da nisam vrijedna zivjeti kad se ponasam ovako prema svima.Dogodilo mi se da bi dozivjela zivcani slom,plakala sam u skoli,usred sata.nakon 2 dana..opet mi je bivsi s neta poslao poruku.Rekao je da nece traziti od mene da mu oprostim,ali da je morao to uciniti da nije bilo drugog nacina.Da me jos voli,da me nikada nije zaboravio,da je ovo bio jedini trenutak kad mi se uspio javiti,ispricavao se,rekao je da sam njegov svijet da nemoze bez mene.kada sam to procitala,barem 246547 puta,upitala sam boga: jel ti mene stvarno oces unistit,zasto se tolko zajebavas s mojim umom do tog trenutka da cu u ludnici zavrsiti?! Pitala sam bliske prijateljice sto da radim..kazu mi okani se tog lika s neta,vidis sto ti je napravio prvi put,napravit ce to i ponovo..iskreno nemam se ja cega okaniti..opet ga nema.mogu ga samo cekati i moliti boga da se pojavi da mi posalje neku poruku i opet bit ocajna kao prije.. Ali on me u ranim godinama,toliko povrijedio s tim odlaskom..unistio,da i do danas imam ureske u srcu da se nemogu vise vezati jednostavno..Lako se zaljubim,radim sve kako bi me primjetio..i kad to uspijem,kad skoro u vezi zavrsimo,kao sto sam i rekla,samo se ohladim i to je to.Znam,zagorcavam si samo zivot al nemam pojma sta mi se dogadja..

Sta reci nakon ovog svega...samo znam da mi je potrebna pomoc.Iskreno,ne zelim ga ponovo zavoljeti ali taj problem da nemogu biti u vezi me opsjeda.Molim vas za neki savjet pod hitno )):
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Re: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitimepon oľu 15, 2010 9:43 pm

Moj savjet ti je da se makneš od tog tipa sa interneta, iskreno. Izbriši ga sa msn-a/fejsa/spejsa/e-maila, bilo čega.
Osin toga, ako je nestao bez ikakvog objašnjenja, ne jedan put, nego mar puta( ako san dobro skuzila) onda stvarno ne kužin zašto to ne bi napravio ponovo. Prvi put je otišao na 7 mjeseci, i u tih osam mjeseci nije ti ni najobičniju malu poruku napisao, misliš stvarno da mu je stvarno jako stalo do tebe? Ja mislim da nije, jer da je, ne bi te ostavio tek tako, a mogao je i preko tog prijatelja nešto poručiti.
A ovo da ti se svidi neki dečko i sve je super dok ne dođete do vremena kada to treba prerasti u neku vezu kada se ti ohladiš, pa mislim da je to sasvim normalno. To se i meni događa. I zbog toga nikad ne tražim niti dopuštam da nešto pređe u vezu. Pustim da traje dok je dobro i to je sve.
A i vjerujem da će doći i jedan trenutak kada ćeš i ti htjeti da nešto preraste u vezu, zato ne brini.

Tako da moj savjet ti je da njega sada izbrišeš ne samo sa interneta nego i iz svoje glave, polako.
Posveti to vrijeme koje misliš na njega na izlazak sa prijateljima, rolanje, vožnju bicikla, bilo šta, pretvori to vrijeme u zabavu.
I nađi nekog đečka koji ti se sviđa. Ne samo po izgledu, nego nađi vremena da ga upoznaš skroz, i ako ti se svidi, ne dopusti da postane nešto više dok ti ne budeš tako htjela.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Re: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitimepon oľu 15, 2010 10:34 pm

just_another_girl je napisao/la:
Moj savjet ti je da se makneš od tog tipa sa interneta, iskreno. Izbriši ga sa msn-a/fejsa/spejsa/e-maila, bilo čega.
Osin toga, ako je nestao bez ikakvog objašnjenja, ne jedan put, nego mar puta( ako san dobro skuzila) onda stvarno ne kužin zašto to ne bi napravio ponovo. Prvi put je otišao na 7 mjeseci, i u tih osam mjeseci nije ti ni najobičniju malu poruku napisao, misliš stvarno da mu je stvarno jako stalo do tebe? Ja mislim da nije, jer da je, ne bi te ostavio tek tako, a mogao je i preko tog prijatelja nešto poručiti.
A ovo da ti se svidi neki dečko i sve je super dok ne dođete do vremena kada to treba prerasti u neku vezu kada se ti ohladiš, pa mislim da je to sasvim normalno. To se i meni događa. I zbog toga nikad ne tražim niti dopuštam da nešto pređe u vezu. Pustim da traje dok je dobro i to je sve.
A i vjerujem da će doći i jedan trenutak kada ćeš i ti htjeti da nešto preraste u vezu, zato ne brini.

Tako da moj savjet ti je da njega sada izbrišeš ne samo sa interneta nego i iz svoje glave, polako.
Posveti to vrijeme koje misliš na njega na izlazak sa prijateljima, rolanje, vožnju bicikla, bilo šta, pretvori to vrijeme u zabavu.
I nađi nekog đečka koji ti se sviđa. Ne samo po izgledu, nego nađi vremena da ga upoznaš skroz, i ako ti se svidi, ne dopusti da postane nešto više dok ti ne budeš tako htjela.

Na ovako dobar odgovor nema puno toga nadodati :) I meni se cini da mu nije stalo do tebe jer se nije mogao ni javiti kad je prvi put otisao i to na toliko mjeseci. Pa niej otisao na kraj svijeta gdje nema Neta, mogao je poslati bilo kakvu poruku, samo da vidis da mu je stalo do tebe. Ovako, ne znam zasto ti se sad javlja, ali ne vjerujem da je to s casnim namjerama.
Ovi savjeti su ti odlicni, poslusaj ih: izadji, zabavljaj se, pisi dnevnik i sve istresi na papir sto te muci, ne dopusti da ti jedan kreten unisti zivot, imas tek 16 doci ce decko koji te zasluzuje i od kojeg nema sanse da se ohladis, samo moras dopustiti sama sebi da ti se netko svidi.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Re: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 12:18 am

Dečko radi budalu iz tebe.Sorry ali radi.Zajebava se s tobom.
A ti to previše primaš k srcu.
Mislim da on nema nikakve veze s time što se brzo hladiš.jednostavno nisi dosad našla nekog koja si zbilja voljela.No ne brini,to je normalno,pa tek ti je 16!
Uživaj u životu pusti debila da se veseli.
I samo ne kužim dio:moj bivsi sa interneta mi je poslao poruku na msn.poslao mi je neko ime neznam ni ja sto je to bilo.potrazila sam na internetu i nasla sam da je on par puta prevario ljude na nekoj web-stranici,da je radio neka sranja uglavnom

???
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Re: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 2:12 am

. Tip s interneta je nekoko iz tvog stvarnog zivota ko ti se zeli probliziti ali nema hrabrosti za to.
Tebi nije cudno da se javi bas nakon svakog malo bitnijeg dogadjaja u zivotu ?
Daj pogledaj oko sebe . KO to a da ti nije toilko blizak zna sta se desava u tvom zivotu ?
I da. Nije problem tip s interneta. Ti si jos ne zrela za vezu. cim vidis da bi od toga moglo nesto biti bjezis.
Taj lik s neta ti je sigurna oaza jer znas da ga vjerovatno nikada neces ni upoznati.
A opet imas nekoga pored sebe.

Toliko coffee
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Re: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 4:19 pm

Ema carico
[Vrh] Go down
pinkillicious

pinkillicious


Broj postova : 22
Age : 28
Lokacija : Zagreb
Registration date : 28.02.2010

Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Re: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 7:20 pm

Anonimna je napisao/la:
. Tip s interneta je nekoko iz tvog stvarnog zivota ko ti se zeli probliziti ali nema hrabrosti za to.
Tebi nije cudno da se javi bas nakon svakog malo bitnijeg dogadjaja u zivotu ?
Daj pogledaj oko sebe . KO to a da ti nije toilko blizak zna sta se desava u tvom zivotu ?
I da. Nije problem tip s interneta. Ti si jos ne zrela za vezu. cim vidis da bi od toga moglo nesto biti bjezis.
Taj lik s neta ti je sigurna oaza jer znas da ga vjerovatno nikada neces ni upoznati.
A opet imas nekoga pored sebe.

Toliko coffee

Dobar odgovor, potpisujem
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Re: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 8:58 pm

Bravo! :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jedan cudan problem :S Empty
PostajNaslov: Re: Jedan cudan problem :S   Jedan cudan problem :S Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jedan cudan problem :S
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problem
» Evo vam jedan video...
» imam problem
» Ljubavni problem
» moj problem :(

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: