..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ovog trena zelim reci..

Go down 
+14
† morbid.puppet †
Nika
heroina
proud nobody
KarliCa.
iva
SmiLle.
dazed_and_confused
juhu
dainorra
just_another_girl
Fleur
TotaLno druKčija kLinka:D
Anonimna
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 27 ... 44  Next
Autor/icaPoruka
iva
Svaka čast :)
Svaka čast :)
iva


Broj postova : 2555
Age : 29
Registration date : 08.05.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimesri lip 09, 2010 3:33 pm

Jej!
:D
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimesri lip 09, 2010 10:20 pm

Bolje bi ti bilo da mislis ozbiljno.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimesri lip 09, 2010 10:28 pm

Ja sam žena za sva vremena :D
[Vrh] Go down
iva
Svaka čast :)
Svaka čast :)
iva


Broj postova : 2555
Age : 29
Registration date : 08.05.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimesri lip 09, 2010 11:03 pm

a šta mi je to u grlu...? :S
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimesri lip 09, 2010 11:38 pm

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 241313
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 11:57 am

Jbt još nemogu virovat da je Kiki zaplaka Ovog trena zelim reci.. - Page 10 786327
Cilu godinu on njih jebe u mozak i sad oni njega sjebu :S:S:S
[Vrh] Go down
proud nobody
Bravo..:)
Bravo..:)
proud nobody


Broj postova : 792
Age : 29
Lokacija : prozor prema zalazu.
Registration date : 14.04.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 3:31 pm

kaj je bilo? :S


ont. želim reći njooonjinjoonjinjuu xd
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 4:06 pm

Pobjedit ćemo ihhhh!!! moraamooooo... :DDD
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
juhu
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
juhu


Broj postova : 1947
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 4:13 pm

Neda mi se brukat !!
[Vrh] Go down
http://www.deviantart.com/ema3
KarliCa.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
KarliCa.


Broj postova : 2590
Age : 29
Lokacija : sa Jonom (L)
Registration date : 21.05.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 4:56 pm

Mama donesi mi trešnje!!
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 10:16 pm

proud nobody je napisao/la:
kaj je bilo? :S


ont. želim reći njooonjinjoonjinjuu xd

ako mene pitaš...
On ti je onako pomalo problematičan, uvik će svim profesorima reči točno kako je bez dlake na jeziku, i ako postoji ikoja nepravda, on če ti odma se počet svađat s profesorima (tako je meni par puta spasia ocjenu, jer stvarno su nepravedni nastavnici, a tek da vidiš njih par kad dođeš u majici od gunsa ili ramonesa, uvik ali uvik me kad dođen u tim majicama pitaju ona najteža pitanja, i uvik mi daju ocijnu manje...)
I sad on ti je tako jednu nastavnicu posla na bolovanje, zbog tog svog ponašanja, a par puta su čak i izašli iz razreda(nastavnici) i nebi se vratili više u razred, otišli bi do ravnateljice, pedagogice, psihologice bilo koga, a oni im ne mogu pomoč jer je Kiki stvarno u pravu...
I jučer on otvori dnevnik, i cila skoro stranica ispisana o njegovom ponašanju(nastavnica iz poduzetništa Ovog trena zelim reci.. - Page 10 396524) i dobija dva ukora, i razrednica mu rekla da mu ta nastavnica iz poduzetništva priti ukorom za izbacivanje iz škole...
A on počea plakat.. I nije nikome bilo smišno, jer znamo koliko mu je strog otac, i da stvarno ne može završit dobro... I jbt svi smo znali da je Kiki uvik radia za nas, i znamo da je dosta puta bi u pravu, i stvarno nije to zaslužija :S
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 10:49 pm

Ne znam cijelu pricu, samo ovo napisano, ali pogodilo me ovo na kraju sa placem i strogim ocem te kako se za vas bori, nadam se da ce dobro zavrsiti i kako je sve proslo :(


Zadnja promjena: dazed_and_confused; čet lip 10, 2010 11:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimečet lip 10, 2010 10:55 pm

Bad boys, bad boys whatcha gonna do whatcha gonna do?
When they come for you?
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:01 am

dazed_and_confused je napisao/la:
Ne znam cijelu pricu, samo ovo napisano, ali pogodilo me ovo na kraju sa placem i strogim ocem te kako se za vas bori, nadam se da ce dobro zavrsiti i kako je sve proslo :(
Uff bolje da neznaš :S
Ali lik je stvarno predobar, ali ono stvarno...
I sad pokušavamo nagovorit razrednicu da mu ne da te ukore i da mu ne kaže ocu...
Valjda će razrednica to dopustit...
[Vrh] Go down
iva
Svaka čast :)
Svaka čast :)
iva


Broj postova : 2555
Age : 29
Registration date : 08.05.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:07 am

ovo je pregadno...
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:18 am

ISUSE!
Koji jadnici!
Daj,boorite se za njega!
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:23 am

just_another_girl je napisao/la:
dazed_and_confused je napisao/la:
Ne znam cijelu pricu, samo ovo napisano, ali pogodilo me ovo na kraju sa placem i strogim ocem te kako se za vas bori, nadam se da ce dobro zavrsiti i kako je sve proslo :(
Uff bolje da neznaš :S
Ali lik je stvarno predobar, ali ono stvarno...
I sad pokušavamo nagovorit razrednicu da mu ne da te ukore i da mu ne kaže ocu...
Valjda će razrednica to dopustit...

Mozda mu nije predobro to sto odgovara svima, mislim na nastavnike, ali valjda je takav. A najvaznije je ako je dobar u dusi.
Nadam se da ce uspjeti :( Ali mu je zbilja otac takav?
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:33 am

Ma ne odgovara svim nastavnicima... ali ima stvarno onih koji su dosta nepravedni, i tima onako kaže sve kako ih ide...
A da, otac mu je stvarno strog, čak mu je i pritija da će ga izbacit na ulicu... ://
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:44 am

just_another_girl je napisao/la:
Ma ne odgovara svim nastavnicima... ali ima stvarno onih koji su dosta nepravedni, i tima onako kaže sve kako ih ide...
A da, otac mu je stvarno strog, čak mu je i pritija da će ga izbacit na ulicu... ://

Neki nastavnici to ne vole jer ne vide dalje od svog nosa, a jos ako pod satom im to kaze, uffff.
Isuse, to se ne bi trebalo zvati ocem!
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:08 pm

dazed_and_confused je napisao/la:
just_another_girl je napisao/la:
Ma ne odgovara svim nastavnicima... ali ima stvarno onih koji su dosta nepravedni, i tima onako kaže sve kako ih ide...
A da, otac mu je stvarno strog, čak mu je i pritija da će ga izbacit na ulicu... ://

Neki nastavnici to ne vole jer ne vide dalje od svog nosa, a jos ako pod satom im to kaze, uffff.
Isuse, to se ne bi trebalo zvati ocem!
Maa, cila situacija je zajebana, ali sva sića pa imamo dobru razrednicu, pa ćemo se dogovorit nešto :))
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 11:37 pm

Nadam se, javi sto je bilo :)
Zasto mi nece potpis prikazati?? angryy
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimepet lip 11, 2010 11:58 pm

Jope. Obavezno javi kako je prošlo. baš me zanima .
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimesub lip 12, 2010 12:22 am

Smrt komarcima.
[Vrh] Go down
iva
Svaka čast :)
Svaka čast :)
iva


Broj postova : 2555
Age : 29
Registration date : 08.05.2010

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimesub lip 12, 2010 12:23 am

svašta...bolje da ne počinjem .-.-
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitimesub lip 12, 2010 1:10 am

Pričali smo s razredicom... Ostalo nas par šesti sat samo da pokušamo to riješit... I dogovorili se da, pošto ona ne može izbrisat sve opaske, da će ocu nekako prešutit kad dođe u ponedljeljak na primanje... Još je rekla da mu neće izdat ukor jedino ako se u ponediljak, utorak i sridu ne bude 'primjereno' ponaša, i da mu to prenesemo... I još nam je rekla da ako očemo da se možemo ići tužiti ravnateljici na neke nastavnike, ali da ravnateljica sigurno neće stat na njegovu stranu, i kao da se možemo obratit još jedino komisiji i da ona dođe na jedan dan u naš razred, bude na par satova i onda popriča sa svima iz razreda i nastavnicima... I ja san odma rekla da želin za komisiju, ali naravno još se samo 2-3 njih slagavno, svi su se izvlačili kao a šta će komisija još ima samo tjedan dana, nekako ćemo ga smirit i neće ništa bit bla bla bla...A onda kad san rekla da šta kad se to ponovi i dogodine, da će opet glumit svi da žele pomoć, a zapravo niko neće jer se svi boje i da će opet bit da će svi trpit cilu godinu, i onda se na kraju sitit i pokušat nešto napravit zadnjih tjedan dana...i naravno onda su se svi naljutili... Ali neka to nije tako važno, glavno da će Kiki bit okej :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Ovog trena zelim reci..   Ovog trena zelim reci.. - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovog trena zelim reci..
[Vrh] 
Stranica 10 / 44.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 27 ... 44  Next
 Similar topics
-
» Ovog trena zelim reci..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: