..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Volio bih znati!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Genius1




Broj postova : 5
Registration date : 01.07.2010

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 3:49 am

hah volio bih znat.. Hmm da pocnem.
Imam 16 godina i prije 2 godina i visak sam upoznao jednu curu koju sam ja tad a i jos je gledam kao "perfect". Tada je imala momka, mi smo se tu i tamo druzili onako iz zezancije. S vremenom smo postali najbolji prijatelji i ja sam je fkt zavolio ,a i ona je mene!.. Uvijek sam bio tu za nju , u bilo koje doba noci . Stvarno mi nije bilo tesko za nju sve uciniti. U te 2 godine ona je meni rekla sve svoje tajne ,a i ja njoj svoje. Znao sam sve detaljno , te mi je i pricala za svog bivseg kojeg 'voli'. Taj joj je bivsi radio mnogo problema, izvodio je svakakve scene. On je bio jako ljubomoran , toliko ju je zeljeo za sebe i toliko ju je volio da ju je provjeravao svake sekunde*. Uglavnom, nema sta nije radio te ona to vise nije mogla podnijeti i raskinula je. Tu je bilo onda jos problema jer je pokusao ubiti i sebe i nju. Nakon te veze prohodala je sa drugim te su hodali oko 9 mjeseci , mi smo se i dalje druzili. I kad je pukla i ta veza, proslo je mozda 6 mjeseci ona je izgubila nevinost sa tim bivsim sto je hodala 9 mjeseci(i potpuno je ohladila od njega, sad joj ide na zivce). Odmah je meni prvom javila , ja nisam mogao vjerovati.. Onda nakon nekog vremena ona je meni rekla sta ona zapravo osjeca prema meni i da je uvijek htjela nesto vise. Takodjer je tako bilo i sa moje strane. Te smo mi prohodali ALI :( .. Necete vjerovati znaci 2 godine najbolji prijatelji i onda prohodamo i hodamo 2 sedmice i kaze ona meni " Ne osjecam se dobro u vezi, ne osjecam ono nesto.. Nije to TO jednostavno " i tu mi raskinemo... Poceli smo se slabije vidjati i gotovo nikako nismo pricali :( .. EE onda je ona opet prohodala sa onim bivsim sto ju je "maltretirao". Preko toga nisam nikako mogao preci , jer sve sto mi je rekla... Nije mi bilo jasno kako je ona presla preko toga , al ocigledno da ga je jos voljela. I nikad mi nije bilo jasno kako bolje mogu proci ovi sto tretiraju cure na los nacin od onih sto to rade kako treba. U medjuvremenu ja se sa njom nisam ni cak pozdravljao.. Uhh, ta veza nije trajala ni 2 sedmice te je on raskinuo od nje , jer mu ONA nije htjela dati !! :O .. Ne znam zasto . Uglavnom sad kao 'pati' za njim ali ne zeli vise biti sa njim.. Nekako smo se mi i pomirili poceli pricati i nakon nekog vremena. Ja sam njoj rekao da bi volio izgubiti nevinost sa njom i fff ona je na to pristala i izrazila je da bi i ona voljela uraditi. Aaah znam da je jako komplicirano, ona je takodjer jako komplicirana. Ali je premocna cura.. E sad mene zanima sta ce biti nakon toga (sexa) .. Ne znam ni sam sta da mislim, ona meni kaze da je ohladila od bivseg jer ga nije voljela. A za mene kaze da ce biti potpuno drugacije jer me voli . Meni je to vazno jer ja nju iskreno volim :) .. Ajde molim vas ako mozete mi malo rascistiti neke stvari ovdje ? .. Zbunjen sam . Nisam ja to ni mogao ispricati sve sta se je desilo , toga stvarno ima puno. Hah mozda ona sad tu ispada kurva il ne znam ni ja sta hah al nije tako . Molim vas za ikakve savjete sta dalje .. Hvala svima od srce na iskrenim odgovorima Wink
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 12:02 pm

moje mišljenje
ako se vi zaista volite, napravite to kako bog zapovjeda. i mora joj nešto značiti
a ako pak ne onda stvarno nezz. a ako i nakon toga se vrati nekom od svojih bivših savjet : '' zaboravi ju''


hmm
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 12:32 pm

Ženska te mota oko malog prsta.A ti očigledno radiš sve šta ona hoće
Dosadit ćeš joj brzo coffee
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 12:47 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Ženska te mota oko malog prsta.A ti očigledno radiš sve šta ona hoće
Dosadit ćeš joj brzo coffee

to biti druga opcija xD
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 1:10 pm

Oke ja gledam iz svog stajališta.
Ja bi ga motala oko malog prsta pa sve više i više i više dok nebi posto moja lutkica i onda bi ga odjebala jel bi mi dosadio i onda bi se tam pohvatala s nekim manijakom pa bi nakon dva tjedna došla se njemu žalit plakat .. Pa bi ga opet motala oko malog prsta a sve više i više i više dok nebi posto moja lutkica i onda bi ga odjebala jel bi mi dosadio i onda bi se tam pohvatala s nekim manijakom pa bi nakon dva tjedna došla se njemu žalit i plakat pa bi ga opet motala oko malog prsta a sve više i više i više dok nebi posto moja lutkica i onda bi ga odjebala jel bi mi dosadio i onda bi se tam pohvatala s nekim manijakom pa bi nakon dva tjedna OPET došla se njemu žalit i plakat ..pa bi ga..
Mislim da je jasno šta hoću reć.
NAIVAC JE
[Vrh] Go down
Genius1




Broj postova : 5
Registration date : 01.07.2010

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 1:55 pm

Hah .. Hvala na odgovorima. E ovako.. Totalno dRuKcija klinka hahh nije bas tako sto se tice mene.. Ne mota ona mene , ne vidim kakvo bi tu bilo motanje 2 godine biti najbolji prijatelji i onda da prohodamo i to na njezin zahtjev. Uopce ne dolazi kod mene da se jada i takve neke gluposti. Vec sad se samo druzimo iz zezancije just for fun .. Nakon sto je ona prohodala sa bivsim ja sam odlucio da vise necu da kontaktiram sa njom.. Znaci sve moguce kontakte (fb,msn...) te je ona opet nasla neki nacin da mi se javi i napisala je dosta toga . Kako nece da sad ukida kontak a da imamo toliku historiju iza sebe.. Jbg kad volis nekoga , onda jednostavno oprastas mu sve ... al :( kako je tesko, kad znas da onaj za koga zivis , zivi za drugoga... Ne znam vjerovatno ce biti tako, odjebat ce me nakon sex-a . Al ja odustati nikad necu! .. Hvala jos jednom !
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 1:59 pm

Gle sve je to lijepo i sve,ali ona kontaktira s tobom kad ona želi.Jesi li siguran da je njoj bar malo stalo do tebe ili sve radi samo da bi njezina guzica bila dobro?
[Vrh] Go down
Genius1




Broj postova : 5
Registration date : 01.07.2010

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 3:13 pm

Ne znam :S .. To bi i ja volio znati , javi se ona cesce onako bezveze.. Al eto to bi i ja volio znati sta fkt misli o meni i sta zeli sa mnom .. Jbg moguce je da je tako kako ti kazes ... I jbg nije se lako sa tim pomiriti al ako je tako onda jbg :( .. Hvala ti jos jednom Wink
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 3:15 pm

ma ništa,gle,ne želim ti ubit sve nade,ja držim fige da ti uspije i trebao bi probat nešto ali pazi da na kraju ti ne ostaneš zajeban Wink
[Vrh] Go down
Genius1




Broj postova : 5
Registration date : 01.07.2010

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 4:04 pm

Ma da. Bit cu od sad oprezniji i bit cu kako ti kazes manje naivan :) Mislim da znam sta cu uraditi Wink
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 5:05 pm

A gle. Ne vidim tvoj problem.
Sorry na izražavanju al' nudi pičku besplatno :D
Iskoristi to kao i svako muško.
I da, ta cura još uvijek nije pronašla sebe.
Moj savjet : Jebi je i ne javljaj joj se više. Da vidiš kako će doletiti :D
[Vrh] Go down
Genius1




Broj postova : 5
Registration date : 01.07.2010

Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitimečet srp 01, 2010 5:52 pm

Hahaha . Dobro ti to kazes da nije jos uvijek pronasla sebe. Hmm e kad bi to tako bilo :P
Tu uvijek ima druga strana, da i ona isto uradi . I nada se da cu ja doletiti . Ma bit ce kako bude. Hvala Anonimna :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Volio bih znati! Empty
PostajNaslov: Re: Volio bih znati!   Volio bih znati! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Volio bih znati!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: