..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^

Go down 
+4
heroina*
Totalno drukčija klinka
heroina
SmiLle.
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 10:08 pm

meni je nekako njihova najdraža tears dont fall i naravno road to nowhere :D
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Totalno drukčija klinka


Broj postova : 1809
Registration date : 16.07.2010

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 10:19 pm

just_another_girl je napisao/la:
meni je nekako njihova najdraža tears dont fall i naravno road to nowhere :D

Savršena je ^^
[Vrh] Go down
proud nobody
Bravo..:)
Bravo..:)
proud nobody


Broj postova : 792
Age : 29
Lokacija : prozor prema zalazu.
Registration date : 14.04.2010

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimesri srp 21, 2010 6:55 pm

just_another_girl je napisao/la:
meni je nekako njihova najdraža tears dont fall i naravno road to nowhere :D


AAAA I MENI OBJE OBJE XD <333333
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimesri srp 21, 2010 8:42 pm

Dire Straits - Sultans Of Swing :D
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimesri srp 21, 2010 9:55 pm

Mislin da nisan napisala pa moran dodat:
Zebrahead ^^
[Vrh] Go down
proud nobody
Bravo..:)
Bravo..:)
proud nobody


Broj postova : 792
Age : 29
Lokacija : prozor prema zalazu.
Registration date : 14.04.2010

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimečet srp 22, 2010 12:19 am

eMiCa =D je napisao/la:
Dire Straits - Sultans Of Swing :D


ajme jučer sam ju čula :D a znam ih jer moj tata to sluša haha :)) predobra pjesma :D
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimečet srp 22, 2010 12:51 am

Ja sam ih prije slušala stalno. Onda više nisam.
Pa sam sad počela otkrivat nove i malo mjenjat stvari ^^
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimesub kol 07, 2010 8:13 pm

opeth
dark tranquillity
pantera
iced earth
dream theater
the empire shall fall
dire stratis
amorphis
epica
tool
swallow the sun
in flames
wintersun
dio
saxon
lacuna coil
slayer
megadeath
kreator

e inače ne postoji ti hard metal, pretpostavljam da si mislila na trash i heavy metal
[Vrh] Go down
proud nobody
Bravo..:)
Bravo..:)
proud nobody


Broj postova : 792
Age : 29
Lokacija : prozor prema zalazu.
Registration date : 14.04.2010

Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitimepon kol 16, 2010 2:37 pm

Strahovuk je napisao/la:
opeth
dark tranquillity
pantera
iced earth
dream theater
the empire shall fall
dire stratis
amorphis
epica
tool
swallow the sun
in flames
wintersun
dio
saxon
lacuna coil
slayer
megadeath
kreator

e inače ne postoji ti hard metal, pretpostavljam da si mislila na trash i heavy metal


aaaa ovi podebljani su mi zaaaakoon :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^   Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^ - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hard metal i hard rock bandovi koje slušate i preporučujete drugima ^^
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pjesme koje su trenutno top 10
» Metal
» Hard rock

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Glazba-
Forum(o)Bir: