..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!

Go down 
+28
juhu
SmiLle.
mala_klinka
heroina
×Freak×
LeDawn
bijač
bonesy
rawr
!v@
.MiSs Dreamer.<3
†Blair witch†
† morbid.puppet †
nj nj nj (:
TotaLno druKčija kLinka:D
Fleur
just_another_girl
.ZvieZzdica<3
Miss Sunshine*
keksiĆ.
JustLike
just.be
VVVVV
malena.
alternativka :]
...
Ellie
zbunjolica.
32 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimečet srp 31, 2008 4:02 pm

milsim da je jasno?=)

pa ewo:pas,mačaka,konj,more,ljeto,sunce,majlići,tino.... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimečet srp 31, 2008 6:47 pm

slama, krava, serija :D Exclamation
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimečet srp 31, 2008 10:29 pm

pizza, jogurt, tipkovnica, cd, mobitel, kompjuter, stroj, bušilica, radio, kist, jupiii, ajme, zeleno, glupo, jastuk, poster, kul

omg nisam ja baš čista lol wtf

cool XD
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimepet kol 01, 2008 4:44 am

LollypopXD je napisao/la:
pizza, jogurt, tipkovnica, cd, mobitel, kompjuter, stroj, bušilica, radio, kist, jupiii, ajme, zeleno, glupo, jastuk, poster, kul

omg nisam ja baš čista lol wtf

cool XD

Nemoj to nikad govorit =) Oke,ovo nisu rijeci,al to mi je palo na pamet...=S
Bucibu,jfk;ak,jifolsa,irela,eopwqfa,laolpw,oamjdsowe,jaoosndfv..Moj novi jezik =)
**nemojte mi ovo obrisat =)pwizz**
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimepet kol 01, 2008 2:32 pm

komad, tv, čokolada, ostavit, nemoj, danas, čokoladaaa, kivi, balustrada, ona, cakano, smajlic, vikinzi, razumijet, vidis, kuda, navijacica, plaza, pomirenje, svinja


LOOOOOL king king
[Vrh] Go down
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimepet kol 01, 2008 8:05 pm

more, sunce, frendovi, Danny, igralište, lopta, mobitel, pjesma, kosilica, glasno
blentavo, crtići...huh mogla bi tak do sutra
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesub kol 02, 2008 8:01 pm

kuul,jej,ajme,šapica,krevet,mjau ( wtf ),lili,hihi,jupi jej,pokazivaju,superrrr,papir,svijetlozeleno,ceremonija,mobitelj (ne mobitel nego baš mobitelj),
maskara,king,sladoleeed,pamet,glupost,hladno,ključ,mihi,bibi,brojka dva,sss,asgz,majko mila,četrdeset,coca cola,sat,pariz,
ogledalo,drvo,portafon,letiiii,wuhu,začepljenje,msn,oluja,nula kuna po minuti( wtf ),opremljen,kuna,jastuk,jastučić,proizvod,hepiii,lucky,ds,harry potter,makeover,marker...
mogu ja ovako do preksutra Rolling Eyes No :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesub kol 02, 2008 8:25 pm

wtf, kaj ti sad briješ XD, omg, svinjica, kuda, kako, sladoled, čokolada, hrskavo, trbuh, boli, nemoguce, svjetlo, light, animacija, prekosutra, mahnuo, photoshop, omg, smajlic, brijati, film, youtube, gledam,msn, svinja, prase, malo, veliko, kiki svuda, bombon, skace, misko ( affraid ), affraid, bojim se, tebe, sebe, nego, misic XD, slatko, pomahnitalo, stakor, kucka XD, kucak XDDD, lol, pricati, gluposti, rijeci, padaju, nebo, oblak, sunce, macka, mackica, macak, kiss, kiss me, kisaaa, pozz, pozdrav, he, says, he is so in love, watching, engleski, šprehat, materinji, hrvatski, glupo, škola, damn funny, crying, plakati, ne plakati, tugi, smajlic, nemati, lol, admin, moderator, annčica, lizalica, liza, msn, ljudi, bilo kuda, zz, pajkiti, missunderstood, ne, da, razumijem, čuti, spavati, sladoled, nerazumljivo, život, duša, duše, skupa, zajedno, nerazdvojivo, ljubav, tuga, ljutnja, enough, for me, to break my heart, slamati, srceko, navijati, rozo, platinasto, cupavo, cupko, peso, kiki, kidding, miss me, come and kiss me, XD, kuda bas ja, rozkasto, pisi, kviki, stapici, njama, fino, kikiriki, zvucnik, ne valjati, send, postati, objaviti, sok, naranca, limun, lubenica, ljesnjak, hladnjak, frizider, mobitel, poruka, funny, frendica, razocarati se, afro man, ne kuzim, glupača, fer, romantično..

OMG affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesub kol 02, 2008 11:01 pm

Annchy~ je napisao/la:
wtf, kaj ti sad briješ XD, omg, svinjica, kuda, kako, sladoled, čokolada, hrskavo, trbuh, boli, nemoguce, svjetlo, light, animacija, prekosutra, mahnuo, photoshop, omg, smajlic, brijati, film, youtube, gledam,msn, svinja, prase, malo, veliko, kiki svuda, bombon, skace, misko ( affraid ), affraid, bojim se, tebe, sebe, nego, misic XD, slatko, pomahnitalo, stakor, kucka XD, kucak XDDD, lol, pricati, gluposti, rijeci, padaju, nebo, oblak, sunce, macka, mackica, macak, kiss, kiss me, kisaaa, pozz, pozdrav, he, says, he is so in love, watching, engleski, šprehat, materinji, hrvatski, glupo, škola, damn funny, crying, plakati, ne plakati, tugi, smajlic, nemati, lol, admin, moderator, annčica, lizalica, liza, msn, ljudi, bilo kuda, zz, pajkiti, missunderstood, ne, da, razumijem, čuti, spavati, sladoled, nerazumljivo, život, duša, duše, skupa, zajedno, nerazdvojivo, ljubav, tuga, ljutnja, enough, for me, to break my heart, slamati, srceko, navijati, rozo, platinasto, cupavo, cupko, peso, kiki, kidding, miss me, come and kiss me, XD, kuda bas ja, rozkasto, pisi, kviki, stapici, njama, fino, kikiriki, zvucnik, ne valjati, send, postati, objaviti, sok, naranca, limun, lubenica, ljesnjak, hladnjak, frizider, mobitel, poruka, funny, frendica, razocarati se, afro man, ne kuzim, glupača, fer, romantično..

OMG affraid

Um,zanimljivo =)

Bla,pesek,mica,bucibu,wau,kme,bua,hih,beee,buhihu...
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesub kol 02, 2008 11:58 pm

hm,pa, censored ,*****,sisa,govno,ina,gamad,puj,stoka,pumpa goriva,dejvu,isus,mater,odu novci,odu novci,odu novci,pas,mater,jebote,jebote,jebote i tako sve povezano time,hm,valjda se smiju na forumu takve rijeci koristit :D


*Edit by: ChocoGirl<3*
[Vrh] Go down
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimeuto kol 12, 2008 6:57 pm

pjesma, igralište, auto, mini cooper, live or die, karate kid 2,
duvnjak in love , danny in love in love ....hm, malo sam preromantična
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesri kol 13, 2008 6:43 pm

sex xD
zekam se

iron maiden, trening, kroksice, pivo, antonio
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: ...   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimečet kol 14, 2008 1:30 pm

Tilan,Nick,Miha,Ražanac,more,apartman,klima...icq....
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesri kol 27, 2008 1:50 pm

tree hill, coldplay, facebook, myspace, msn, trening, škola,...
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:04 pm

msn,icq,bmw,mercedes,ljubav,tino,tilan,petar,ona,on,ono,lol,ana,rođendan,srce,vrhnje,=)...smajlići...slova.riječi,rečenice
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:36 pm

alergija,fuj,šmrc,škola,jao,učiti,bilježnica,povijest,ajme,van,lijepo,sunce,kiša,jesen,zima,božić,
jupi,pokloni,djed mraz,prebrzo,rođendan,teen fest,kul,škola,isssssss,dosada,kme,jupi,rođendan,četvrtak ...
:) xD
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimečet kol 28, 2008 12:52 pm

grlobolja, utakmica, one tree hill, mobitel, shopping, msn, nitne, nokti, hrana, kitkat, tata, Italija, hello kitty, facebook, Kurt, teen forum, lollypopXD,...
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimečet kol 28, 2008 1:57 pm

msn,icq,sviranje,klavir...tipke.jelo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimečet kol 28, 2008 2:04 pm

škola, ne, užas, strah, trema, prijateljstvo, poruka, svađa, ,mirenje, sreća, kupanje, danas, isse

ja ne bacam rijeci , ja radim pricu lol (:

svinja, send, forum, kaj, kuda, nikad, tu, sam, phone, gooo, lovee, stonee, slusat, muziku x)
[Vrh] Go down
malena.
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
malena.


Broj postova : 1130
Age : 29
Registration date : 22.10.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesri lis 29, 2008 3:47 pm

grad,shoping,teranova,zadaća,škola,ne,mrzim školu,lektiru,čitati,smogovci,tipkovnica,forum........
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesri lis 29, 2008 5:41 pm

... ... and if it was time well spent just don't let me fall asleep feeling empty again cuz i fear i might break i fear i can't take it tonight i'll fly away feelin empty
i can feel the pressure, it s gettin closer now but better off without you

te rijeci su mi u glavi xd
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimesub stu 01, 2008 7:16 pm

lala,bzz,jej,oću van,aaa,šmrc,wii,lalla,pjevanje,crkva,televizija,fensi,olovka,kemijska,penkala,slavoljub,slavoljub penkala,kempala,kemijska again,papir,rezervacija,james bond,hippie,maxell,cd-r 80 700mb,pih kaj god,lalalaala,šteka mi zarez,kme,kme,kme,i tak dalje,itd,i te de,jel se može reć i te de???,neko sviranje,wiwi,hihi,lala,kaka,hihi,netko kaka,wauwauuu,lupanje,tanjur,slikica,kak kul,zemlja,svemirci,vanzemaljci,zeleno,drvo,priroda,mrak,tužno,vrijeme,ružno,rima,hiihi,i te de,sviranje,wiwi again,veliki tanjur,wauu wauuu ou jeee,ups ups ups,bum,tres,jao,uhaj,eeheheh,laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallaa,čep,usb,olovka,flomič,flomić,flomaster,flomAster....
swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! 60880 swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! 351888 swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! 59077 swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! 40723
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimened stu 02, 2008 12:19 am

dobar avatar..hahah, ajde, auč
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimened stu 02, 2008 9:55 pm

šmrc,sratno,on
offspring,pink,so what,crno,Kiss,AC/DC...
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitimened stu 02, 2008 10:14 pm

dosadan..ljep. ljubav.
[Vrh] Go down
Sponsored content





swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Empty
PostajNaslov: Re: swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!   swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
swaki put kad dođete..nabacaj te riječi koje vam prve padnu na pamet...=)?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 9.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Pjesme koje su trenutno top 10
» Koje serije volite gledat?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: