..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Jel on misli ozbiljno?

Go down 
Autor/icaPoruka
nejra123




Broj postova : 1
Registration date : 21.04.2013

Jel on misli ozbiljno? Empty
PostajNaslov: Jel on misli ozbiljno?   Jel on misli ozbiljno? Icon_minitimepon tra 22, 2013 7:46 pm

Mjesec dana sam u vezi sa jednim momkom.mladji je godinu od mene i dugo sam se dvoumila da li da budem sa njim,pristala sam,i ne zalim.medjutim zadnjih 10 dana se nimo vidjeli jer je napravio neki belaj i dobio ukor direktora pa mu otac ne da da izlazi.jedan dan sjedim u kaficu sa drugaricama,on sa jaranima i otisao nije se ni poz.ja mu napisala por da vidim da ima neki problem i rekla mu da ne zelim da ga izgubim ali ako on hoce tako ne mogu tu nista,on napisao problem je sa mojim ocem i skolom i nesto kao necu ni ja tebe da izgubim ali ako mozes malo da se strpis dok rijesim ovo.rekla sam da je uredu sve.juce mi rekao da ce mozda izaziti ja ga zvala kaze nazvacu te,nije nikako nazvao nit se javio,jutros mi napisao na fb da nije imao kr.sad ne znam,fali mi nesto da mu i vjerujem i njegov zagrlja. Ne znam kako da budem sigurna jel stvarno sve to istina,jel se trudi ili me samo zavlaci.javila sam mu se sa rodicinog profila koja je izuzetno lijepa i nije joj odg a procitao je i to par puta.sta da radim?
[Vrh] Go down
 
Jel on misli ozbiljno?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: