..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 sta mi je činiti??

Go down 
Autor/icaPoruka
lola18




Broj postova : 1
Registration date : 11.10.2013

sta mi je činiti?? Empty
PostajNaslov: sta mi je činiti??   sta mi je činiti?? Icon_minitimepet lis 11, 2013 9:53 pm

dakle imam ovakav problem..vezano za bivšeg..komplicirana priča..prekinuli smo prije pola godine tako i poslje smo bili i psp pa samo prijatelji i svašta nešto.. bila je neka svađa pa se nismo čuli mjesec dana..dobro to sad nije bitno.. i u zadnje vrijeme se dosta javlja..čak neznm zašto toliko često..i predlozio da se nađemo i javlja se jer zeli da pričamo to je rekao.. on zeli da budemo samo prijatelji doduše pitala sam ga očemo li bit skupa više rekao je da ne zna.. a i prije u vezi je imao dvaput ispade isto tako da me voli kao frendicu da je donio tesku odluku da plaće pa mi se za par dana vratio opet da to ne misli i onda smo dalje nastavili normalno veza i ljubljenje i sve..zato je to pogotovo čudno.. on mene praktički sad moli da budemo prijatelji bar. ?!!! zašto. angryy.tako je ispalo.. on zna sto ja osjećam i rekla sam mu da nmg prijatelji i on ništa..svjestan je toga,..da li ja treba da prihvatim prijateljstvo ili ne?!! znm da to nebi mogla s njim..ali da prihvatim pa da vidim kako će ići dalje?!!iako su dosta male sanse..ali i to da je rekao da me voli ko frendicu ja više nez ni sta vjerovat jer imo je takve ispade i prije tako da nije kod njega ništa za uzimat za ozbiljno...meni da netko kaze da ćemo biti zajedno da će se to dobro završit ja bi pretrpila i sve ovo i mogla možda i neko vrijeme glumit možda i frendicu i sve.. ali neznm sto će biti..previše riskiram..dali je vrijedno toga?! nez ni sama što ću.. ja se jesam udaljila od njega ali i on se javi..kad ja ne, onda on.. ali i sto je dosta čudno on zeli prijateljstvo sve a zna da ja nmg i svjestan je da ću se ja bacat i svee,znate o ćemu pričam..sad meni nije jasno kako on to sve zamislja..kako bi to izgedalo smijesno a znm mislim da je sve to glupo ali od njega je stvarno sve za očekivat...dali ima uopće nade?! a i zanima me dal ima slučajeva nez da su neki tako isto prekinuli pa reko jedan da će bit samo prijatelji pa da su se vratili osjećaji i da su završili skupa..dali je to moguće... ali sanse su dosta male... da li da budem s njim prijateljica da nekako probamo vidjet kako će to ići??!!! ja nisam ni zeljela to prijateljstvo baš više je on.. da se vodim nekim svojim osjećajem..da bar mogu vidjeti sto će biti..al on je osoba kod koga je sve moguće..molim vas pomoć..hmm 
[Vrh] Go down
 
sta mi je činiti??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: