..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?

Go down 
+34
heroina
Beatrice
Strahovuk
Linss.
.MiSs Dreamer.<3
TotaLno druKčija kLinka:D
Fleur
Feanor
wild child
nj nj nj (:
† morbid.puppet †
Gereb34
!v@
bonesy
~iZZiLiCiOuS. ^^*
rawr
.ZvieZzdica<3
koza
just.be
JustLike
.muHa*
just_another_girl
Miss Independent
VVVVV
Miss H.
malena.
alternativka :]
.Maya.
zbunjolica.
Miss Sunshine*
!dealno_loš@
...
Ellie
bombica
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Linss.
Ide, ide..
Ide, ide..
Linss.


Broj postova : 164
Registration date : 25.10.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimened stu 01, 2009 9:02 pm

Da, da i još jednom - da.
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimepon stu 02, 2009 12:17 am

hmm skepitčan sam, da i ne
[Vrh] Go down
Beatrice
Početnik/ca
Početnik/ca
Beatrice


Broj postova : 91
Age : 28
Lokacija : Rijeka
Registration date : 14.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimepon stu 02, 2009 1:38 am

Da, iako su rijetka. Uglavnom se u nekom periodu jedno zaljubi u drugog i (moguće) upropasti prijateljstvo. -.-
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimepon stu 02, 2009 10:29 pm

meni kažeš ja sam totalno zeznula sa najboljim frendom nisam ja kriva što je neodoljiv

a ujedno nisam kriva što će on u meni uvijek vidjeti samo frendicu
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimepon stu 02, 2009 11:29 pm

DA..jedno OGROMNO DA!
mislim da su prijatelji nešto više od dečka a ne da je dečko nešto više od prijatelja coffee
[Vrh] Go down
Beatrice
Početnik/ca
Početnik/ca
Beatrice


Broj postova : 91
Age : 28
Lokacija : Rijeka
Registration date : 14.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 12:06 am

heroina je napisao/la:
meni kažeš ja sam totalno zeznula sa najboljim frendom nisam ja kriva što je neodoljiv

a ujedno nisam kriva što će on u meni uvijek vidjeti samo frendicu

Upravo takvu situaciju ja proživljavam. -.- Samo što ja još nisam zeznula. On to zna pa nekako preživljavamo.
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 12:09 am

i ovaj moj je znao i onda se zaljubio u jednu drugu ( čemu sam se ja protivila ) i to nam je poremetilo odnose totalno...

sada jedva da se čujemo
[Vrh] Go down
Beatrice
Početnik/ca
Početnik/ca
Beatrice


Broj postova : 91
Age : 28
Lokacija : Rijeka
Registration date : 14.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 12:13 am

Ma da, znam kako ti je. Ja sam umirala od ljubomore kad je on htio biti s nekom drugom. *sigh* Ali naravno, to mu nisam smjela priznati. >.<

E pa, ovo je potpuno sranjski. xD
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 12:15 am

ma sad on ti se malo umislio i kao da mene hoče napravit ljubomornom

ili se boji da bi nakon moguće veze prekinuli sve kontakte... Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 545470
[Vrh] Go down
Beatrice
Početnik/ca
Početnik/ca
Beatrice


Broj postova : 91
Age : 28
Lokacija : Rijeka
Registration date : 14.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 1:46 am

Ah. Mrzim to pravljenje ljubomornim. To sve još više zakomplicira i, po mogućnosti, uništi. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimepon pro 28, 2009 2:25 am

Beatrice je napisao/la:
heroina je napisao/la:
meni kažeš ja sam totalno zeznula sa najboljim frendom nisam ja kriva što je neodoljiv

a ujedno nisam kriva što će on u meni uvijek vidjeti samo frendicu

Upravo takvu situaciju ja proživljavam. -.- Samo što ja još nisam zeznula. On to zna pa nekako preživljavamo.

hjoj. takoder zeznula,nakon tog nismo vise toliko dobri,a jbg,odmalena ga znam,oduvijek i desilo se nedavno,a nije trebalo -.-

Ali imam puuuno prijatelja,a trojicom sam stvarno onak,kao braca. I stvarno je samo prijateljski i isto su mi kao i prijateljice,bez obzira na spolove,pa nekad i bolji .
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimepon pro 28, 2009 3:48 pm

Ja vjerujem al dečki nevjeruju
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimepon pro 28, 2009 5:01 pm

Kako koji..
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimepon pro 28, 2009 8:09 pm

Zašto ne?
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 1:13 pm

Nika je napisao/la:
Beatrice je napisao/la:
heroina je napisao/la:
meni kažeš ja sam totalno zeznula sa najboljim frendom nisam ja kriva što je neodoljiv

a ujedno nisam kriva što će on u meni uvijek vidjeti samo frendicu

Upravo takvu situaciju ja proživljavam. -.- Samo što ja još nisam zeznula. On to zna pa nekako preživljavamo.

hjoj. takoder zeznula,nakon tog nismo vise toliko dobri,a jbg,odmalena ga znam,oduvijek i desilo se nedavno,a nije trebalo -.-

Ali imam puuuno prijatelja,a trojicom sam stvarno onak,kao braca. I stvarno je samo prijateljski i isto su mi kao i prijateljice,bez obzira na spolove,pa nekad i bolji .

ja si s ovim više nikad neću bit u onakvom odnosu u kakvom sam bila prije
i žalim zbog toga
ali šta je tu je
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 6:27 pm

Tocno to :/
a jbg.
[Vrh] Go down
vikicaa.
Ide, ide..
Ide, ide..
vikicaa.


Broj postova : 107
Lokacija : strange place
Registration date : 26.12.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimesri pro 30, 2009 12:35 am

ma vjerujem.zakai ne.
recimo, moi nai frend je tolko niži od mene.
mislim.
tu nebi ničeg bilo.
ihihihiih
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimesri pro 30, 2009 1:59 am

Da naraste bi ^^
Ovo je moje stajalište.
Da vjerujem.Zašto?
Eto zato što od prijatelja punooo više očekujem nego od dečka.
Frend mi nesmije lagati,netreba se pravit važan,netreba se sramit pred menom.Može me smatrat dečkom.Zapravo tako se i ponašam s njima.
I više će me boljet ako me prijatelj slaže nego dečko.Zašto?Zato što znam da su dečki svinje,to uvjek rade,t im je u krvi.ali kad frend izda povjerenje..to jako boli
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimesub sij 16, 2010 10:18 pm

Ne vjerujem i nista me ne moze uvjeriti u suprotno. Ono je mozda na poceetku prijateljstvo, ali uvijek izraste u nesto vise jer se jedna osoba pocne drugoj svidjati, ali to samo pogorsava prijateljstvo i unisti ga na kraju osim ako i ova druga osoba ne osjeca isto. Vecina takvih ''prijateljstava'' zavrsi u suzama.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimened sij 17, 2010 12:27 am

Naravno. Viđ mene i Marka..
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitimened sij 17, 2010 5:50 pm

Ovisi kakvo stajaliste i misljenje imas o tom.
Ja npr imam 7 prijatelja s kojima sam odrasla odmalena i koji su mi ko braca i stvano nikada nam na pamet nije ni ne bi palo nista vise od prijateljstva,jer na njih niti ne mogu gledat na ikoj drugaciji nacin,kao ni oni mene.
Imam i puno puno prijatelja koje ne poznajem od toliko ranog djetinjstva,ali stvarno imamo super odnos i cvrsto prijateljstvo. I drustvo mi je mjesovito i ima puno decaka i stvarno vjerujem u musko zenska prijateljstva.
:D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?   Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Vjerujete li u duhove?
» Vjerujete li u Boga?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Lifestyle :: Friends-
Forum(o)Bir: