..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vaš ljubavni status

Go down 
+51
Mel0
Ines
SmiLle.
.muHa*
heroina
×Freak×
AC / DC
eLesLeon
Mary
Strahovuk
bijač
mršavi_pas
†Blair witch†
Nika
TotaLno druKčija kLinka:D
bonesy
Fleur
Melanie
Feanor
.MiSs Dreamer.<3
bezerker
nj nj nj (:
† morbid.puppet †
!v@
marina_cura_fina
nejra_begic
~iZZiLiCiOuS. ^^*
.ZvieZzdica<3
rawr
slatka_mala
...
just_another_girl
Gereb34
Martuanne
keksiĆ.
petra
Miss Independent
Miss H.
JustLike
just.be
VVVVV
malena.
.Maya.
koza
Miss Sunshine*
alternativka :]
!dealno_loš@
zbunjolica.
bombica
ChocoGirl <3
Ellie
55 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:12 am

Tocno tako <3 :) :)
sretno! ma kako je krenulo,bude to vama islo :D
sto je najbitnije-razumijete se. sad jos dok izgradite povijerenje (bez ovih glasina. vjeruj mi,i u mom slucaju ih je bilo.nisam ih zanemarivala,imala sam ih na umu sve dok ga nisam toliko upoznala dok nisam mogla sigurno rec da on nije kriv,da nesto nije istina i sl. iako i danas me zasmeta kad netko lazi o njemu prica.iako nije tabu tema,al blebecu klinke i idioti :D )
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:16 am

Nika je napisao/la:
Tocno tako <3 :) :)
sretno! ma kako je krenulo,bude to vama islo :D
sto je najbitnije-razumijete se. sad jos dok izgradite povijerenje (bez ovih glasina. vjeruj mi,i u mom slucaju ih je bilo.nisam ih zanemarivala,imala sam ih na umu sve dok ga nisam toliko upoznala dok nisam mogla sigurno rec da on nije kriv,da nesto nije istina i sl. iako i danas me zasmeta kad netko lazi o njemu prica.iako nije tabu tema,al blebecu klinke i idioti :D )

Ma mene vise brine to sto znam da je los ucenik, tj. vise je kod pedagoginje i uvijek svasta izvodi na satu tako da mi se cini da ima nesto u tim glasinama. Ali. zbilja ne zelim svasta predumisljati i donositi zakljucke na brzaka dok ga ne upoznam jer, za sada, sve ide odlicno, malo po malo se upoznajemo i cini se da su samo neke stvari istinite, ali one beznacajne.
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:22 am

Nika je napisao/la:
Ma u tom smislu da se to provlaci jos od ljeta,bilo je stvarno lijepih trenutaka i svega ^^ i...kao da jesmo u vezi,a nismo.
ustvari,samo nismo ograniceni onim rijecima "u vezi smo" . sve ostalo je kao da jesmo. :D meni lijepo,jer osjecam se slobodnom,a opet njegovom. sto mi odgovara, jer sam slobodna dusa :D
tu je sve ono sto ide uz "hodanje" -drzanje za rukice,hodanje zagrljeni,pusice,dok smo vani ne odvajamo se,upoznala starce,moja mama nas vidjela x) i takooo. :D
Jos nismo dosli do onog (meni dost bitnog trenutka),one dve rijeci : volim te. jer ja dok potpuno ne budem sigurna u svako to slovo,necu to rec.a ni on.
U subotu je bilo razgovora o tome da budemo u vezi,ali nije zavrsen ofc.
Ah da, pusi, voli popit i proveselit se,trava isto :) al ne smeta mi to.jer ista sam xD
A na pocetku je bilo skoro isto ovom sta si ti Tea pisala :)
Ugl.ja sam uz njega ono sto jesam,osjecam se sigurno,lijepo,predivno i puno mi je vise od prijatelja,ali ga jos ne mogu nazvat svojom ljubavi.
eto i ja se raspisala xD

eh vidim ja dobro tebi ^^


@mala_klinka - meni se to vuće zapravo otkad smo se upoznali...točnije kads smo se počeli družit , možda mjesec -misec ipo posli...znaći negdi od 6. miseca xP
i ono ovako mi je dobro, ne želim ništa više( za sad) jer neznan kako bi se to posli počelo razvijat, i šta bi bilo kad više nebismo tili bit zajedno...
a ovako i nemoram se ppravdat nekome s kim sam bila i zašto sam bila s nekim drugim, a ne s njim( šta je bia sluča u skoro svim prijašnjim ''vezama)
jednostavno ja ne volim kada netko mora znai točno di sam i kada se vračam, i mrzim kad me netko neprestano zove na mobitel ili kada se naljuti šta zbog toga šta nemogu reć volim te (nikome, doslovce nikome, osim starcima to ne govorin, jer su me upravo osobe kojima bi to rekla, obično 'prijatelji', najviše privridile...)
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:30 am

just_another_girl je napisao/la:
Nika je napisao/la:
Ma u tom smislu da se to provlaci jos od ljeta,bilo je stvarno lijepih trenutaka i svega ^^ i...kao da jesmo u vezi,a nismo.
ustvari,samo nismo ograniceni onim rijecima "u vezi smo" . sve ostalo je kao da jesmo. :D meni lijepo,jer osjecam se slobodnom,a opet njegovom. sto mi odgovara, jer sam slobodna dusa :D
tu je sve ono sto ide uz "hodanje" -drzanje za rukice,hodanje zagrljeni,pusice,dok smo vani ne odvajamo se,upoznala starce,moja mama nas vidjela x) i takooo. :D
Jos nismo dosli do onog (meni dost bitnog trenutka),one dve rijeci : volim te. jer ja dok potpuno ne budem sigurna u svako to slovo,necu to rec.a ni on.
U subotu je bilo razgovora o tome da budemo u vezi,ali nije zavrsen ofc.
Ah da, pusi, voli popit i proveselit se,trava isto :) al ne smeta mi to.jer ista sam xD
A na pocetku je bilo skoro isto ovom sta si ti Tea pisala :)
Ugl.ja sam uz njega ono sto jesam,osjecam se sigurno,lijepo,predivno i puno mi je vise od prijatelja,ali ga jos ne mogu nazvat svojom ljubavi.
eto i ja se raspisala xD

eh vidim ja dobro tebi ^^


@mala_klinka - meni se to vuće zapravo otkad smo se upoznali...točnije kads smo se počeli družit , možda mjesec -misec ipo posli...znaći negdi od 6. miseca xP
i ono ovako mi je dobro, ne želim ništa više( za sad) jer neznan kako bi se to posli počelo razvijat, i šta bi bilo kad više nebismo tili bit zajedno...
a ovako i nemoram se ppravdat nekome s kim sam bila i zašto sam bila s nekim drugim, a ne s njim( šta je bia sluča u skoro svim prijašnjim ''vezama)
jednostavno ja ne volim kada netko mora znai točno di sam i kada se vračam, i mrzim kad me netko neprestano zove na mobitel ili kada se naljuti šta zbog toga šta nemogu reć volim te (nikome, doslovce nikome, osim starcima to ne govorin, jer su me upravo osobe kojima bi to rekla, obično 'prijatelji', najviše privridile...)

Ako ste u otvorenoj vezi i oboje vjerujete jedno drugome i tako vam je super, zasto biste mijenjali?
A pogotovo ako time mozete ugroziti prijateljstvo?
Ja zelim s ovim bas vezu bas zato sto nisam jos sigurna u njega, u njegove osjecaje i namjere. Zato hocu da sve dobro definiramo prije nego, ako, postane ozbiljno.
I ja se nadam da vidis dobro :D
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:34 am

just_another_girl je napisao/la:
jednostavno ja ne volim kada netko mora znai točno di sam i kada se vračam, i mrzim kad me netko neprestano zove na mobitel ili kada se naljuti šta zbog toga šta nemogu reć volim te

Potpis.bas zato mi ovako i pase :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 1:42 am

A jeste se raspisali. Ja nikad nisam rekla volim te i stvarno to mislila. Ne dosad. Tek kasnije shvatis dubinu tih rijeci. A i s 14 se nmozebas znat sto je prava ljubav. Bemti forum na mobu, nis se ne vidi, iako moj avatar ima predobru kvalitetu. Sve se savrseno vidi, sto nije slucaj i na kompu :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 2:38 am

Nesretno nezaljubljena.
Sva sam neka čudna više se ne okrećem ni za zgodnim dečkima :S
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 8:08 am

Zauzeta.
Al prvi put bez primisli o prekidu. Ocarao me covjek, štaš in love
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 8:09 am

Nika je napisao/la:
Ma u tom smislu da se to provlaci jos od ljeta,bilo je stvarno lijepih trenutaka i svega ^^ i...kao da jesmo u vezi,a nismo.
ustvari,samo nismo ograniceni onim rijecima "u vezi smo" . sve ostalo je kao da jesmo. :D meni lijepo,jer osjecam se slobodnom,a opet njegovom. sto mi odgovara, jer sam slobodna dusa :D
tu je sve ono sto ide uz "hodanje" -drzanje za rukice,hodanje zagrljeni,pusice,dok smo vani ne odvajamo se,upoznala starce,moja mama nas vidjela x) i takooo. :D
Jos nismo dosli do onog (meni dost bitnog trenutka),one dve rijeci : volim te. jer ja dok potpuno ne budem sigurna u svako to slovo,necu to rec.a ni on.
U subotu je bilo razgovora o tome da budemo u vezi,ali nije zavrsen ofc.
Ah da, pusi, voli popit i proveselit se,trava isto :) al ne smeta mi to.jer ista sam xD
A na pocetku je bilo skoro isto ovom sta si ti Tea pisala :)
Ugl.ja sam uz njega ono sto jesam,osjecam se sigurno,lijepo,predivno i puno mi je vise od prijatelja,ali ga jos ne mogu nazvat svojom ljubavi.
eto i ja se raspisala xD

Zbog cega ja imam filing da ces se ti zaljubiti preko usiju ? bleh
[Vrh] Go down
† morbid.puppet †
Svaka čast :)
Svaka čast :)
† morbid.puppet †


Broj postova : 2100
Age : 28
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 3:51 pm

Anonimna je napisao/la:
Nika je napisao/la:
Ma u tom smislu da se to provlaci jos od ljeta,bilo je stvarno lijepih trenutaka i svega ^^ i...kao da jesmo u vezi,a nismo.
ustvari,samo nismo ograniceni onim rijecima "u vezi smo" . sve ostalo je kao da jesmo. :D meni lijepo,jer osjecam se slobodnom,a opet njegovom. sto mi odgovara, jer sam slobodna dusa :D
tu je sve ono sto ide uz "hodanje" -drzanje za rukice,hodanje zagrljeni,pusice,dok smo vani ne odvajamo se,upoznala starce,moja mama nas vidjela x) i takooo. :D
Jos nismo dosli do onog (meni dost bitnog trenutka),one dve rijeci : volim te. jer ja dok potpuno ne budem sigurna u svako to slovo,necu to rec.a ni on.
U subotu je bilo razgovora o tome da budemo u vezi,ali nije zavrsen ofc.
Ah da, pusi, voli popit i proveselit se,trava isto :) al ne smeta mi to.jer ista sam xD
A na pocetku je bilo skoro isto ovom sta si ti Tea pisala :)
Ugl.ja sam uz njega ono sto jesam,osjecam se sigurno,lijepo,predivno i puno mi je vise od prijatelja,ali ga jos ne mogu nazvat svojom ljubavi.
eto i ja se raspisala xD

Zbog cega ja imam filing da ces se ti zaljubiti preko usiju ? bleh
totalno :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 3:59 pm

Hehehehehe :D:D:D
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 5:33 pm

Hhhhh ^^
Ah ne znam :D :D
Samo polako :)

Anonima,bas lijepo :D lijepo mi vidjet mlade tak sretno zaljubljene <3
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 9:33 pm

Nika se zaljubila.. :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 9:33 pm

Aha.. Totalno :D
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 9:36 pm

Zatreskana Vaš ljubavni status - Page 30 314246
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 9:40 pm

U kog???
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 9:42 pm

u jednog dečaca... :D
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 9:46 pm

Hahhahah :DD
Ivy,Amy, tuc cu vas ^^ <3
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 9:47 pm

Hahahaha, nemoj poricat. Svi dobro to znamo :D
@Ema slatkooo <3<3
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:02 pm

Aaa ma nećeš :D
A šta ima tu loše?
On te voli,ti ga voliš..Vi se volite :D

Aaa Emica i tebe krenulo? :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:03 pm

Sve kreće, samo ti i ja Ivy -.-'
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:27 pm

hahahaha ja ću prije uć u menopauzu nego nać dečka :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:31 pm

hahaha. A ja ću prije u menopauzu nego oporavit se od ovog.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:37 pm

To bi značilo da ćeš uć u menopauzu za par dana.. :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:37 pm

Da bar. Hahahaha :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaš ljubavni status - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš ljubavni status   Vaš ljubavni status - Page 30 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaš ljubavni status
[Vrh] 
Stranica 30 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ljubavni problem
» Ljubavni ugriz
» Ljubavni savjeti
» Ljubavni savjeti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: