..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Tugovati zbog momka????????????????

Go down 
+23
TotaLno druKčija kLinka:D
Mary
Fenrir
† morbid.puppet †
emily_klc
just_another_girl
slatka_mala
alternativka :]
...
bombica
!dealno_loš@
just.be
heroina
rawr
.muHa*
Miss H.
koza
zbunjolica.
keksiĆ.
petra
VVVVV
.ZvieZzdica<3
Ellie
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 10:31 pm

pokazivati osjećaje je nešto najnormalnije...nije važno zbog čega ili koga...
neka mi se javi ona koja ni jednom nije pustila suzu zbog nekog dečka!
ako vas i bude, bit će vas malo...suze nisu lijek, ali su olakšanje...ja ponekad, ako sam baš tužna i napeta, znam se dobro isplakati i onda mi je poslije lakše...I ako je netko osjećajan, ne znači da nije cool. a ako cool znači biti hladan i bezosjećajan...onda ja ne želim biti cool.
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 10:35 pm

.mušiCa. je napisao/la:
pokazivati osjećaje je nešto najnormalnije...nije važno zbog čega ili koga...
neka mi se javi ona koja ni jednom nije pustila suzu zbog nekog dečka!
ako vas i bude, bit će vas malo...suze nisu lijek, ali su olakšanje...ja ponekad, ako sam baš tužna i napeta, znam se dobro isplakati i onda mi je poslije lakše...I ako je netko osjećajan, ne znači da nije cool. a ako cool znači biti hladan i bezosjećajan...onda ja ne želim biti cool.

upravo to...

a za ono cool, to je bilo sarkastično...
svi dns žele bit cool, face i šta ti ja znam... Rolling Eyes

i slažem se s mušicom da ako cool znači biti hladan i bezosjećajan, ja ne želim biti cool... ahem
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 11:14 pm

.


Zadnja promjena: heroina; ned srp 18, 2010 10:31 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 12:55 am

ma cure ne brinite se nista,sad vam se cini da ga toliko volite i da bi sve dale za njega,ali vidjet cete to ce uskoro proc ma ne mozemo mi bas voljeti u ovim godinama...ja sam se isto osjecala tako i proplakala ufff,al na kraju shvatis da ti samo mislis da ga volis...ok,osjecas nes prema njemu,drag ti je,privlacan,ovo ono...ali nije to ljubav =)
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 4:17 pm

.


Zadnja promjena: heroina; ned srp 18, 2010 10:30 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 6:21 pm

hehe =) drago mi je da nisam jedina koja je shvatila da ne vrijedi plakat zbog decka =) bar zasad ne...a kad naide onaj pravi...onda cemo vidit...al on te nikad nece povrijedit in love
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 9:40 pm

rap.dogg je napisao/la:
pah mislim da imaš pravo... recimo ja sam jučer plakala ko kišna godina.... jer stvarno mislim da se počinjem zaljubljiva i to opasno što nije dobro....... recimo i da mogu bit s njim stara mi to nebi dopustila..... a što se tiče ove zadnje rečenice..... mal sam razmislila i sad se u potpunosti slažem s tobom... ipak ja sam premlada da osjećam nešto takvo prema nekom..... ljudi jučer ste me razvedrili svi su mi pomagali....fala vam svima.... in love



zkj ti stara nebi dopustilaa???? omg.
pa vidiš...dobro se isplakat pa se malo smiriš. ali ne vrijedi tugovat duže vrijeme za jednim dečkom. zajebao te ili odjebao, odjebi ti njega i kreni u potragu za boljim.
a zaljubljivanje je nešto normalno, i još ćeš se puno puta zaljubiti. tak da...glavu gore i nema suza!
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:02 pm

ma za mene ti stara misli da sam još premlada da bih imala dečka..... ( a jedina sam u razredu koja ga dosad nije imala)

a gle on zna da ja njega voli i on je po 100 put ponavljam prvi u kojeg sam se ikad zaljubila. i on je reko mojoj frendici da i on mene voli ali gospodinu je udaljenost problem ( živimo 30 km jedno od drugog). i znam ti ja da je to normalno ali sad kad sam vidla kako je to bilo kad sam se prvi put zaljubila - grozno toliko suza zbog njega..... bojim se da tako ne bude i svaki drugi put......
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:12 pm

isuse. ne razumijem takve roditelje [bez uvrede. nisi ti kriva.]
takvi su i starci od jedne moje frendice. ne puštaju ju nikam. nedaju joj kaj bu imala dečka. ništ. samo mora učit i radit po kući.
al ja sam pričala o tome sa svojom starom...ona kaže da bi bilo besmisleno da ona meni zabranjuje dečka kad ga je i ona u mojim godinama imala...
a i ta moja frendica. ako bude baš htjela imat dečka, ona bu ga imala...nekak bu se nalazila s njim. samo bude onda njezinim starcima gore jer bude im lagala, i nebudu znali s kim je, gdje je i kaj radi.
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:31 pm

Ko da im moraš reč da imaš dečka.
Veliš da ideš s frendicama van i nađeš se s njim.
Tak ja uvijek radim. cool
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:34 pm

bombica je napisao/la:
Ko da im moraš reč da imaš dečka.
Veliš da ideš s frendicama van i nađeš se s njim.
Tak ja uvijek radim. cool

pa da ali mojim starcima nemoš baš vjerovat ja sam im rekla da za di idem za 1 may inače me nebi pustili i mi tamo pušimo i pijemo oni dođu i tak uvijek..... ne znam zašt ali mene starci kuže..... čak i kad uspijem se izvuč oni će skužit nakon nekog vremena da sam im lagala pa će doć..... grozno.....
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:38 pm

pa ti nemoj lagat... ahem

nije ni čudo što ti ne vjeruju ak im uvijek lažeš...

btw, sasvim normalna stvar je imat dečka... moj bivši je dolazio kod mene, sam uzimao iz hladnjaka što je htio kad je bio gladan, kuhao kavu i već što treba... stara mi je znala da mi je on dečko...
dođeš i kažeš: ''imam dečka...''
i točka... nije to smak svijeta
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:42 pm

e ljudi ja ne znam šta bi ja bez vas vi ste mene spasili.... fala vam puno.... sad sam 75% oporavljena
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:45 pm

rap.dogg je napisao/la:
e ljudi ja ne znam šta bi ja bez vas vi ste mene spasili.... fala vam puno.... sad sam 75% oporavljena

baš mi drago ^^

ja sam nekih 15% oporavljena... hmm
al bit će bolje... :)
doći ću ja i do 100%
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:47 pm

.


Zadnja promjena: heroina; ned srp 18, 2010 10:32 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:48 pm

Govoriš mu to,a on ne žiku? wtf
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:49 pm

upravo to a mojim je frendicama reko isto to
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:58 pm

pa očito kuži ak mu govoriš. ili je malo *fijuuuu*???
al možda ne želi skužit. ili se pravi da ne kuži. kaj ti takav vrijedi?!
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:59 pm

jaka sam ali ovo je očito jače od mene


Zadnja promjena: heroina; ned srp 18, 2010 10:32 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 11:01 pm

ne kužim kak on to ne kuži. wtf
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 11:06 pm

ma kuži on sve ali on je dečko oni su ti malo komplicirana bića..... njemu smeta jer se nebi mogli viđat svaki dan (30km udaljenosti)
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 11:12 pm

znam ja da su dečki komplicirani. hhh. al to bi svaki idiot skužio.
pa ne morate se viđat svaki dan.
ja se sa svojim dečkom vidim svaki vikend. i makar bi da se možemo vidjet češće, to je nemoguće jer ne živimo u istom mjestu i nejdemo u istu školu, al onda preko tjedna uvijek jedva čekam vikend...onak sam živčana, nestrpljiva, jedva čekam da ga vidim...slatko je to.
ono uzbuđenje koje je bilo i pred prvi susret. :)
i još ak se neopisivo volite...it's perfect.
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 11:18 pm

ma tak je bilo i meni....
gle on mi je bio najbolji frend... i onda se nismo vidli 4 godine i sad se nađemo i ja se počnem zaljubljivat( čujemo se svaki dan) .... i sad najdenom nastala zbrka..... kad više ne znam šta da radim..... sad samo jedva čekam ljeto kad dolazi tu na 2 tjedna..... možda se malo smirim... ovako mi je svaki dan sve gore i gore....
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimepet svi 29, 2009 12:26 am

ajuj,meni to sve nekad fali,nekad je i slatko malo patit =) al onda si presretan kad se vidite i tak nes. E da i opce nie kul bit bezosjecajan,ja sam kul:p pa sam ipak plakao zbog Pie,i to s njom sam se rasplakao par puta...
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitimepet svi 29, 2009 12:20 pm

NE!
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
Sponsored content





Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tugovati zbog momka????????????????   Tugovati zbog momka???????????????? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tugovati zbog momka????????????????
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Posljednji razlog zbog kojeg ste pali u depru?
» Zbog Paris i Brit kupuju se male pasmine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Lifestyle :: Samo za cure-
Forum(o)Bir: