..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((

Go down 
+3
Miss H.
bezerker
!dealno_loš@
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimened svi 17, 2009 10:48 pm

Molim vas pomozite mi... ajme ta ljubav,ja nikad sretna...=(

Vidite sve iz naslova...jos volim bivseg decka...a najvise me bole dvije stvari...
1.ja nemam pojma kako je on postao BIVSI...jednostavno ne znam zasto mi se prestao javljat...i prije smo se rijetko culi,jer on nije tip za sms i beskrajno dopisivanje...preko tjedna se nismo vidjeli osim u skoli,ali vikendom kad bismo bili skupa bilo nam je lijepo i tad sam bila sigurna da osjeca nesto za mene..
ja njemu nisam nista slala jer zadnji put kad smo se vidjeli bilo je malo neugodno...to je zapravo zbog njegovog frenda koji je praava seljacina,al to je duga prica...pa sam mislila kad prode vrijeme javit ce mi se ali nije...a ja njemu nisam nista slala mislila sam da se ljuti nisam mislila smetat ma ne znam ni sama znam glupo ponasanje...nisam ni skuzila kolko je vremena proslo,a da se nismo culi i zato mi je bilo glupo javit mu se prva...glupaca!!

2.on je u petak maturirao...znaci sad cu ga vidati jos rjede...htjela sam doc do njega,cestitat mu,ali nisam jer sam kukavica...eto...i tako me boli sta ga vise necu vidati u skoli,jer otkad smo se prestali nalaziti jedino sam se tome radovala...da cu ga vidati u skoli...sad se vise ni tim ne mogu tjesiti....

molim vas recite mi sta da radim...izlazimo oboje u isti klub,mozda da nesto pokusam tamo kad ga vidim? al sta da mu kazem...dva mjeseca proslo...a mi se nismo culi...ne znam nista vise =(
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimened svi 17, 2009 11:20 pm

2 mjeseca je puno vremena, il ga preboli il provaj ti kontaktirat sa njim, al tesko da ce ista bit nakon tolko vremena. ipak nemas sto izgubit vrijedi pokusat.

nego kazes on je sad maturiro. jeli planira ic na fax u neki drugi grad? ako planira onda ti je bolje sto prije prebolit ga jer su veze na daljinu ukurcu
[Vrh] Go down
Miss H.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss H.


Broj postova : 5028
Age : 30
Registration date : 25.12.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimened svi 17, 2009 11:23 pm

Ako izlazite u isti klub pokušaj tamo nešta.
Iznenadni poljupci ili tako nešto uvijek upali.
Jednostavno budi izravna. ^^
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimened svi 17, 2009 11:51 pm

Probaj u klubu nešto.
Naleti na njega, nemoraš biti kukavica, javi mu se, raščisti to, ako ga i ovako gdje vidiš, porazgovarajte.. nije ljepo to kaj se ti se događa..
poznata mi je ta situacija. :/
nedaj se.
Pokušaj nešto.
A ako rezultat bude loš, e žalim, preboli ga, i kreni iznova!
Al nikada nije krivo ako želiš raščistiti neke stavri i on je kukavica a ne ti ako to se ne javlja dva mjeseca.
O.o
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:11 am

Insomnia° je napisao/la:
Ako izlazite u isti klub pokušaj tamo nešta.
Iznenadni poljupci ili tako nešto uvijek upali.
Jednostavno budi izravna. ^^

izravna tipa: ufati ga za onu stvar i rece veceras si moj i ne prihvacam ne kao odgovor xD :)?
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:14 am

ccc kaj se takvi savjeti daju mladim damama:P ja bi ga nazvao i pitao kaj brije al prek telefona,mozda si je nasao drugu jbg pa zato i je tak,ovakvi uleti u klubu mogu samo zavrsit brukom il jos gore kojim popusenim samarom,ne od njega da se razumijemo nego mozda od te nove :D vidio sam i toga
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:42 am

haha sa tim se slazem, svakva se sranja znaju dogodi :D bolje to preko telefona Wink
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 1:28 am

preko telefona? jea rajt...tad sam jos veca kukavica nego uzivo...
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 1:30 am

bezerker je napisao/la:
Insomnia° je napisao/la:
Ako izlazite u isti klub pokušaj tamo nešta.
Iznenadni poljupci ili tako nešto uvijek upali.
Jednostavno budi izravna. ^^

izravna tipa: ufati ga za onu stvar i rece veceras si moj i ne prihvacam ne kao odgovor xD :)?

hahahahha,ja cu se ranit...xD mozda bi upalilo,s obzirom na to da je sasvim sigurno da nema drugu,mislim cula bi 100% da ima,a i zadnji put vani sam ga vidila sam s frendom =/
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 1:32 am

*luce* je napisao/la:
Probaj u klubu nešto.
Naleti na njega, nemoraš biti kukavica, javi mu se, raščisti to, ako ga i ovako gdje vidiš, porazgovarajte.. nije ljepo to kaj se ti se događa..
poznata mi je ta situacija. :/
nedaj se.
Pokušaj nešto.
A ako rezultat bude loš, e žalim, preboli ga, i kreni iznova!
Al nikada nije krivo ako želiš raščistiti neke stavri i on je kukavica a ne ti ako to se ne javlja dva mjeseca.
O.o

ma mislim da smo oboje...samo je razlika u tome sto on ocito ne pati za mnom ka ja za njim :(( i imas pravo da bi to trebali rascistiti,mislim valjda sam zasluzila da rjesimo to ko ljudi,a ne ovako,da nemam pojma koji je vrag uso u njega p ase ne javlja...
a bojim se da to necemo nikada rjesiti,cim vise vremena prode bit ce gore..

ne znam sta on namjerava dalje,al mislim da nece ici na faks...
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:19 am

mozda on isto tako misli zasto se ti nejavljas njemu :)?
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:46 am

a kad je puno vremena proslo,a stalno sam mislila ma javit ce se vec,a sad mi je bed javit se,ispala sam glupaca, nisam mu u petak na maturijadi ni cestitala...=(
kad bi bila sigurna da osjeca nes za mene,javila bi mu se,ali otkud da to znam
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:03 pm

Probaj,pa ćeš vidjet. (:
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:30 pm

!dealno_loš@ je napisao/la:
a kad je puno vremena proslo,a stalno sam mislila ma javit ce se vec,a sad mi je bed javit se,ispala sam glupaca, nisam mu u petak na maturijadi ni cestitala...=(
kad bi bila sigurna da osjeca nes za mene,javila bi mu se,ali otkud da to znam

pa neces nikad saznat ako mu se ne javis. a sto vise vremena prolazi sve su manje sanse
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 5:34 pm

joj javi mu se,il mi daj broj mobitela
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 10:19 pm

bombica je napisao/la:
Probaj,pa ćeš vidjet. (:

i to čim prije.
ovako ti je još gore.
javi mu se.
nekak, bilo kak.
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 10:20 pm

aaa znam kad sam kukavicaaa---sta ne postoji neki drugi naciiin...=(
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 10:21 pm

andrej_16V je napisao/la:
joj javi mu se,il mi daj broj mobitela

zasto? xD
[Vrh] Go down
JustLike
Bravo..:)
Bravo..:)
JustLike


Broj postova : 644
Age : 31
Lokacija : Slavonski Brod/Pula
Registration date : 08.12.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:24 pm

Koliko sam skuzio nije trazio tvoj broj... XD
A mozda i je posto sad zna da si slobodna... XD
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:31 pm

JustLike je napisao/la:
Koliko sam skuzio nije trazio tvoj broj... XD
A mozda i je posto sad zna da si slobodna... XD

hahah,jao jesi tiii...xD kolko sam ja skuzila,trazio je NJEGOV broj,mozda on misli nekaj sredit...?? hahaha
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:52 pm

pa dorro si skuzila :P pitacu ja onda kad se ti bojis
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimeuto svi 19, 2009 12:16 am

ti to ozbiljno ili? hahhaha xD
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimeuto svi 19, 2009 12:22 am

kaj sam ja ikad neozbiljan
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimeuto svi 19, 2009 12:33 am

ahahaha... doro pa vidit cemo...:P dat cu ti ja njegov br...kad ga nabavim xD,buduci da sam ga pred dva tjedna sa cvrstom odlukom:'brisem ga iz svog zivota' izbrisala...xD
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitimeuto svi 19, 2009 12:37 am

Lol,a nznm,onda mozda bolje da i tak ostane,evo mi smo tu i utjesicemo te,zaboravices odma na njega Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Empty
PostajNaslov: Re: Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((   Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=(((( Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jos ga volim...help pliz...ocajna sam...=((((
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» volim/ne volim
» Volim...
» s njim sam a drugog volim

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: