..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ajmo pljuvat po svem šta ne volimo

Go down 
+30
Ines
SmiLle.
just.be
Beatrice
Linss.
heroina
rawr
Nika
!dealno_loš@
VVVVV
Strahovuk
×Freak×
AC / DC
Mary
si2e3
†Blair witch†
just_another_girl
LeDawn
TotaLno druKčija kLinka:D
bijač
† morbid.puppet †
...
nj nj nj (:
!v@
bonesy
alternativka :]
Fleur
.MiSs Dreamer.<3
Ellie
mršavi_pas
34 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
AC / DC
Ide, ide..
Ide, ide..
AC / DC


Broj postova : 260
Age : 30
Lokacija : STAGE
Registration date : 06.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimepon lis 05, 2009 9:22 pm

mrzim trzalice što je je...
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimepon lis 05, 2009 11:41 pm

mrzin kontrolne
mrzin poslovne komunikacije
mrzin to šta sutra pišemo konterolni iz poslovnih kompunikacija a ja nezz skoro pa ništa xD
[Vrh] Go down
×Freak×
Ide, ide..
Ide, ide..
×Freak×


Broj postova : 290
Lokacija : Dream World
Registration date : 04.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 2:53 pm

mrzim profesora iz tzk-a. -.-'
[Vrh] Go down
AC / DC
Ide, ide..
Ide, ide..
AC / DC


Broj postova : 260
Age : 30
Lokacija : STAGE
Registration date : 06.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 3:04 pm

mrzim školu u kompletu
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 3:31 pm

AC / DC je napisao/la:
mrzim školu u kompletu
[Vrh] Go down
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 5:58 pm

AC / DC je napisao/la:
mrzim školu u kompletu
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 8:58 pm

Nevolim zvukove koje proizvodi moj komp. Nesto se weird dogada. Nikad nisam cula takve zvukove -.-'
[Vrh] Go down
† morbid.puppet †
Svaka čast :)
Svaka čast :)
† morbid.puppet †


Broj postova : 2100
Age : 28
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 10:08 pm

mrzim to što moram spremati sobu. -.-
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 1:20 am

MRZIM ŠKOLUUUUUUUU
iiiii mrzim plavuše :S
iiii mrzimm labudoveeeeeeee :S
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 3:33 pm

bonesy je napisao/la:
AC / DC je napisao/la:
mrzim školu u kompletu
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
×Freak×
Ide, ide..
Ide, ide..
×Freak×


Broj postova : 290
Lokacija : Dream World
Registration date : 04.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 4:43 pm

mrzim laži.
[Vrh] Go down
mršavi_pas
Ide, ide..
Ide, ide..
mršavi_pas


Broj postova : 238
Age : 31
Registration date : 24.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 4:46 pm

mrzim to što me koka kola omamila
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 6:38 pm

Mrzim što mi ljudi nisu mogli dat odmah 2 kn za crveni križ.. -.-
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 8:55 pm

Mrzim matematiku. Ko normalan ide dat 11 zadataka za zadacu i svaki ima 6-7 primjera??
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:23 pm

Amy je napisao/la:
Mrzim matematiku. Ko normalan ide dat 11 zadataka za zadacu i svaki ima 6-7 primjera??
moja bivša profa u osnovnoj školi
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:25 pm

Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Mrzim matematiku. Ko normalan ide dat 11 zadataka za zadacu i svaki ima 6-7 primjera??
moja bivša profa u osnovnoj školi

Isuse.. A ja mislila da jedina imam takvu profu.. -.-'
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:27 pm

Amy je napisao/la:
Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Mrzim matematiku. Ko normalan ide dat 11 zadataka za zadacu i svaki ima 6-7 primjera??
moja bivša profa u osnovnoj školi

Isuse.. A ja mislila da jedina imam takvu profu.. -.-'
hmmm ima ih samo par primjeraka, sječam se kada smo psiali testove kod nje da nam je cilj bio stič što više zadataka riješiti, a ne koliko su točni ,xd
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:30 pm

Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Mrzim matematiku. Ko normalan ide dat 11 zadataka za zadacu i svaki ima 6-7 primjera??
moja bivša profa u osnovnoj školi

Isuse.. A ja mislila da jedina imam takvu profu.. -.-'
hmmm ima ih samo par primjeraka, sječam se kada smo psiali testove kod nje da nam je cilj bio stič što više zadataka riješiti, a ne koliko su točni ,xd

A da mi nismo imali istu profu? Hahahaha, salim se.
Tako je i kod nase. I onda pola raza dobije 1. =)
Sjecam se kad nam je jednom zadala zadacu 25 zadataka, onih ogromnih zadataka. Brr..
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:33 pm

Amy je napisao/la:
Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Mrzim matematiku. Ko normalan ide dat 11 zadataka za zadacu i svaki ima 6-7 primjera??
moja bivša profa u osnovnoj školi

Isuse.. A ja mislila da jedina imam takvu profu.. -.-'
hmmm ima ih samo par primjeraka, sječam se kada smo psiali testove kod nje da nam je cilj bio stič što više zadataka riješiti, a ne koliko su točni ,xd

A da mi nismo imali istu profu? Hahahaha, salim se.
Tako je i kod nase. I onda pola raza dobije 1. =)
Sjecam se kad nam je jednom zadala zadacu 25 zadataka, onih ogromnih zadataka. Brr..
naša profa je volila cugat, a sječam se kada je bila pijana(znalo je to biti) mi e ponadamo da nam neče zadati zadače pošto je pijana tj pripita, kako kad, al ona nam zada još više......
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:35 pm

Pih, nasa bivsa iz zemljopisa je uvijek dolazila pijana. Pa je antenom probila zemljopisnu kartu, pa je 100 puta slomila neku kost. Evo na bolovanju je sad zbog neceg slomljenog -.-'
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:39 pm

Amy je napisao/la:
Pih, nasa bivsa iz zemljopisa je uvijek dolazila pijana. Pa je antenom probila zemljopisnu kartu, pa je 100 puta slomila neku kost. Evo na bolovanju je sad zbog neceg slomljenog -.-'
hahahah, mi u srednjoj do ove god, ošo lik u penziju, imali profesora iz geografije koji je stalno pio ali je posto imun na alkohol više i ošo nam ove godine, a imo sam kod nega 5 a da nisam ništ praktički učio, jer je pito ugl opču kulturu i povijest, i sada nam došla neka nadobudna........
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:47 pm

Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Pih, nasa bivsa iz zemljopisa je uvijek dolazila pijana. Pa je antenom probila zemljopisnu kartu, pa je 100 puta slomila neku kost. Evo na bolovanju je sad zbog neceg slomljenog -.-'
hahahah, mi u srednjoj do ove god, ošo lik u penziju, imali profesora iz geografije koji je stalno pio ali je posto imun na alkohol više i ošo nam ove godine, a imo sam kod nega 5 a da nisam ništ praktički učio, jer je pito ugl opču kulturu i povijest, i sada nam došla neka nadobudna........

Hah, znam kako ti je.
Ova iz zemljopisa me obozavala, al fkt. Mislim rekla sam da je Danska u Americi i zena mi dala 5. o.O
A sada imamo rasku(koja nam predaje & povjest & zemljopis)
Previse se brine za nas. Dns nas nije htjela 10 minuta poslje kraja sata pustit doma, zato kaj nismo sjedili na stolicama, nego smo stajali -.-'''
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:53 pm

Amy je napisao/la:
Strahovuk je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Pih, nasa bivsa iz zemljopisa je uvijek dolazila pijana. Pa je antenom probila zemljopisnu kartu, pa je 100 puta slomila neku kost. Evo na bolovanju je sad zbog neceg slomljenog -.-'
hahahah, mi u srednjoj do ove god, ošo lik u penziju, imali profesora iz geografije koji je stalno pio ali je posto imun na alkohol više i ošo nam ove godine, a imo sam kod nega 5 a da nisam ništ praktički učio, jer je pito ugl opču kulturu i povijest, i sada nam došla neka nadobudna........

Hah, znam kako ti je.
Ova iz zemljopisa me obozavala, al fkt. Mislim rekla sam da je Danska u Americi i zena mi dala 5. o.O
A sada imamo rasku(koja nam predaje & povjest & zemljopis)
Previse se brine za nas. Dns nas nije htjela 10 minuta poslje kraja sata pustit doma, zato kaj nismo sjedili na stolicama, nego smo stajali -.-'''
hah ima takvih profesora, naša škola je toko neorganizirana da nitko n ije znao da ce biti danas skraceni satovi zadnja 3 sata, profesori bleje šta je to xd, a i nije stigla nikakva obavijest da u petak nema škole, već su nam profesori ovak neslužbeno rekli, al 100 posto nemamo jer neki profesori idu na 4 dana negdje
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:55 pm

A mislis da je nama dosla obavjest? Mi smo morali pitat cistacice jel imamo skolu u petak il ne.. -.-'
Cak su neki nagadali jel uopce imamo zadnja 2 sata il ne.. o.O
[Vrh] Go down
† morbid.puppet †
Svaka čast :)
Svaka čast :)
† morbid.puppet †


Broj postova : 2100
Age : 28
Registration date : 25.06.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitimečet lis 08, 2009 1:30 am

Mrzim to sto mi jedini moramo ici u petak u skolu. Mislim, ja cu ionako markirati. Al moram pilat brata da mi napise ispricnicu. -.-
[Vrh] Go down
Sponsored content





ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ajmo pljuvat po svem šta ne volimo
[Vrh] 
Stranica 10 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ajmo, navalite!!!!
» Looklet natjecaj (ajmo se takmiciti :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: TeenForum013 :: Svađaonica-
Forum(o)Bir: