..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+10
SmiLle.
† morbid.puppet †
Strahovuk
mršavi_pas
Horn TnT
Anonimna
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
Fleur
mala_klinka
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:41 am

Vjerovatno, i dijete!
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:43 am

Grrrrrrrrrrrrr angryy angryy
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:44 am

Ne razumijem ih.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:49 am

Ni ja -.-'''''''''
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:52 am

A gle Tea.Nitko se ne brani.Da se sve cure žale oni bi već imali par ukora i letili bi iz škole.Nema opravdanja da tuku cure sve dok ne poplave.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:54 am

Ali cekaj, zasto se ne zale? Pa nisu ni prof. slijepi da to ne vide, neka oni reagiraju.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:55 am

Gle,jesu sljepi.Oni ne žele reagirat.A i ako dođe primjerice inspekcija oni se mogu branit:nije se nijedna požalila.
Isto kaj vi jedete govna mislim kurče vam se dečki i tuku vas.je*ote poduzmi nešto ne sam se cerekat na to.Logički gledano da vam smeta žalile bi ste se
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:56 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
A gle Tea.Nitko se ne brani.Da se sve cure žale oni bi već imali par ukora i letili bi iz škole.Nema opravdanja da tuku cure sve dok ne poplave.

Ne možeš letit iz osnovne!!!
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:57 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Gle,jesu sljepi.Oni ne žele reagirat.A i ako dođe primjerice inspekcija oni se mogu branit:nije se nijedna požalila.
Isto kaj vi jedete govna mislim kurče vam se dečki i tuku vas.je*ote poduzmi nešto ne sam se cerekat na to.Logički gledano da vam smeta žalile bi ste se

Danas mi puno toga nije jasno pa ni kako neki prof. mogu okretati glavu na tako ocigledne stvari. To se pozovu roditelji, da se ukor, razgovor sa psihologom, bilo sto da se to eliminira. U nas u skoli se to ne tolerira.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:30 am

Ooo da moš letit.Znaš onog malog bjesnog dančija iz a razreda? E vidiš izletio je van.I to znaš di su ga zbuksali?U neku rupu sa maloljetnim drogerašima,curama i dečkima psihopatima koji si režu žile.Ne jebi.A vi cure se kesite an to.Logički ne smeta vam.A i oni isto,napadaju cure hahaha
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:33 am

I meni se cini da se moze letiti bez obzira sto je osnovna obvezna za sve, nekima ne bi trebala biti dopustena ta privilegija.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:42 am

ma moš letit.Ko je on da maltretira druge ?Svašta coffee
najjadnije od svega šta nijedna cura "zobg straha" ne reagira. coffee
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:43 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
ma moš letit.Ko je on da maltretira druge ?Svašta coffee
najjadnije od svega šta nijedna cura "zobg straha" ne reagira. coffee

Jedan on, a ostali ga se boje, cudesno.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:46 am

Hahahah baš to.
kažu muški su grubiji spol.Ma nema tog dečka koji bi me pipnuo,makar me onda do smrti istuko branila bi se
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:48 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Hahahah baš to.
kažu muški su grubiji spol.Ma nema tog dečka koji bi me pipnuo,makar me onda do smrti istuko branila bi se

Da, jesam slaba, ali ako me netko pipne, u meni je lavlja snaga.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:49 am

Baš to.A ne navala smjeha :/
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:36 pm

Bila sam u 8 ujutro na vjerkasu. Umrla sam -.-'
I onda sam vlakom išla do Maksimira i tamo me čekala teta marija[Avon Lady] i dala mi moje Avon stvari :D
I dobila gro testera :D:D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:07 pm

Predsat, fizika. Bilo je prilično oke, malo dosadno.
Hrvatski. Ja objašnjavam Brzom 7.-u gimnaziju lik se nafuri, opsuje mi sve živo i poželi me ubit. Ono, koji *****?????????
Zamljopis, dopisivala sam se s Majom, ništa posebno isto.
Engleski, radili smo neka pitanja i puno pisali.
Glazbeni. Sjedim ja na stolu i dolazi Brzi i svom snagom me udari po leđima. I oke, ja m kažem da to boli, a on meni uzvrati:"Šta to mene boli briga?"
I ok. Zvonimir provocira, ovo-ono.
Kraj sata, ja odlazim kod raske. Rekla sam da me od Brzog bole leđa, d ami je lijeva noga plava zbog Zvonimira i da mi je desna noga plava zbog Antonia.
I povijest. Ulazi raska, počne se derat na svu trojicu i ispitivat ih koji im je *****.
I Brzi i Antonio su počeli srat oko toga što se dogodilo.
Antonio je rekao da smo se danas posvađali, a nismo ni komunicirali, a Brzi je rekao da me jedva udario i da sam ja njega optužila da je bahat. I ja se počnem derat da ga nisam optužila da je bahat, da sam rekla da je to ok. Da sam i sama bahata. Jer ako bih išla optužit Brzog da je loše biti bahat, optužila bih i sebe automatski -.-'
I onda sam ušutila i buljila u jednu točku i samo sam počela plakat. A Paško mene gleda i ne želi maknut pogled. Đubre glupo sa savršenom guzicom -.-'
I vraćam se ja doma i izlaze Antonio, Sandi i Zvonimir iz pekare i Zvone će me kao udarit, cimne me i ode psujući -.-'''''''''''''
Iskreno, boli me briga, ja to više neću trpit -.-'
Još jedna novost. Pričah s Majom o pitah ju milju pitanja o Pašku i njoj. Zaključak:"Da joj frendica otme simpu, ubila bi i nju i njega."
I ok, odustala od Paška, vidim da ne smijem. Neću se uvaljivat u govna.
E, ali meni se sviđa jedan lik. I to već par tjedana. Samo to je bila faza:"A sladak je.", a sada je malo više od toga. Ugl. Lik ide u B razred, druži se s Bencom i Forcom i mislim da se zove Hrvoje xD
Ugl, jako sladak lik <3
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:16 pm

Jeb*te koji lik, on nije normalan, ali sve sam to vec rekla. I dobro sto si ga prijavila, slijede li kazne?
A bolje da se ne mijesas, razumijem njezin stav.
Pa, Amy, tko je sad taj? :D
Zanimljivo...ha ha
Skola-zemljopis 1, necu komentirati. Decko-distanciran, ne zeli komunicirati sa mnom, sao se zeli zajebavati, cudan. Dosla doma-starci seru, dobro su me oprali, soba, moj zatvor.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:30 pm

Majke mi, nije. Budala. A uvijek sam bila dobra prema njemu i pomagala mu -.-'
Eto kako mi svi oni vraćaju -.-' A kazne nema. Samo da svi mi moramo pazit na ponašanje.
Ništa, moram zaboravit Paška.
Hm.. A jedan lik. Ah, sladak mi je već par tjedana, al nisam mislila da je važno spomenut. Baš je cakani.

Ajoj, zašto 1??
Koja je kazna?
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:33 pm

Amy je napisao/la:
Majke mi, nije. Budala. A uvijek sam bila dobra prema njemu i pomagala mu -.-'
Eto kako mi svi oni vraćaju -.-' A kazne nema. Samo da svi mi moramo pazit na ponašanje.
Ništa, moram zaboravit Paška.
Hm.. A jedan lik. Ah, sladak mi je već par tjedana, al nisam mislila da je važno spomenut. Baš je cakani.

Ajoj, zašto 1??
Koja je kazna?

Budala jedna, sve sam rekla sto sam imala, taj ce imati velikih problema kasnije u zivotu.
A zasto nema kazne????????
Neka, neka :D

Je li moram govoriti? Ne mogu vise ovako, poludjet cu, sve mi se skupilo, prvo decko, sad ovo, i pucam po savovima.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:37 pm

Ne smiješ van? A pupu. Samo se smiri i bit će ok. Posložit će se to na svoje mjesto već jednom. Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 946334

Ma svi su oni budale.
Redom:"Brzi, Antonio, Zvonimir, Sandi, Paško, Floki, Franjkovići[duplići], Igor"
Haha :D
Al oke, svi mi kažu da je to uobičajeno u mom razredu, da je uvijek bilo tako.
E, al Igor je imao danas prejebenu zurku, Sandi isto.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:44 pm

Amy je napisao/la:
Ne smiješ van? A pupu. Samo se smiri i bit će ok. Posložit će se to na svoje mjesto već jednom. Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 946334

Ma svi su oni budale.
Redom:"Brzi, Antonio, Zvonimir, Sandi, Paško, Floki, Franjkovići[duplići], Igor"
Haha :D
Al oke, svi mi kažu da je to uobičajeno u mom razredu, da je uvijek bilo tako.
E, al Igor je imao danas prejebenu zurku, Sandi isto.

Ne smijem van, oduzeli su mi mobitel i tocno ce mi mjeriti kad cu doci doma iz skole. A kako sam trebala uciti sinoc?????????!!!!!!!!!!!!! angryy Ne, nece, ne razumijem vise samu sebe.
Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 40332

Uobicajeno je samo zato sto su prof. to dopustili, nema nikakvih kazni.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:48 pm

Daa.. Mi smo najkritičnija škola u Zagrebu. Na crnoj listi smo zbog Bosnara koji pokazuje ravnatelju dupe, psuje mu sve živo itd.

Ajooooj. I nikako ne možeš izbjeć kaznu?? angryy
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:53 pm

Amy je napisao/la:
Daa.. Mi smo najkritičnija škola u Zagrebu. Na crnoj listi smo zbog Bosnara koji pokazuje ravnatelju dupe, psuje mu sve živo itd.

Ajooooj. I nikako ne možeš izbjeć kaznu?? angryy

Ne, ovo je trajno sad :( Mrzim iih sve, rekli su da sam ih razocarala, i znam da jesam. I decka sam razocarala i samu sebe i uvijek sve sjebem.
To je sve ludo angryy Pa covjece, bullying se dogadja, a oni zatvaraju oci, ljudi pate, a oni nista angryy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 27 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 27 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: