..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+10
SmiLle.
† morbid.puppet †
Strahovuk
mršavi_pas
Horn TnT
Anonimna
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
Fleur
mala_klinka
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:03 am

Ma nisi. Ni ja ju nisam skužila lol.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:04 am

Amy je napisao/la:
Ma nisi. Ni ja ju nisam skužila lol.

Jesam, jesam :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:06 am

Kažem ti, ni ja ju nisam skužila.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:07 am

Amy je napisao/la:
Kažem ti, ni ja ju nisam skužila.


hahahahahahahahaha, ok :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:10 am

Ma i ti si glupa xD
ma zajebavam se.
Ma kuiš nismo ni znale da nas čuje.Dobro kog ja zajebavam,i da sam ju vidla opet bi to rekla Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:12 am

Hahahaha. Da :D
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:13 am

- Dobila ogromnu cvorugu na celu zato sto sam se zakucala u Alijjinu glavu.
- Isplakala se ko zadnji kreten od smijeha na kafi, tako da su me svi bljedo gledali a kad sam podigla glavu lice mi je bilo crno od sminke.
- SVi kliznuli s poslovne korespodencije (ostalo troje u razredu ) i ostavili profesorici poruku na stolu "Sretan vam 8.Mart sa zakasnjenjem, izvinite sto smo otisli. Sastavit cemo sljedecu lekciju. Pusa Drugi jedan. i pored ruzu.
Koza zavitljala ruzu kroz prozor.
-popušila samo 6 ŠEST ŠEST ŠEST !!!!!!!!!!! cigara cijeli dan.
-Pricala s bivsim i skontala da sam bila idiot kad sam ga ostavila i rekla mu da smo se sad upoznali zaljubila bi se preko glave u tebe :D
-Napokon došla u školu i odma kliznula sa zadnja 2 :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 2:21 am

Prelegendarno bilo danas.
Pod kemijom.A to ste pročitali već negdje.A ja i stane umiremo u zadnjim klupama.I macan.hahahahha
Na tehničkom.je*ote sama sjedim -.-
A pod modmorom koje umiranje.Prvo sam mlatila nekog šestaša.Iso kiki kako sam ga odvalila u jaja.Jebate mene je boljelo :D
Biologija.kakva je to carica.Nemogu opisat.Dođe ona:bila sam ja na nekoj tam šta ja znam neš s biologijom.Uglavnom cure trebale ste doć.lagala bi vam kad bi rekla da nije bilo dosadno.Ali cure..Koji dečki..Koji komadi..Čovječe!"
ja:"a proooooofesoooricee.zašto mi nistev rekli?
Ona:ma misla ja tebe pozvat al šteta nisam te vidla.Al uskoro će biti jedna isto takva glupost u ruđeru(tam vam idu dečki pretežito u školu) o..
ja:"ja jaaaaaa ja bi,ja!"
Ona:Haha stani ivona nisam ti rekla o čem će se radit.Al nije ni bitno bit će zgodinh dečkiju tam
ja:ma evo me prva sam tamo
Ona:haha znala sam :D.

A ženska carica :D
A povjest..hahahahaah pazite ovo:
Raska:"kako su se zvala mjesta gdje su se zatvarali pretežito židovi u vrijeme drugog svjetskog rata?"
Palić:"Kontracepcijski logori."
Raska:"Nee koncentracijski logori."
Mihael Palić:"pa to sam i reko."
hahahhahaha koji caar!
A ja i Novosel u klupi se cjelovrijeme zajebavali.Niš nismo napisali.Hahaha koje zajebavanje xD.I ja dođem:oo ne sad će pitat.On:ma ne brini ti niš ja ću sredit da te ne pita.Ja:ma..On:ma šta ja ću sredit ne brini neće te pitatJa:pa pitala me već.On:eto vidiš kak sam brzo to sredil :D
A carčina žešča :D.A dečko preedobar.
I onda ošla doma i grudali su me >.< -.-
Ugl dobila par puta i sve mi u majcu ušlo.I ošla ja doma..I opet se vratila u školu (točnije pokraj škole) na zbor.haha svi su mi se smijali kad sam ko snjegović došla.Na zboru predobro bilo.kako nam se pjevanje popravilo neš nevjerovatno.
I vračala se doma u 10 pješke.Nije mi se dao bus ćčekat.I išla s jednim dečkom doma.Kako je dobar dečko.Samo je čudan malo.Mislim čudno hoda,bolestan je nešto.Al je predobar.I on ide s nama u Zadar :D
Jedva čekam sutra :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 2:27 am

Hahahahahaha, mlatili sestase, a jadni mali :D A netko dobro udara, ha? :D
Hahahahaha, prof. govori o deckima-mlada, urbana zena? lol!
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 2:31 am

hahaha naravno :D . Dobra sam u udaranju.Al kako sam ga udarila..Ajme sažalila sam ga istog trenutka!
Ženska carica,u ranim tridesetima je,zajebava se ono totalka.A ima i muža i djete :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 2:36 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
hahaha naravno :D . Dobra sam u udaranju.Al kako sam ga udarila..Ajme sažalila sam ga istog trenutka!
Ženska carica,u ranim tridesetima je,zajebava se ono totalka.A ima i muža i djete :D

A cime je jadno dijete to zasluzilo? :D
Predobro, obozavam takve prof., automatski mi ih i mi vise postujemo :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 2:46 am

Nazvo me trebom a to NE PODNOSIM.Tako jeftino. -.-
On ti je dečko moje frendice.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 1:36 pm

Reći ću vam u kratkim crtama.

*Srijeda*

Pisali smo test iz biologije. Koja će to kuljetina bit. I rekla žena da kad smo gotovo da predamo test i rješimo radnu bilježnicu. A ja ju rješila. I žena uvali meni papir i morala sma napisat hormonske žlijezde, hormone i njihovu ulogu. WTF?
Pod matišom crkavanje.
Tjelesni. Maja i ja komentirale čije su noge najbolje. Pobjednik: Antonio.
Ima presavršene noge -.-'
I zablokirala sam Sandijev mobitel. A šta sam ja znala da ne smijem slušat pjesme. Izvadila sam bateriju, stavila ju opet unutra i pravila se kao da se ništa nije dogodilo.
Poslala sam si pjesmu koju sam čekala valjda tjedan dana. Hvala Dario što si ostavio mobitel na stolu i šo sam uspjela poslat pjesmu bez tvog znanja :D
Kemija. Trebala sam pisat test, al nisam. Meni super.
I poslije škole sam išla s tatom i Danijelom i McDonalds.
I previše sam pojela taj dana i u pol 6 ujutro sam povračala -.-'

*Četvrtak*

Trebali smo imat predsat fiziku, al bila je sjednica i nitko to nije znao. Cijeli razred zazujao.
I dečki otišli u Genius[kafić kod škole], cure se otišle šetat, a Maja, Dario, Benc i ja visili po školi. I dođe Benc:"Imaš za poziv?"
I ja mu dam mobitel i pitam kog će zvat.
I on meni kaže da će Sandija zvat. I sad imam Sandijev broj. Život je lijep :D
Pod hrvatskim su me dečki pokrali. Ostala mi jedna olovka i gumica :D
Lol.
Zemljopis. Ja uđem u razred i počnem se plakat. PMS -.-'
Svi me pitaju koji mi je *****, a ja ne znam šta reć jer ni sama ne znam. Valjda su me naživcirali Zvonimir i Paško.
Engleski sam dobila 5.
Dođe meni Floki iz čista mira:"Jesam ti rekao da će mi samo ovaj zadatak biti kriv. Sve ostalo mi je točno, osim B zadatka."
Glazbeni crkavanje. Paško me stalno po kralješcima pikao olovkom i čudio se nešto.
Povijest pisali test. ja u prvoj klupi, Floki u drugoj.
I ja Flokija sve živo pitala, lik nema pojma.
Žena uopće ništa ne kuži. Ja prepisujem sve u 16, ona ništa.
Mirjam mi je rekla većinu odgovora.
I poslije škole ja izlazim, a Silvijo se objesi na mene i baci me u snijeg. I dođe Zvonimir i našopaju me -.-'
I onda sam morala ić u Trnavu presvuč se i pješke natrag u Dubravu na bus -.-'
Isuse, noge su mi se smrzle.
Nosila sam jučer cijeli dan Majin šal. Prežestok je :D

Ne znam točno kad je ovo bilo, al pitali su me Paško i Sandi jel istina da sam ja Ceci pušila *****. Ja buljim u njih i razmišljam koji je najbolniji način za ubit Cecu. nakon 2 mjeseca prekida on ide širit tračeve da sam mu ja pušila *****. Hahahahahaha. Smješno.
Antonio i Silvio me zajebavaju stalno za travu.
Govore da svaki tjedan pušim 2 grama. Je da ziher, di bi došla kad bi toliko pušila. A i nema se para.
I sad me Antonio počeo zajebavat da ja pušim ljudima ***** da dobijem pare za travu. Ideju je dobio od retardiranog Cece koji kruži glasine o meni. Lijepo, lijepo. AJ marš ono -.-'
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 8:09 pm

haha..
ja i frend iz razreda imali "natjecanje" tko će prvi doći do kuhinje...xDD
Jer par nas nije bilo u školi koje se hrane onda kad njih nema mi uzimamo njihovo..
i sad bile one kinder čokoladice....ja i on stali pod satom pred vrata...jao koja je to bila trka... ja i on smo se poubijali...hahah haha haha
i na kraju on došao prvi...i uzeo...i jednom dečku iz razz falila i on moro njemu dati..tako da niko na kraju nije dobio...xDD
Iz matke sam dobila 4 iz testa..ja pop**** ...jaoo..tako lagan test ja dobila 4...
cijeli razred je dobio 4 i 5... xD
a ja dobijem 4..koja sam ja tuka..
onda sam vidjela da je on pogrješio..ja došla njemu i rekla: " učitelju, ja sam ovo dobro napavila" on ne kuži...ja njemu 15 minuta pokazivala kako treba ići zadatak..i tek onda shvatio da mi je zapravo točan zadatak i dobila 5...aahh... ^^
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 9:48 pm

Prvi sat hrvatski. Sandi i ja smo se nešto porječkali.
Drugi sat engleski. Pitala me prvo Atlantidu, ja blage veze nisam imala i onda me pitala staro gradovio i dobila sam 5 i 5.
Tjelesn sam rekla da imam objektivne i nisam radila. Nije mi se dalo.
Zvonimir munjeni je skinuo čarape i naganjao mene i Maju s tim čarapama xD
Kemija.. Ništa posebno, dosadno.
Na odmoru su me dečki izmasakrirali nekakvim sjajilom za usta. Prime te svi dečki dok ti jedan maže dijelove tijela. Mene su držali Sandi, Antonio i Floki, a Zvonkec me namazao -.-'
Opet hrvatski. Sandi i ja smo se užasno posvađali i svatko je imao svoju stranu stola. Granica je određena crtom. Al naravno. Ako je stol metar i pol, ja sam dobila 20cm stola, a Sandi 130. I ofc da sam prešla liniju i dobila batine. I ovoj iz hrvatskog dopizdilo i izbacila nas van. Napisala je:"Sandi i Anamaria ometaju nastavu."
Marš. I vani smo se svađali.
Sandi:"E ako me zapiše mrtva si. Tako ću te bacit u taj snijeg."
Ja:"Joj daj dsadan si, šuti više."
Sandi:"Mrtva si."
Ja:"Dobro, oš šutit."
Sandi:"Za ovo ćeš dobit još jednu grudu."
Ja:"OKE VIŠE. ODJEBI."
Sandi:"I još jednu."
Ja:"ŠTA TI NE MOŽEŠ 5 MINUTA ŠUTIT?????"
Sandi:"NE!"
Ja:"VIDIM!"
I tako smo se naderavali s jednog kraja hodnika na drugi.
Matiša. Iva i ja krepavamo zbog nekakve ptice i izbaci nas van. I ona i ja se bacimo na pod i počnemo valjat od smjeha, a klinci mali nas gledaju.
I ofc pobjegla sam poslije matiše. Ošla s tatom u McDonald's.
I kad smo se vraćali počeo mi je pričat kako u mojim godinama djeca počnu ići na tulume i kako ja sama trebam ići po piće i držati ga na oku jel uvijek postoji mogućnost da će mi netko ubaciti drogu za silovanje..

EDIT: Pomirili se Sandi i ja nakon više minutnog svađanja i vrijeđanja.
Naravno, postoji dogovor koji ćemo sklopit u ponedjeljak.
Moji zahtjevi:"
1.vratim ti kemijske koje su btw. moje.
2. ti mi nikad više ništa ne smiješ iz pernice taknut
3.više me nikad ne smiješ udarit jel to fkt boli. Užasno me boli lijeva ruka -.-'
4.bit će mir pod hrvatskim i s vremena na vrijeme ću moć nešto u knjizi vidjet. Stvarno, smiješno je da ja zujim bez knjige tamo.."
Oboje smo pristali na moje uvjete.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 2:41 am

Isuse kak se moš tako nisko spustit meni nejde u glavu??



Prejebački dan.Previše za pisat :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 3:29 pm

Ne kužim.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 4:16 pm

Pa mislim lik te tak pljuje + vrijeđa ti frendicu i ti..ništa?
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 4:19 pm

Teoretski, to je bila svađa između njih dvoje. Dovoljno sam se puta opekla i više ne ulazim u tuđe svađe.
A što se tiče mene i Sandija, raspravljat ćemo u ponedjeljak. I to kao normalni ljudi, a ne s jedne strane hodnika, na drugi.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 4:34 pm

Raspravljat ko normalni ljudi?
A i ti si isto pametna,to nije ulaženje u svađu,to je branjenje frendice.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 4:35 pm

Da, kao normalni ljudi.

To jest ulaženje u svađu. Previše sam puta ušla u tuđu svađu i onda ja najebala...
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 4:37 pm

Ne ti si najebala jer si imala glčupe komentare i UVIJEK SI PRELAZILA NA MAMU.
Ček ček..Da nije tebe trta njega?
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 4:42 pm

Da. Je. Imam plavu ruku od njega. Maja ima desnu ruku plavu, a ja lijevu xD
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 5:06 pm

hahahhahahahahahahhahahahaha ćekaaaj on tuće cure? hahahah
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 5:18 pm

Kao i SVAKI dečko u mom razredu. Agresivna djeca. Cure uvijek najebaju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 15 / 40.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: