..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+10
SmiLle.
† morbid.puppet †
Strahovuk
mršavi_pas
Horn TnT
Anonimna
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
Fleur
mala_klinka
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 2:10 am

A, jebiga, da :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 1:29 pm

get a life :D
[Vrh] Go down
† morbid.puppet †
Svaka čast :)
Svaka čast :)
† morbid.puppet †


Broj postova : 2100
Age : 28
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 5:10 pm

ma forum je odličan, ne žalim ni sekunde što sam se učlanila. iako previše spamamo, al dobro. u tome je i bit :D

ont. preduga priča -.-
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 9:15 pm

Weee..

Uf, svašta.
Zemljopis smo neke shitove radili. Listić s pitanjima. Nina me ispitivala jel mi se Sandi još uvijek sviđa i rekla je da pašemo, iako ne, al ajde.
Hrvatski smo se Sandi i ja podnosili, čak. Nije me probo sa šestarom.
Engleski smo pisali test. Preeeeeeelagano.
Matišu sam skužila napokon. Iva nije mogla držat jezik za zubima i morale smo zamjenit mjesta sa Sandijem i Antoniom. Sad smo mi u drugoj, a oni u četvrtoj klupi -.-''''
Tehnički je bio predobar :D
Morali smo pilit ručnom pilom neke daščice. I dođem ja na red, a sam vidiš Antonia kak krepava.
"Amy, ajd me nauči tako pilit. Aj molim te. Predobro piliš. Svaka ti čast.", a ja nemam pojma o piljenju. Pilila sam daščicu 15 minuta. Hahaha.
I kasnije sam morala sa turpijom nekakvom turpijat nešto.
I dođe meni Antonio:"Izvadi štapić. Šta si ga spremila?"
Ja:"Pa izvadi ga ti."
Nina:"Šta da izvadi? *****?"
Ja:"Ne nego štapić."
Nina:"Ne znam ja na šta si ti mislila."
I onda smo namotavali bakrenu žicu. Paško mi priđe s leđa i počne me tamo maltretirat. Vrat me boli =(
Al kasnije mi se ispričao :P
I u bus je ušla cijela moja ulica.
Krog, Aki, Brzi, Mislav, Dario, Benc, Igor, Maja, Iva, Matea, Viduka i neka cura.
Uglavnom, pun bus.
Razočarala sam se u jednog lika iz razreda, nije važno kojeg, al' muško je. Shvaćam njegove potrebe. Valjda -.-'
Uglavnom, bilo je lijepo danas.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:16 pm

Razočarala sam se u jednog lika iz razreda, nije važno kojeg, al' muško je. Shvaćam njegove potrebe. Valjda -.-'
hahaha ne sluti an dobro xD


Jebački je bilo danas.
Prvi sat..Koje umiranje.je*ote.Pita raska Cvijana:nabroji mi neke agrume.I ja šapnem:reci banana.I on dođe:banana!Raska:NEE!Reci drugi.Dođe on:Kivi?!
Hahaha koje umiranje.Il pita ona njega :koja je največa solana?On dođe:Solin.Ona:Ne,Ston.Pokaži ga.On traži po karti i ja dođem ma najbolje da sad kod Zagreba počne tražit.I zajebava ga Vrbički i dođe:Top ti je kod Zagreba.I dođe Cvija:Znam.Hahahahahhahahaha koji debil jebooteee.
Engleski najjače.Ženska se ošišala.hahaha je*ote onak je kratko sastrane a na sredini duže crveno ko govno je*ote i još natapirano.Reko Novosel da izgleda ko natapirana gljiva :D .Dopisujemo se Sunekica,Mihael i ja.I pišemo si međusobno pičko jedna,tigrico,mačak.Hahaha koje rikavanje.I sad pričala sam cjeli sat.I opomenula me 100 puta.I sad prozvala ona Cvijana i ja se počela smijat.I dođe ona:Šta je smješno.Dođem ja:banana! I svi se počnu smijat i ona kaže:e sad mi je dosta zapisat ću te!Ja:dobro.Ona:Ma i jedan ću ti datJa:opet dobro.I pras u smjeh.
Osnovali mi PičKa grupu.ženska članica grupe je piČka a muški pičak.hahahaha.I psovke su nam šipu racku i žili cupi.Al rikavanjeeee.A Stane i ja si cjelovrijeme "režemo" žilr u znak ljubavi xD.
I jadnogNovosela smo Tomkička Klaudija i ja zajebavale da je gej.I on je kao reko da je Klaudija glupa i ja sam se kao uvrijedila i pravila se da plačem.A on odma:a nemoj ja sam se zezao pa samo sam vam htio vratit..A neemoj.A nemooj.
I ja ošla neš djakovički pokazat i kad sam se vratila na mjesto dođe meni Filip:Falila si Novoselu.Ja:ne seri.On:ozbiljno reko mi je.Ja pogledam Novosela:a one me zezaju ti si dobra.Hahahaha
Il pod vjerkasom ja mislim.Dođe meni Sever:e Ivona vidi ti ze guzica .Ja:ne vidi.On:nek se vidi.Ja:Šta je sviđa ti se moja guzica?On:Pa da.
Hahaha koje smijanje.Precarski bilo danas :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:18 pm

Ne, ne sluti na dobro.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:23 pm

Štae bilo?
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:27 pm

Ma ništa važno.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:27 pm

Sto je bilo, Amy?
Picke i picak lol! Isuse! haha Nije ni cudo da te zapisala natapirana gljiva lol!
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:31 pm

Ma ništa.. Vidjela sam scene koje su me mrvicu pogodile, a još sam u PMS-u pa sam nekako tužna zbog toga. Ništa važno uglavnom.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:35 pm

Amy je napisao/la:
Ma ništa.. Vidjela sam scene koje su me mrvicu pogodile, a još sam u PMS-u pa sam nekako tužna zbog toga. Ništa važno uglavnom.

Ajme, nadam se da ce biti bolje :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:36 pm

Kakve scene?

Trebaš vidit kad se derem e PIČOOO stani!
hahah :D
Ono razglabali smo o tome kako idem muški rod od picka.I došla Ivana pa ku*ac kaj ne?A ja došla neee pičak je :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:37 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Kakve scene?

Trebaš vidit kad se derem e PIČOOO stani!
hahah :D
Ono razglabali smo o tome kako idem muški rod od picka.I došla Ivana pa ku*ac kaj ne?A ja došla neee pičak je :D

Hahahahaha lol!
Cudnim se vi aktivnostima bavite, nije mi nikada palo na pampet da se to pitam, ali zanimljovo je :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:40 pm

mala_klinka je napisao/la:
Amy je napisao/la:
Ma ništa.. Vidjela sam scene koje su me mrvicu pogodile, a još sam u PMS-u pa sam nekako tužna zbog toga. Ništa važno uglavnom.

Ajme, nadam se da ce biti bolje :)

Hvala. I ja se nadam.

@Ivona, nije bitno. Nevažno je trenutno sad.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:40 pm

Hahahahha al žensko od *****?Eee to je već teže.Kurica?
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:42 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Hahahahha al žensko od *****?Eee to je već teže.Kurica?

hahahahaha, Ili kurka :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:43 pm

Da, kurica.
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:47 pm

Amy je napisao/la:
Da, kurica.

Zanimljivo :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:49 pm

Kurko :D
Trebala si vidit raskin izraz face kad mi je došla klaudija:E pičkooooooo dođi sim
Luđački :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:49 pm

Hahahahahahahahahahaha. :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:50 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Kurko :D
Trebala si vidit raskin izraz face kad mi je došla klaudija:E pičkooooooo dođi sim
Luđački :D

Upravo zamisljam haha
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:53 pm

Hahahahaha moj je odgovor bio,khm.. :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:54 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Hahahahaha moj je odgovor bio,khm.. :D

A sto ces drugo reci? :D Pa znate, to je nama normalno :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:57 pm

Nisi ti dobro skužila.Moj odgovor je bio:Šta je kurvišu pička je na odmoru.Ne jebi lava dok spava
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:01 am

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Nisi ti dobro skužila.Moj odgovor je bio:Šta je kurvišu pička je na odmoru.Ne jebi lava dok spava

Ma ja sam glupa :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 14 / 40.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: