..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+10
SmiLle.
† morbid.puppet †
Strahovuk
mršavi_pas
Horn TnT
Anonimna
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
Fleur
mala_klinka
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:07 pm

Ajmo, breathe in, bretahe out, sve ce biti ok :D Uf, imam ja toga za nauciti :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:08 pm

Heh, da :)
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:09 pm

I bas kad pomislim da sam sve lijepo poslozila i digla zidove, on je pojavi :D
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:11 pm

mala_klinka je napisao/la:
I bas kad pomislim da sam sve lijepo poslozila i digla zidove, on je pojavi :D

Znači pojavia se neko kojem ćeš spustit zid da uđe? ^^

Nego koliko dugo ste zajedno :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:14 pm

To je slatko :)
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:16 pm

just_another_girl je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
I bas kad pomislim da sam sve lijepo poslozila i digla zidove, on je pojavi :D

Znači pojavia se neko kojem ćeš spustit zid da uđe? ^^

Nego koliko dugo ste zajedno :)

Da, nakon dugo vremena se pojavio netko kome sam dopustila da srusi dio zidova koje sam jako dugo gradila i toga me strah.
Oko 2 i pol mjeseca, znam da se ne cini puno, ali takav je :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:18 pm

mala_klinka je napisao/la:
just_another_girl je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
I bas kad pomislim da sam sve lijepo poslozila i digla zidove, on je pojavi :D

Znači pojavia se neko kojem ćeš spustit zid da uđe? ^^

Nego koliko dugo ste zajedno :)

Da, nakon dugo vremena se pojavio netko kome sam dopustila da srusi dio zidova koje sam jako dugo gradila i toga me strah.
Oko 2 i pol mjeseca, znam da se ne cini puno, ali takav je :)

A čega te strah?
Ako osjetiš da je vrijedan toga,sruši ih :D
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:19 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
just_another_girl je napisao/la:
mala_klinka je napisao/la:
I bas kad pomislim da sam sve lijepo poslozila i digla zidove, on je pojavi :D

Znači pojavia se neko kojem ćeš spustit zid da uđe? ^^

Nego koliko dugo ste zajedno :)

Da, nakon dugo vremena se pojavio netko kome sam dopustila da srusi dio zidova koje sam jako dugo gradila i toga me strah.
Oko 2 i pol mjeseca, znam da se ne cini puno, ali takav je :)

A čega te strah?
Ako osjetiš da je vrijedan toga,sruši ih :D

Istina, ali sam te zidove tako dugo gradila, osjecala se sigurno u njima, ovo je sad neistrazeni teritorij :) Strah me da ne vidi pravu mene, da mu previse ne otkrijem, a onda ode.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:21 pm

Zašto bi otišao?
Mislim nemožeš se 2 mjeseca pretvarat ono što nisi.Da mu se ne sviđaš upravo takva kakva jesi otišao bi već odavno ^^
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:22 pm

Ali veza sa zidovima nije prava veza. Dopusti mu to, svidjet će ti se :)
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:24 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Zašto bi otišao?
Mislim nemožeš se 2 mjeseca pretvarat ono što nisi.Da mu se ne sviđaš upravo takva kakva jesi otišao bi već odavno ^^

Nisam se pretvarala u ova dva mjeseca, to je istina, ali nisam mu previse ni dopustala da udje, a sad odjednom rusim zidove polako, ali sigurno. Svi se mi bojimo otkriti sebe pa tako i ja, a pogotovo ako se radi o najdubljim osjecajima.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:26 pm

Gle to si ti.lNemoj se sramit toga.
Kažem ti,ako misliš da je vrijedan da mu otkriješ svoje najdublje osjećaje..Znaš šta dalje Wink
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:28 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Gle to si ti.lNemoj se sramit toga.
Kažem ti,ako misliš da je vrijedan da mu otkriješ svoje najdublje osjećaje..Znaš šta dalje Wink

Svi imamo nekih stvari kojih se sramimo pa tako i ja, nekih osjecaja i postupaka. I nije da sam do sada bazirala vezu na lazima nego jednostavno neke stvari se nisu govroile. A ako osjetim da je pravi trenutak, polako ce se sve otkrivati, ne znam jos nista :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:28 pm

Ma samo naprijed :)
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:31 pm

A valjda, jos moram o svemu moram razmisliti :) Sjesti sama sa sobom i vidjeti kako dalje :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:56 pm

Damn.. Svašta.
Prvi sat matiša.. To su bile provale, Paško je umirao od smjeha, Brzi provocirao jel je on prošao, a mi ne. Iva rekla da postoji svestraničan trokut i tako :)
Engleski. Maja se sagne, digne se gore, tako se opalila u štangu od stola, ja se počela valjat po podu, prijetila mi ova da će mi 1 upisat iz engleskog, a ja se i dalje valjam. Brzi je cijeli sat buljio nešto i smijao se -.-'' Wow, on je prošo, viđ cara!
Učili smo o Einsteinu, ja se zaderala:"To je onaj koji je napravio atomsku bombu."
Onak, cijeli razred se okrene i počne smijat. On nije napravio bombu ipak -.-' Zazujala sam xD
Naravno, OPET me prozvala da čitam -.-'''
Likovni. Neka retardirana palača koju točno moraš obojat u žutu, narančastu, crvenu, zelenu, plavu i ljubičastu. Ovisno o izbočenosti na palači -.-'
Profa nešto počela pričat, Anja, Brzi i ja se smijemo, ne možemo prestat. Antonio mi je posudio ljubičastu temperu, pa nemreš bilivit.
Ugl. Dobila 4 cheerleader cheerleader
Povijest. Pričali smo Sandi, Brzi i ja o kilama i kostima -.-'
WTF?
Sandi i Brzi imaju 70 kg. Di to stane u njih?
Baš je i Brzi pokazao ruku, ima tanku ruku. Ima očito teške kosti xDxDxD
Ugl. smijanje.
Vjeronauk. Pričala vjeroučiteljica bisere sa ispit za krizmu. Bio je Ivin biser, Flokijev biser i naravno, moj biser[Mala Turska, Irak/Iran]. I govorila je o stavovima ako ne prođemo ispit sutra.
Ja i jedna iz C raza smo se jedine rasplakale. I Paško me sad zajebava zbog tog. I pod vjerkasom je cijeli Zvonimirov kišobran strgao. Sve ono metalno je rastavio i lik to pokazuje meni, ja umirem od smijeha, počne se i on smijat. I ostala je jedino ručka kišobrana s kojom je terorizirao mene i Flokija. Floki je dobio štapom po ruci i leđima, a ja po listu i dupetu xD
Lik se ufurao hahahaha. Vidjela Hrvoja, bio je zgodan danas, imao je crni dux.
Uglavnom, današnji dan je bio carski, trbuh me boli od smijanja xD
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimepon tra 12, 2010 4:11 pm

Danas je tako carski dan bio xD
Ja i kelčecka umirale od smijanja xD
I ivana i Kikica.Kako sam se smijala kristini nešto nevjerovatno :D
Pod engleskim me pitala neš,a ja se nisam mogla prestat smijat.I pitala kristinu i kristina na to:ma neki prezent tu bi i odvali se smijat
I kaže ona nju:da,prezen tu bi i?
I dođem ja:i određeno vrijeme neko i odvalim se smijat jer me kiki pogledala
I pita ona kristinu ćemu se smijemo.ona kaže:Ma past participl
I ja se odvalim smijat.I pita ona kristinu kak bi rekla knjiga je napisana.I kiki kaže:Knjiga je napisana
I ja se odvalim smijat i ona mene pita i ja pononovim:knjiga je napisana.I kiki dođe:d buk iz..vroten hahahaha
I ova kaže:ne nije tako.d buk iz..I dođe kiki:ma neam pojma.I počne rukama objašnjavat
Koji lomovi.Umiranjer
A u busu pričali o ruskom ruletu veronika ivana i ja.I dođe ivana:naša braća(njezin i moj) su igrali rulet.I dođe veronika:iiii?Ko si je puco u glavu?
Ma lomovi.I sad se u busu dogovoreile ja i kelčecka da idemo kod nje naručit si picu i uživat :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimepon tra 12, 2010 5:33 pm

EE da, još nešto nisam napisala u gornjem postu.

Pod likovnim. Ja crtam, jel i čujem smijanje. Ono, bezveze podignem glavu i kad vidiš Antonio i Sandi umiru od smijeha.
Ja gledam, oni mene ne primječuju. I vidim ja Antonio spominje mene i Cecu.
Onak, wtf??
Ja pitam Antonia koji ***** sad pak priča, a lik se udari smijat. Sandi se valja tam po klupi od smijeha. Jel, Antonio je vjerojatno opet prodavao spike da se ja hoću jebat s Cecom što dakako nije istina. Kad smo pričali prije 1-2 dana prek fejsa, rekao je da će reći Ceci da se ja želim jebat s jnim. Al ja mu to nisam rekla. Raspravaljali smo o mojim pikulama i odjednom uleti lik s tom spikom -.-''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:23 pm

Boli te ***** šta oni pričaju coffee
Ivončicee Rolling Eyes HHAHHAHA Kako ja volim te školske provale.

Danas.
Prof: Ko je bio Ljubuški ? "
Škilja: Ljudina !!
Prof: Koja su njegova najpoznatija djela ? "
Škilja : Knjige!
prof: sjedni 1 :D


Pokačila se s najbojlom prijateljicom.
Upisala tečaj španskog.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:28 pm

Ma najjače haha.Il kako sam jadnu curu prala danas.Ona je meni svoju savršenu haljinu objasnila ovako:nesmije bit duža od koljena i mora bit napuhnuta gore
I ja dođem njoj:pa kak će bit napuhnuta kad nemaš sise
Ona dođe pa znaš ono i napravi s rukama ko oblik velikih sisa
I tako sam ju jebala u mozak zbog tog (ona je mislila na naborani gornji dio,al ja kad nešto čujem gotovo je :D)

Hahahhahaha knjige xD.Ja bi mu dala 2 bar radi truda xD
Ohoho a na tom tečaju taj zgodni ima curu? :D
Što se s frendicom dogodilo?
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:46 pm

Kako si zla :D

Da , ima curu, 2 godine. Ništa, nova žrtva :D
A ništa nešto u vezi mjesta sjedenja, da pređemo na drugo. glupost mame mi.
Na karju ja samo pokupila stvari i rekla "Ne očekuj od mene više nikakvu uslugu !"
Pomirile smo se, al još sam ljuta coffee
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:54 pm

Ja sam uvijek zla coffee :D
Ma hajde,proći će te za par sati:)

Tako je!Nova žrtva ;D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 1:54 pm

Svašta, again.
Ispred škole meni dolazi Iva i grli me, odmakne se i pita:"Jel znaš što se dogodilo."
Ja:"Znam. Prekinuli ste." I zagrlim ju, njoj suze u očima. Daj zabrij da nakon 9 mjeseci veze prekinete i da ti lik ne da razlog. Ona nema pojma zašto su prekinuli. A 23.3 su slavili 9 mjeseci -.-''''''''''''''
Fizika. Radili smo nešto novo, profa nam je pričala kak su ljudi umirali u nekom ruskom klubu zbog neke plasomase i kak su se zadavili ljudi. Sad tek vidim kako uopće ne zna hrvatski. Pola riječi nije znala reć -.-'
Drugi sat smo radili pokuse s vilicom. Zavežeš konac za vilicu i udariš vicilom i stol držeći konac u rukama, a ruke na ušima. Kako fora zvuk :):):)
Tako sam se smijala Sandiju, on pojma nije imao. Zazujao lik.
Matiša. Opet umiranje. Ja pričam okolo s Ivonm i Paškom, a profa predaje.
Dođem ja Pašku:" Past ćeš. dao Bog da padneš."
Paško:"Ako padnem, ustat ću.. Al ti bi mogla past."
Ja:"Tak i tak uvijek padnem. I po podu, cesti, ispitima itd."
Paško:"Eto, past ćeš."
Odmor prije engleskog. Vidjela Hrvoja. Sexy..
Dođe meni Sandi:"Van der dar ti je govno." Lovila sam ga po cijeloj jebenoj školi. I sad me i Floki i Antonio i Zvonimir zajebavaju da je Van der Sar govno i da je star za nogomet. E pa baš nije xD
Uglvnom, pitala nas ova iz engleskog pitanja za krizmu, ja sam odgovarala 8 blaženstava. I OPET sam čitala text iz engleskog i OPET sam odgovarala na pitanja -.-'
Daj ženo, smiri živce, nisam ja jedina u razredu -.-'''''''''
Zemljopis. Zujanje žešće.
I opet vidjela Hrvoja, stalno smo se susretali danas, nenamjerno..
I poslije, ja u busu, vidim Benca naslonjenog na vrata, dođem, tražim dim, jel. Pričali smo o koncertu Metallice, Guette.
On bi išao na Metallicu, al skuplja pare za Guettu pa ne može. I ići će il u ugostiteljsku il u prometnu. I tak, pričali.. I sad sam doma, pišem ovo.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 2:54 pm

Prejeben dan :D
Imali 2 sata matiše i rešeta ženska.I nijednom u dva sata nisam izašla na ploću.I sad zadnjih 5 min ja se okrenem prema Ivani i kažem "vidi,sad će mene" i ona kaže !ajde Ivona,izađi."
I nisam znala jel Rolling Eyes xD
A pod hrvatskim gledali film hahahah.Pol sam prespavala a pol sam ispitivala jel moguće gledat u blatu hahah
Sad idem spavat,pa učit povjest,pa van :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 9:46 pm

Dođem ja u 4 ispred Crkve. I ok, lik kaže da prvo odgovaraju ovi koji nisu bili.
I nema njih sat vremena. Uđu Mažuranići. Nema njih sat vremena. Uđu naši neki koji nisu bili, nema njih sat vremena itd.
A Antonio cijelo vrijeme mene zajebava -.-'
Ja stojim, on dođe odiza i primi me onak za struk. Okeee.. Ja stojim, on me s papirima svojim maltretira. I kasnije mi da papire da učim. I dođe njegov čuko. Joooj, kako je medeniii. I ustanovila sam ja da Antonio ima lijepe oči xD
Ugl. cijelo vrijeme me prca tamo, zajebava se ovo-ono. Pa sam ga dvaput morala ić lovit, uzo mi je slanac xDxD. Al naravno, brži je od mene.. Ma super je bilo.
I uđem ja s Mažuranićima. Bila je samo Martina iz moje škole. Ugl. 10 nas je odgovaralo. I pita po redu:"Što nisi znao prošli put? I sad mi reci odgovor na to pitanje."
I dođe na mene i ja kažem da nisam znala liturgijske boje i on me to pita. Ja opet provale valjala pa sam rekla da su Duhovi mučenici. Lijepo, lijepo. Al rekao je da sam prošla i ja izletim van, počnem skakat, Antonio ne može vjerovat da sam prošla.
Počela ljubit i grlit Marka tamo. Ono, prejebeno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 39 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 39 / 40.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: