..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+10
SmiLle.
† morbid.puppet †
Strahovuk
mršavi_pas
Horn TnT
Anonimna
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
Fleur
mala_klinka
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimepon tra 05, 2010 10:51 pm

A ne nevoli te haha
Očito je :D
Jope+Luka lalalala :D


Ise ma svaštaaa.Išla do Ivane i sad došla do je (imam jednu stanicu busom i 2 km pješice)I dobro dođem ja do nje a ono..Nema mobitela.Ja ono poludila i imale smo 5 minuta da stignemo do stanice(znači 2 km rijeć) I došle smo za 6 -.-.I pješke do mene(nisam se mogla smirit jer mobitel nnije moj,ubila bi se da sam ga izgubila Rolling Eyes) I mi hodale i drito prolazi bus za natrag a ja imala jaknu prek glave a ono buraz mi s frendovima u busu i on mi maše -.- a ja pokisla haha.I naravno svi njegovi frendovi blejili jer sam izgledala ko idiot Rolling Eyes
I ugl došle do mene i našminkala ju (divim se sama sebi Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 957183 ) i idemo mi van haha.I neki likovi nam stali na stanici i kao pitaju nas za neku cestu ejbennu.I ja njemu objašnjavam on bleji i govorim i završim i on me opet pita ono na štta sam mu govorila :/ ono koda je retardiran.Ja njemu opet objašnjavam i on opet pilji ko tele u šarena vrata.I nakon 3 puta je skužio.I on zatvara vrata od auta a Ivana njemu:e mali,znaš,zgodan si.Hahaha a ovaj počo umirat od smjeha.Ja se trgala.I odu oni i potrube a ja se derem:šta trubiš sad misliš sad si zgodan pa moš radit šta oš.Ma rikavanje.I ošle malo u grad.I ja blejila u nekog lika prejeben je bio.I on skuži da blejim i pogleda on šta se događa a ja i dalje blejim,ne skidam pogled.I sad počo on blejit.I sad moro je ić a ja i dalje blejim.IO kad se okrenuo dođem ja Ivani:dobar je on dobar,samo ima malu guzicu i on se okrene i počne se smijat Rolling Eyes
I tak došla ona do mene pa smo se opet neš zajebavale i zakasnila je doma hahaha pa ju je moj stari vozil doma i tak to.haha koje rikavanje danas :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimepon tra 05, 2010 11:09 pm

Joj, bila u kinu. Slinila sam za glavnim glumcem :D
Baš je stvoren za ulogu arkanđela <3
Film predobar[napokon neki]. Jooooj :):)
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimepon tra 05, 2010 11:21 pm

Ja njemu opet objašnjavam i on opet pilji ko tele u šarena vrata.I nakon 3 puta je skužio

-Opčinjen, Šta'š :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimepon tra 05, 2010 11:28 pm

Anonimna je napisao/la:
Ja njemu opet objašnjavam i on opet pilji ko tele u šarena vrata.I nakon 3 puta je skužio

-Opčinjen, Šta'š :D

Hahaha,ma ne sam je retardiran.Al ajde oprošteno mu je,zgodan je :D.Nemreš bit pametan i zgodan :D
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:44 am

Idem s Bakijem 12-og u sarajevo 2 dana coffee
Ne pitajte kako in love
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:03 am

KAKO? :D
Jel to ona tvoja davna davna ljubav?
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:04 am

Da. Pisala sastav o njemu. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimesri tra 07, 2010 4:51 pm

Bila od pol 12 u Importane Centru, ušla u svaki jebeni dućan, kupila haljinu, bolero i cipele :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimesri tra 07, 2010 9:32 pm

Anonimna je napisao/la:
Da. Pisala sastav o njemu. Rolling Eyes
Onaj srce parajući? :(

Bila u Vrapču cjeli dan. Yeah koji sam ja car cool
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:51 pm

Napokon našla moju majicu od guns n rosessss :D
Onda popodne u doktorice. Ne smin skidat ovaj steznik sa ruke bar do kraja tjedna, onda će u ponediljak vidit šta će dalje -.-'.
Onda oko 6 išla gledat neki film sa Robertom Pattinsonom. Nije bia baš nešto zabavan. Eto razloga zašto ne volim romantičke filmove.
Pričala malo s Lukom na mobitel.
Srela Popu u busu. Počea mi srat kako se jedan lik zanima za mene Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 396524 Sva sriča morala san izać na idućoj stanici.
Prije uru vrimena išla prošetat pasa i pala na neko oštro sranje i poderala majicu na nirvanu Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 396524
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:54 pm

just_another_girl je napisao/la:
Napokon našla moju majicu od guns n rosessss :D
Onda popodne u doktorice. Ne smin skidat ovaj steznik sa ruke bar do kraja tjedna, onda će u ponediljak vidit šta će dalje -.-'.
Onda oko 6 išla gledat neki film sa Robertom Pattinsonom. Nije bia baš nešto zabavan. Eto razloga zašto ne volim romantičke filmove.
Pričala malo s Lukom na mobitel.
Srela Popu u busu. Počea mi srat kako se jedan lik zanima za mene Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 396524 Sva sriča morala san izać na idućoj stanici.
Prije uru vrimena išla prošetat pasa i pala na neko oštro sranje i poderala majicu na nirvanu Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 396524


Njanjanja.Nešto se muti tu :D
O.O
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:57 pm

Bila u kinu. Idem ja do Glavnog, u vlaku ljubavni par i lik koji ide s njima i zuji. oke, kino. A viđ vraga, u kinu Brzi s mamom i sestrom. I lik gleda, ja gledam. I lik meni dođe:"Šta radiš tu?"
"Gledam film, ti?"
"Pa isto.."
I kraj razgovora.
Film odličan naravno :):)
Mariji se nije svidio, odričem je se preko novina. Vraćam se doma, u vlaku isti ljubavni par i dečko koji zuji. Koji k?
Ja hodam pothodnikom, Brzi hoda pothodnikom.
Brzi:"Kae šabanice?"
Ja:"Kae." *smile*
Brzi:"Daj bježi na vlak tamo, zakasnit ćeš."
Ja:"Ako ja zakasnim, i ti ćeš."
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 11:03 am

Ivona ne muti se :D
Njemu se samo dosadno tamo, očito xD

A kupit će tata novu majicu na nirvanu. Tako mi je sinoć reka kad san ga zvala :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 12:17 pm

Bila na ispitu. Marko, Monika, Matea i ja odgovarali. Nitko nije od nas prošao. Prošli su Zvonimir, Floki, Brzi, duplići i Anja. Ostali još nisu odgovarali.
Ugl nije ništa s papira pitao, već neka pitanja koja on izmisli u tom trenutku. Sljedeća šansa u utorak.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:19 pm

just_another_girl je napisao/la:
Ivona ne muti se :D
Njemu se samo dosadno tamo, očito xD

A kupit će tata novu majicu na nirvanu. Tako mi je sinoć reka kad san ga zvala :D

ma muti see :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:22 pm

Hm.. 11 ljudi u mom razu palo, B cijeli prošao. Sad čekamo C, D i E.

Vidjela sam Hrvoja <3
To mi je popravilo dan..
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:51 pm

Gdje, sto sto ima s vama?
Bila sam bolesna, neki virus me uhvatio, povracala sam, temperatura, nisam mogla iz kreveta, na kraju sam zavrsila na hitnoj na infuziji jer nisam imala snage do wc-a otici. I eto mi praznika :(
Ali, zato su starci doznali za decka, on me zvao na mobitel svaki dan, ali sam jedva mogla razgovarati s njim i jedan dan se stara javi :D I naravno pitala tko je to, sto cu, rekla sam joj, i totalno je dobro reagirala in love Osim naravno onog razgovora da pazim sto radim, bla bla bla, ali sve je ok :D
Dok sam lezala u krevetu sam skuzila da sam sve vise pocela padati na decka, a to ne znam je li dobro ili nije. Mislim, naravno da jest, ali pocela sam polako skidati zidove oko sebe sto nisam mislila da cu ikada vise napraviti. Razgovarali smo, sve rijesili in love Ovo saznjanje me malo uplasilo, nisam navikla s nekim ovako dijeliti stvari, zbog nekoga ovako lebdjeti i da mi netko obara zidove polako, ali isto tako ne zelim ni bjezati od svega jer me strah.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:54 pm

Ajoooooj =((((((((((((((((((((((((
Baš mi je žao!! Ajde, sad je super sve, ozdravila si.

Ovo s dečkom je preslatko <3
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:56 pm

Amy je napisao/la:
Ajoooooj =((((((((((((((((((((((((
Baš mi je žao!! Ajde, sad je super sve, ozdravila si.

Ovo s dečkom je preslatko <3

I meni zbog praznika, ali sad je barem sve ok :D
A valjda je, malo me sve to uplasilo :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:57 pm

Hehe, ajde, sve je super :):)
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:58 pm

Je, sto se tice decka i stare :D Sto se tice mene, treba jos razmisliti o svemu :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:59 pm

Treba, da, ali ide nabolje. To je super pomak :)
Čestitam!
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:02 pm

Aaa :))
[Vrh] Go down
mala_klinka
Svaka čast :)
Svaka čast :)
mala_klinka


Broj postova : 5484
Lokacija : NI na nebu ni na zemlji
Registration date : 16.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:04 pm

Je pomak i znam da bi trebao biti nabolje, ali me strah......Sto ako spustim zidove i onda dodje kraj? Znam, brbljam bezveze, treba uvijek biti na oprezu. Kako mi stara govori :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:04 pm

Da. Polako. Stigneš sve :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 38 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 38 / 40.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: