..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+12
heroina
KarliCa.
dazed_and_confused
iva
SmiLle.
Anonimna
proud nobody
dainorra
juhu
Fleur
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next
Autor/icaPoruka
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimesri svi 19, 2010 10:39 pm

Dođe biologičarka: ko nejde na oproštajku peder hahahahhaa
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 8:51 pm

Svašta.
Neću reć da sam se posvađala s Paškom, je l' nisam, to je samo bila jedna u nizu naših glupih rasprava. Nešto što svaki dan radimo i opet smo na kraju dana dobri i ne svađamo se.
Ja NJEGA volim. Ne Šešeta, ne Antonia, nego Paška. Trebalo mi je 4 mjeseca da to shvatim.
Nikada, ali NIKADA mi nije trebalo toliko dugo da shvatim tko mi se zapravo sviđa. Otkad sam došla u Mariju Jurić-Zagorku, zbunjena sam. Sve stvari koje radim, mislim da nisu ispravne. Sve što radim, fors je. Ovo nisam ja. Ovo nisu moji postupci.
Kao da se pokušavam dokazat nekome, da sam jača, ali ne znam kome se dokazujem.. Ne znam što radim uopće od sebe.
Kad bih probala travu da nisam došla u MJZ? Nikad vjerojatno. Nikad ne bih uopće pomislila na travu. Priznajem, promijenila sam se. Uvijek sam mislila na bolje, al' zapravo sad vidim da sam se totalno srozala, na dnu dna sam. Nemam prebijene pare u džepu, sve što dobijem odmah potrošim na šminku. Trebam do nedjelje negdje izvući 200 kn, a gdje? Na što sam ja potrošila 200 kn? Travu, cigarete, šminku. I to ne samo jednom.
Imam filing da nitko ne razumije što osjećam, što želim, na što mislim. Nitko ne razumije moje potrebe. Svi stvari rješavaju šakama. Doma dolazim s modricama za koje sam si sama kriva.
U školu idem sa suzama u očima koje bjedno pokušavam sakriti na ulasku u školu. I kad uđem, ponašam se da sam najsretnija na svijetu. Ali ipak, nisam. Iza osmijeha se kriju suze.
Pravim se da je sve u redu, ali nije.
Št god netko rekao, ja moram odgovorit na to, pokušavam dokazat da sam jača od onoga što sam zapravo.
Iza mog vanjskog ponašanja, krije se prava Anamaria. Ne Amy, Anamaria.
Amy i Anamaria su potpuno 2 različite osobe. Podvojena ličnost.
I ova današnja rasprava s Paškom mi je otvorila oči na jedan način. Ovo nikad ne bih pisala da nije bilo te rasprave.
Imam samo 20 dana da popravim sve. ALi baš sve.
A ovo s Paškom. 4 mjeseca traje, ali proći će, nadam se. Sve to prođe kad si daš dovoljno vremena. Zasad on ne postoji za mene. Već danas je to počelo. Ta jedna rasprava danas neće proći. Na kraju dana se ipak nismo pomirili. Danas je kraj.

Vjerojatno nitko neće shvatiti o čemu je prokleto pričam, ni ne očekivam da shvatite. Zapravo ni ne očekujem da ćete ovo pročitati. Jednostavno sam morala ovo izbacit iz sebe.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:27 pm

Evo ja sam procitala :)
Ne znam cime je ovo izazvano, i nije ni vazno, ako se zbilja ovako osjecas, dobro je da si neke stvari shvatila, da se mozes mijenjati. Ne vjerujem da je sve bas tako lose nego vjeorvatno imas lose razdoblje koje dugo traje. Dobo je sto si sad shvatila da moras mijenjati neke stvari jer nije dobro imati masku pred ljudima, samo sto je najhrabrije takvo nesto sama sebi priznati i poceti se oporavljati. I ja sam je imala i dugo sam se zavaravala, dok nisam dotakla dno (ali uistinu sam bila lose nekoliko mjeseci) i tek kad sam shvatila neke stvari, pocela sam se oporavljati. Gle, svi mi nosimo nekakvu masku, glumimo, cak i pred najboljim prijateljima, to je nekako normalno, samo, zasto bi se pretvarala da ti je dobro kad nije? Sad kad si sve ovo shvatila, nemoj zuriti da promijenis neke stvari, za to treba vremena. Ako budes zurila, neces si dobro napraviti. Polako, uzmi vremenam za neke dobre stvari samo je to potrebno.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:31 pm

Hvala ti!
Ne znam, nešto se loše događa sa mnom. U bedu sam otkad sam došla u novu školu. Ali to nema veze s novom školom. Svi su odlični, i kao ljudi i kao prijatelji, al sa mnom se nešto događa. Pubertet, jel.
Nitko ne znam da ja volim Paška. Govorim da ima dobro dupe, da je zgodan, al to govorim iz zajebancije, ovo nitko ne zna od ljudi s kojima idem u školu. Ima vremena, da, al ovo je kraj. Osmi razred je za 20 radnih dana gotov. Želim se dokazat da to nisam ja, da nitko nije upoznao PRAVU mene. Želim se pokazat u boljem svjetlu i zato se žurim.
A pretvaram se jel, ako se rasplačem u školi i nikome ne kažem što mi je, svi će mislit opet nešto deseto što nije istina. Sve ima svoj razlog pa tako i ovo.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:39 pm

Nema na cemu :)
Cuj, u 20 dana ne mozes puno toga promijeniti, a i zasto bi? Onaj tko te htio upoznati, upoznao te koliko si dopustila. Zasto da sada, pred kraj osnovne, da se dokazujes? Svi cete otici u razlicite skole, puno manje cete se vidjati, a sad kad si shvatila neke stvari, uci iz toga, nadji u srednoj ljude koji ti odgovaraju i pokazi se u pravom svjetlu. Ono sto hocu reci je to da ako se sad krenes mijenjati, ljudi opet to nece shvatiti na pravi nacin jer ce misliti da forsas neke stvari, a i kraj je, cemu se sad mijenjati? Daj si vremena preko ljeta i kreni u srendju s novim zamahom i promijenjenom ti. Ne kazem da se ne ostavis trave i cigareta, to je jako dobra odluka. Ali to su samo posljedice neceg dubljeg sto se nece promijeniti tako brzo, u 20 dana.
Svi mi imamo razdoblja u zivotu kad se pitamo tko smo i sto radimo. Ne znam je li to koja utjeha, ali ti si to dosta brzo shvatila, mene je to puklo tek prije 2 godine i nije bilo dobro, li uzvukla sam se i ponosna sam na sebe. Kad padnes, najvaznije se dignuti i nemas se cega sramiti. Sve sto sada prozivljavas je dio tebe i napravit ce kasnije osobu kakva ces biti.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:39 pm

I sad ću reć ono: Jesam ti rekla.
Ovo nije nikakvo svaljivanje krivnje na tebe ili bilošto,ali hvala Bogu da ti je iz guzice u glavu došlo.
Aleluja.Ima Boga.Hvala.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:43 pm

@dazed još jednom hvala! Wow, ovo je.. mudro.
Imaš pravo, neka sada bude ovako kako i jest, u srednjoj će biti puno bolje.
Da, važno se dignuti.
@Ivona o.O ??
Zbunjena sam tvojim postom.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:45 pm

Jesam li ti rekla,čim si otišla u mjz,da si se promjenila?Jel jesam?
Jesam.I stvarno sam se nadala da će se vratit ona ljetna anamaria.I čini se da se malo pomalo vraća.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:46 pm

Iskreno se nadam da je tako.
Ah, kad dođeš u novu sredinu pokušavaš joj se prilagoditi. I ja sam pokušala, al to nisam onda ja. Oni ne vole ljude koji se istiću time što su drugačiji..
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:50 pm

Amy je napisao/la:
@dazed još jednom hvala! Wow, ovo je.. mudro.
Imaš pravo, neka sada bude ovako kako i jest, u srednjoj će biti puno bolje.
Da, važno se dignuti.
@Ivona o.O ??
Zbunjena sam tvojim postom.

Hvala, ovo je jedan od mojih rijetkih svijetlih trenutaka :D
Da, i ako opet padnes, pa sto? Uci iz svojih gresaka, digni se opet i uzdignute glave kreni dalje. Bit ce bolje koliko ti dopustis da bude, nemoj se pretvarati, budi ono sto jesi, nemoj se truditi svidjeti svima i oni koji to zasluzuju ce to prepoznati :)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:52 pm

Fučkaš prilagođavanje.Ti si ono što jesi.
Meni je fakat bilo full teško priznat da si to sada ti,da je ona anamaria nestala.
Onaj koji ne prihvača tvoju različitost,nije te vrijedan.A i šta će ti ljudi pred kojim se moraš forsat??
Trebala si ostat onakva.Briga te za novu sredinu.Imala bi mene :D
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 9:57 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Fučkaš prilagođavanje.Ti si ono što jesi.
Meni je fakat bilo full teško priznat da si to sada ti,da je ona anamaria nestala.
Onaj koji ne prihvača tvoju različitost,nije te vrijedan.A i šta će ti ljudi pred kojim se moraš forsat??
Trebala si ostat onakva.Briga te za novu sredinu.Imala bi mene :D

Odlican savjet!
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:00 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Fučkaš prilagođavanje.Ti si ono što jesi.
Meni je fakat bilo full teško priznat da si to sada ti,da je ona anamaria nestala.
Onaj koji ne prihvača tvoju različitost,nije te vrijedan.A i šta će ti ljudi pred kojim se moraš forsat??
Trebala si ostat onakva.Briga te za novu sredinu.Imala bi mene :D

Da se nisam prilagodila dolazila bih doma sa šljivama ispod oka, a ne po nogama.
Aha, napisala si moje ime bez J in love in love
Hah, još uvijek te mogu imat.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:01 pm

Amy je napisao/la:
TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Fučkaš prilagođavanje.Ti si ono što jesi.
Meni je fakat bilo full teško priznat da si to sada ti,da je ona anamaria nestala.
Onaj koji ne prihvača tvoju različitost,nije te vrijedan.A i šta će ti ljudi pred kojim se moraš forsat??
Trebala si ostat onakva.Briga te za novu sredinu.Imala bi mene :D

Da se nisam prilagodila dolazila bih doma sa šljivama ispod oka, a ne po nogama.
Aha, napisala si moje ime bez J in love in love
Hah, još uvijek te mogu imat.

Bolje šljiva ispod oka nego maska na faci.

Osjećam se jeftino.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:03 pm

Hahahha, ne moraš.
Jel ti ideš na kraju u Mlinarsku?
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:05 pm

Naravno da idem.To je gotova stvar.
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:06 pm

E Ovako .
1. Amy ne mogu , ali stvarno ti ne mogu opisati koliko si mi se podigla u očima s ovim postom. Strah me same sebe . Mislim da ću te sad čak i zavoilti preko foruma :affraid : nego šalu na stranu :D
Svaka čast . Ovo je zreo stav. Sjedni 5 :)
2. Ako si IKADA ; IKADA ; IKADA na ovoms vijetu imala prijatelja znaš li ko je to bio ?
IVONA. Glavom i bradom .Kad sam čula koliko se cura trudila oko tebe ostala sam paf. Koliko je toga žrtvocala zbog tebe i onaj dan kad je plakala u wc-u dok si se ti ponašala ko zadnja kurva. E to je reći prijateljica , i vjeruj mi sve što se desilo među vama pređite preko toga i budite ono što ste nekada bile
3. Zbog ovog gore navedenog sam bila često odvratna prema tebi.
4.Kao što je XX rekla , ne znam jel joj smijem pisati ime ovde (dazed) :D Nemaš potrebe sada mučiti sebe i ikome bilo šta dokazivati.
a ako želiš to nečeš postići tako što češ nekoga vući za rukav i govoriti ono što si vidio , to nisam bila ja . Ovo sada sam ja . Moj ti je savjet da zamoliš cijeli razed da te posluša. Na malom odmoru ili kad već. I da kažeš tačno ovo što si napisala gore. Naravno , ne spominješ dio vezan za paška :D
Nemaš pojma koiku jačinu imaju riječi iz tvog posta. Dovojlno je da to kažeš. Ko prihvati to, super. Ko ne prihvati nije te vrijedan.

I još jednom , Svaka čast . E'o ti jedan virtualni zagrljaj za ovo Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 40332
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:08 pm

Ja volim Emu.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:09 pm

Nisam ja dovoljno jaka za stavak broj 4.
Inače, hvala ti, šaljem i ja virtualni zagrljaj. :)
Što se tiče stavka broj 1, zahvaljujem, mogu i ja biti pametna kada želim o.O
2. Znam. No, to sam prekasno shvatila.
3. Nema problema, zaslužila sam.

Hvala ti, mudar post :D

@Ivona, ako nisi dosad saznala, ja ti govorim.
U školskoj godini 2010/2011. počinjemo provoditi novi program u obrazovanju medicinskih sestara i tehničara. Školovanje traje prema modelu 2+3 (dvije godine općeg obrazovanja i tri godine stručnog). Učenici nakon završene škole nemaju dosadašnji jednogodišnji staž. Mogućnosti su nastavka školovanja kako na visokom stručnom studiju, tako i na fakultetima, a velika je prednost to što je zanimanje u potpunosti priznato pri zapošljavanju u zemljama EU.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:11 pm

Znam.I 5 godina traje srednja.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:12 pm

Aha. Al na njihovom letku piše da se boduju Kemija, Biologija, Hrvatski, Engleski i opći uspjeh. A di je Fizika?????
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:13 pm

Ma boduje se i fizika 100%
Mora se bodovat 5 predmeta.U svim školama se tako boduje
I opći uspjeh naravno.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:15 pm

Za upis bodujemo opći uspjeh te ocjene 7. i 8. razreda iz sljedećih predmeta:
– hrvatski jezik
– strani jezik
– kemija
– biologija
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:19 pm

Al kužiš mora bit još jedan predmet.Da je bar fizikaa
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:20 pm

Pa ne piše na letku. Vidiš da su uveli 5 godina srednje. Zaš ne bi ukinuli 1 predmet? Al onda ja neću upast. Da je bar matiša.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 11 / 37.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: