..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što vam se danas zanimljivo dogodilo?

Go down 
+12
heroina
KarliCa.
dazed_and_confused
iva
SmiLle.
Anonimna
proud nobody
dainorra
juhu
Fleur
TotaLno druKčija kLinka:D
just_another_girl
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 37  Next
Autor/icaPoruka
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:21 pm

Ajde dobro,matiša :D
Ma upast ćeš
Ja sam bila na sajmu mogućnosti,ono dojdi osmaš.
Isee bodovni prag je 40,upadaš stoposto.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:22 pm

Anonimna je napisao/la:
E Ovako .
1. Amy ne mogu , ali stvarno ti ne mogu opisati koliko si mi se podigla u očima s ovim postom. Strah me same sebe . Mislim da ću te sad čak i zavoilti preko foruma :affraid : nego šalu na stranu :D
Svaka čast . Ovo je zreo stav. Sjedni 5 :)
2. Ako si IKADA ; IKADA ; IKADA na ovoms vijetu imala prijatelja znaš li ko je to bio ?
IVONA. Glavom i bradom .Kad sam čula koliko se cura trudila oko tebe ostala sam paf. Koliko je toga žrtvocala zbog tebe i onaj dan kad je plakala u wc-u dok si se ti ponašala ko zadnja kurva. E to je reći prijateljica , i vjeruj mi sve što se desilo među vama pređite preko toga i budite ono što ste nekada bile
3. Zbog ovog gore navedenog sam bila često odvratna prema tebi.
4.Kao što je XX rekla , ne znam jel joj smijem pisati ime ovde (dazed) :D Nemaš potrebe sada mučiti sebe i ikome bilo šta dokazivati.
a ako želiš to nečeš postići tako što češ nekoga vući za rukav i govoriti ono što si vidio , to nisam bila ja . Ovo sada sam ja . Moj ti je savjet da zamoliš cijeli razed da te posluša. Na malom odmoru ili kad već. I da kažeš tačno ovo što si napisala gore. Naravno , ne spominješ dio vezan za paška :D
Nemaš pojma koiku jačinu imaju riječi iz tvog posta. Dovojlno je da to kažeš. Ko prihvati to, super. Ko ne prihvati nije te vrijedan.

I još jednom , Svaka čast . E'o ti jedan virtualni zagrljaj za ovo Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 40332

Slazem se, ovo je bio jako zreo post za nekoga tko je u osnovnoj ovako nesto napisao, skidam kapu :) Sad kada sve ovo znas i svjesna si, skidaj sloj po sloj (da budem slikovita) sebe dok ne dodjes do same srzi onoga sto jesi, tek kad padnes do kraja, mozes se uzdici (ovo nisu moje rijeci nego jedne jako pametne osobe). A cini mi se da si na dobro putu, sad je srednja, nova prilika za staru tebe :) Da sam na tvom mjestu, iako ces to sama odluciti, ne bih nista radila ovih 20 dana jer je zbilja kraj. Radije ovo vrijeme iskoristi da se promijenis, ali nemoj im pokazivati, prekratko je vrijeme.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:22 pm

Šta nije 38???????????????????????????????????????????
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:23 pm

dazed_and_confused je napisao/la:
Anonimna je napisao/la:
E Ovako .
1. Amy ne mogu , ali stvarno ti ne mogu opisati koliko si mi se podigla u očima s ovim postom. Strah me same sebe . Mislim da ću te sad čak i zavoilti preko foruma :affraid : nego šalu na stranu :D
Svaka čast . Ovo je zreo stav. Sjedni 5 :)
2. Ako si IKADA ; IKADA ; IKADA na ovoms vijetu imala prijatelja znaš li ko je to bio ?
IVONA. Glavom i bradom .Kad sam čula koliko se cura trudila oko tebe ostala sam paf. Koliko je toga žrtvocala zbog tebe i onaj dan kad je plakala u wc-u dok si se ti ponašala ko zadnja kurva. E to je reći prijateljica , i vjeruj mi sve što se desilo među vama pređite preko toga i budite ono što ste nekada bile
3. Zbog ovog gore navedenog sam bila često odvratna prema tebi.
4.Kao što je XX rekla , ne znam jel joj smijem pisati ime ovde (dazed) :D Nemaš potrebe sada mučiti sebe i ikome bilo šta dokazivati.
a ako želiš to nečeš postići tako što češ nekoga vući za rukav i govoriti ono što si vidio , to nisam bila ja . Ovo sada sam ja . Moj ti je savjet da zamoliš cijeli razed da te posluša. Na malom odmoru ili kad već. I da kažeš tačno ovo što si napisala gore. Naravno , ne spominješ dio vezan za paška :D
Nemaš pojma koiku jačinu imaju riječi iz tvog posta. Dovojlno je da to kažeš. Ko prihvati to, super. Ko ne prihvati nije te vrijedan.

I još jednom , Svaka čast . E'o ti jedan virtualni zagrljaj za ovo Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 40332

Slazem se, ovo je bio jako zreo post za nekoga tko je u osnovnoj ovako nesto napisao, skidam kapu :) Sad kada sve ovo znas i svjesna si, skidaj sloj po sloj (da budem slikovita) sebe dok ne dodjes do same srzi onoga sto jesi, tek kad padnes do kraja, mozes se uzdici (ovo nisu moje rijeci nego jedne jako pametne osobe). A cini mi se da si na dobro putu, sad je srednja, nova prilika za staru tebe :) Da sam na tvom mjestu, iako ces to sama odluciti, ne bih nista radila ovih 20 dana jer je zbilja kraj. Radije ovo vrijeme iskoristi da se promijenis, ali nemoj im pokazivati, prekratko je vrijeme.

Hvala! Da, srednja mi je druga šansa, iskoristit ću je.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:25 pm

Ne.40.mi ćemo imat oko 44 najmanje.
Mene jedino kemija jebe.



Mjenjaj se Amy.VRAĆAJ na staro.
E Ema,nisi joj baš trebala reć da sam plakala zbog nje Rolling Eyes. Sad me sram :D
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:31 pm

Rolling Eyes
nju treba da bude sram kakva je bila . :udaram Amy po guzi: HAHHAHAHA
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:32 pm

Odustajem. Idem u elektrotehničku/frizersku/kozmetičku. Ako nema fizike, ja imam 39 bodova. Toliko o tome.

HRV- 4, 5
ENG- 4, 5
FIZ- 3, 4
BIO- 3, 3
KEM- 3, 4
PROSJEK- 4, 4
UKUPNO: 46.
Neću upast -.-'
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:33 pm

Sve ce biti u redu sad kad je to shvatila i zna da se mora vratiti na staro, a srednja je nova prilike, tada sve postaje bolje, to je jedno od najljepsih razdoblja (osim faksa in love )
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:36 pm

Ček Amy, nije valjda da ne možeš natući biologiju na više. Daj majku mu zagrij stolicu, ima vremena .
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:37 pm

Nema šanse. Imam 3, 3, 3, 1.
Meni je to savršeno oke jel mi biologija stvaaaaaaaaaarno ne ide.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:40 pm

Na koliko bi je trebala dignuti?
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:44 pm

Sa 46 bodova neš upast? HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHA
A bodovni prag 40? HAHAHAHHAHAA
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:50 pm

Al to možda u najboljem slučaju 46.
Hrv će možda biti 4 iako su mi ocjene više za 5.
4, 4, 4, 5, 5, 5, 5. o.O
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:52 pm

Ma sigurno upadas sa 6 bodova vise.
A ocjene iz hrv. su ti za 5.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:55 pm

ma de molim te,upast ćeš 100%
Ja ću imat oko 44 boda i en brinem se oko upada.Brinem se oko prolaska dalje.Škola je teška full.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:57 pm

Nadam se...
Da, škola je, wow, teška. Al baš, teška....
Ja se bojim da neću upast ako nema fizike.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:05 pm

Da teška je škola.Anatomija pogotovo.
Upast ćeš.Gledaj sve ukupno je 60 bodova.A sa 4 predmeta nemreš imat 60 bodova ni da imaš sve pet.Tak da se fizika boduje.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:06 pm

Nadam se.
Anatomija i njega tijela su najteži predmeti. Al užasno mi je glupo tih 5 godina. Prve 2 je samo štrebanje, ni p od prakse...
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:13 pm

Oooo al zato 3,4,5 ti je praksa.
Al imaš i u 1 i 2 al neš ono osnovno,slaganje onih vatica i to.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:14 pm

Šta će mi slaganje vatica u životu?? Wtf??
Da, znam, al 1 i 2 ništa. Štrebanje -.-'
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:17 pm

O pa da.Kad ćemo krv vadit :D Hell yeah Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 686609
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:19 pm

Jedva čekam. Aaaaaaa... Nemrem to dočekat!!! Isuse, di je 3.-i srednje???
Al pazi, koji smo mi klošari. Svi će bit na faksu, a mi ćemo još uvijek biti 5.-i srednje. Wow, kak čudno, 5.-i srednje hahahahahahhaha.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:22 pm

A, tako je valjda uvijek, s tim da trebas prvo kao nauciti teoriju, onda ide ono zanimljivo. Na psihologiji, recimo (na faksu) prve dvije godine je teska strebacina, i onda se ide u raznorazne klinike i slicno. Samo znam da ce ti biti zanimljivo ako to zbilja zelis :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:28 pm

Istina :):)
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitimečet svi 20, 2010 11:30 pm

Što se tiče upisa...Anamaria, bokte imaš 46 bodova a prag 40. :O
Upast ćeš čim kažeš KEKS
:D :D
ja imam 48 a prag 46 :// Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 730682 Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 730682 Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 730682

P.S. za onaj tvoj post da si sva nikakva(mogu tak reć) a prije bila bolja,
Slažem se sa vama da u srednjoj hodaš uzdignute glave..ALI NE SA MASKOM prek lica.
Iskreno i malo se probudi i napokon da si shvatila kako je biti sretan. in love in love
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Sponsored content





Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se danas zanimljivo dogodilo?   Što vam se danas zanimljivo dogodilo? - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vam se danas zanimljivo dogodilo?
[Vrh] 
Stranica 12 / 37.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 37  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Off Topic-
Forum(o)Bir: