..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikad bili na dijeti?

Go down 
+20
Fleur
† morbid.puppet †
!v@
marina_cura_fina
bonesy
rawr
.ZvieZzdica<3
petra
keksiĆ.
VVVVV
malena.
JustLike
!dealno_loš@
koza
Miss Sunshine*
Ellie
...
ChocoGirl <3
zbunjolica.
bombica
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 11:08 pm

ne nene,krivo ste me shvatile..
ne zelim ja bit ko one anoreksicne manekenkice koje jedva hodaju i svi imaju osjecaj da ce puknut na pol.. nedaj boze.. No
samo zelim malo smrsaviti,a bit ove teme je da mi vi date neki savjet u mrsavljenju..ne kazem da su vase ideje lose,nedaj boze,slazem se s tim..
al samo zelim vidjet kak ce ovo funkcionirat..a i sumnjam da bi tako brzo dosla do takvih nenormalnih rezultata,tak da bi me netko sprijecio na vrijeme.. mig
curke fala vam na savjetima,pokusat cu to primjenit i malo vise jest i vjezbat..
javit cu vam rezultate.. pusa :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 4:51 am

Tak je cure!
Nije stvar u izgladnjivanju bombica,neg u vjezbanju i prehrani.
Ko kak ti je lolipopica vec rekla,ak se izgladnjujes sam ce ti gore bit,
a nebus nis smrsavila.A o izgladnjivanju i kretanju da i ne govorimo,posljedica
je nesvjestica..=( Hm,za trabusnjake,nisam ziher dal se trbuh siri,al ak se i siri,
onda mozes radit vise vrsta trbusnjaka lol.Imas i za ovo sa strane i
srednje trbusnjake i dole i svee...Tak da nam se nemoj nikak izgladnjivat,pljizz
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 11:12 am

BubicA je napisao/la:
Tak je cure!
Nije stvar u izgladnjivanju bombica,neg u vjezbanju i prehrani.
Ko kak ti je lolipopica vec rekla,ak se izgladnjujes sam ce ti gore bit,
a nebus nis smrsavila.A o izgladnjivanju i kretanju da i ne govorimo,posljedica
je nesvjestica..=( Hm,za trabusnjake,nisam ziher dal se trbuh siri,al ak se i siri,
onda mozes radit vise vrsta trbusnjaka lol.Imas i za ovo sa strane i
srednje trbusnjake i dole i svee...Tak da nam se nemoj nikak izgladnjivat,pljizz

lako tebi rec,ti si mrsava..=(
i ovaj glupi ___ me nagovara da jedem glupu cokoladu s glupim keksom al ja necu beljjjj.. =(
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:09 pm

bombica je napisao/la:


lako tebi rec,ti si mrsava..=(
i ovaj glupi ___ me nagovara da jedem glupu cokoladu s glupim keksom al ja necu beljjjj.. =(

Tak je,ni netrebas =) Snaga volje=) Go bombica Go bombica cheerleader cheerleader cheerleader
A da,mrsava sam,sad se debljam nes,ne drasticno al ono =s..
A moram i ja vjezbat sveedno,bumo sve nas tri kad se sve nademo ljepo vjezbale =) XD x.x
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:21 pm

weee bili smo u mek drajvu i prisilil sam je da jede mek fluri :D i nece joj od toga bit nista jel tak? jebemti one blogove usrane kaj je procitala i od onda misli da je debela i nis ne jede,fuj fuj fuj blogovi,zato ja to mrzim
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:25 pm

Sjam te bijo,opce je ne podjzavas,neg ju jos sopas s tom
junk food i onda je ona tugi,umjesto da joj jepo pomognes nac neku
listu zdrave hrane i tak je podjzis =(
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:31 pm

pa podrzavam je,u tome da jede zdravo i tak al ne da ne jede nis,i da tak jako zeli nesto pojest al nece,a mek fluri obozava i ni to vise nije htjela jer je neki usrani blog procitala kaj pise neko s teskim problemom u glavi a ne debljini. uostalom nije prvi put da se izgladnjuje pa nis nije s tim postigla,a ni nije debela kaj je najbolje,a ak bas oce bit savrsena onda treba vjezbat i kretat se i tak a ne izgladnjivat jer ce samo bit gore
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:36 pm

vi mene opce ne razumijete i neznate kak se osjecam..
a ti andrej me s tim sopanjem navodis na jos gore stvari od izgladnjivanja a to fkt ne zelim..al izgleda da cu bit prisiljena na to i morat cu poduzet drasticne mjere..
i ono prije izgladnjivanje uopce nije bilo pravo i nisam imala volje ni zelje bas prave,sada to fkt zelim i uspjet cu,pogotovo zato kaj vi mislite da necu..beljjj
a sad,ko ce uz vas bit uz mene ovisi o vama,a to ce pokazat i kakvi ste prema meni i kolko me volite.. cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:40 pm

Kakve drasticne mjere bombicaa..Nemoj mi se ubijat s izgladjnivanjem i
tim,molim te,mogu te podrzat u nekoj dijeti,al nemrem ti dopustit
da se ubijes...=(((
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:40 pm

pa ne razumijemo jer mi normalni ne mozemo psihicki bolesne razumjet,fkt pretjerujes,prvo nisi debela,drugo fkt me nerviras svako malo joj mrzim ovog,mrzim onog mrzim tebe kak mozete jest tak bla bla,onda joj tak bi si to pojela al ne smijem,i onda na svemu gledas kolko kalorija ima ne znas ni kaj je to,onda jos kad ja nes jedem fuj kak to mozes gle kolko ima kalorija i one slike onih anoreksicarki kaj na desktopu imas jbt ĐĐĐĐĐ,a s tim fkt nis neces postic,treba se kretat i rolat i tak,i sama si rekla da kad si se cesto rolala da je bilo dobro,i neces stic tolko bljuvat kolko cu te ja sopat vjeruj mi
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:49 pm

rado bi ja isla nekam al kaj kad sam s tobom il se vozimo il se izlezavamo i gledamo telku kod tebe,i jos me sopas s glupostima,tak necu nikad smrsavit,rado bi ja vjezbala al moje drage frendice tj.lolipopica nema volje za to kad ju zamolim a kad sam sama vjezbam nekaj sitno,ne ubijam se kak bi ocito trebala..i na desktopu vise nemam one neg neku drugu i bas je kul..pise..: just remember..nothing tastes good as thin feels..because everyone thinks that I can't DO IT..!
i slazem se s tim u potpunosti.. coffee
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:53 pm

pa kad stalno nes radim umoran sam,ici cemo,pa prije smo se stalno rolali i bilo ti je super. i kaj ce ti ona,imas doma ono za vjezbanje i sama teraj to,od sad kad sam kod tebe bicem cu te tjerat na to i opet cemo se stalno rolat i tak i bice dobro,sam nemoj gladovat i nervirat me s tim kukanjem stalno kak bi nes jela i bla bla
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:58 pm

a joj jadan..
i ti si mi sjebo to,sad neak se jedva okrece pa nemam ni volje,prije sam znala po sat vremena to furat.. No
i sorry kaj te gnjavim s tim,al nnemogu to drzat u sebi..nitko me ne razumije,again..
lako vama,svi neki mrsavi,ja sam uzasnaaaaaa... No
al pravite se da niste ovo procitali da opet nebi bila nasopana.. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 8:21 pm

bombica je napisao/la:
a joj jadan..
i ti si mi sjebo to,sad neak se jedva okrece pa nemam ni volje,prije sam znala po sat vremena to furat.. No
i sorry kaj te gnjavim s tim,al nnemogu to drzat u sebi..nitko me ne razumije,again..
lako vama,svi neki mrsavi,ja sam uzasnaaaaaa... No
al pravite se da niste ovo procitali da opet nebi bila nasopana.. Rolling Eyes

da sam moderator zatvorila bih ovaj PODRORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaa
NISI DEBELAAAA!!!! po 100 put!!! angryy angryy angryy
zašto ti to misliš o sebi, trebaš biti zadovoljna :S hmm
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 8:28 pm

Gle bombica,ko kak sam ti vec rekla na msnu,trebas se rolat i kretat,
nemoj mi se izgladnjivat.Kak te nitko ne razumije.Mislim,ak te ne razumijemo bas u
potpunosti kak ti to oces,pokusavamo.I za taj jebeni orbitrek si napisi na papir
neznam VJEZBAT NA ORBITREKU!!! **vazno** i stavi to na vidljivo mjesto,
pa barem 15 minuta,10 kolko mozes..I rolaj se isto,i ti andrej se isto s njom rolaj,
ko kak si rekel,odite na jarun,ko kak smo svi prije zajedno...Dajte se naterajte da nes
poduzmete,da mi se frendica ne izgladnjuje.I pija tak ti crijeva mogu puknut ak se
izgladnjujes,zbog probave.A onda se dogada da umres.Neznam,valjda te sad pokusavam
prestrasit da si to ne radis,neznam.A lolipopica daj isto odi nekad vjezbat s njom,
barem dok se ja ne vratim.Molim te bombica,molim te.. hug (grupni zagrljaj =)
[Vrh] Go down
zbunjolica.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
zbunjolica.


Broj postova : 3115
Age : 29
Lokacija : city of delusion
Registration date : 21.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 10:42 pm

ko je reko da ja neću molim te??
ja oću ić van s loptom i to..pa predložila sam...a k tome ti imaš loptu a ne ja..i nikad ju ne doneseš =(
samo kaj si tak ionak rijetko samnom vani!
i mislim da ti andrej nie sjebo orbitrek nego da ti je samo napravil da je teže vozit a kad je teže onda se još bolje vježba mig
i mi ne mislimo da ti nemreš uspjet..
al jbt NEMREM i NEĆU te podržavat u nejedenju...oke,u ne jedenju drek hrane ću te podržavat..preslatke preslane umjetne fuj..
al u jedenju ničega te nebum podržala..
i mi to radimo baš zato kaj TE VOLIMO...
a ne kak si rekla da te ne volimo i da ne vjerujemo da možeš uspjet..to uopće nie istina...i ti ni nemaš za smršavit baš neš al dobro ja te podržavam ak si odlučila..
al podržavam oke dijetu,jedenje zdravog u NORMALNIM količinama...
itd..
ma ne znam jel ima smisla više pisat kad vjerojatno neću niš uspjet
andrej ti se trebaš trudit,tebe bu ziher slušala..al nemoj ju šopat jbt to je još gore..al ne daj joj da ne jede..kupi joj neš fino zdravo ak već kupuješ..a ne nekaj za kaj misli da bu se od tog udebljala..
eh bombica kakve nam ti probleme radiš ccc xD
ajde
ajde
ne misliti da si debela ružna
jer NISI
i vojimo te

hug love ya in love
mig
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesri srp 30, 2008 11:25 pm

ma vojim vas ja.. in love
al kad sam zabrijala sad na to i gotovo.. :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimečet srp 31, 2008 1:51 am

bombica je napisao/la:
ma vojim vas ja.. in love
al kad sam zabrijala sad na to i gotovo.. :D

E pa nije gotovo.Nasla sam ti neke vjezbice za trbuh ravni,ak vec to tak hoces,kompletno,
sve trbusne misice.I DA SE NISI USUDILA IZGLADNJIVAT SE!!!
http://www.zdravobudi.hr/Default.aspx?sid=3887
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimepet kol 01, 2008 12:38 am

wee moram je pohvalit danas,cjeli dan nije pricala o tome i popala je cokolade malo i sladoled jejj :D
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimepet kol 01, 2008 12:44 am

a daj nemoj to u javnosti.. shame i bila je samo kockica jedna cokolade.. :D
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimepet kol 01, 2008 12:56 am

lol,da to fkt nie za javnost,e pa velka je bila :P i bitno je s necim pocet,kockica po kockica :P i ajde spat sad ujutro da si kod mene prie neg kaj se probudim,e i kafu skuvaj :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimepet kol 01, 2008 4:22 am

zanimljivo,al dobro,bitno da nam se bombica ne izgladnjuje =) thumb u hug
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimepet kol 01, 2008 3:59 pm

LoL,da,recimo..ma ne izgladnjujem se skroz al definitivno jedem manje neg prije i obuzdavam se u slatkom i tak tim stetnim stvarima.. :D
i vjezbam malo,morat cu i vise,joj sad na moru cu se posvetit tome,jedva cekam.. :D :D :D
drste mi fige.. mig
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimesub kol 02, 2008 2:17 am

Drzim,drzim fige bombica =) thumb u
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:47 pm

jojjjjjj,ljudi nejdeee mi... Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 5841
ni kak nemogu nis postic kak zelim,,malo mi ide,malo mi ne ide..
kaj da radim vise,kak da too postignem..??
pomagajte,again,plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.. Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 730682
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad bili na dijeti?   Jeste li ikad bili na dijeti? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikad bili na dijeti?
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Jeste li ikad....
» Najgora uvreda koju vam je ikad itko rekao!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ostali problemi-
Forum(o)Bir: